Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Need For Speed Sorozat - 2nd Gear


-Dan-

Recommended Posts

tomeeto

valami gond lehet a beállításokkal mert minden fullra húzva full hdban, nekem meg van a stabil 60 FPS,

év csalódása díj hát, nem próbáltad a TDU2-t :)

Ami azt illeti, 5-6 alttabolás után helyrerázódik az fps, de elõtte szab, mint a mindjártmegmondoménmicsoda. :D

TDU2-t nem próbáltam, azt meg tudod miért.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

De jóóó... nézem mért nem megy az autolog bejelentkezés. Na miért? Megnéztem EA acc-omat, azt látom, hogy disabled..... Reaktiváltam másik e-mail címmel, így már menni fog az online rész ugye? vki mondjon vmit, mer már teljesen kész vok idegileg.

Nem szóltam :D müxik. Am ha vki keresne(gondolom van ilyesmi, még nem tudtam nagyon megnézni) Viktor90Hun néven talál meg(ezt fogadta el mint nem használt nevet. :D

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

A játék támogat kormányt? Vagy ehhez inkabb szerezzek be egy xbox-os kontrollert? :S Mert billel csak folyton driftelgetek :S

Link to comment
Share on other sites

Nyom191---

A játék támogat kormányt? Vagy ehhez inkabb szerezzek be egy xbox-os kontrollert? :S Mert billel csak folyton driftelgetek :S

G25öt támogatja az tuti

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

A játék támogat kormányt? Vagy ehhez inkabb szerezzek be egy xbox-os kontrollert? :S Mert billel csak folyton driftelgetek :S

Mással is csak drifetlni fogsz.

Link to comment
Share on other sites

Err

A TCM után mi is nyereményjátékot hirdetünk. A nyeremény itt is egy PC-s NFS HP. :)

Akit érdekel, erre tessék.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Phot Mode-ot hogy hozom elõ? Mer ok, hogy ha lenyomom ap-t akk csinál egy pillanatképet, de azoknak elég rossza minõsége, és van egy normál photo mode is benne, de azt hogy hhozom elõ?

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Eddig nekem is hatalmas csalódás a játék. :(

A grafika nem nagy szám, de csúnyának sem mondanám, egyszerûen a hangulata nem jó. Engem kicsit a TDU-re emlékeztet, olyan "meseszerû". A MW-é szerintem még most sem lenne rossz, ennél mindenesetre százszor hangulatosabb lett volna. A Shift engine-jére átültetve szerintem hasonló hatást értek volna el.

De legalább tükörsimán fut.

Az irányítás borzalmas. A kocsik lomhán kanyarodnak, a folyamatos rásegítés miatt olyan az egész, mintha szappant tologatnánk. Kár.

A zenék nem lennének rosszak, de nálam valamiért baromi halkak, pedig csumára feltekertem. Ellenben az autók hangjai finoman szólva nem lettek eltalálva. A grafikához hasonlóan a "meseszerû" jelzõvel tudnám illetni.

A versenyekrõl/módokról egyelõre nem nyilatkoznék mert nem sokat játszottam, de eddig nem nagyon fogott meg a játék ezen része sem. A tájak szépek, változatosak, de köszönhetõen a grafikának és a hangoknak, totál szar a hangulata az egésznek.

Nekem személy szerint az elõzõ HP és a hasonszõrû MW is sokkal jobban tetszett. Én még mindig PU2-t akarok!

Link to comment
Share on other sites

Castor*

Hasonlóak a tapasztalataim. Nálam is (igaz full grafikán, nagy tömött jeleneteknél, ahol sok a repülő alkatrész és autó) szaggat. Volt hogy a videó, mikor ütköztem olyan volt, mint egy dia film, fél percig pörgött le. Aztán suhan tovább a játék. Nem tudom a videó kártyám, vagy a proci nem elég, szerintem az utóbbi. Az autók irányítása egy vicc. Egy több milliós luxusautóval nem tudok bevenni egy olyan kanyart, amit a 30 éves kocsimmal betudnék. Nem is tudom, hogy a sportkocsigyártók, hogy engedik megvenni a licenszet. Ha ilyen botrányosan kezelhetetlen lenne egy Lambo, vagy Aston, szerintem a tervezőmérnökök, akik készítették sírva rohannának Trabantot venni, hogy lelessék az hogy kanyarodik ilyen jól. (kis túlzással :) ) Na mindegy. A grafika szerintem nagyon szép, bár az élsimítás nagyon hiányzik. A küldetések meg néha lehetetlenül nehezek, ugyan akkor vannak, amik pofon egyszerűek, nincs semmi balance. Össze kellene már szedniük magukat, de tényleg ott EA-éknál, mert nem létezik, hogy nem lehet összerakni egy jó nfs részt. Felmennének a fórumra elolvasnák a kommenteket még akkor is jobb játék lehetne belőle, mint így hogy találgatnak, mi lenne a jó. MW óta sajnos nem nagyon jön össze nekik. Tudom közhely, de így van. Valahol a 2 között lenne a megoldás. Rendőrös üldözések, ez a grafika, MW féle irányítás, törhetőség meghagyása, de tegyék vissza az autók festhetőségét, tuningolását. Olyan jó volt, hogy nem igen volt 2 egyforma autó, most meg csak a gyári színek között válogathatunk. Szóval szomorú ez kérem, de ez van. Én azért még próbálom megszeretni. :)

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Nem tudom mi bajotok van a grafikával. :) Szerintem csodálatos. Nem egy GT5, de akkor is nagyon szép látványt ad.

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Nem tudom mi bajotok van a grafikával. :) Szerintem csodálatos. Nem egy GT5, de akkor is nagyon szép látványt ad.

Inkább legyen a textura kicsit mosotasabb de az hogy egy egyenes vonal sincs a jatekban mert annyira 0 az AA az szánalmas,bár mit varok én egy ctrl+c ctrl+v-s konzol porttól? -.-" Ha szerinted csodálatos akkor te mit nézel? A felhõket? Mert ha en ranezek a kocsira rögtön kiszurja a szememet az hogy tiszta recés az egész kocsi....jah mindez 1680x1050ben,de allitolag lehet ra AA-t de en mar 32xAA-t is raprobaltam erõszakolni de semmi különbség...

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Inkább legyen a textura kicsit mosotasabb de az hogy egy egyenes vonal sincs a jatekban mert annyira 0 az AA az szánalmas,bár mit varok én egy ctrl+c ctrl+v-s konzol porttól? -.-" Ha szerinted csodálatos akkor te mit nézel? A felhõket? Mert ha en ranezek a kocsira rögtön kiszurja a szememet az hogy tiszta recés az egész kocsi....jah mindez 1680x1050ben,de allitolag lehet ra AA-t de en mar 32xAA-t is raprobaltam erõszakolni de semmi különbség...

Nekem is tetszik a graf.

Te meg azt nézed versenyzés közbe milyen recés az autó? mert csak azon látszik nagyon.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Játszál bmeg, ne azt nézd, hogy hány vonalból épül fel az autó. Ha meg nem vetted meg a játékot akkor meg fõleg...:)

Mellesleg érdekes. Másnak mûködik az AA... Mintha 2012t élnéd meg azzal, hogy lác két szabálytalan vonalat az autó körül.

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Játszál bmeg, ne azt nézd, hogy hány vonalból épül fel az autó. Ha meg nem vetted meg a játékot akkor meg fõleg...:)

Mellesleg érdekes. Másnak mûködik az AA... Mintha 2012t élnéd meg azzal, hogy lác két szabálytalan vonalat az autó körül.

Mert neki ATIJA VAN TALÁN?!?!? És az ati mostanaban naponta adja ki az ujabbnal ujabb drivereket mig az nvidia lassan mar fél éve nem adott ki egy drivert?

Nekem is tetszik a graf.

Te meg azt nézed versenyzés közbe milyen recés az autó? mert csak azon látszik nagyon.

Nem, de az uton kb van vagy 20auto és azert neha neha ra nez az ember és latja milyen recés,aztan ott vannak a poznák,villany oszlopok azok is tiszta recések AF hianya miatt meg nézhetem az utat haa textura ugyis csak akkor latszodik rendesen mikor oda érek...

ui.: +mivel a jatek iranyitasa 110% arcade igy még az idealis iveket se kell figyelnem csak nyomoma gázt ,be dõlök a kanyarban a jatek meg helyettem ellenkormányozgat és bedrifteli a kanyart....

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Mert neki ATIJA VAN TALÁN?!?!? És az ati mostanaban naponta adja ki az ujabbnal ujabb drivereket mig az nvidia lassan mar fél éve nem adott ki egy drivert?

Vannak különbözõ "praktikák". Átírod shift.exe-re, stb. Találd fel magad, google a barátod. Nem érsz el azzal semmit, ha itt sírsz. Ha nem tetszik, ne játssz vele...

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Nem tudom mi bajotok van a grafikával. :) Szerintem csodálatos. Nem egy GT5, de akkor is nagyon szép látványt ad.

Nekem csak annyi, hogy olyan rajzfilmszerû. Mû. Az AA hiányát már meg sem említem.

Nekem is tetszik a graf.

Te meg azt nézed versenyzés közbe milyen recés az autó? mert csak azon látszik nagyon.

Miért, mit nézzen? Nyílván az utat, hangazana a válasz, csakhogy ott van az ember arcában a verda állandóan. Belsõ nézet hiányában ez az egyetlen, amit érdemes használni.

Link to comment
Share on other sites

takii

Mellesleg milyen a játék?

Most Wanted-hez hasonlítható ?

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Játszál bmeg, ne azt nézd, hogy hány vonalból épül fel az autó. Ha meg nem vetted meg a játékot akkor meg fõleg...:)

Mellesleg érdekes. Másnak mûködik az AA... Mintha 2012t élnéd meg azzal, hogy lác két szabálytalan vonalat az autó körül.

Vannak különbözõ "praktikák". Átírod shift.exe-re, stb. Találd fel magad, google a barátod. Nem érsz el azzal semmit, ha itt sírsz. Ha nem tetszik, ne játssz vele...

Egy keményvonalas, elvakult NFS fant hallhattunk. Bravó! Kérdés: miért fáj az neked, ha valaki normális hangnemben leírja a TELJESEN JOGOS kiritkáját a játék egy részével kapcsolatban? (Urambocsá' egy "ez egy nagy fos" kijelentést is el lehet fogadni, amennyiben az alá van támasztva. Nem kell egyetérteni, de el lehet fogani, fõleg ha igaza van.)

Ez a különbség meg elég lóphasz, már ne is haragudj. Engem speciel (így képen) annyira nem zavar, de nehogy azt mond már, hogy normális dolog, hogy egy hangyaCensored!nyi különbségért össze-vissza trükközni kell (erõsen kétlem, hogy egy szimpla .exe átnevezés megoldaná a problémát, de nem néztem utána), holott ez egy teljesen alap dolog már jópár éve.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Egy keményvonalas, elvakult NFS fant hallhattunk. Bravó! Kérdés: miért fáj az neked, ha valaki normális hangnemben leírja a TELJESEN JOGOS kiritkáját a játék egy részével kapcsolatban? (Urambocsá' egy "ez egy nagy fos" kijelentést is el lehet fogadni, amennyiben az alá van támasztva. Nem kell egyetérteni, de el lehet fogani, fõleg ha igaza van.)

Ez a különbség meg elég lóphasz, már ne is haragudj. Engem speciel (így képen) annyira nem zavar, de nehogy azt mond már, hogy normális dolog, hogy egy hangyaCensored!nyi különbségért össze-vissza trükközni kell (erõsen kétlem, hogy egy szimpla .exe átnevezés megoldaná a problémát, de nem néztem utána), holott ez egy teljesen alap dolog már jópár éve.

Elvakult nem vagyok, nem is azzal van a bajom, hogy nem tökéletes a játék, elõfordul, hanem szerény személyével van bajom. Akárhányszor csak kommentel, azoknak az üzeneteknek a 70-80%ban panaszkodik valamiért, valami nem tetszik neki. Ezzel sincs baj, csak leírja ugyan azt 300szor, ami egy idõ után Nagyon rossz!ul idegesítõ. (lásd vga topik)

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Mint irtam a konzol port miatt maradt ki az AA,de inkabb örüljünk mi PC-sek hogy egyaltalan kiadták PC-re(fõleg hogy én megse vettem,dehat ha csak ennyi telik tõlük akkor uram bocsá nekem elég 1-2körre a játék)

ui.: legalabb lehet moddolni pc-n : 2db mód

Elvakult nem vagyok, nem is azzal van a bajom, hogy nem tökéletes a játék, elõfordul, hanem szerény személyével van bajom. Akárhányszor csak kommentel, azoknak az üzeneteknek a 70-80%ban panaszkodik valamiért, valami nem tetszik neki. Ezzel sincs baj, csak leírja ugyan azt 300szor, ami egy idõ után Nagyon rossz!ul idegesítõ. (lásd vga topik)

Majd ha te 80-90k-t megveszel valamit és xar és nem tudsz vele mit csinalni és majd sirsz te is hogy mi a lótúrót csinalj és senki sem tud segiteni majd akkor jót röhögök rajtad :) (mivel te is csak ennyit tudsz,ahelyett hogy valahogy segitenel vagy ha nem tudsz akkor nem szolsz be..)

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Mint irtam a konzol port miatt maradt ki az AA,de inkabb örüljünk mi PC-sek hogy egyaltalan kiadták PC-re(fõleg hogy én megse vettem,dehat ha csak ennyi telik tõlük akkor uram bocsá nekem elég 1-2körre a játék)

ui.: legalabb lehet moddolni pc-n : 2db mód

Majd ha te 80-90k-t megveszel valamit és xar és nem tudsz vele mit csinalni és majd sirsz te is hogy mi a lótúrót csinalj és senki sem tud segiteni majd akkor jót röhögök rajtad :) (mivel te is csak ennyit tudsz,ahelyett hogy valahogy segitenel vagy ha nem tudsz akkor nem szolsz be..)

Elõfordul, hogy nem mûködik valami, de amikor már elkezdtél panaszkodni, hogy nem mûködik, sokan próbáltak segíteni, de te csak tovább tovább tovább és tovább...akkor kellett volna váltani, és kevés veszteséggel, de tudtad volna orvosolni a problémád. Na elég volt az offból, elnézést, hogy elkezdtem, de ezt muszáj volt már. Sajnálom.

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Úristen most nézem h nincs a játékban ferrari :\

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Úristen most nézem h nincs a játékban ferrari :\

Shift 2-ben már lesz valószínûleg. :)

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Amúgy az csak nekem van, hogy ha online akarom tolni, akk mondjuk 5 ember fölött 2-3 perc játék után kidob azzal, hogy leesett a játék játszatósági szinje, ezért kidobtak, és hogy vegyek lejebb a grafból, vagy zárjak be háttérben mûködõ programokat. De 2-3 etetleg 4-5 embernél gond nélkül fut. Ismétlem online rész grafnak nekem amúgy semmi baja, és ati 4830-as 512 mb-al van alatta.

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Érdekes :D Mikor nyomom a nitrót akkor ha elengedem a gázt ugyanúgy gyorsul :D

Amúgy nekem tetszik a játék, fõleg a rendõrös rész. :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...