Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Minecraft


mr_zone

Recommended Posts

redbul

Azt nem tudja valaki hogy hamachi-n hogyan lehet vele játszani ?:D

Link to comment
Share on other sites

laarson

Ezek csinálják a legviccesebb videókat

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Szerintetek ha felkelt a nap ezek miért élnek és miért vertek tábort csoportosan a házam elõtt? :blink:

[biA] Picture

Link to comment
Share on other sites

HD2

A pókok nem kezdenek el égni a napon, örökre ott maradnak amíg ki nem nyírod õket. :) Az "exploding penis"-t sem láttam még égni, csak a zombikat.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Hát én erre az ására ráuntam egy nap után. :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Najó mégsem... :lol:

A pár világból amit legenerált a gém 3 volt eddig amire azt mondtam h na pofás erre olyan üresek voltak h több óra ásás után se találtam semmit , de ugy totál egyszer láttam szenet. Semmi mást. Ráuntam elkezdtem gyártani újat és újat. Erre csinált nekem egy olyan világot h a feléledési pontomtól kb 10 méterre van egy Ledér! nagy lyuk és lelátok a pálya aljára a láváig. és a fal oldalán meg ott lógnak az ásványok. :lol:

Ez meg a tengerpart :huh: Láva a felszinen a jég melett.

[biA] Picture

Link to comment
Share on other sites

ivanszky

Hát én erre az ására ráuntam egy nap után. :D

Építkezz a kiásott anyagból... :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Nincs egyébként valamelyikõtöknek servere? Tolnám már közösen. x)

Link to comment
Share on other sites

mark44
:D
Link to comment
Share on other sites

CaptainCsaba

csak úgy érdeklõdésképpen hol lehet minecraft szerevert bérelni olcsón? :D

Link to comment
Share on other sites

lets_eat_children

Üdv néktek!

Érdekelne, hogy hogy érdemes megvenni a játékot. Tudom lemaradtam az alpha nyújtotta lehetõségekrõl és most nem tudom mennyire érné meg megvenni. Nem akarok minden frissítésért még külön fizetni, emellett a frissítéseket szeretném. Esetleg várjam meg most már a teljesverziót? Ha viszont most érdemes megvenni, akkor azt tudni, h ilyen frissítések mennyibe fognak kerülni? Nemrég mutatta a spanom ezt a játékot aztán nagyon megfogott..

Link to comment
Share on other sites

ivanszky

Üdv néktek!

Érdekelne, hogy hogy érdemes megvenni a játékot. Tudom lemaradtam az alpha nyújtotta lehetőségekről és most nem tudom mennyire érné meg megvenni. Nem akarok minden frissítésért még külön fizetni, emellett a frissítéseket szeretném. Esetleg várjam meg most már a teljesverziót? Ha viszont most érdemes megvenni, akkor azt tudni, h ilyen frissítések mennyibe fognak kerülni? Nemrég mutatta a spanom ezt a játékot aztán nagyon megfogott..

Nem tudni, hogy a későbbi update-ek konkrétan milyen áron és rendszerben lesznek. Amíg ki nem jön a végleges verzió szerintem a béta verziósok is megkapnak minden frissítést, hiszen még közel sem végleges a játék.

Valószínűsítem, hogy a hibajavító patcheket a teljes játék megjelenése után is megkapja mindenki. De lesznek olyan extra tartalmak, amiért fizetni kell. Az aplha verziót megvásárlók privilégiuma fog maradni a "minden frissítés ingyen", hiszen ők egy kezdeti fázisában támogatták pénzzel a játékot. Nem volna logikus és üzletileg kifizetődő lépés ha a teljes verziót megvásárlók is megkapnák ugyanezt a kiváltságot.

Link to comment
Share on other sites

lets_eat_children

Nem tudni, hogy a késõbbi update-ek konkrétan milyen áron és rendszerben lesznek. Amíg ki nem jön a végleges verzió szerintem a béta verziósok is megkapnak minden frissítést, hiszen még közel sem végleges a játék.

Valószínûsítem, hogy a hibajavító patcheket a teljes játék megjelenése után is megkapja mindenki. De lesznek olyan extra tartalmak, amiért fizetni kell. Az aplha verziót megvásárlók privilégiuma fog maradni a "minden frissítés ingyen", hiszen õk egy kezdeti fázisában támogatták pénzzel a játékot. Nem volna logikus és üzletileg kifizetõdõ lépés ha a teljes verziót megvásárlók is megkapnák ugyanezt a kiváltságot.

Igaz, ez érthetõ. Akkor érdemesebb béta állapotban megvenni még, addig is olcsóbb. Köszönöm a választ! Akkor hamarosan be is szerzem :) Aztán meg keresek valami kellemes társaságú magyar szervert és alkotok ezerrel :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nem tudni, hogy a késõbbi update-ek konkrétan milyen áron és rendszerben lesznek. Amíg ki nem jön a végleges verzió szerintem a béta verziósok is megkapnak minden frissítést, hiszen még közel sem végleges a játék.

Valószínûsítem, hogy a hibajavító patcheket a teljes játék megjelenése után is megkapja mindenki. De lesznek olyan extra tartalmak, amiért fizetni kell. Az aplha verziót megvásárlók privilégiuma fog maradni a "minden frissítés ingyen", hiszen õk egy kezdeti fázisában támogatták pénzzel a játékot. Nem volna logikus és üzletileg kifizetõdõ lépés ha a teljes verziót megvásárlók is megkapnák ugyanezt a kiváltságot.

Na ez remélem így lesz, én az alpha-t vettem meg. :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Új feléledési helyet nem lehet kijelölni?

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Na ez remélem így lesz, én az alpha-t vettem meg. :D

Az alphás rész biztos így lesz. Asszem a blogban le van írva az ezzel kapcsolatos üzletpolitikájuk, érdemes elolvasni, ha veszitek a fáradságot és megkeresitek. :)

Athesz: tudtommal nem, és igen, rohadt zavaró. x/ Van, hogy a világ másik végében építem a dolgokat, aztán meghalok figyelmetlenségbõl és gyalogolhatok vissza. -.- Mostanság ezért is hagytam abba, na meg azért, mert elveszett pár óra ásásom és építésem eredménye. Eléggé le tudja ez lombozni az építõ kedvet.

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

Az alphás rész biztos így lesz. Asszem a blogban le van írva az ezzel kapcsolatos üzletpolitikájuk, érdemes elolvasni, ha veszitek a fáradságot és megkeresitek. :)

Athesz: tudtommal nem, és igen, rohadt zavaró. x/ Van, hogy a világ másik végében építem a dolgokat, aztán meghalok figyelmetlenségbõl és gyalogolhatok vissza. -.- Mostanság ezért is hagytam abba, na meg azért, mert elveszett pár óra ásásom és építésem eredménye. Eléggé le tudja ez lombozni az építõ kedvet.

Nekem is hasonló volt a gondom de megoldottam. :D. Alapból elég messze volt egy hegyen a kis "váram". Többször én is megszívtam de aztán elhatároztam, hogy csinálok egy "biztonsági" házat meg egy 4 kocka magasságú kõfalat a ház és a vár között.. Így csak be kell mennem ebbe az alagútba és 3-4 perc alatt biztonságosan megint a várban vagyok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
benko.david

Sziasztok :D

Azt kérdezném, hogy nincs a gamestarnak valami szervere? Vagy Gyu nem gondolkozik ilyesmin?:D Én biztosan állandó játékosa lennék :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ripley

Üdv!

Esetleg vannak ötleteitek, hogy milyen épületek illenének egy városba? :)

Haverokkal elkezdtük elõször is: mindenki megépítette magának a saját kis házát.

De bármennyire is filóztam és keresgéltem a neten, nem találtam semmi jót. :(

Továbbá tényleg nagyon addiktív játék, ma tervezem a megvételét, mert eddig ugye "offline" módban ment ez az egész..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
jetine

Alkottam egy hajócskát és gondoltam videóra veszem, úgyis régen csináltam videót (ami értelmes, aztmeg nemis nagyon :D).

One Piece rajongók elõnyben.

mnjNrhlakjI

Link to comment
Share on other sites

XCube

Jó lett, gondolom elég sok ideig tartott megépíteni :) . Valamikor majd én is rakok már be képet vagy videót a "kis" világomról :) .

Link to comment
Share on other sites

jetine

Köszönöm. Igazábol 3 napba telt (bár volt 10-15 óra masszív ráfekvés), de szerencsére volt benne sok segitségem, ugyanis egy oldalon voltak róla rajzok, így könyebben élethûbbre lehetett csinálni.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

honnan lehet leszedni most az ingyenes singleplayer verziót?

nem igen találtam linket,csak a multihoz amiért fizetni kell vagy flash verziót firefoxban,de nekem nem ezek kellenek. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...