Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Futball - Mindenes Topik


Tomina

Recommended Posts

-StiF-

Spanyolt én sem tudok nézni, ill. elvétve megnézek egy-1 Barca, Real meccset, no meg az El Classicot és pont. Kisebb csapatok egymás közti fociját sosem tudnám, míg egy olaszt bármikor.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

az angolt meg nem lehet nem szeretni, mert még a championshipben is marha élvezetes meccsek vannak.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Igen, ezt nem vitatja senki sem. :D

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

1. PL

2. La Liga

3. Bundesliga/ Serie-A

4. Ligue 1

Szerintem ez a jó sorrend. És a számok is ezt mutatják.

Dzsudzsák pedig hiába jó játékos, válogatott szinten nem mutat annyit, amennyit elvárnánk tõle. Most lehet jönni azzal, hogy de hát a válogatott gyenge, meg nincsenek jó társai. Kérem szépen, valaki attól klasszis, hogy egyedüli klasszisként is tud villogni (hozzátenném azért akadnak társai a válogatottban is). A vitát lezártnak tekintem a részemrõl. Balázs az elõzõ posztomban felsorolt csapatok valamelyikébe tökéletesen illene. De egy Juventusba, ami ha minden jól megy pár év múlva ismét a BL-ért és a scudettóért (Stif szerint most is) fog harcolni, oda már maximum a padra. :)

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Mi köze a válogatottbeli teljesítménynek a focista tudásához? Malouda, Anelka, de szinte a francia válogatott egy fos, közben ezek egyenként klubjuk legzseniálisabb játékosai. De ez sok angolra is igaz.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Mi köze a válogatottbeli teljesítménynek a focista tudásához? Malouda, Anelka, de szinte a francia válogatott egy fos, közben ezek egyenként klubjuk legzseniálisabb játékosai. De ez sok angolra is igaz.

Csak így próbálom átkötni, hogy Dzsudzsákot majd akkor követeljük a Juvéba, ha a PSV színeiben a BL-ben lõdõsi a gólokat meg adja az asszisztokat európai topcsapatok ellen. Mert a holland bajnokságban sok olyan játékos van aki ott császármenõzsírkirály, de egy komolyabb csapatban már csak vegetál. Hozzátenném Dzsudzsák nyugodtan játszhatna erõsebb csapatban, mert meg van neki a finesze, a gyorsasága, az ügyessége hozzá. De ez a nagyobb csapat egyelõre még nem a Juventus.

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Lavina, geccccciiii! xDDDD

Dzsudzsák méltó a Juvéhoz, ennyi.

Szerintem meg a Juve nem méltó Dzsudzsákhoz, nehogymár visszalépjen..

A többihez meg:

A holland bajnokságból elég sok nagy playa kikerült már. Pl van Nistelrooy. Talán õt senki nem kérdõjelezi meg, azért írtam õt.

Akinek meg nem megy máshol az vagy azért van, mert megsérül, vagy azért mert egyszerûen nem kap bizalmat, nem játszik. Pl Huntelaar.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Szerintem ez a jó sorrend. És a számok is ezt mutatják.

Dzsudzsák pedig hiába jó játékos, válogatott szinten nem mutat annyit, amennyit elvárnánk tõle. Most lehet jönni azzal, hogy de hát a válogatott gyenge, meg nincsenek jó társai. Kérem szépen, valaki attól klasszis, hogy egyedüli klasszisként is tud villogni (hozzátenném azért akadnak társai a válogatottban is). A vitát lezártnak tekintem a részemrõl. Balázs az elõzõ posztomban felsorolt csapatok valamelyikébe tökéletesen illene. De egy Juventusba, ami ha minden jól megy pár év múlva ismét a BL-ért és a scudettóért (Stif szerint most is) fog harcolni, oda már maximum a padra. :)

Aranyvilágszálam, h játszana a Juve most is a BL címért, mikor a EL-ben kullog 4 x-el? :D Sosem voltam hasra esve és vak. Most a lényeg, h továbbmenjünk a csoportkörbõl és elérjük a BL indulást. Ezt várom a csapattól.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

A BL indulás fontosabb. A legtöbb új igazolás csak kölcsönben van, mert erõsíteni kellett, de pénz nem volt. Szóval kardinális, hogy legalább párat véglegesíteni lehessen belõlük.

Ha ez a calciopoli secundo jól alakúl, bztos kap a csapat valami kártérítést, de az olasz igazságügyben nem bíznék. A BL-díj megvonást meg nem bírná még egyszer a klub.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Nem tudjátok mi van Mendieta-val? Nem készül már edzõsködni valahol?

Link to comment
Share on other sites

a880120

Torres megint megsérült.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Torres megint megsérült.

Ezen még meglepõdik valaki?

Link to comment
Share on other sites

a880120

Ezen még meglepõdik valaki?

Ezért nem értem, miért akarnák itt a kollegák, hogy Manchesterbe menjen.

A psv megegyezett a barcával Afelay ügyben.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

A psv megegyezett a barcával Afelay ügyben.

kell õ oda mint egy seggbekhúrás...

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

IPB Image

B) B) B) B)

Link to comment
Share on other sites

bullet50

szép, de mit ír az újság? :D

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Messi itt is csak azért van benne, mert benne "kell" hogy legyen...

Amúgy nálam a csajszi a nyerõ B)

Link to comment
Share on other sites

a880120

Mivel nincs bent Szalai, ezért én is a csajra szavazok.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Linus HALLENIUS egyértelmû. Hát bmeg ahogy a csel után kapásból ellövi és amilyen szögbõl...

Link to comment
Share on other sites

Alashrad

Én a Glentoran játékosára szavaztam.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Messi gólja mitől volt olyan nagy szám?Egyébként Altintopra szavaztam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...