Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Football Manager


Tomina

Football Manager  

43 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Balintos

Jól esõ érzés, hogy válaszoltál ^^

Elõször gondoltam, hogy ha csak feleslegeset tudok írni akkor nem írom le, de ha ragaszkodtál hozzá :D

Esetleg reinstallkor próbáld meg kitörölni a régi minden maradványát, megnézni registry-t, ilyesmi. Nézd meg hogy a patch a legújabb-e.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Törlöm a mentett játékokat, a program files-ból is kidobom a maradékot, a menedzser profil mégis bent marad valamiért. SZóval elkezdem az új játékot, kiválasztom a bajnokságot... és ott vagyok. Mint menedzser. Hova van az a profil mentve, hogy nem tudom törölni?

Registry keresõjébe beírtam, hogy football manager, egy bejegyzést talált. Töröltem. Igazából ott nem tudom mit, hogy kell csinálni. De szerintem nem az a baja.

Szóval: profilt hol tudom törölni? Utolsó gondolatom ez lehet, hogy abba lett valami megkeverve.

---

Hihetetlen bakker. A profilt játékon belülrõl töröltem. De semmi. Ugyanott vág ki.

Kérlek, derítsétek ki nekem, hogy ez a szar hol rejtegeti a fájljait. Az összeset... megõrülök :D

Not well-formed (invalid token) at line 1 of default.xml

Grr

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Dokumentumok mappából is kitöröltél mindent?

Link to comment
Share on other sites

a880120

Az volt az elsõ. Bár ott elvileg van egy cache mappa, rejtve. De hiába állítottam be, hogy jelenítse meg a rejtetteket, nem volt ott semmifél cache könyvtár. - bár nem hinném, hogy ez a probléma.

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Az Users\Felhnév\Application Datában lévõt is kitörölted?

Link to comment
Share on other sites

a880120

Az Users\Felhnév\Application Datában lévõt is kitörölted?

Áhh, vazz.. itt van a cache mappa... majd újratelepítettem, hogy teljesen friss legyen... imádlak. Már többször imádtalak.. hihetetlen fickó vagy :wub: :D :rolleyes:

Akkor asszem elkezdem a Lombardot megint felépíteni az NB1 harmadik helyéig ^^

Link to comment
Share on other sites

a880120

Elkezdtem az új szezont a Lombarddal, megcsináltam a bevált igazolásaim, mellé még hoztam új védõt és nagyon megy. Az elõzõ mentésemmel a harmadik hely volt a cél (második idényben), most viszont akár a másodikat is megcélozhatom. Félévkor mg szükségem lesz egy bal közép támadóra, mert akit oda igazoltam, az utolsó idényét játssza, aki meg eredetileg a poszton játszott is 34 éves. Az elõzõ mentésemben egy 20 éves gyerek volt ott, de õ meg 200e font nem volt rá keretem.

Link to comment
Share on other sites

Banane00

Valakinek van valami tippje hogy miért nem mûködnek a Skinek, oda raktam ahova kellet…de mégsem.

szerk.: pontosítva egy mûködik de a többi nem.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Gyerekek, olyan ugye van, hogy ha van pár sikeres szezonom a Lombarddal, akkor azt követõen megkeresnek nagyobb klubok, igaz?

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Ha elvárások felül teljesítesz akkor persze.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Gyerekek, olyan ugye van, hogy ha van pár sikeres szezonom a Lombarddal, akkor azt követõen megkeresnek nagyobb klubok, igaz?

Vagy akár te is bejelentkezhetsz hozzájuk, ahol szarul megy az edzõnek.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Áhh, zsír. Egyébként válogatottat irányítani jó dolog? Mert az elõzõ mentésemben Egyiptomnak két mesterét is kivágták és gondoltam, hogy bejelentkezek idény végén, aztán elment a mentésem :D

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Áhh, zsír. Egyébként válogatottat irányítani jó dolog? Mert az elõzõ mentésemben Egyiptomnak két mesterét is kivágták és gondoltam, hogy bejelentkezek idény végén, aztán elment a mentésem :D

Kevesebb meccs, nincs igazolás, amúgy hasonló. Nem árt, hogy be legyenek töltve azok a bajnokságok, ahol a nemzet játékosai játszanak.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Egyébként válogatottat irányítani jó dolog?

Jó, mert csak így nyerhetsz vb-t és eb-t. :P

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Errõl jut eszembe: a német válogatottban miért nem rendes nevek szerepelnek? :huh:

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Én meg mindig elfelejtem megkérdezni: ha egy válogatott menedzsereként szereplek és átmegyek egy másik országhoz, akkor az elõzõ asszisztensem miért küld elemzéseket a jelenlegi csapatom következõ ellenfelérõl? Már a 3. válogatottamnál vagyok és 3 embertõl kapok elemzéseket. Hogyan lehet kikapcsolni az elõzõ segédeket?

Link to comment
Share on other sites

a880120

Errõl jut eszembe: a német válogatottban miért nem rendes nevek szerepelnek? :huh:

Ha magyarítással játszol, akkor valami bibi van vele, amit a magyarítás leírásában orvosolnak. Ha nem, akkor passz.

Jó, mert csak így nyerhetsz vb-t és eb-t. :P

Vonzó érv. Majd meglátom még. :D Szerintem majd egy másik mentéssel.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Vonzó érv. Majd meglátom még. :D Szerintem majd egy másik mentéssel.

Nem értem minek várnál vele, ha alkalmaznának valahol.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Magyarítás nélkül sincsenek benne a rendes nevek. Nem tudom, csak arra tudok gondolni, hogy a DFB nem adta ki a licencet. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Magyarítás nélkül sincsenek benne a rendes nevek. Nem tudom, csak arra tudok gondolni, hogy a DFB nem adta ki a licencet. :unsure:

Igen, én emlékeztem rosszul, de valahogy belelehet varázsolni.

Link to comment
Share on other sites

Balintos

*:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data\db\*\lnc\all\fake.lnc és

*:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data\updates\update-*\db\*\lnc\all\fake.lnc a fájl helye, nem tudom melyiket kell törölni, de legtisztább mindkettõt.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Egy játékosom már 3. éve van nálam. Ez alatt nyert velem 2 FA kupát, 1 BL-t, 1 PL-t és 1 klubvb-t. De összeveszett velem, mert nem vagyok hajlandó elengedni a szerinte nagyobb Atlético Madridhoz, amely csapat '96-ban nyert utoljára trófeát. Mondtam neki, hogy a klub napról napra híresebb lesz és szeretném õt a részesének tudni, de neki nincs kedve várni. XD Már többet nyert nálam, mint amit ott valaha is tudna.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Atlético 96-ban nyert utoljára trófeát? :D

Link to comment
Share on other sites

azoxign

Egy játékosom már 3. éve van nálam. Ez alatt nyert velem 2 FA kupát, 1 BL-t, 1 PL-t és 1 klubvb-t. De összeveszett velem, mert nem vagyok hajlandó elengedni a szerinte nagyobb Atlético Madridhoz, amely csapat '96-ban nyert utoljára trófeát. Mondtam neki, hogy a klub napról napra híresebb lesz és szeretném õt a részesének tudni, de neki nincs kedve várni. XD Már többet nyert nálam, mint amit ott valaha is tudna.

azért 2010-ben ELt és Europai Szuperkupát nyert :D

Link to comment
Share on other sites

jardo

Gondolom a játék szerint '96-ban, nem? :rolleyes: ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...