Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szeretnétek új Rangokat?


Godzillamessage

Recommended Posts

Godzillamessage

Cirka 5 év elteltével, mivel gondolom mindenki baromira unja a jelenlegi rangokat és Gyu amúgy is a lelkemre kötötte a megkezdett munkájának lebonyolítását, ismét megnyitjuk a lehetõséget a rangsor változtatására.

Mivel az elõzõ szavazások már igencsak elavultak, így mindenki lehetõséget kap új rangsor kiagyalására és beküldésére.

Ezzel kapcsolatos véleményedet elmondhatod itt.

Tehát akkor jöjjön a pályázati kiírás:

Mindenki egy, azaz egy pályázatot küldhet be.

Beküldés határideje 2010. november 21 éjfél.

A pályázatokat a nekem kell privát üzenetként beküldeni, RANGLISTA témával (subject)

Az a pályázó, aki üzenetében más címet/témát/subjectet használ, automatikusan kizárja magát a versenybõl.

Csak és kizárólag teljes ranglistát fogadunk el, akinek hiányos a ranglistája, az kizárja magát a versenybõl.

Utólagos javításokat, pótlásokat NEM ÁLL MÓDUNKBAN elfogadni: jól gondoljátok meg, mit küldtök be.

A beérkezett Ranglistákat a GS tagjai és a GS fórum moderátorai elõzsûrizik. A döntõbe kerülõ 10 ranglista kerül majd szavazásra.

Egyik jelenlegi rangot sem fogadjuk el az új ranglistákon.

Nyomdafestéket nem tûrõ kifejezéseket nem fogadunk el egyik ranglistán sem.

A kategóriák:

1. 199

2. 499

3. 999

4. 1749

5. 2749

6. 3999

7. 5499

8. 6999

9. 8749

10. 10499

11. 14499

12. 16749

13. 18999

14. 21999

15. 25999

16. 31999

17. 39999

18. 49999

19. 59999

20. 69999

21. 79999

22. 89999

23. 99999

24. 109999

25. 119999

26. 135000

Kategóriánként lesz majd a szavazás, itt, a fórumon, ahol a listákon szereplõ rangok ABC sorrendben lesznek majd megtalálhatóak:

Például:

0-199

Alma

Banán

Körte

Szilva

stb....

200-499

Atom

Beton

Karom

Szutykom

stb...

Így minden kategóriában szavazni kell majd (nem egy ranglistára, mint régen) és az lesz a végsõ rang, amelyik adott kategóriában a legtöbb szavazatot kapja. Az a beküldõ pedig, akinek a ranglistájáról a legtöbb új rang kikerült, forró kézfogásban részesül.

Mint észrevehettétek (régi motorosok észrevették biztosan) Gyu mester szavait kölcsönöztem. Így legalább nem kellett sokat törnöm a fejemet a szövegen. :D

Hajrá!

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Feltétlenül muszáj teljes ranglistát beküldeni?

Bocs, hogy ide írom, de what da fuk? beletartozik a kizárt kategóriába? Szvsz közel sem, azért kérdem.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Feltétlenül muszáj teljes ranglistát beküldeni?

Bocs, hogy ide írom, de what da fuk? beletartozik a kizárt kategóriába? Szvsz közel sem, azért kérdem.

Csak és kizárólag teljes ranglistát fogadunk el, akinek hiányos a ranglistája, az kizárja magát a versenybõl.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Köszi, olvastam, ezért kérdeztem úgy ahogy.

Egyébként szükség van 25 kategóriára?

Link to comment
Share on other sites

Balee

Szerintem legyenek új rangok. :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

olyan miért nincs, hogy mindegy? :(

Link to comment
Share on other sites

jardo

Egyik jelenlegi rangot sem fogadjuk el az új ranglistákon.

Ehhez nem ártana ide betenni a jelenlegi rangokat is. Kizárt, hogy mindenki fejbõl tudja az összeset.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

olyan miért nincs, hogy mindegy? :(

Én a harmadikat választottam pont ezért. :)

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Ennyi erõvel akinek mindegy, az nem szavaz, nem? :D

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Ennyi erõvel akinek mindegy, az nem szavaz, nem? :D

Mindenkinek meg kell adni a véleménykifejtés jogát. -_- Annak is, akinek nincs véleménye. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Ehhez nem ártana ide betenni a jelenlegi rangokat is. Kizárt, hogy mindenki fejbõl tudja az összeset.

Jelenlegi rangok:

Mazsola

Fütyülõs barack

Made in China

Elektronos ablakemelõ

Anya megengedte

Alkoholos filc

Win reinstall

Neszójjá be!

Kockafejû

Sörkatona

Jómunkásember

"Fordítva vetted be a gyógyszered?"

Bambooooocha!

Rendszerkövetelmény

Betûszaporító

Azonosítatlan Gépíró

Atomtámadás

Little Gyu

A fórum (k)réme

A GameStar reklámarca

GameStar szerver

Overlord

Mivel ez egy játékos (fõként játékokkal foglalkozó) fórum, ezért jó lenne, ha a rangok közelítenének ehhez a témakörhöz.

Ez csak az én véleményem, küldhet bárki bármit.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Mindenkinek meg kell adni a véleménykifejtés jogát. -_- Annak is, akinek nincs véleménye. :lol:

Az a mégsemre szavaz. :D

Hmm ahogy nézem a kategóriákat, Krok-nak is érdemes lesz elkezdeni újra huntolni fórumozni.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Jelenlegi rangok:

Mazsola

(...)

Mivel ez egy játékos (fõként játékokkal foglalkozó) fórum, ezért jó lenne, ha a rangok közelítenének ehhez a témakörhöz.

Ez csak az én véleményem, küldhet bárki bármit.

Tipikus gamestaros debil erõltetett vicceskedõ agyhalott f.szság mindegyik, szóval megy plusz egy szavazat az Igen-re, hátha jobb lesz.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Mivel ez egy játékos (fõként játékokkal foglalkozó) fórum, ezért jó lenne, ha a rangok közelítenének ehhez a témakörhöz.

Szerintem ez a fórum pont azért egyedi és jó, mert mindennel foglalkozik. Én pl. sohasem a játékokért jártam ide.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Ez a cancel aranyos ^_^ Amúgy ja, legyenek (a mostaniból a Fütyülõs barack meg az Overlord az én kreálmányaim :D). Viszont akkor mi nem küldhetünk listát? :unsure:

És ha kérhetem, kössük ki, hogy a bikicsunáj indítása azonnali kizárást von maga után! :D

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Ez a cancel aranyos ^_^ Amúgy ja, legyenek (a mostaniból a Fütyülõs barack meg az Overlord az én kreálmányaim :D). Viszont akkor mi nem küldhetünk listát? :unsure:

És ha kérhetem, kössük ki, hogy a bikicsunáj indítása azonnali kizárást von maga után! :D

Miert ne küldhetnél, az áll a postban hogy mindenki küldhet.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Az a mégsemre szavaz. :D

Hmm ahogy nézem a kategóriákat, Krok-nak is érdemes lesz elkezdeni újra huntolni fórumozni.

Aki ideje fórumon van,sztem mindenkinek ez ugrott be elsõként. :D Nem véletlen kell má ide a 135k-s rang is. :lol:

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Miert ne küldhetnél, az áll a postban hogy mindenki küldhet.

Csak kicsit visszásnak tûnik, mert mi fogjuk megszavazni. "Srácok, ugye hogy az enyém a jobb?" :D (persze mi csak azt befolyásoljuk, hogy melyik kerül be a szavazásba, de az is tényezõ)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Miert ne küldhetnél, az áll a postban hogy mindenki küldhet.

nothing.

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Csak kicsit visszásnak tûnik, mert mi fogjuk megszavazni. "Srácok, ugye hogy az enyém a jobb?" :D (persze mi csak azt befolyásoljuk, hogy melyik kerül be a szavazásba, de az is tényezõ)

Ja hát így valóban van egy kis elõnye egy modinak de ha úgy vesszük attól meg hogy te modiként beküldesz egy listát a többi modi nem feltétlenül fogja azt elõnyben részesíteni szóval akkor csak a saját szavazatoddal van elõnyben.

Link to comment
Share on other sites

arazu

És ha kérhetem, kössük ki, hogy a bikicsunáj indítása azonnali kizárást von maga után! :D

adom

gogogo

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

23. 99999

24. 109999

25. 119999

26. 135000

Kedves tõletek h gondoltatok rám is :D

(Amúgy kissé fail ez a kategória határ, am ezzel kapcsolatban is lesz majd egy javaslatom PMben valamikor megírom)

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Én nem szeretnék új rangokat, mivel amióta itt vagyok azokat figyelem, hogy elérem-e. :) Furi lesz másokkal megbarátkozni. De mivel valószínûleg úgyis lesznek, örömmel várom a javaslatokat és szavazni is fogok a jobbakra. :)

Az újdonság meg sosem árt.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Már 2 db pályázat érkezett.

Nem túl nagy az érdeklõdés :unsure:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Abból az egyik szerintem én voltam. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...