Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Arsenal


Lonkosz

Recommended Posts

-Gio-

Nem fogok mindenkinek egyesével válaszolni, de azt azért mindenképp meg kell említenem, hogy Koscielny egyszerûen Ledér!jó. A fejjátékával vannak kisebb gondolok, de 1-1 ellen szinte verhetetlen. Egyszerûen élvezet nézni a játékát. Nagyon nagy igazolás volt.

Ahogy így átfutottam még a hozzászólásokat, arra mindenképp fel kell hívnom a figyelmet, hogy Aneke nem csatár, és hogy Squillaci az a Squilacci.

Az meg akkora baromság, hogy Wilshere még nincs kész a kezdõcsapatra. A szezon eddigi része alapján az egyik legjobb játékosunk kb.

Üdvözletem, és olvassatok sok útwengert.

Most aztán bele kell kötni egy elgépelésbe. Másfelõl pedig úgy írom le a francia nevét, ahogy jól esik és ahogy jön. Nem bírom az ilyen szarkasztikus "humort". ;)

Link to comment
Share on other sites

Alashrad

Nem fogok mindenkinek egyesével válaszolni, de azt azért mindenképp meg kell említenem, hogy Koscielny egyszerûen Ledér!jó. A fejjátékával vannak kisebb gondolok, de 1-1 ellen szinte verhetetlen. Egyszerûen élvezet nézni a játékát. Nagyon nagy igazolás volt.

Ahogy így átfutottam még a hozzászólásokat, arra mindenképp fel kell hívnom a figyelmet, hogy Aneke nem csatár, és hogy Squillaci az a Squilacci.

Az meg akkora baromság, hogy Wilshere még nincs kész a kezdõcsapatra. A szezon eddigi része alapján az egyik legjobb játékosunk kb.

Üdvözletem, és olvassatok sok útwengert.

Olvassuk. :) Aneke meg nem csatár? Ennek ellenére ontja õ is a gólokat.

Link to comment
Share on other sites

peter135

Most aztán bele kell kötni egy elgépelésbe. Másfelõl pedig úgy írom le a francia nevét, ahogy jól esik és ahogy jön. Nem bírom az ilyen szarkasztikus "humort". ;)

Szerintem azért legyen már meg a minimális tisztelet, hogy valakinek helyesen írjuk le a nevét. Egyébként nem hiszem, hogy elképelés, mert sok embernél láttam már ezt. Egyszerûen rossz beidegzõdés. Bocsánat, de én nagyon érzékeny vagyok erre.

Olvassuk. :) Aneke meg nem csatár? Ennek ellenére ontja õ is a gólokat.

Támadó középpályás. A tarcsiban õ a 3 tagú középpálya csúcsa.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Squilacci. Mostnatól megjegyzem. ;)

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Squilacci. Mostnatól megjegyzem. ;)

xD pont h Squillaci :D

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

xD pont h Squillaci :D

FAIL. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Alashrad

Sztem direkt írta rosszul. :)

Na, de Peter, ki a csatár a tarcsiba? :D Mert JET sem az (legalábbis amikor a nagyokhoz beállt, szélre állt, nem centerbe). Elvileg a csatárok lennének a gólfelelõsök.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Jó ez kihagyhatatlan volt. Na de most komolyan... Megjegyzem xD :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Szerintem azért legyen már meg a minimális tisztelet, hogy valakinek helyesen írjuk le a nevét. Egyébként nem hiszem, hogy elképelés, mert sok embernél láttam már ezt. Egyszerûen rossz beidegzõdés. Bocsánat, de én nagyon érzékeny vagyok erre.

Támadó középpályás. A tarcsiban õ a 3 tagú középpálya csúcsa.

Te vagy a guru az ifikkel és tarcsikkal... Az Arsenal-nál is ugyanazt játékot és taktikát nyomják a tarcsik és ifik mint a nagy csapat?

Link to comment
Share on other sites

peter135

Sztem direkt írta rosszul. :)

Na, de Peter, ki a csatár a tarcsiba? :D Mert JET sem az (legalábbis amikor a nagyokhoz beállt, szélre állt, nem centerbe). Elvileg a csatárok lennének a gólfelelõsök.

Amíg Afobe nem ment kölcsönbe, addig õ játszott centert, azóta pedig JET.

Te vagy a guru az ifikkel és tarcsikkal... Az Arsenal-nál is ugyanazt játékot és taktikát nyomják a tarcsik és ifik mint a nagy csapat?

Ez pontosan így van. U9-es korosztálytól ugyanabban a rendszerben játszanak a korosztályos csapatok.

Link to comment
Share on other sites

elindir

Üdvözletem, és olvassatok sok útwengert.

Nincs kedvem elfogult keménykedést olvasni.

Támadó középpályás. A tarcsiban õ a 3 tagú középpálya csúcsa.

Tavaly pedig fõként box-to-box volt.

Te vagy a guru az ifikkel és tarcsikkal... Az Arsenal-nál is ugyanazt játékot és taktikát nyomják a tarcsik és ifik mint a nagy csapat?

Igen, erre odafigyelnek, és mindig átveszik a first team aktuális taktikáját a könnyebb átmenet érdekében.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Aha, szóval legalább egyszer olvastad? :D

Ez a mai tényleg "keményre" sikeredett.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Nincs kedvem elfogult keménykedést olvasni.

Mellesleg a cinikus hozzáállásodnak jó hasznát venné a dolog még komment formájában is. Soha semminek nem tesz jót ha mindenki egy sípot fúj.

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Nemsokára kezdõdik a nagy derbi. Mit vártok? ÉN viszonylag sima gyõzelmet, Song és Sagna megeszik majd VDV-t és Bale-t, onnan meg már sima ügy lesz.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Szerintem 2-1-re nyer az Arsenal de, hogy Balet megeszik az több, mint túlzás. Maicont úgy forgatta be, hogy öröm volt nézni. :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Szerintem 2-1-re nyer az Arsenal de, hogy Balet megeszik az több, mint túlzás. Maicont úgy forgatta be, hogy öröm volt nézni. :lol:

Maicon nem is a védekezésérõl híres.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Maicon nem is a védekezésérõl híres.

Attól még posztján a top5-ben benne van és még nem igen futották meg így.

Link to comment
Share on other sites

otamas

Nasri zseniális ^_^

Link to comment
Share on other sites

Janci91

Nasri zseniális ^_^

Kéne egy használható stream.:)

Link to comment
Share on other sites

otamas

Kéne egy használható stream.:)

katt

835kbps-es FoxSoccer-es sopcast nagyon szépen megy nekem.

Link to comment
Share on other sites

wlac1

Ez valami Ledérül! hihetetlen KisTehén!ameg. Pedig nem is játszottunk rosszul. Nasrit és Arshavint nem értem miért hozta le Wenger.

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Ez Kistehén!meg szánalom. ÉS akkor Wenger lenyilatkozza a meccs elõtt, hogy ez a legjobb keret amivel valaha dolgozott. Ez mirõl beszél??? A Bergi, Henry, Pires, Vieira, Campbell féle csapat hogy adott volna el egy 2-0át?! Sehogy... Ha ezek után nem ordítja le a csapatot Wenger és nem kritizálja õket keményen, akkor elmehet a Censored!.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

wenger mindig a flakonokon éli ki a dühét :D

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

wenger mindig a flakonokon éli ki a dühét :D

Épp itt lenne az ideje, hogy a cspatnak is megmondja a magáét, ne csak mondogassa, h tanultun kbelõle.

Link to comment
Share on other sites

Janci91

Mennyi idõ után álhattunk vna a tabella élén? :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...