Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Cities XL


kisspepe

Recommended Posts

kisspepe

Sziasztok!

A multkori akció során megvettem a Cities XL-t Steam-en keresztül. Fel is telepítettem. Kaptam hozzá serial kulcsot, amellyel a játék weboldalán regisztrálni kellett a játékot. Felhasználónév, jelszó kétszer, serial kulcs.

Ezután indítottam a játékot, és a regisztrált felhasználónévvel, jelszóval be akartam jelentkezni, de azt írta a játék, hogy Invalid username or password, pedig jó felhasználónevet és jelszót adtam meg. Próbálkoztam 1-2 napig, hátha a rendszerrel van valami, és még nem készült el a profilom. A várakozás nem segített, így csütörtökön kértem egy jelszó emlékeztetõt, aminek 24 órán belül meg kellett volna jönnie. Nem kaptam semmit.

Mit tegyek? Angolul sajnos nagyon keveset tudok, így a Steam-el vagy a gyártóval nem tudom felvenni a kapcsolatot.

Járt már valaki így?

Link to comment
Share on other sites

Balee

Egy kérdésért nem nyitunk topikot, van külön segítség topik, ott tedd fel legközelebb a hasonló kérdéseidet.

Mindenesetre meghagyom egyelõre, hátha vki tud válaszolni.

Link to comment
Share on other sites

kisspepe

Elnézést kérek a hibáért. Nagyon ritkán szoktam ide a fórumra írni, és másik fórumoknál meg akkor szólnak, ha egy kérdésnek nem nyitok új topikot.

Nyugodtan törölheted akkor a témát. Éppen ma próbáltam újra regisztrálni a kódommal, és kiderült, hogy az e-mail címemet elgépeltem. kiss....@gmail.com helyett kis....@gmail.com címet írtam, valószínûleg azért nem mûködik a regisztrációm.

A Google Translate segítségével már írtam levelet a megfelelõ helyre. Ha ez nem oldja meg a próblémámat, akkor majd felteszem a kérdést újra a segítség topikban.

Mégegyszer elnézést az új topikért, legközelebb nem nyitok új topikot kérdésnek.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Persze semmi gond. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
HD2

A Cities Xl 2011 csak EGY darab CPU magot használ. Nincs valami módszer, amivel javítani lehetne ezen, mert így nagyobb városoknál elég gyér fps-t kapok. :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Meridius

Megörültem, hogy végre a Simcity 4 után egy rendes városépítõ játék, de olyan röhejesen szarul van optimalizálva hogy hagyom a fenébe...

Link to comment
Share on other sites

HD2

Megörültem, hogy végre a Simcity 4 után egy rendes városépítõ játék, de olyan röhejesen szarul van optimalizálva hogy hagyom a fenébe...

Ha normálisan lenne optimalizálva többmagos rendszerekre, egy A+ kategóriájú játék lenne. :( Még az elején nem zavart, de így a játék közepe felé, amikor már elég nagy a város baromi lassú...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Lord_KROK

Nekem is megvan egy ideje, csak még addig sem jutottam, hogy feltelepítsem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
MorZsacsahol

Már-már ötödször hatodszor telepítem fel. Az áruházban vettem észre.

Abban hitben és tudatban hogy mindjárt hazaérek és játszhatok.

Az opencity-n buzdultam fel,annyira hogy a gamerek nehéz életébe bele...

Persze ha minden okés lenne nem pötyögnék semmit.

CitiesXL 2011 , füzet, aktiváló-kód, leírás, tanácsok.

De az nincsen ott hogy a játék egy része a szervereken, némán...

Persze nincs Vistam, emulálnám Cx Wine-on keresztül amivel minden nem úgy mûködik.

Na futok még néhány kört hátha! 8)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Már-már ötödször hatodszor telepítem fel. Az áruházban vettem észre.

Abban hitben és tudatban hogy mindjárt hazaérek és játszhatok.

Az opencity-n buzdultam fel,annyira hogy a gamerek nehéz életébe bele...

Persze ha minden okés lenne nem pötyögnék semmit.

CitiesXL 2011 , füzet, aktiváló-kód, leírás, tanácsok.

De az nincsen ott hogy a játék egy része a szervereken, némán...

Persze nincs Vistam, emulálnám Cx Wine-on keresztül amivel minden nem úgy mûködik.

Na futok még néhány kört hátha! 8)

Mi a bajod vele pontosan?

Link to comment
Share on other sites

MorZsacsahol

Az amit leírni szándékoztam. A szerveren maradt a Freeimage.dll . A technikai támogatás web címe: http://www.cdv-sevenm.hu. Ahonnan letölthetõ a SetupCD1.exe, amit lehagytak a médiáról. Cca. 600 MB, otthon egy nap míg letöltõdne! És errõl csak enyhe utalások vannak a tájékoztatóban.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Lord_KROK

Az amit leírni szándékoztam. A szerveren maradt a Freeimage.dll . A technikai támogatás web címe: http://www.cdv-sevenm.hu. Ahonnan letölthetõ a SetupCD1.exe, amit lehagytak a médiáról. Cca. 600 MB, otthon egy nap míg letöltõdne! És errõl csak enyhe utalások vannak a tájékoztatóban.

Megint egy szívás annak aki eredeti szoftver vesz :(

Megértelek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...