Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Futball Világversenyek


jardo

Recommended Posts

-StiF-

jó, de te mindenre ezt mondod. :unsure:

nem csak én mondom, h ez... wááááááá

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Nekem végülis mindegy, csak mtv-sek ne énekeljék majd lépten-nyomon.. :fuu:

Ó tényleg. :D Már csak az hiányzik...

nem csak én mondom, h ez... wááááááá

Oké, már látom. :D

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

amúgy ez a csaj aki énekli német és ott is született

akartok ennél európaibbat? Vagy csak a bőrszínnel van problémátok? A zenében sincs sok fekás vonás. A színvonal meg a kelet-európai pop zene színvonala. :)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

ezt ahányszor megnézem annál szánalmasabb... :fuu::fuu::fuu:

Link to comment
Share on other sites

a880120

amúgy ez a csaj aki énekli német és ott is született

akartok ennél európaibbat? Vagy csak a bõrszínnel van problémátok? A zenében sincs sok fekás vonás. A színvonal meg a kelet-európai pop zene színvonala. :)

Nekem semmi bajom sincs vele.... Mondjuk gyanusak ezek a tenger parti felvételek :D Egyrészt, minek, másrészt... biztos, hgoy az Európai bícs? :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nem mert a jamaicai rasztafárik szívják a dzsengát... Szánalmas.

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

egész nap az visszhangzott a fejemben, hogy

♫ endlesz számör, oh oh oh oh, ye ye ye ye.. llike a drum drum ... múvin áp, múvin dáwn, jú mék mí dzsámp dzsámp .....

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

amúgy ez a csaj aki énekli német és ott is született

akartok ennél európaibbat? Vagy csak a bőrszínnel van problémátok? A zenében sincs sok fekás vonás. A színvonal meg a kelet-európai pop zene színvonala. :)

Igen, akarunk. Mi lenne, ha mondjuk egy kelet-európai helyszínen énekelne egy fehér csaj (remélem nem vagyok rasszista azért, mert feltételezem, hogy az ukránok/lengyelek 95%-a fehér vagy legalábbis nem koromfekete feka), és legalább mutatóba lenne pár szőke-kékszemű ukrán. Értem én, hogy a franciák fele fekete, a németek harmada meg török, de errefelé kicsit még más a helyzet. Akárhogy is nézem, ez nem európai kultúra, a zenéről nem is beszélve.

Bár lehet, hogy ez a Gdanski hajógyár melletti tengerpart, a csaj meg Kaczyński lánya, ez esetben elnézést.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

A '98-as VB dala egy sláger volt és hatalmas szám. Eltalálták. Oké, eléggé latinos. De ez talán nem is gáz, mert laza nyári hangulatot akar varázsolni ezzel. Egy foci VB pedig ugye nyári esemény.

De ha már itt tartunk, hogy az adott torna országához "hűtlen" a hivatalos szám hangulata, akkor már fel lehet hozni Anastaciától a Boom c. számot, ami a 2002-es japán-dél-koreai VB dala volt. Nem hiszem, hogy annak a számnak is sok köze volna Japánhoz vagy Koreához. :D

Link to comment
Share on other sites

Joey

Ezekre a sportos világeseményekre készülő retkekre kár is karaktert pazarolni. Ezzel sem az az első számú probléma, hogy nem európai, hanem az, hogy ugyanolyan szar, mint a többi, legalábbis amikről emlékeim vannak (bár Shakira büntetését nagoyn nehéz alulmúlni a témában). Emlékszem, az egyetlen szám, amit megjelenésekor nagyon szerettem, amikor felcsendült a rádióban, az Vanessa Amorosi sydney-i olimpiára(?) készített száma volt. Most megpróbáltam meghallgatni, nem kellett volna... Ezek a számok sosem arról szóltak, hogy valami jót, időtállót alkossanak vele... :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Ezekre a sportos világeseményekre készülõ retkekre kár is karaktert pazarolni. Ezzel sem az az elsõ számú probléma, hogy nem európai, hanem az, hogy ugyanolyan szar, mint a többi, legalábbis amikrõl emlékeim vannak (bár Shakira büntetését nagoyn nehéz alulmúlni a témában). Emlékszem, az egyetlen szám, amit megjelenésekor nagyon szerettem, amikor felcsendült a rádióban, az Vanessa Amorosi sydney-i olimpiára(?) készített száma volt. Most megpróbáltam meghallgatni, nem kellett volna... Ezek a számok sosem arról szóltak, hogy valami jót, idõtállót alkossanak vele... :D

Azért a 98-as VB dala nem rossz.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Az se, meg a 2000-es Campione se. B)

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

Azért a 98-as VB dala nem rossz.

amúgy annak a VB-nek volt három hivatalos dala. Ez ricky martinos meg két francia, de ez a legjobb közülük.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Az se, meg a 2000-es Campione se. B)

Az nekem már sok volt...

Link to comment
Share on other sites

Joey

szerk

.

.

.

(amúgy Stif kalácssütési tudását ócsároltam -_- )

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

Igen, akarunk. Mi lenne, ha mondjuk egy kelet-európai helyszínen énekelne egy fehér csaj (remélem nem vagyok rasszista azért, mert feltételezem, hogy az ukránok/lengyelek 95%-a fehér vagy legalábbis nem koromfekete feka), és legalább mutatóba lenne pár szõke-kékszemû ukrán. Értem én, hogy a franciák fele fekete, a németek harmada meg török, de errefelé kicsit még más a helyzet. Akárhogy is nézem, ez nem európai kultúra, a zenérõl nem is beszélve.

Bár lehet, hogy ez a Gdanski hajógyár melletti tengerpart, a csaj meg Kaczyñski lánya, ez esetben elnézést.

lehet hogy ez valami tradíció, hogy az európai bajnokság zenéinek klippjében csak elvétve vannak fehérek :troll: 2008, svájc-ausztria

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

szerk

.

.

.

(amúgy Stif kalácssütési tudását ócsároltam -_- )

Minden 5000. kalácsot elégetem. :( :(

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Baszki, de várom már!!!!! :fuu::fuu:

16...

Link to comment
Share on other sites

jardo

Srácok, lenne igény egy EB-s tippjátékra? Amennyiben igen, leegyszerûsített formában ugyan, de talán vállalnám, hogy levezetem. Elképzelésem szerint így nézne ki a játék:

Adott egy meccs, pl. a Magyarország-Svájc.

Háromféleképpen szavazhattok:

Magyarország

X

Svájc

Minden helyes tipp egy pontot érne, azaz innen összesen 31 pont szerezhetõ, mivel ennyi meccset játszanak majd az EB-n a csapatok. Szerezhetõ továbbá 5 plusz pont is azzal, hogy a nyitómeccs elõtt lehet szavazni a végsõ gyõztesre is.

Érdekelne a dolog annyi embert, hogy megérje a fáradságot a játék lebonyolítása? :)

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Engem érdekelne.

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

szintén!

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Én is jövök.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor2

Mehet:)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Kûûûûûggggyed!

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Engem is :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...