Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Pro Evolution Soccer sorozat


jardo

Recommended Posts

Tomika14

Ennyire halott a topik? Mindenki fifázik? :)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Ennyire halott a topik? Mindenki fifázik? :)

Én NBA 2K12-t tolom, ha játszom. Se Fifa, se Pes nem lett túl jó sztem, vagy csak a kosárlabda szimuláció jár elõbbre, de ez a játék magasan veri mindkettõ focisat.

Link to comment
Share on other sites

Tomika14

Én NBA 2K12-t tolom, ha játszom. Se Fifa, se Pes nem lett túl jó sztem, vagy csak a kosárlabda szimuláció jár elõbbre, de ez a játék magasan veri mindkettõ focisat.

osztom.... :)

Link to comment
Share on other sites

Tomika14

Srácok, miért nem lehet ML-ben rendes játékosokkal lenni? A MU-val lennék de az alap ML játékosokat teszi be nekem.... !?

Link to comment
Share on other sites

Tomina

meg kell venni, hogy mehess eredeti kerettel. Neten van már olyan fájl, aminél mind fel van oldva.

Link to comment
Share on other sites

Tomika14

meg kell venni, hogy mehess eredeti kerettel. Neten van már olyan fájl, aminél mind fel van oldva.

köszi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Tomika14

játszik még valaki ezzel a fekália játékkal? csaló szemét motorral csinálták megint... kiszopok a swansea csapatától 3-0ra és a tottenhammel vagyok :D az mi ? :D pontos passzokat nem lehet adni... kapura még ugysem lehet lõni.. ez egyre sz@rabb... felidegesített

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Cycl0ne28

Még mindig PES 2010. Olyan magyar válogatottat adjon egyszer az ég, amely:

-rendszeresen öt-hat nullára veri meg ellenfeleit, még a papíron erősebbeket is

-Európa-bajnok

.A vb-selejtezőkön 23 gólt lő összesen

-s egyet sem kap.

---

Még mindig BAL módban vagyok, Regularon.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

2012-höz letöltöttem az EB-patchet és a friss adatbázist, hát így a FIFÁt kenterbe veri nálam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Real013

Valaki 2013? Nekem eléggé bejön... Bár a PES 6 még mindig jobb. :D Plusz szerintem Fifa is erõsebb lesz, de ez már jó kis game.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Nekem is nagyon tetszik, egy alap patch-el már lenyomtam 2 hónapot QPR-rel. :)

Amúgy majdnem 2 hónapja csináltam egy videót, csak ide még nem raktam be:

DKwx_ManOA8

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Nem jó ez a rák peccs... -.-

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Nem jó ez a rák peccs... -.-

Minek akarsz te egy rákot patchelni?

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Jobb lett a 2013 mint az elõdje. Ámbár ez a DLC-s szarság eléggé...khhmm, de majd úgyis jön peccs. :D

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Minek akarsz te egy rákot patchelni?

Hogy Kingler legyen...

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Hogy Kingler legyen...

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Tomina

8a2bPWyIxxk



Újabb videóm.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
hunocsi

Menühangokat jól látom, hogy nem lehet lenémítani?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Zoleee_The_Fanatic

PES-ből melyik a legjobb? Ti melyikkel játszotok? Feltettem ma a FIFA 10-et, csak azért, hogy játsszak már focis játékkal is egy kicsit. Csak eléggé idegesít a gép csalása, így lehet, hogy váltok PES-re. Csak nem tudom, melyik a legjobb. Persze olyan, ami megy 1 magos processzorral és 1 GB rammal... -_-

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

PES-bõl melyik a legjobb? Ti melyikkel játszotok? Feltettem ma a FIFA 10-et, csak azért, hogy játsszak már focis játékkal is egy kicsit. Csak eléggé idegesít a gép csalása, így lehet, hogy váltok PES-re. Csak nem tudom, melyik a legjobb. Persze olyan, ami megy 1 magos processzorral és 1 GB rammal... -_-

Sokan a PES6-ra esküsznek, felturbózott grafikával és különbözõ peccsekkel. Én azt nem próbáltam, csak a közvéleményt hallottam.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Na, asszem, felteszem a 2009-es PES-t, a FIFA-t pedig töröltem, mert undorító. -_- Tudtok a PES-hez egy 2012-13-as szezon patch-et valahonnan? Beírogattam Google-be, de valahogy nem nagyon akaródzik találni. :blink: Csak van hozzá valami, remélem... A 2013-as PES-t csak azért nem rakom fel, mert ahhoz gép is kéne.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Na, asszem, felteszem a 2009-es PES-t, a FIFA-t pedig töröltem, mert undorító. -_- Tudtok a PES-hez egy 2012-13-as szezon patch-et valahonnan? Beírogattam Google-be, de valahogy nem nagyon akaródzik találni. :blink: Csak van hozzá valami, remélem... A 2013-as PES-t csak azért nem rakom fel, mert ahhoz gép is kéne.

Nem tudom, de PESHungary-n nézz körül, ott vannak cuccok hozzá.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Ott csak ilyen régebbieket találtam, de még körbenézek. Mindenesetre az gáz lenne, ha semmi sem lenne hozzá... Remélem, nem kell az új PES ahhoz, hogy a 2012/2013-as évaddal játsszak. <_<

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

PES-bõl melyik a legjobb? Ti melyikkel játszotok? Feltettem ma a FIFA 10-et, csak azért, hogy játsszak már focis játékkal is egy kicsit. Csak eléggé idegesít a gép csalása, így lehet, hogy váltok PES-re. Csak nem tudom, melyik a legjobb. Persze olyan, ami megy 1 magos processzorral és 1 GB rammal... -_-

Pes 6 még mindig -_-Régi szép idõk, amikor a 4 gigás játékra pakoltuk a 12 gigás komplett kiegészítõket :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...