Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Walking Dead


Hartigan

Recommended Posts

Warfare

"If you haven’t heard, AMC has already ordered a second season."

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ugye 2 rész van eddig? Jónak tûnik, úgyhogy beszerzem õket. :)

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

"If you haven’t heard, AMC has already ordered a second season."

Ezzel csak az a baj ,h azt hiszem azt csak jövõre, ez a 6 részes elsõ évad meg kevéske, mondjuk legalább minõségi munkát végeznek, a 2 évad között meg lehet pótolni a képregényt aki nem olvassa :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Mikor jön a következõ rész?

Az elsõ 2 részt megnéztem, rohadt jó. B)

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Mikor jön a következõ rész?

Ma este, hétfõ reggel már elérhetõ lesz.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ma este, hétfõ reggel már elérhetõ lesz.

Szuper, akkor talán holnap este már felirat is lesz.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Szuper, akkor talán holnap este már felirat is lesz.

Én hétfõn délután szoktam beszerezni a részeket és akkor már van felirat is. Remélem ha befejezik gyorsan jön a DVD kiadás, mert abba befektetek :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na kijött az új rész, remélem estére lesz felirat, most rohadtul rákattantam a sorozatra, kár hogy ilyen rövid lesz.

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

Na kijött az új rész, remélem estére lesz felirat, most rohadtul rákattantam a sorozatra, kár hogy ilyen rövid lesz.

Nem lehet tudni mennyire lesz rovid. Csak 6 reszt rendeltek be eloszor, de az elso ket resz annyira sikeres volt hogy mostmar

belett rendelve tovabbi 13 is. Es ha a siker nem lankad, akkor miert hagynak abba. A kepregeny meg szerencsere eleg hosszu

es remek ahhoz hogy ne kelljen alkotoi fantazia hianytol vagy kifulladastol tartani.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Never you mind, silly Christ boy. B) Merle most már hivatalosan is a kedvencem, tuti ellenség lesz belõle.

Felirat? Pedig elég egyszerû szövege van.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nem lehet tudni mennyire lesz rovid. Csak 6 reszt rendeltek be eloszor, de az elso ket resz annyira sikeres volt hogy mostmar

belett rendelve tovabbi 13 is. Es ha a siker nem lankad, akkor miert hagynak abba. A kepregeny meg szerencsere eleg hosszu

es remek ahhoz hogy ne kelljen alkotoi fantazia hianytol vagy kifulladastol tartani.

Na ez jó hír, be is szereztem a képregényt is. :)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Never you mind, silly Christ boy. B) Merle most már hivatalosan is a kedvencem, tuti ellenség lesz belõle.

Felirat? Pedig elég egyszerû szövege van.

Szerintem rohadtul nem kéne erõltetni :\

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Szerintem rohadtul nem kéne erõltetni :\

Ebben közrejátszik, hogy olvastad a képregényt és nagyon out of spacenek látszik. Így a cucc elõzetes ismerete nélkül tökéletesen beleillik a képbe, mint "akár zombik, akár nem, az emberek akkor is utálni fogják egymást amíg világ a világ". Arról nem is beszélve, hogy badass. B)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ebben közrejátszik, hogy olvastad a képregényt és nagyon out of spacenek látszik. Így a cucc elõzetes ismerete nélkül tökéletesen beleillik a képbe, mint "akár zombik, akár nem, az emberek akkor is utálni fogják egymást amíg világ a világ". Arról nem is beszélve, hogy badass. B)

Az még rendben is van, egyébként van egy sejtésem, hogy mit akarnak belõle kihozni KÉPREGÉNY SPOILER! talán meg merik kockáztatni és õ lesz Governor? :) Kikerül a képbõl, majd visszajön két évad múlva és... OFF. Bár még nem láttam a harmadik részt, nem tudom milyen irányba sodródott vele a story.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Nem lehet tudni mennyire lesz rovid. Csak 6 reszt rendeltek be eloszor, de az elso ket resz annyira sikeres volt hogy mostmar

belett rendelve tovabbi 13 is. Es ha a siker nem lankad, akkor miert hagynak abba. A kepregeny meg szerencsere eleg hosszu

es remek ahhoz hogy ne kelljen alkotoi fantazia hianytol vagy kifulladastol tartani.

Akkor most 13 rész lesz egymás után, vagy 6 rész után szünet?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

6 rész aztán sok szünet. Titkon reménykedem azért, hogy nem csak jövõ ilyenkor indul, de ez a valósszínûbb.

A rész meg faja volt, így szinte eksön nélkül is, anyu karaktere picit javult a szememben és a kissrác is elviselhetõ.

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Áhh ez valami hihetetlenül jó, annyira vártam már egy ilyen sorozatra! Egyre jobb és jobb és nagyon izgalmas. Ezután a 6 rész után szerintem én is elkezdem olvasni a képregényt. :) Én nagyon bírom Merlet meg most már az öccséit is. Shane meg jól agyonverte azt az Ed nevû fazont. A végén pont erre számítottam de azért akkoris durva volt. Én nem hiszem, hogy le tudnám vágni a kezem. :unsure: Az "I miss my vibrator"-os poénnal jót röhögtünk mert pont elõtte, mondtam, hogy figyeld meg valamelyik azt fogja mondani. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Amúgy csak most néztem meg ,h nagyjából milyen arcok dolgoznak rajta, és akkor már látatlanba tudtam volna ,hogy ütni fog :D Egyébként olyan apró dolgok is vannak benne amiket öröm nézni, pl. azok a shotok amik teljesen visszaadják egy képregény hangulatát, nagyon jók. Vicces ,h Kirkmanék megjegyezték ,hogy kb. 27 évad jó lenne :D Az az arc kegyetlen. Mondjuk kicsit furi ,h vannak eltérések a képregénytõl, de így jobb is mert más élményt nyújt a kettõ.

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja
Én csak azt nem vágom hogy miért nem a bilincset vágta szét Merle... :unsure:
Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

Én csak azt nem vágom hogy miért nem a bilincset vágta szét Merle... :unsure:

biztos volt már akkor is fûrész, amúgy ezt én sem értem

Link to comment
Share on other sites

heureka

biztos volt már akkor is fûrész, amúgy ezt én sem értem

Lehet nem levágta hanem lerágta.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hát egy mezei fûrész nem vág el egy bilincset, azé. :D

De azt a vascuccot amihez oda volt bilincselve azt vitte volna..

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R
A fószer alapból kettyós, mellesleg meg parázott a zombiktól ,mint az állat, bár szerintem akkor is az ember inkább a vasat próbálja elnyiszatolni, természeténél fogva már az öncsonkítás gondolata miatt se nagyon meri nyiszatolni a kezét, bár nem tudjuk pontosan mi volt, illetve azt se ,hogy a csóka milyen idegállapotban volt, mennyire lett volna képes ilyet megtenni, ezt szerintem mindenki csak akkor tudná meg ha hasonló helyzetbe kerülne. Jöhetne már a következõ rész
Link to comment
Share on other sites

Joey

Gyerekek, ha ennyire be vagytok zsongva, akkor csekkoljátok a Dead Set-et! Alig két és fél órás miniszéria, és minimum(!) olyan jó, mint az eddigi Walking Dead részek. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Gyerekek, ha ennyire be vagytok zsongva, akkor csekkoljátok a Dead Set-et! Alig két és fél órás miniszéria, és minimum(!) olyan jó, mint az eddigi Walking Dead részek. :rolleyes:

Köszi, be is szerzem gyorsan, tényleg jónak tûnik. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...