Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szeretnétek új Rangokat?

Godzillamessage
 Share

Recommended Posts

Lord_KROK

26 rang kell. 135000 post felett marad a jelenlegi utolsó rang, az Overlord :D Hátha Krok visszaszerzi :blink:

Az nem mostanában lesz h visszaszerzem ... :D

De 2szer voltam anno Fórum (K)réme és Gamestar reklám arca is B)

-Arch-

Köszi Dan :) :D

jardo

135k felett maradna a jelenlegi utolsó: Overlord.

De miért? Ha arra a rangra is érkeznek ötletes tippek, akkor azokat egybõl dobjuk a kukába? :unsure: Szerintem max. indítsuk el újra az Overlordot is a szavazáson majd.

Lord_KROK

Nekem úgy is jó ... (Végülis alapvetõleg 5,5+ év overlordként, már rám férne valami más is ... )

SaltyDave

Meddig van határidõ? Készülget az én listám is, csak nem akarok hasra ütésbõl odaírni valamit a köztes rangokra a nagy számok közé.

Warfoki

Nov. 21 éjfél, benne van a nyitókommentben. :rolleyes:

hunocsi

Nekem úgy is jó ... (Végülis alapvetõleg 5,5+ év overlordként, már rám férne valami más is ... )

4,5, de mindegy is, az ilyen bonyolulut számolás nem alapvetõ dolog az életben.(már ha tényleg 2006 február akárhányadika)

Lord_KROK

4,5, de mindegy is, az ilyen bonyolulut számolás nem alapvetõ dolog az életben.(már ha tényleg 2006 február akárhányadika)

xD

Elütöttem 4 helyett 5 ...

Látom figyelsz :)

SaltyDave

Elment az én listám is (azért írom be mert nem tudom hogy áll a PM tárad Godzilla).

Godzillamessage

Van benne hely, eddig 3 db pályázat érkezett. :)

MailMan

Nem lehetne azt, hogy a legmagasabb rangra is lehessen javaslatot küldeni (elvégre Krok se akar majd egyszer újra Overlord lenni gondolom :P), és az eddigi pályázók újra beküldhetik a listájukat?

jardo

Én alapból küldtem a legmagasabb rangra is ötletet. :unsure:

Godzillamessage

Lehet küldeni a legmagasabb rangra is. Aki már elküldte a listáját, küldje el csak a legmagasabb rangra vonatkozó javaslatát.

Warfare

Nem lehetne azt, hogy a legmagasabb rangra is lehessen javaslatot küldeni (elvégre Krok se akar majd egyszer újra Overlord lenni gondolom :P), és az eddigi pályázók újra beküldhetik a listájukat?

Újra? Nullázva lesznek a kommentek? :D

Warfoki

Újra? Nullázva lesznek a kommentek? :D

Olvass vissza. -_- Arról volt szó, hogy az új ranglistán a legmagasabb rang megint az Overlord lenne, amit még Krok sem ért el eddig, szóval idõvel újra megkapná az Overlord rangot. :)

Warfare

Olvass vissza. -_- Arról volt szó, hogy az új ranglistán a legmagasabb rang megint az Overlord lenne, amit még Krok sem ért el eddig, szóval idõvel újra megkapná az Overlord rangot. :)

Ja oké, leesett. :rolleyes:

JaniRazor

De az nem azért lenne sztem :D Hanem, mert még vannak addig rangok és õ is tudna újakat szerezni, amíg eléri megint az Overlordot.

Szal ha jön az új ranglista, akkor Krok kap mittomén egy olyan rangot, hogy "Bugajakab" ami 110k-ig tart, de ugye Overlord meg asszem 135k felett lenne. Szal érted :D

MailMan

Igen, és épp errõl van szó, hogy ezt szeretnénk elkerülni, mert az önismétlés olyan unalmas :D

LorDiablo

De az nem azért lenne sztem :D Hanem, mert még vannak addig rangok és õ is tudna újakat szerezni, amíg eléri megint az Overlordot.

Szal ha jön az új ranglista, akkor Krok kap mittomén egy olyan rangot, hogy "Bugajakab" ami 110k-ig tart, de ugye Overlord meg asszem 135k felett lenne. Szal érted :D

Egyébként ahogy nézem ugyanazt írtad te is le mint az elõtted kommentelõ. :D

• 2 weeks later...
Godzillamessage

Hétvégén lejár a határidõ. Küldjétek a javaslatokat :)

Lord_KROK

2-szer voltam Fórum (k)réme és Gamestar reklám arca is :D

De mondjuk Overlord már annyi ideje vagyok, hogy akár lehetnék végre valmai más is :)

wYth-NRG

Hétvégén lejár a határidõ. Küldjétek a javaslatokat :)

Ejj bakter, az enyém még nagyon foghíjas, pedig szeretném elküldeni :P

MailMan

Az enyém már kész van, még egy kicsit kotlok rajta, aztán küldöm :D

_Tigris_

Nahát ez nem túl fantáziadús megoldás. :blink: Nem igaz, hogy ennyien nem tudnak kitalálni egy újabb legmagasabb rangot.... ne röhögtessetek már!

_z0LEe_

Nahát ez nem túl fantáziadús megoldás. :blink: Nem igaz, hogy ennyien nem tudnak kitalálni egy újabb legmagasabb rangot.... ne röhögtessetek már!

én találtam ki egyet, küldtem is be