Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vindictus


_Raidon_

Recommended Posts

skyeu67

Ok , akkor majd lesz akkor.

Egyébként mesélhetnél, hogy ez az oath of honor mi is, és hogyan is kéne aktiválni vagy mi. Van egy küldi ahol el kéne érnem 100 pontot, de sehogy se megy. A küldi ezt az oath of honort adja tippnek.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

nem tudom ti hogy vagytok vele, de majd eu bétán csinálhatnánk egy magyar klánt.(meg persze majd a végsõ verziós játékban is :) ) Mert elvileg a játékban lehet klánt csinálni, csak azt nem tudom, hogy a bétán van-e rá lehetõség.

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Egyébként mesélhetnél, hogy ez az oath of honor mi is, és hogyan is kéne aktiválni vagy mi. Van egy küldi ahol el kéne érnem 100 pontot, de sehogy se megy. A küldi ezt az oath of honort adja tippnek.

Minden battle-ban (instában) 3 féleképp lehet battle pointot szerezni:

-van egy alap pont amit azért kapsz, hogy ha végigcsináltad.

-vannak bónusz küldetések amiért jár BP, ezek ilyenek szoktak lenni, hogy pl. lándzsával vidd be az utolsó ütést egy bossnak, vagy találj meg valamilyen tárgyat, ezt automatikusan megkapod ha sikerül teljesíteni

-a harmadik mód az oath of honor. Aki csinálja a partit az kiválaszthat egyet az eskük közül, mint pl. 13 perc alatt végezni, nem használni hp potit stb. Ha ezt az esküt sikerül teljesíteni akkor meg lehet kapni az érte járó BP-t (és plusz xp-t meg aranyat). De csak azért kapod meg a pontot, ami elõre be lett mondva, tehát hiába csinálod meg szólóban az instát, csak akkor kapod meg a Solo mode ooh-ért a pontot, ha az indításkor kiválasztottad. Amikor nézed a hirdetõtáblát a partikról akkor látszik, hogy melyiket milyen ooh-val indították, olyat kell választani ami neked még nincs meg. Fontos, hogy minden eseményért csak 1x kaphatod meg a BP-t, tehát az események összesenje adja ki a max BP-t ami egy battle-ben szerezhetõ.

Hogy melyik instához milyen ooh-k meg bónusz küldik vannak az a Battles gombbal lehet megnézni, a Battle Points fülön, ott az is látszik, hogy melyik van már meg neked és melyiket kell teljesíteni.

A BP egyébként nem csak küldikhez kell, hanem bizonyos mennyiségek után jutalom is jár.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Szerintem ez az US béta nálam ennyibe marad, amire kiváncsi voltam megkaptam.

Ahhoz képest hogy béta nagyon jó állapotban van, remek játék, egyedi harc és mindez nyakon öntve egész jó grafikával és kegyetlen fizikával/szabadsággal.

Ami miatt várok kicsit az a lagg, oké hogy ez ilyen de partyba nálam játszhatatlan :(.

EU-t várom szeretettel, ha vki kap keyt jöhet majd ide is :D.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Szerintem ez az US béta nálam ennyibe marad, amire kiváncsi voltam megkaptam.

Ahhoz képest hogy béta nagyon jó állapotban van, remek játék, egyedi harc és mindez nyakon öntve egész jó grafikával és kegyetlen fizikával/szabadsággal.

Ami miatt várok kicsit az a lagg, oké hogy ez ilyen de partyba nálam játszhatatlan :(.

EU-t várom szeretettel, ha vki kap keyt jöhet majd ide is :D.

asszem én is hanyagolom az amcsisat, úgyis csak arra kellett, hogy megnézzem , hogy érdemes-e tolni majd az eu-son. és érdemes! :D meg még lelõném az összes poént elõre, ha most sokat játszanék vele, szal marad az eu-s.(azért olyan messze nem lehet már az se :) )

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Lol nézzétek már meg, ezek a marhák, hogy szivatják egymást, meg a mobokat is :)

Azért a játékban levõ fizika komolyságáról is árulkodik ez a videó.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Lol nézzétek már meg, ezek a marhák, hogy szivatják egymást, meg a mobokat is :)

Azért a játékban levõ fizika komolyságáról is árulkodik ez a videó.

hát ez marha nagy! :lol: õk tényleg szórakoznak egy mmo-ban, és ez dícséretes :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

asszem én is hanyagolom az amcsisat, úgyis csak arra kellett, hogy megnézzem , hogy érdemes-e tolni majd az eu-son. és érdemes! :D meg még lelõném az összes poént elõre, ha most sokat játszanék vele, szal marad az eu-s.(azért olyan messze nem lehet már az se :) )

szerintem nekem is ennyi lesz,kipróbáltam letoltam 1-2 battle-t,de most nem fogok azzal szórakozni,hogy proxy szerver,ha mások vannak lagg,na meg úgysem marad meg ez a kari.láttam annyit amennyit akartam,majd az eu-ban,amúgy ha jól tudom ezek a karik a nyílt bétába is tovább mennek amiket most tolunk. :)

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Lol nézzétek már meg, ezek a marhák, hogy szivatják egymást, meg a mobokat is :)

Azért a játékban levõ fizika komolyságáról is árulkodik ez a videó.

Én sírva gurultam már a röhögéstõl a végén, mikor a nagy kõgolyók összepréseltek egyet közülük. :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

azt hiszem az ilyen részek sokkal mókásabbak lesznek mint bármelyik mmo. :D

Link to comment
Share on other sites

VladoXX

Én sírva gurultam már a röhögéstõl a végén, mikor a nagy kõgolyók összepréseltek egyet közülük. :D

Nyugi, én is :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Chaossal toltunk egy igen epic gnoll chieftain run-t, és meg kell valljam alaposan megizzasztott minket a dög. Közel húsz percen át viaskodtunk vele. A végére karaktereinken már darabokban lógott a páncél, de nagyon fain volt így feszíteni a törzsfõnök hullája fölött.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Chaossal toltunk egy igen epic gnoll chieftain run-t, és meg kell valljam alaposan megizzasztott minket a dög. Közel húsz percen át viaskodtunk vele. A végére karaktereinken már darabokban lógott a páncél, de nagyon fain volt így feszíteni a törzsfõnök hullája fölött.

Csak ketten mentetek? Ha igen, akkor mennyire laggolt? (ugyanúgy, mintha amcsikkal mentél volna, vagy kevésbé?)

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Csak ketten mentetek? Ha igen, akkor mennyire laggolt? (ugyanúgy, mintha amcsikkal mentél volna, vagy kevésbé?)

Kikapcsoltuk a proxynkat már a játék alatt. Hátránya , hogy ilyenkor az AH nem elérhetõ, és a mail sem. ( Ha vissza kapcsolod az ip-t, akkor 10 perc után kb újra jó minden )

Lévén, hogy mind ketten mo-ról játszottunk, lag mentes volt az egész. Chaos írta lejjebb , hogy a party leader net sebessége, és helye határozza meg fõként ,hogy milyen a lag. Ergo : ha te vagy a parti leader, és nem kapcsolod ki a proxyt, ha nem hagyod rendesbe , akkor neked nem lagol, de az amcsik anyázni fognak. :)

De ezzel a proxy kikapcsolással el lehet érni egy élvezhetõ sebességet partiba is, ahol megszûnik a "blink " effcect.

Mi ketten mivel eu-ból, és egy országból játszottunk tükör simán ment minden. Marha nagy élmény volt. Ha lesz eu server év végén, szerintem sokan rákattanak erre a gémre a magyarok közül is, és akkor már semmi se állhat a jó kis hazai raidek útjába. (klán ötlet támogatva ) :)

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Egy kis hír:

Október 5-én ér véget az early open beta, és Október 13-án indul a ténylges OB.

Újdonságok:

- Bõvebb karakter alkotás , hogy meddig ugye kérdéses, lehet csak mézes madzag a bétában, és a véglegesben alaposan meg lesz nyirbálva mint most az early OB-ban. Ergo a késõbbi ektra opciók valós pénzbe kerülnek majd. Meglátjuk mennyit kapunk alapból/ vagy tartanak meg ingyenesnek.

- 26-ról 36-ra tolódik a szinthatár, megjelenik a harmadik dungeon sorozat, Ainle (Elégé hallowenes beütése

van :) )

- Megjelennek a fegyver bûbájok (enchantok )

- Lesz horgászat mini játék

- Mostantól képesek leszünk guildeket létre hozni

+ Valószínûsíthetõ , hogy bekerül majd Evi is, a varázsló karakter, ha nem is indulásnál közvetlenül, de az elsõ updatek között. ( Pletyka szintû infó )

EU indulásról továbbra sincs hír, de véleményem szerint : Az usa OB max 1 hónapig fog tartni. Ergo november közepe , vége már esélyes lehet nálunk is egy bétára, ha csak már nem rögtön a kész játékot tolják elénk.

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Chaossal toltunk egy igen epic gnoll chieftain run-t, és meg kell valljam alaposan megizzasztott minket a dög. Közel húsz percen át viaskodtunk vele. A végére karaktereinken már darabokban lógott a páncél, de nagyon fain volt így feszíteni a törzsfõnök hullája fölött.

Nagyon nagy fun volt, tényleg nagyon szívós a dög, igazából 4 emberes. És hiába volt nagyobb szintem, két puszival leverte a sisakot a fejemrõl :).

Egyébként itt a szintek nem jelentenek akkora erõkülönbséget mint más mmo-kban, 16-os szinten pl. bementem egy lvl 2-es instába nyersanyagért, igaz hard módban, de azt gondolta volna az ember, hogy ott egy suhintásra hullik mindenki, de nem, meg kellett csapkodni a mobokat rendesen.

Más, kint a hír, hogy okt.13-án kezdõdik az amerikai open béta, elõtte 6-án lelövik a szervereket.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Más, kint a hír, hogy okt.13-án kezdõdik az amerikai open béta, elõtte 6-án lelövik a szervereket.

Látom azért olvasgatjátok egymás hsz-eit! :D

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Látom azért olvasgatjátok egymás hsz-eit! :D

Még nem volt kint amikor elkezdtem írni :P .

Kicsit sokáig tartott mire befejeztem :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

egyébként a nagy kalapácsos boss,hát nagyon durva normalon,nem bírtam lesolozni,egy pörgéssel 500at sebzett,ráadásul haverommal se bírtam tolni,mert kikapcsoltuk a proxyt dc-ztünk.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

egyébként a nagy kalapácsos boss,hát nagyon durva normalon,nem bírtam lesolozni,egy pörgéssel 500at sebzett,ráadásul haverommal se bírtam tolni,mert kikapcsoltuk a proxyt dc-ztünk.

itt van sebzésérték? :o esküszöm eddig még egyszer sem vettem észre :lol:

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

egyébként a nagy kalapácsos boss,hát nagyon durva normalon,nem bírtam lesolozni,egy pörgéssel 500at sebzett,ráadásul haverommal se bírtam tolni,mert kikapcsoltuk a proxyt dc-ztünk.

Biztos kiléptetek a proxifierbõl. Írtam, hogy azt nem szabad, csak kiszedni a pipát a proxy mellõl és OK.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Chaos jelentem early bétá-ban nem nagyon leszek már, és a rendes OB-nak is csak az elejébe kukkantok bele. :(

A meló mellett még lenne idõm játszani kicsit, de úgy látom , hogy tényleg jobb ha várok a véglegesig. Bosszant már most a tudat, hogy a lvl 12-es Lann-om törlõdni fog, pedig mennyi energiát beleöltem. ( Na jó, volt napi 1-2 óra ), hogy az epic gnoll chieftnes harcunkat ne is említsem. :D

Rendes OB-be még leszek, mert kíváncsi vok egy-két dologra, aztán várom az eu-s megjelenést. Ott azonban már jöhet a klán ( Devils may die ? ha már hack and slash, lol ) , és irány a parti ezerrel. Javasolni fogom a skypot mindenkinek, mert szerintem hasonló ökörködés várható mint a nem sokkal lentebbi vidiben. :lol:

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

Chaos jelentem early bétá-ban nem nagyon leszek már, és a rendes OB-nak is csak az elejébe kukkantok bele. :(

A meló mellett még lenne idõm játszani kicsit, de úgy látom , hogy tényleg jobb ha várok a véglegesig. Bosszant már most a tudat, hogy a lvl 12-es Lann-om törlõdni fog, pedig mennyi energiát beleöltem. ( Na jó, volt napi 1-2 óra ), hogy az epic gnoll chieftnes harcunkat ne is említsem. :D

Rendes OB-be még leszek, mert kíváncsi vok egy-két dologra, aztán várom az eu-s megjelenést. Ott azonban már jöhet a klán ( Devils may die ? ha már hack and slash, lol ) , és irány a parti ezerrel. Javasolni fogom a skypot mindenkinek, mert szerintem hasonló ökörködés várható mint a nem sokkal lentebbi vidiben. :lol:

OK, én az open bétában még megpróbálom megcsinálni a maradék 3 szintet lvl 20-ig, mert kíváncsi vagyok a jegesmacira, meg a raidre.

Ezt a proxys kínlódást én is unom, még ha lenne egy állandó, de én 2 napnál nem tudtam tovább használni egy ip-t.

Én viszont valószínûleg a closed beta-t hagyom ki euban (ha lesz), mert jártam már úgy mmo-val, hogy tök tetszett, megcsináltam 3 closed beta fázist, meg egy open-t, aztán mikor elkezdõdött élesben akkor meg már nem volt türelmem elölrõl kezdeni...

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Én viszont valószínûleg a closed beta-t hagyom ki euban (ha lesz), mert jártam már úgy mmo-val, hogy tök tetszett, megcsináltam 3 closed beta fázist, meg egy open-t, aztán mikor elkezdõdött élesben akkor meg már nem volt türelmem elölrõl kezdeni...

hja, ismerõs szitu... <_<

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Egy kis Evie gameplay: link

(Milyen bugyija van már a karakternek :lol: )

És egy értékelés, ami szerint nem túl fényes a játék... link

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...