Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Real Madrid


Tomina

Recommended Posts

Real013

Lassan kezdõdik. Eddig nyugodt voltam, most már kezdek meccshangulatba kerülni, és azon gondolkozom, hogy egyedül kellene néznem, mert tutira összebalhézok faterral: én ilyenkor törni-zúzni, anyázni, ugrálni szoktam, azt meg nem bírja :D

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Lassan kezdõdik. Eddig nyugodt voltam, most már kezdek meccshangulatba kerülni, és azon gondolkozom, hogy egyedül kellene néznem, mert tutira összebalhézok faterral: én ilyenkor törni-zúzni, anyázni, ugrálni szoktam, azt meg nem bírja :D

Én is nyugodt vagyok meccsek elõtt, de amint odakapcsolok, a vérnyomásom 3-szor akkora lesz. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Én is nyugodt vagyok meccsek elõtt, de amint odakapcsolok, a vérnyomásom 3-szor akkora lesz. :rolleyes:

Te vettél fel Facebookra ugye?:)

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Te vettél fel Facebookra ugye?:)

Én. B)

Link to comment
Share on other sites

Real013

Én. B)

Oké, beazonosítottalak, remek. :))))

Egyébként tökmindegy, kb. bárkit felveszek, akinek Realos képe van FB-n:D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Uh, ez gyors volt.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Jó, hát eddig köze nincs a Realnak a meccshez.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

75-25? :lol: Jesus...

Link to comment
Share on other sites

Hor1

2

Hûha.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Ez eldõlt.

Link to comment
Share on other sites

Cycl0ne28

Ez eldõlt.

Hajjaj... Fel kéne ébredni, meg lehet még õket verni, sikerült már 2-0-ról fordítani...

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ez milyen gec.i volt Guardiolatól. :D

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Ez milyen gec.i volt Guardiolatól. :D

Hát még attól a fas.zcibáló rinyáldótól <_< no offense. utálom mindet.

szerk: Ennek a villának meg valdesnek is szájába lépnék

szerk2: ez a freekick se a barcán múlott.

Link to comment
Share on other sites

Real013

A bíró majdnem annyira szarfos, mint mi. Komolyan, mit akarunk játszani????? Bárki valami tudatosságra utaló jelet felfedezett???

Ettõl függetlenül azt a 11-est elnézni...

Ez milyen gec.i volt Guardiolatól. :D

Mourinho csinálja ugyanezt, és Messi löki meg, még mindenki szegény ártatlan Messit siratta volna...

Link to comment
Share on other sites

Tomina

30.-ik perctõl kezdtünk el játszani...Ilyen szar zónavédekezést még életemben nem láttam, a 2 szél közül az egyiken állandóan elviszik a labdát. Azért a 2-0 csalóka, sztem ezt már nem hozzuk be. Ja, és rúghatná olyan is a szögletet, aki képes normálisan beívelni a labdát.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

A Realnak nemnagyon megy, azzal a tizenegyessel lehetett volna egy szoros második félidõ, így nem tudom Mourinhonak mit kéne lépnie..

Link to comment
Share on other sites

Real013

30.-ik perctõl kezdtünk el játszani...Ilyen szar zónavédekezést még életemben nem láttam, a 2 szél közül az egyiken állandóan elviszik a labdát. Azért a 2-0 csalóka, sztem ezt már nem hozzuk be. Ja, és rúghatná olyan is a szögletet, aki képes normálisan beívelni a labdát.

De ugye, hogy egy szögletet nem tudunk beadni??? Komolyan mondom, annyira szarul játszunk, hogy már-már azt gondolom, ez a taktika... xD

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

A Realnak nemnagyon megy, azzal a tizenegyessel lehetett volna egy szoros második félidõ, így nem tudom Mourinhonak mit kéne lépnie..

Ami nem volt 11-es? :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Mourinho csinálja ugyanezt, és Messi löki meg, még mindenki szegény ártatlan Messit siratta volna...

Félreértés ne essék, Ronaldo számomra az egyik legellenszenvesebb focista (most is amikor talán Puyol hátulról odarugdosott neki kicsit, megáll széttárja a karját és hisztizik.. pfejj), de 2:0nál még szívózni az ellenfél játékosával majdnem annyira visszataszító.

Ami nem volt 11-es? :D

Hát.. szerinted.

Link to comment
Share on other sites

Real013

A Realnak nemnagyon megy, azzal a tizenegyessel lehetett volna egy szoros második félidõ, így nem tudom Mourinhonak mit kéne lépnie..

Mourinho: Gyerekek, bass.zátok meg, mutassatok valamit abból, amit gyakoroltunk, amit tudtok!

Ennyi?

Ami nem volt 11-es? :D

Szerintem simán az volt. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hát.. szerinted.

Jajj már! :D Cé szántszándékkal rohant bele Valdésbe!

Link to comment
Share on other sites

Real013

Jajj már! :D Cé szántszándékkal rohant bele Valdésbe!

Mivan??? Megelõzte Valdest, elpöccintette a labdát, Valdes felrúgta! Sima 11-es. (kivétel, ha Valdes is beleért, ezt nem láttam :S)

Link to comment
Share on other sites

lonward

Szerintem simán az volt. :unsure:

Koze sem volt Ronaldonak a labdahoz. De birtam mikor Valdes kirohogte utanna. Amit Messi muvelt az is szanalmas.

Remelem javul a Real a 2. felidoben.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Szerintem simán az volt. :unsure:

Neked most nehéz tisztán látni (ismerõs nekem is), de ha az tizenegyes lett volna akk. Carvalho-t meg le kellett volna küldeni könyöklésért.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...