Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Football Manager


Tomina

Football Manager  

43 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

-StiF-

Ja, értem már. És az a credit az mit számol? Gondolom, h mennyi bajnokságot indíthatok vagy mifene, bár elég gázos a helyzet, mert vmi 7000-et kapok, ebbõl meg eleve 6000 a premier league...

Viszont, akár tolhatom a magyar bajnokságot is. Zsíííír! B)

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Kíváncsi vagyok, meddig bírod idegekkel. :lol:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hallod, ha már ilyenekkel sokkolsz, nem sok jóra számítok. xD

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Kíváncsi vagyok, meddig bírod idegekkel. :lol:

5 bajnokit mondok. :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Miért lehet az, hogy a FM 08-ban, mikor új játékot kezdek, akármit csinálok, szürke marad a Continue gomb... Ez gondolom nem normális, valami ötlet?

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hát anyám, ez komoly dolog nagyon. Nincs ehhez vmi magyarítás, mert szép és jó, de az, h cseréket sem tudok betenni kicsit gáz. xD

Meg, h lehet átugrani a meccseket? Muszáj végignéznem??

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Hát anyám, ez komoly dolog nagyon. Nincs ehhez vmi magyarítás, mert szép és jó, de az, h cseréket sem tudok betenni kicsit gáz. xD

Meg, h lehet átugrani a meccseket? Muszáj végignéznem??

Magyarítás 11-hez még nincs. Meccseket úgy tudod átugrani, hogy szabadságra mész, valahol fent katt anevedre, majd a legalsó cuccnál ki tudod választani. De inkább csak barátságos meccsekre használd.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Szerintem Stif nem a szabadságra gondol. Ki tudod választani gondolom, hogy Text Mode-ban írja és akkor pár perc a meccs. Bár nekem mindig a kis gombfoci meccsek jelentik a legnagyobb izgalmat...meg dühöt. :)

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Magyarítás 11-hez még nincs. Meccseket úgy tudod átugrani, hogy szabadságra mész, valahol fent katt anevedre, majd a legalsó cuccnál ki tudod választani. De inkább csak barátságos meccsekre használd.

Barátságos meccsekre be lehet állítani, h az asszisztensed irányítsa a csapatot.

Stif: van tutorial a játékban. Nem egyszerû átlátni, ha elõször játszol ilyennel, de meg lehet szokni hamar és utána kisujjból megy.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Áhh gyerekek, ez nekem bonyolult játék! xD

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Ha lesz magyarítás, játssz azzal együtt. Vagy tedd fel a 10-es fm-et, az már magyarítva van, és majdnem ugyanolyan, mint az új. Egy szezon alatt mindent megtanulhatsz, utána jöhet a 11-es.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Áhh gyerekek, ez nekem bonyolult játék! xD

Mi bonyolult benne? :D

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Dehogy bonyolult, csak rá kell érezni. Gykarolatilag egy 800 megás ablakfájl az egész. :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Mi bonyolult benne? :D

Minden. Kapom a 3-4 üzeneteket naponta, amikrõl gõzöm sincs, h mi... Nem tudom hol lehet edzést tartani, nem tudom beállítani az alapfelállást a cserékkel, fogalmam sincs hol van a pénzes részleg, soroljam még mi az amit nem vágok? :D

Link to comment
Share on other sites

Balintos

Minden. Kapom a 3-4 üzeneteket naponta, amikrõl gõzöm sincs, h mi... Nem tudom hol lehet edzést tartani, nem tudom beállítani az alapfelállást a cserékkel, fogalmam sincs hol van a pénzes részleg, soroljam még mi az amit nem vágok? :D

Lehet jobban jársz, ha a 2010-es verzióval próbálkozol, ahhoz van magyarítás.

Az edzés a squad fülön training, a kezdõt a meccs elõtt ki kell választani, addig nem tudod elindítani a meccset sem.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Mikor elõször megláttam a játékot 2001/2002-ben csak röhögtem azokon, akik hajlandók net-kávézóba járni ezért. Aztán egy év múlva kipróbáltam, és az elsõ hónapban már egész éjszakákat játszottam át. A lakótársak emiatt utáltak meg :D Ja meg Juvéskéne egy Milanossal laktam együtt, hálózatban is toltuk, mindig elvert a ge.cije :D

Amúgy kell egy lelkület és egy gondolkodás a játékhoz. Ha az nincs meg én megértem, hogy frusztráló lehet. Talán egy bizonyos kor felett már nem is tudsz rászokni.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Van már valami jó mez-pack és logo-pack? Nem mennek az elõzõ verziósok, ahogy mondtátok.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Nekem ez van, és mûködik.

Link to comment
Share on other sites

azoxign

Hogy tudok képet készíteni?

Link to comment
Share on other sites

elindir

Minden. Kapom a 3-4 üzeneteket naponta, amikrõl gõzöm sincs, h mi... Nem tudom hol lehet edzést tartani, nem tudom beállítani az alapfelállást a cserékkel, fogalmam sincs hol van a pénzes részleg, soroljam még mi az amit nem vágok? :D

Lehet nem ártana, ha 21 évesen megtanulnál középfokon angolul.

Link to comment
Share on other sites

azoxign

Elsõ év a Celtic-nél.

4 trófea a vitrinben: Skót bajnkoság Skót kupa,Liga kupa,

EL-ben megvertem a Getafet,a Rangerst,a Cityt ,CSKA Moszkavt és a döntöben a Köbenhavnt. EL lista

Spanyol és Angol tabella.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Második szezonban vagyok, Rafaelt megint kölcsön vettem, megint meg akartam venni, de ismét nem akar velem szóba állni. Pedig már a kedvenc csapatai és személyei közt szerepelek a Villámmal együtt. Tavaly negyedikek lettünk, ha most bejutok a BL csoportkörbe, amire hatalmas esélyem van, akkor megpróbálom újra. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Bejutottam, de ígyse jön. Szemét.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Bejutottam, de ígyse jön. Szemét.

Kölcsönbe nem jó? :D Fizetésének egy részét kell csak állni, meg nem rinyál.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Jó ez a feltöltõs rész:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...