Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Chuck


Stauffenberg

Elsõ kérdés: Testrészek  

51 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

berc00

Na, elkezdtem énis végre nézni a sorozatot, és 2 hét alatt lement az elsõ két évad. Egyszerûen imádom.

Viszont ez a 3. évad kezdés nem igazán ütött. :huh: Végig hasonlóra kell számítani?

Kezdés tényleg nem volt olyan jó, de azóta összeszedték magukat, utolsó rész is egész jó volt Generalissimo visszatérése meg nagyon ott volt.

Link to comment
Share on other sites

Shan

Ez a 4. évad eddig olyan izé... Alapvetõen nincs vele gond, de mikor Chuck és Sarah elkezd problémázni a szerelmi életükrõl egy akció közepén ott legszívesebben kapcsolnám le az egészet. Ok, ilyen is kell bele, de miért olyan lehetetlen helyzetekben kell elõvenni?

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Ez a 4. évad eddig olyan izé... Alapvetõen nincs vele gond, de mikor Chuck és Sarah elkezd problémázni a szerelmi életükrõl egy akció közepén ott legszívesebben kapcsolnám le az egészet. Ok, ilyen is kell bele, de miért olyan lehetetlen helyzetekben kell elõvenni?

mert poén :)

Link to comment
Share on other sites

Shan

mert poén :)

Emberfüggõ. Az elsõ 2 évadot végigröhögtem, még a 3. évad is egész jó volt. Ez a "beszéljünk a hüvelygombáról akció közben" dolog viszont már kissé erõltetett.

Link to comment
Share on other sites

thewbie

megvan a berendelés +9 részre B)

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

megvan a berendelés +9 részre B)

Nagyon helyes ^^

Kíváncsi leszek, elég lesz-e nézettség egy esetleges 5. évadhoz :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Ez most még nem biztos csak erõs az esély rá, még nem hivatalos. Ezek hivatalosan be vannak jelentve Full évadra The Event, Outsourced, and Law & Order: Los Angeles.

A Chuck-ot Ausiello említette, hogy a határán van egy full évadnak, valószinü meg fog történni, de biztos csak a hivatalos bejelntés után lessz :)

.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

De, már biztos. :)

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

De, m�biztos. :)

Igazából most lett hivatalos, de ez nem lényeg. 5. rész után azt kell mondani jó az évad, csak remélem õk majd tudni foglyák mikor kell abba hagyni, mielött megitn el kezdik a szedjük szét Chuck-ot és Sarah-t mert az mien jó lessz. mert fent kell tartani az érdeklõdést meg a feszültséget, szerintem csak szimplán hátrébe kell öket helyezni mitn most tették, és lám mien jol müködött. Szarkasztikus Sarah meg vicces.

Chuck : I can't bear the thought of you getting hurt , if this thing goes off, so... I want you to go. Now, please. Save yourself.

Sarah : Okay, you know what? You could have told me that before I climbed under those lasers.

:lol:

Egyébként csak egy kis EXTRA az NBC 11 epizódot rendelt be még a Chuck-hoz, vagyis 24 részes lesz az évad :)

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Priceless :lol:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Nagyot esett a Topic látogatotsága, ugy értem semmi duma semmi elemzés. Pedig nem volt rossz rész. Oké kissé oylan votl mitn a Chuck vs The Mask, a 3. évadban. DE ez legalább jó felépítése volt a kövi résznek Timoty Dalton-al :D . Nagyon igéretes lessz a karaktere, nem egy James Bond az biztos :lol: .

Linda Hamilton meg elképesztõen jó mint Chuck muterja az tény :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nagyot esett a Topic látogatotsága, ugy értem semmi duma semmi elemzés. Pedig nem volt rossz rész. Oké kissé oylan votl mitn a Chuck vs The Mask, a 3. évadban. DE ez legalább jó felépítése volt a kövi résznek Timoty Dalton-al :D . Nagyon igéretes lessz a karaktere, nem egy James Bond az biztos :lol: .

Linda Hamilton meg elképesztõen jó mint Chuck muterja az tény :)

Én azért nem írtam,mert le voltam maradva 3 résszel :/ ,ami sajnos nem rajtam múlott,de szerencsére mostmár teljesen képben vagyok. A legutóbbi rész nem volt rossz..Jeff és Lester megint kitett magáért..a rész végére,meg nyomtam egy facepalm-ot..szegény Ellie : (

Linda Hamilton nekem amúgy nem szimpi.. :S Már a Terminatorban sem volt az. Mindenesetre jól játssza a szerepét,az tény. :]

Viszont az elõzõ rész..huh emberek nekem az ment a top3ba :D Annyit röhögtem,hogy nem igaz. Hatalmas volt! :lol: A Dan által lent berakott jelenet is például és az azt követõ vérnyomás pumpálás..sírtam a röhögéstõl :D

Összegezve nekem nagyon tetszik ez az évad eddig ^_^ Bár jó lenne még egy kicsit több Jeff és Lester..imádom õket. B)

Link to comment
Share on other sites

berc00

Linda Hamilton nekem amúgy nem szimpi.. :S Már a Terminatorban sem volt az. Mindenesetre jól játssza a szerepét,az tény. :]

Én is így vagyok ezzel, valahogy sosem kedveltem, nem is örültem annak, hogy õ kapta a szerepet, de azt kell mondanom, illik hozzá. Amúgy - bár szomorú, meg minden - de tetszik, hogy most végre kiderült róla, hogy mégsem olyan jó, mint amennyire állítja. Elég unalmas volt ez a 'a ti érdeketekben, a nemes ügy miatt hagytalak ott titeket' dolog.

A Casey-temetéses rész meg nagyon jó volt, kezdés mennyire oldschool és laza, aztán Morgan kiírása: 'expertise: nothing', hát ott kész voltam :D. Kifejezetten tetszik az évad, a nagyon gyenge kezdés ellenére :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kellerman
Annyira tudtam,hogy a végén úgyis ez lesz :D Ennek ellenére nagyon jó kis rész volt,szárnyal az évad B)
Link to comment
Share on other sites

Gurga

Megnéztem a heti részt, egész jó volt, de kezdem unni ezt a muter szálat.

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebbõl a psp intersect-bõl. Ha tényleg törölt bármit is, akkor biztos visszakerül chuckba a kocsiban lévõ géppel.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hor1
wow
Link to comment
Share on other sites

freezy

wow

az igen.. :o

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Fa.sza rész volt. Évad egyik legjobb mellékszereplőivel, meg kaptunk egy kis Firefly reuniont is. :D És meg tudtak lepni, ez már rég fordult elő. :)

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Nos Yvonne Strahovski meg villanthatta tehetségét ebben a részben, és hát igen. szóval Emmy meg Oscar meg mindent neki, valószinüleg a sorozat történetének legjobb epizódját láttuk :)

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Nekem egyre kevésbé tetszik a sorozat. :/

Valahogy sokszor erõltetettnek érzem.

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Nekem egyre kevésbé tetszik a sorozat. :/

Valahogy sokszor erõltetettnek érzem.

Kicsit kifejtheted bõvebben is ha gondolod :D.

pl mi volt most a baj Yvonne Strahovski epizódjával. ? :) Semmi

Link to comment
Share on other sites

freezy

Kicsit kifejtheted bővebben is ha gondolod :D.

pl mi volt most a baj Yvonne Strahovski epizódjával. ? :) Semmi

Én is kicsit többet vártam ettől a résztől..sokan mondták,hogy milyen jó és így túl nagyok lettek az elvárásaim.Nem azt mondom,hogy rossz rész volt,csak azt hittem kicsit drámaibb befejezés lesz,de mondom amúgy más gondom nem volt vele.

Főleg a Hor1 által említett Firefly "találkozó" volt nagyon nagy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

most a 8. vagy a 9. részrõl beszéltek ? A Firefly találka a 8. részben, volt az valóban gyengusz részecske volt, de az csak egy felvezetés volt a 9. részhez ami viszont erõs volt nagyon szerintem. Nem mondom hogy nincsenek problémáim a sorival, fõleg Chuck-karakterét illetõen, félre értés ne essék én nem a a NERD-et hiányolom épp elenkezõleg, kicsit unom hogy megint õ az akit állandóan meg kell védeni, igy 4 évad után elvárnék valami erõsebb karakter fejlõdést, de még mindig egyhelyben toporognak vele, mig a körülötte lévõ karakterek évrõl évre változnak erõsödnek, jelenleg ott tartunk hogy Chuck a leggyengébb karakter.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Sztem a 8as rész nagyon jó volt. 9es semmi extra, egyedül Sarah bunyója volt emlékezetes.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Vááá mekkora Terminátor utalás már :lol:

"Come with me, if you wanna live" B)

Na nézem is tova a részt, de ezt be kellett írnom :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...