Jump to content
GSForum - Segélyvonal

NBA


jardo

Recommended Posts

Real013

Mit mûvelt a Blazers és Roy az utolsó negyedben a mai meccsen! Huszonvalahány pontos hátrányból nyerték meg a meccset :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Az a baj, hogy csak kedden meg csütörtökön adnak meccset...

Link to comment
Share on other sites

a880120

Rondo 20 gólpasszán összecsináltam magam. :D Zseni a fickó :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Rondo 20 gólpasszán összecsináltam magam. :D Zseni a fickó :rolleyes:

Épp azon filóztam így reggel, hogy szerencsétlen Roy mekkora játékos lehetne már, ha elkerülnék a sérülések...

Rondo még egy kicsit tanulhatna dobni, de egyébként nagy spíler:)

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Remélem most nem a Lakers vagy a Celtics lesz a bajnok.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Remélem most nem a Lakers vagy a Celtics lesz a bajnok.

Blazers vagy Chicago legyen, ha kérhetem :)

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Nem hittem volna, hogy így elvérzik a New York...

Link to comment
Share on other sites

a880120

Nem hittem volna, hogy így elvérzik a New York...

Majd jövõre. Bár már Bilups se lesz fiatalabb, tehát ki kéne még találni oda egy negyedik embert is, aki tud állandósítani X pontot.

Keleten hajrá Boston, nyugaton LA B) Bár rohadtul félek, hogy Lebronék megálljt parancsolnak Raynek és bandájának.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Majd jövõre. Bár már Bilups se lesz fiatalabb, tehát ki kéne még találni oda egy negyedik embert is, aki tud állandósítani X pontot.

Keleten hajrá Boston, nyugaton LA B) Bár rohadtul félek, hogy Lebronék megálljt parancsolnak Raynek és bandájának.

Lebronékat meg majd a Bulls megállítja :D

Link to comment
Share on other sites

Alashrad

Csak a Hawks!

Link to comment
Share on other sites

a880120

Ha már a Lakers, meg a Boston is kiesik, akkor már tényleg ideje lenne Kiddnek is és Nowitzkinak megnyernie. B) Hajrá Dallas

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Bulls-Heat

Thunder(?)-Mavs

Jó kis konferencia döntõk...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
wYth-NRG

Sajnálom, hogy elúszott a 3. meccs a Mavs kezébõl, pedig nem kicsit küzdöttek érte. Ettõl eltekintve (no meg persze a fújásoktól) elég jó mérkõzés volt.

Ha már a Lakers, meg a Boston is kiesik, akkor már tényleg ideje lenne Kiddnek is és Nowitzkinak megnyernie. B) Hajrá Dallas

Én is ezen az állásponton vagyok, igazán járna nekik a gyûrû ennyi idõ után

Link to comment
Share on other sites

Alashrad

Sztem meg a Miaminak járna. :) Hajrá Bosh!

Link to comment
Share on other sites

a880120

Sajnálom, hogy elúszott a 3. meccs a Mavs kezébõl, pedig nem kicsit küzdöttek érte. Ettõl eltekintve (no meg persze a fújásoktól) elég jó mérkõzés volt.

Én is ezen az állásponton vagyok, igazán járna nekik a gyûrû ennyi idõ után

Ez már elment szerintem. Ilyen óriások is gyûrû nélkül hagyják el az NBA-t :(

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Miami gyõzelem lesz...sajnos ez egyértelmû. Pedig semleges nézõként követem a playoffot, amióta kiesett az OKC meg a Bulls.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Igen ez nagyon esélyes, nagy dolognak kellene történnie, hogy a Dallas fordítani tudjon. Eddigi 3 meccs arról szólt, hogy a Miami megy előre és a Dallas küzd ellene.

Persze azért még reménykedem egy szép fordításban :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Én a Miami-nak drukkolok...

Ide lõjetek!

(egyébként Blazers-fan vagyok, és OCK-Bulls döntõt akartam, ha már ezek jutották el idáig... :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Hát itt még nincs veszve semmi kérem szépen, kövi meccset is hozza a Dallas otthon és elõnyös helyzetbe kerülhetnek :D

Nowitzkit meg remélem kikúrálják, mert elég gyenge teljesítményt nyújtott. Persze azért így is voltak jó megmozdulásai...

James színészkedése meg... :omg: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Salamandre

Ha már a Lakers, meg a Boston is kiesik, akkor már tényleg ideje lenne Kiddnek is és Nowitzkinak megnyernie. B) Hajrá Dallas

+++

Link to comment
Share on other sites

a880120

Jockeyék fordítottak B)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ennyi :D B)

Ebbõl szerintem 7 meccses sorozat lesz. Esetleg akkor nyerhetne a Dallas ha Wade vagy James ismét szarul teljesítene, de ez nem valószínû, mert a 6. meccsen már az életükért küzdenek.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Elsõ két negyedet tegnap néztem és még sose tapasztaltam ilyet NBA meccs nézése közben. Együtt éltem a játékkal. A varázslatos elsõ negyed után rohadtul felvoltam dobódva, majd jött a katasztrofális második... bakker, tiszta bolond voltam minden elbénázott lehetõségnél. Aztán lehajtottam a fejem, de közben imákat mormoltam Dirkért B)

A Miami bekaphassa. Kikaptak az öregemberektõl B)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Az elsõ 3-4 meccs végén levont következtetések után csak megtörtént a lehetetlen B)

A Miami amúgy nem volt ott teljes egészében a pályán, Wade is néha rontott, James meg pláne. Talán a nyomás miatt, talán ezért is bírta jobban az iramot a már tapasztaltabb ellenfél. Mondjuk azért Dallas oldalon Nowitzki sem volt épp ereje teljében, szerencsére Terry szórta a pontokat :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

a880120

Dirk az elsõ félidõben botrány volt. :unsure: Marion pedig... bakker, ez mindig ilyen gyökér mód dobta a büntetõt? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...