Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Football Manager


Tomina

Football Manager  

43 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Lonkosz

Van egy-két veszett jó ifim, a Real vinné az egyiket, de kölcsönbe nem kell senkinek. Zéró a logikája az átigazolásnál a programnak. Tiszta válság-szaga van már ennek is :D Kotlik a pénzén mindenki.

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

A Puding! kivan már, Aston Villával 3 bajnoki 2 vereség, 1 döntetlen, 2 gólt lõttem, mindkettõt szögletbõl, persze azt mondanom se kell, hogy a játék és a helyzetek alapján a szart is ki kellett volna vernem mindhárom ellenfelembõl... :angry:

Lenyomtam még egy meccset; elképesztõ, hogy a gép mit meg nem tesz, hogy ne nyerjek, lerúgják a legjobb játékosaimat, indokolatlan kiállítás, tizi meg nem adás, szabályos gól érvénytelenítése... <_<

nyugalom az elsö szezon a legdurvább ,azt éld tul utánna már jobb lesz (legalábbis saját tapasztalataim szerint :D )

nemtudjátok a 2010es magyarositás menynire szimpatizál ezzel? ( mondjuk mindjárt felteszem és kideritem :D )

Link to comment
Share on other sites

Tomina

nemtudjátok a 2010es magyarositás menynire szimpatizál ezzel? ( mondjuk mindjárt felteszem és kideritem :D )

ne rakd fel...valakinek szépen tönkrevágta a játékot.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Hol tudom megnézni kik vannak regisztrálva a ligában? Update-elnem kell a listát és az 1 csapatban 23 ember van, de be van telve mind a 25 hely. Nemtom lenyomozni ki a másik kettõ. A régebbi verziókban nyomtam egy auto-t majd kiléptem valami egyéb panelre és mikor újra beléptem már megjelentek a "rejtõzködõk". Most már nem megy.

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Hát eddgi nincs túl nagy sikerem. Arsenallal kezdtem, elsõ szezonom egész jó volt, 3. hely (utolsó 12 fordulóig volt esélyem a bajnoki címre), Blben meg elõdöntõ, kupákban 8 között estem ki.

Viszont a 2. szezon felénél sikerült kirúgatnom magam. :unsure: Egyszerûen nem értettem mi a gond. Egyik meccsen 6-0-ra nyerünk, utána otthon kikapok a Stoketól.

Szóval ezen felbuzdólva kezdtem egyet a Herculessel. :D Itt legalább nem fognak kirúgni, ha 6. leszek féltávnál.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Egy már elkezdett játékba lehet késõbb belerakni játszhatóra vagy láthatóra másik bajnokságot?

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Nem.

Én úgy szoktam, hogy kezdek egy játékot az összes olyan bajnokságot aktívvá téve, amihez valaha kedvem támadna (ezt elég jól le lehet szûkíteni azért). Aztán elmentem még mielõtt manager-t kreálnék, és azt a játékot töltöm vissza, ha újat akarok.

Amúgy ennek most már nincs sok értelme, régebben fél órákat generált egy új gammát, most meg 5-10 perc alatt 6-7 bajnokságot is játszhatóra tölt.

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Kössz.

A movement tréning milyen edzést takar? Ott az egyéni fókusznál.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Valami stílusbeli edzést. Ne lõjjön erõsen, vagy épp tegye azt. Helyezze a labdát, jöjjön hátrébb ilyesmi... meg van nevezve minden és önmagáért beszél a dolog.

Link to comment
Share on other sites

azoxign

Sziasztok!

Megtetszett a játék,mert egyik haverom nagy fan.Csakhogy eléggé kezdõ vagyok(mert a FIFA10-11ben lévõ menedzsermód piskóta).

Segítenétek a kezdésben. H melyik csapatot válasszam,milyen taktikát(támadót) és felállást,az edzés beállításban.

Meg hogyan kell logokat és skint beállítani.

Köszi

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Reallal 2 év után meguntam, kezdtem a Burnley-vel, a leggazdagabb angol másodosztályú klubbal. Ettõl függetlenül pénzt csak Bodorért adtam, több is lett a bevételem, mint a kiadás. Ingyenes igazolásokkal(Aliadiére, Kapo) és kölcsönökkel(Faubert, Nortdveit, Cohen, Macheda, Fleck, Smalling) rendesen felerõsítettem a keretet. Elsõ hónapokban középmezõny elején álltunk, Ligakupában pedig a tartalékos csapatokat sorra ütöttük ki: elsõ körben C.Palace(3-1), majd jött a Fulham, 0-3-ról 3-3-ra felhoztuk, majd a hosszabbításban sikerült még egy gólt szereznünk. Ezután jött a Pool, akit idegenben 4-0-ra szarrávertünk(nyáron is volt egy felk. meccsünk, ott is pont ez lett a végeredmény). Ezt követõen a MU ellen estünk ki, 2-1 lett, de itt meccs közben sikerült olyan taktikát belõnöm, ami meghatározó lett az egész szezonra nézve. B) A bajnokságban lett egy 10 meccses gyõzelmi sorozatunk, és egy még hosszabb veretlenségi szériánk. Jelenleg 4 fordulóval a vége elõtt 12 ponttal vezetjük a bajnokságot.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Reallal 2 év után meguntam, kezdtem a Burnley-vel, a leggazdagabb angol másodosztályú klubbal. Ettõl függetlenül pénzt csak Bodorért adtam, több is lett a bevételem, mint a kiadás. Ingyenes igazolásokkal(Aliadiére, Kapo) és kölcsönökkel(Faubert, Nortdveit, Cohen, Macheda, Fleck, Smalling) rendesen felerõsítettem a keretet. Elsõ hónapokban középmezõny elején álltunk, Ligakupában pedig a tartalékos csapatokat sorra ütöttük ki: elsõ körben C.Palace(3-1), majd jött a Fulham, 0-3-ról 3-3-ra felhoztuk, majd a hosszabbításban sikerült még egy gólt szereznünk. Ezután jött a Pool, akit idegenben 4-0-ra szarrávertünk(nyáron is volt egy felk. meccsünk, ott is pont ez lett a végeredmény). Ezt követõen a MU ellen estünk ki, 2-1 lett, de itt meccs közben sikerült olyan taktikát belõnöm, ami meghatározó lett az egész szezonra nézve. B) A bajnokságban lett egy 10 meccses gyõzelmi sorozatunk, és egy még hosszabb veretlenségi szériánk. Jelenleg 4 fordulóval a vége elõtt 12 ponttal vezetjük a bajnokságot.

Newcastlevel elsõ szezonomban 10. lettem. Eladtam Bartont, Lovenkrandsot és így kb. 20 miót költhettem. Eddig jött Macheda kölcsönbe, egy 23 éves átadólistára tett ügyes francia csatár 2 millióért és O'Hara szintén kölcsönbe. Maradt körülbelül 17-8 millióm. Nem tudom kire költsem igazából. Egy jó középsõ védõ is jól jönne, egy kreatív középpályás is... Tanácsok? :)

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Newcastlevel elsõ szezonomban 10. lettem. Eladtam Bartont, Lovenkrandsot és így kb. 20 miót költhettem. Eddig jött Macheda kölcsönbe, egy 23 éves átadólistára tett ügyes francia csatár 2 millióért és O'Hara szintén kölcsönbe. Maradt körülbelül 17-8 millióm. Nem tudom kire költsem igazából. Egy jó középsõ védõ is jól jönne, egy kreatív középpályás is... Tanácsok? :)

Középhátvédnek Juhász a legjobb igazolás. Kb. 1,5 milláért meg lehet venni.

Link to comment
Share on other sites

Balintos
Maximiliano Moralezt néztétek? Szélsõnek vagy támadó középpályásnak remek statjai vannak, de a strength-je csak 2, és védekezésben teljesen használhatatlan.
Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Azért végül beindult a szekér, várakozást felül múlóan 4. vagyok a bajnokságban a Villával, de az még mindig nagyon böki a csõröm, hogy nálam gyengébb csapatok ellen úgy nem tudok gyõzni, hogy annyi gólt lõnek, ahányszor eltalálják a kaput. Ha 2 lövésbõl lõnek 2 gólt akkor már tudom, döntetlenre is csak szerencsével tudom kihozni a meccset.

Amúgy Carew vezeti a góllövõ listát 20 találattal. Rafaelt meg elhoztam kölcsönbe a MU-tól, meg is akartam venni nem kevés, 10,5 milláért, de a brazil nem hajlandó velem szóba állni. Pedig olyan fantasztikusan nyomja, hogy valami hihetetlen. Meg most újabb hullámvölgybe jutottam 4 nyeretlen meccs zsinorban, a Bolton kivert a ligakupából a negyedöntõben a fent említett módon.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Nekem nincs kedvem ezzel játszani. Nemtom miért de nem köt le. Néha lelövök 1-2 meccset a Valencia-val, nagyon szép kis taktikus meccsen vertem otthon a Chelsea-t 1-0-ra pl... de még sincs kedvem éjjel nappal elõtte ülni, mint az elõzõ verziókban. Kezdtem egyet a BVB-val is, de csak elindítottam és lementettem...

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

IPB Image

srácok ,nemtudjátok ezt h kell értelmezni? :o

most meccsenként 100k azaz 10meccs után egy milliot kap az a csapat améktöl veszem a játékost?? az ugy sok én az elözö fm-be simán 10meccs után adtam 150k-kat nem 1,5milliot :o ...én aszittem h 10meccs után 100k ami n1m 1milla hanem 100.000 :S

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

PER league appearance, azaz meccsenként. Teát mindennel együtt 12 millió így a vételár.

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

PER league appearance, azaz meccsenként. Teát mindennel együtt 12 millió így a vételár.

aham hát az sok minden 10meccs után 1 milla ...söt rengeteg . akkor 10k per meccs és 10meccs 100k ugy már barátibb xdd...azér az atletico nem engedheti meg magának :D

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

Azt nem értem, hogy miért van a mostani fm-ben is az, hogy vannak játékosok nagy csapatok tarcsijaiban, akik nem játszanak a felnõtt csapatban egy dekát se, nem is fognak, mégis csak hatalmas összegekért hajlandóak eladni õket. <_< Most konkrétan Wilshere-re és Ramsey-re gondolok, de vannak még sokan mások is így.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Nálam Wilshere azért szokott játszani Arsenalban.

Amúgy Burnley-vel is meguntam 2 év után. 2.-ik évben 13.-ik lett a csapat, aláírtam Interhez, de ott olyan nevetséges a pénzügyi helyzet, hogy az hihetetlen...Ráadásul túl van fizetve az összes idõs játékos, így egyet sem bírtam eladni. <_<

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Nálam Wilshere azért szokott játszani Arsenalban.

Amúgy Burnley-vel is meguntam 2 év után. 2.-ik évben 13.-ik lett a csapat, aláírtam Interhez, de ott olyan nevetséges a pénzügyi helyzet, hogy az hihetetlen...Ráadásul túl van fizetve az összes idõs játékos, így egyet sem bírtam eladni. <_<

Én Interrel kezdtem, de nálam egész jó a pénzügyi helyzet. Egybõl elküldtem Suazot, Mancinit, Cordobat és így 250000 fizetés minusz.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Én Interrel kezdtem, de nálam egész jó a pénzügyi helyzet. Egybõl elküldtem Suazot, Mancinit, Cordobat és így 250000 fizetés minusz.

-60 millió dollár volt a klubegyenleg, mikor átvettem a csapatot. :lol:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Ez nekem magas így elsõre. Azt se tudom, h legelején mit kell választani országnak. Amelyik bajnoksásban akarok játszani vagy mi? Kiválasztottam honunkat, aztán vmit magyarázott, majd kell csinálnom egy nicket. De nem vágom, most én az internetre fogok így fellépni vagy mi a túró? Csak, mert full olyan volt a menü mint egy lebutított fészbúk. :unsure: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Ez nekem magas így elsõre. Azt se tudom, h legelején mit kell választani országnak. Amelyik bajnoksásban akarok játszani vagy mi? Kiválasztottam honunkat, aztán vmit magyarázott, majd kell csinálnom egy nicket. De nem vágom, most én az internetre fogok így fellépni vagy mi a túró? Csak, mert full olyan volt a menü mint egy lebutított fészbúk. :unsure: :ph34r:

Nem fogsz fellépni vele sehova. De meg kell csinálnod a managered. Kitöltöd és onnantól azt használod. Az országok közül pedig többet is kiválaszthatsz. Azok az irányítható ligák lesznek a játékod alatt. Tehát ha belövöd Spanyolországot meg Magyarországot, akkor a kettõ közül valamelyikben játszhatsz. Valamint, ha betöltesz egy ligát annak minden csapatának, minden aktív játékosa szerepelni fog a játékban. Ha mondjuk nem töltöd be Hollandiát, akkor pl. a PSV-bõl csak 10-15 játékos lesz elérhetõ a játékban, nem az egész keret. Általában 6-8 ligát szoktam betölteni. A négy top ligát, franciákat, brazilokat, hollandokat, portugálokat... Viszont ha egy gyengébb csapattal indulsz, valami kisebb osztályúval akkor érdemes afrikai, szlovék-szlovák, román ligákat is beölteni, mert onnan sok tehetséget tudsz elhalászni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...