Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Manchester United


JaniRazor

Recommended Posts

majszter

nem? jóvann:|

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

nem tudok róla h kölcsön akarnánk adni.

Am tényleg jól jött volna ez a meccs, mert nem hiszem h év közben lesz még ennél szarabb formában a cselzi.

Link to comment
Share on other sites

majszter

nem tudok róla h kölcsön akarnánk adni.

Am tényleg jól jött volna ez a meccs, mert nem hiszem h év közben lesz még ennél szarabb formában a cselzi.

igen, ez sajnos nagy kár, minden bizonnyal sikerült volna ellenük nyerni, bár ha felszívják magukat.. am köszi h válaszoltál

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Poén (most volt pár napja az MUTV-n):

AEIz272tiV4

X1NRZFabgsQ

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Bburn elleni meccs is így kezdõdöttxd

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Jó meccs volt a tegnapi, Berba rohadtjó volt. És Anderson is. Nem tudom mi van azzal az emberrel, de nagyon jól teljesít mostanában. Kár hogy a lövése nem ment be, gól érdemelt volna. Ahogy Berba félfordulatos lövése is.

Viszont öröm nézni, hogy két meccsel kevesebbet játszva is vezetjük a tabellát, vereség nélkül B)

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

1 idegenbeli gyõzelemmelxd

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Na, hát igen, ezt se mondhatja el mindenki magáról :)

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

mintha vmi magyar bajnokit néznék bmeg, mi ez a meccs? :lol:

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Holnapig se lõnénk itt gólt, inkább fújják le a Censored! nehogy kapjunk...

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

xD

De már azt se értettem h mér ugyanazt a csapatot küldi ki Fergie amelyik 2 napja játszott? Gibson jobb oldalt? Obertant meg Hernandezt behoztam volna legalább 20 percre, mer egy Puding!omnyi wingerünk nem volt.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

de jó, h nem fogadtam rátok. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

majszter

mi volt ez a "játék"? szándékosan b.asszuk el rendszeresen az idegenbeli meccseinket?! várjuk a gólt, vagy mivan?! rooney-t már a 30. percben lehoztam volna, mikor a 6. lövése ment a kapu fölé/mellé.. 2 napja, vasárnap volt a legutóbbi meccs, és én se értem, hogy hogy lehet szinte ugyanazzal a kezdõvel kiállni.. Giggs multkor játszott ha jól emlékszem 37 éves, hogy bírná ezt, hogy 2 napra rá meccs?! obertan, hernandez, macheda... õket direkt nem hozta be fergie?! rooney helyett biztos hogy jobbak lettek volna,bármelyikük állt volna be.. hernandez-t meg behozza a 90.percben..:D hát b+..

Link to comment
Share on other sites

jardo
Moderátori körkérdés: jó így a topik címe, vagy maradjon a Vol.2? Esetleg másik javaslat?
Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Szerintem jó.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

simán MU nem lehetne?

Link to comment
Share on other sites

jardo

Muszáj utalásnak lennie valamilyen formában, hogy ez az elõzõ topik folytatása. Szerintem is baromság, majd meglátom, mit lehet tenni az ügy érdekében. Addig viszont muszáj ilyennek lennie.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Moderátori körkérdés: jó így a topik címe, vagy maradjon a Vol.2? Esetleg másik javaslat?

ilyen biztos ne legyen, ez nevetséges. akkor már #2 vagy amit te írtál.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

El se hiszem, hogy Rooney gólt szerzett B) B)

Ja és BUÉK mindenkinek! :)

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Puding!oooooooooooooooom 6 év után kihagytam 1 kibacott meccset, uccsó 5 percre értem haza :(((((((( Honlapon azt olvasni h Rooney végre qva jól játszott, meg Fergie szerint végig küzdöttünk. Vki meséljen vmit h milyen volt =(

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Örülhetsz,hogy nem láttad,nagyon gyengék voltatok.WBA nagyon sok helyzetet alakított ki+ugye egy tizit is kihagyott és alapvetõen a meccset is uralta. Védelmetek volt igen gyenge, talán még Evra volt,aki viszonylag jól játszott. Gary Neville botrányosan sz@r volt (helyére beállított Fabio sem volt túl meggyõzõ), Ferdinand meg Vidic sem most játszották életük meccsét. Egyedüli pozitívum szvsz Rooney,aki egyrészt újra betalált,másrészt olyat küzdött,ami a világon egyedülálló.Le a kalappal.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Neville már csak ien Liga Kupa meccsekre alkalmas 2od osztályú csapatok ellen már úgy 2 éve :D Nem Rafalet küldte be Neville helyére? Fabio jobb oldalon sztem még nem is játszott :D

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Fabio volt az.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Machedát kölcsönbe adtuk a Sampdoriának az év végére. Jó döntés!

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Illett volna még pár gólt kiosztani a 10 emberes Poolnak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...