Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Walking Dead


Hartigan

Recommended Posts

moody

Gyerekek akárki bármit mond, de ez Ledér! jó volt. Negan nagy forma. Voltak olyan dolgok amikre nem számítottam egyáltalán. 

Spoiler

Abraham halálában majdnem biztos voltam, viszont Glennen meglepődtem kicsit. A képregényben ő hal meg, de gondoltam kiváltják Abraham halálával, mivel Glenn nagy közönség kedvenc. Abraham a képregény alapján már régebben meghalt volna, gondolom direkt erre a részre tartogatták, hogy nagyobb hatást váltson ki az egész. Ami tetszett, hogy Glenn halálát full átemelték a képregényből. (az a kidülledt szem.... óriási :D

 

Link to comment
Share on other sites

moody

Azért a 2. rész visszafogottabb volt az előzőnél :D

Link to comment
Share on other sites

moody

2 kérdésem lenne a mai epizóddal kapcsolatba:

Spoiler

mit ábrázolt a kép amit adott Dwight Darylnek a cellában? a másik meg hogy hogy a francban nyitotta ki Daryl a cellát?:D

 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
On 2016. 11. 07. at 7:14 PM, m00dy said:

2 kérdésem lenne a mai epizóddal kapcsolatba:

  Reveal hidden contents

mit ábrázolt a kép amit adott Dwight Darylnek a cellában? a másik meg hogy hogy a francban nyitotta ki Daryl a cellát?:D

 

Spoiler

 

Az Glenn szétcsapott feje volt. Az után vitte be neki miután korábban kijelentette, neki nincs kiért aggódnia - ugye ha Daryl nem ront neki Negan-nek, ő nem választ még egy embert. "I need you to know me". Ezért sírta el magát, mert most tudatosult benne igazán hogy miatta történt, és hogy ha nem viselkedik, van még kit elveszítenie.

Az ajtaját pedig nyitva hagyták, nem véletlenül vették körbe azonnal 3 irányból 10-en és jelent meg Negan pont abban a percben, amikor elérte a motrokat.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

moody

SaltyDave!
 

Spoiler

Michone miért volt ennyire megdöbbenve azon a felgyújtott valamin? Pontosan mi is volt az? Ezt nem vágom.

 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
On 2016. 11. 14. at 6:56 PM, m00dy said:

SaltyDave!
 

  Hide contents

Michone miért volt ennyire megdöbbenve azon a felgyújtott valamin? Pontosan mi is volt az? Ezt nem vágom.

 

Spoiler

A matracok amiket elvittek.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

moody

A mostani rész kicsit lapos volt. Mondjuk lehet csak nekem nem jött át Maggie miatt, meghát nem lehet minden rész epikus. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
moody

Ki volt az a fazon aki a rész végén állt? Spoilerbe írja már le valaki. :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
On 2017. 03. 21. at 9:36 AM, moody said:

Ki volt az a fazon aki a rész végén állt? Spoilerbe írja már le valaki. :D

Spoiler

Na ez az. Hogy két ember lehet vállig érő kócos hajjal és nyílpuskával a vállán. Vagy Daryl (ugye feltűnt neki hogy Sascha és Rosita lelépett), vagy Dwight. Ha név alapján nincs meg: aki az első nyílpuskáját lenyúlta és akinek a volt felesége megszökött Negan-től. A trükk az a végében hogy csak a körvonalat látjuk és bármelyikük lehet.

 

Link to comment
Share on other sites

moody
12 minutes ago, SaltyDave said:
  Reveal hidden contents

Na ez az. Hogy két ember lehet vállig érő kócos hajjal és nyílpuskával a vállán. Vagy Daryl (ugye feltűnt neki hogy Sascha és Rosita lelépett), vagy Dwight. Ha név alapján nincs meg: aki az első nyílpuskáját lenyúlta és akinek a volt felesége megszökött Negan-től. A trükk az a végében hogy csak a körvonalat látjuk és bármelyikük lehet.

 

Spoiler

Van egy sanda gyanúm, hogy Dwight csúnyán hátba fogja szúrni Negant. Én egyébként rá tippelek.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
SaltyDave

Megvolt a félévad nyitó. Elég klisés lett, szerintem rosszul is lett összevágva (most ki a franc az a Gavin hogy egy főszereplő haláltusáját 5x megszakítsák vele?), de azért volt pár erősebb pillanata. Konkrétan:

Spoiler

Mindjárt az elején, amikor Carl elrejti a sérülését, és felkészül a halálra. Amikor Judith-al otthagytak egy festett kéznyomot egymás mellett a verandán és készített egy közös fotót vele, azért elmorzsoltam egy könnycseppet. A másik az volt amikor Carl végül is fejbe lőtte magát, mi pedig csak az összetört Ricket és Michonne-t látjuk a verandán akik mást már nem tudnak tenni, csak várják a lövés hangját.

De persze a fejemet fogom akkora baromságból is kijutott, amiket én hajlamos vagyok elnézni de ez kiverte a biztosítékot.

Spoiler

Az Old Rick idősík magyarázata végül is nem volt rossz, de ezért marhára kár volt egy évadon át belebegtetni, elfért volna itt is simán. Kivéve az utolsó pillanata, hogy Negan széles mosollyal répát ültet Rick-el a kertben, ott azonnal véget ért bármi remény az emelkedő színvonal felé. Megvan még az az epizód amikor Negan szétcsapta Glenn és Abraham fejét, de szilánkos trutyivá verte szét? Carl meg itt álmodozik róla hogy majd együtt kertészkedik az apjával meg a húgával, eszem megáll. Értem én hogy béke jobb világ meg kumbayaaa, meg erős volt amikor ezt előadta az apjának aki már nem tud visszamenni azzá az emberré aki valaha volt, de megígéri a haldokló fiának hogy megpróbálja, de ezt a jobb világot miért egy kertészkedő vigyori Negan-el kell az ember agyába égetni?!

És persze így hogy ezt kihúztuk a listáról, jön az újabb előre belengetett "okosság", hogy majd egyszer a jövőben kiderül mit jelentett ez a bevillant kép / idősík. Bár a képet megállítva

Spoiler

Rick lába erősen eggyel többet hajlik a kelleténél (sípcsont közepén), szóval ez a sétabotos jövő még valóra is válhat, gondolom kicsit más formában.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...