Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Test Drive Unlimited Sorozat


-Dan-

Recommended Posts

jardo

Az miért van, hogy tegnap csináltam egy saját klubot, kifizettem meg minden, és utólag vissza is tudtam menni. Viszont ma már nem találom a klubomat, és ha visszamegyek, akkor megint csak az a két opció elérhetõ, hogy új létrehozása vagy csatlakozás. :unsure:

És eszedbe nem jutott volna lepausálni két percre a játékot amíg felfrissülsz? :D

Dehogy, nem akarok kiesni a ritmusból egyrészt, másrészt meg nehogy már kislány legyek, akinek negyed óránként meg kell állni pisilni. :lol:

De miért? Emelted a kezed játék közben? Lerakod az öledbe a kezed és hosszú órákig kibírod nem?

Ha már boxon játszol, ha szépen megkérlek le tudod írni nekem (akár privátban), hogy mik a x360 kontrollerre az alapbeállítások? (A PC verzió hivatalosan nem támogatja az xbox kontrollert de mûködik vele, csak nekem kell beállítgatni)

Legalább az érdekelne, hogy vezetés közben az A B X Y RT LT RB LB Valamint a két analóg kar és azok lenyomva mire valók. Én is szeretném úgy beállítani a 360 kontrollerem mint ahogy boxon van.

Köszi

Nem kell elemelni, de az ujjaimnak akkor is folyamatosan feszítve kell lenniük, hiszen vagy a gázt szinte folyamatosan kell nyomni, és a féket is elég sûrûn, a joy mozgatásáról nem is beszélve. :)

Persze, szívesen:

RT: gáz

LT: fék

RB: kameraváltás

LB: hátranézés

A: lámpa

B: leváltás

X: kézifék

Y: felváltás

D-pad fel: ablak fel/le

D-pad le: GPS zoom in/out

D-pad jobbra: térkép

D-pad balra: rádió

bal joy: kormányzás

jobb joy: szétnézés

jobb joy lenyomva: duda

start gomb: pause menü

back gomb: visszatesz az útra

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

Persze, szívesen:

Király vagy, kösz!

Link to comment
Share on other sites

Sensei007

Sokan játszanak a test drive unlimited szerverein?

Link to comment
Share on other sites

jardo

Én a Boxos verzióról tudok nyilatkozni, és ott igen, vannak elég sokan. Gondolom akkor PC-n sem lehet másképp.

Viszont az én kérdésem is áll még mindig: az miért van, hogy tegnapelõtt csináltam egy saját klubot, kifizettem meg minden, és utólag vissza is tudtam menni. Viszont ma már nem találom a klubomat, és ha visszamegyek, akkor megint csak az a két opció elérhetõ, hogy új létrehozása vagy csatlakozás. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

Sokan játszanak a test drive unlimited szerverein?

A PC verzió viszont annyira nincs tele, (ahogy az lenni szokott versenyzõs játékoknál) de nem halott egyáltalán.

Csak óvakodj a traineres csalókkal. :(

Én a Boxos verzióról tudok nyilatkozni, és ott igen, vannak elég sokan. Gondolom akkor PC-n sem lehet másképp.

Viszont az én kérdésem is áll még mindig: az miért van, hogy tegnapelõtt csináltam egy saját klubot, kifizettem meg minden, és utólag vissza is tudtam menni. Viszont ma már nem találom a klubomat, és ha visszamegyek, akkor megint csak az a két opció elérhetõ, hogy új létrehozása vagy csatlakozás. :unsure:

Hozz létre megint egyet, hátha megmarad. :)

Link to comment
Share on other sites

jardo

Hozz létre megint egyet, hátha megmarad. :)

Költsek rá megint 350k-t? :D

Nincs annyi pénzem. :lol: Vagyis van, de mivel mindkét házamban tele vannak a garázsok, így házat is vennem kell, mert a jelenlegi autóimmal már alig van vissza verseny, szóval kocsikat is kell vásárolnom.

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

mivel mindkét házamban tele vannak a garázsok, így házat is vennem kell, mert a jelenlegi autóimmal már alig van vissza verseny, szóval kocsikat is kell vásárolnom.

Fedezd fel az összes utat a játékban és tied lesz a legnagyobb ház a sziget déli részén. Abba belefér legalább 10 kocsi. :)

Link to comment
Share on other sites

jardo

Az a baj, hogy az is k.urva sokba kerül. :D Most, amíg még sokszor kell új kocsit vennem, nem tudok annyit összespórolni, hogy milliókat költsek egy házra. Az majd akkor fog menni, amikor már szinte minden versenytípushoz lesz normális autóm.

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

Az a baj, hogy az is k.urva sokba kerül. :D Most, amíg még sokszor kell új kocsit vennem, nem tudok annyit összespórolni, hogy milliókat költsek egy házra. Az majd akkor fog menni, amikor már szinte minden versenytípushoz lesz normális autóm.

Mondjuk jogos, mert az útfelfedezés is kemény meló fõleg, ha még a játék elején vagy.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Ha jól emlékszem, 35-40%-nál járok. Egyelõre van 3 házam (4, 4 és 6 hellyel), valamint 10 kocsim. A statisztika szerint pedig az úthálózat 46%-át fedeztem eddig fel. Csak az a gond, hogy jobbára már csak a szöszölõs részek (értsd: kanyargós hegyi szerpentinek, apró bekötõutak, stb.) vannak hátra.

Most egyelõre nekiálltam megcsinálni a stoppos/modell/autó- és csomagszállítós feladatokat, hagy fogyjanak el azok is. Na meg a kocsifuvarozásból kicsit megszedem magam, gyakorlatilag megerõltetés nélkül könnyen és gyorsan jutok sok pénzhez, úgyhogy lesz bõven mibõl költeni. Megveszek minden kocsit, ami kell a versenyekhez (plusz házakat), aztán ha ez megvan, majd indulhat a móka és kacagás, felfedezés, online, kedvenc kocsik vásárolgatása, stb. B)

Link to comment
Share on other sites

szabiv

Lehet, hogy egy kicsit le vagyok maradva. Most raktam fel a TDU 1 et. és az a gáz, hogy az 1. versenynél nem belépés után nem tudom elindítani a versenyt. Nem fagy le mivel ki tudok lépni, de nem reagál sem az autóválasztásra sem a startra.

Segítsetek ha tudtok.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Vedd meg ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
HD2

Már csak 9 nap az európai megjelenésig! :rolleyes: (Az óceán másik oldalán pedig 6 nap van hátra) B)

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

100%, hogy megveszem, de nem most. Mert a végén tanulás helyett egész nap játszani fogok...:D

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

Mit gondoltok, mennyit fog változni a bétához képest, mivel ugye, elég bugos cucc volt, és azóta nem telt el olyan sok idõ.. De én azért reménykedem, hogy jól fog teljesíteni, nem lesz optimalizálatlan vacak, stb stb..

Link to comment
Share on other sites

UC

Mit gondoltok, mennyit fog változni a bétához képest, mivel ugye, elég bugos cucc volt, és azóta nem telt el olyan sok idõ.. De én azért reménykedem, hogy jól fog teljesíteni, nem lesz optimalizálatlan vacak, stb stb..

Én azóta bizakodom egy kicsit, mióta utánaolvastam és kiderült, hogy a TDU 1 a béta korszakában egy játszhatatlan, bugos xar volt. Aztán meg hova jutott :)

De szõrõzök is egy kicsit, mert nézegettem YT videókat és azért javulgat (no nem a fizika...): ha nem lesznek képesek beletenni az index viszajelzést a mûszerfalba és a hangját a belsõ nézetbe, akkor nagyon morc leszek :D

Link to comment
Share on other sites

HD2

Steamen már 19. a top seller listán :)

Link to comment
Share on other sites

kilipeti

Én azóta bizakodom egy kicsit, mióta utánaolvastam és kiderült, hogy a TDU 1 a béta korszakában egy játszhatatlan, bugos xar volt. Aztán meg hova jutott :)

De szõrõzök is egy kicsit, mert nézegettem YT videókat és azért javulgat (no nem a fizika...): ha nem lesznek képesek beletenni az index viszajelzést a mûszerfalba és a hangját a belsõ nézetbe, akkor nagyon morc leszek :D

hát nemtom szerintem a TDU1 betája bõven jobb volt mint ez a gányadék...

Tökmind1 mit csinálnak, mostmár akár az összes bugot is kijavíthatják és mindent profira megcsinálhatnak, az irányítás miatt rám tuti ne számítsanak, én ilyen hótárkád, még nfs-nél is szarabb fizikájú cuccot tuti nem veszek meg.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Majd letöltöd. <_<

Amúgy meg hol volt arról szó, hogy ez szimulátor lesz? :unsure: Tudtommal sehol. Sõt, az elõzõ rész sem volt szimulátor, úgyhogy nem értem, te miért vártad azt, hogy az lesz. És nem, az nem válasz, hogy nem vártad, csak jó lett volna, mert a kettõ kb. ugyanaz.

Link to comment
Share on other sites

Nyom191---

Majd letöltöd. <_<

Amúgy meg hol volt arról szó, hogy ez szimulátor lesz? :unsure: Tudtommal sehol. Sõt, az elõzõ rész sem volt szimulátor, úgyhogy nem értem, te miért vártad azt, hogy az lesz. És nem, az nem válasz, hogy nem vártad, csak jó lett volna, mert a kettõ kb. ugyanaz.

Jó, hogy az egy nem volt szimulátor de milyen jól el lehetett lenni hardcore módban kormánnyal, 1 óra múlva mondok róla véleményt, hogy változott e valami a bétához képest.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Hát, én megvettem az elsõ részt, megérte a pénzét...Sajnos ennél nagyon el kell gondolkozni, hogy meg vegyük-e. A látványvilág eszméletlenül szép, viszont a fizika...az 1-be megbarátkoztam vele, viszont itt teljesen szar. A rossz irányításról ne is beszéljünk. 0 deadzone és 100%-os érzékenységgel is olyan holt játék van a gamepad analog karjával...Hardcore beállításokkal teljes gázzal elindulva se tudom megtáncoltatni a California fenekét.

Link to comment
Share on other sites

Nyom191---

egy fokkal jobb mint a béta volt, egy ideig elleszek vele, állítgatni kell sokat az irányítást, de eddig még nem mondom azt, hogy rossz

Link to comment
Share on other sites

HD2

Egy dolog nyom sokat a latba, de nagyon, az pedig a hangulat. KB huszadrangú dolog a grafika, meg az irányítás, ha megmaradt a TDU hangulat. :D Az első részt sem a fizika miatt szerettem.

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Gépigény változott?

Link to comment
Share on other sites

HD2

Nálam most maxon 4xAA-val 1080p-ben 70 fps körül mozog, bétában jóval kevesebb volt.

Index hang nincs, belülről nem is jelez, tank nem ürül ki, irányítás mintha egy dekányival jobb lenne. Grafika nekem kifejezetten bejön, eddig egy erős közepes a játék, bár csak offline próbáltam (csúnya verzió) Még 2 napja van, hogy meggyőzzön. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...