Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Heroes Of Newerth


Ripley

Recommended Posts

laarson

Mert így is van, sokkal gyorsabban meg lehet halni(pénzt vesztesz, ha meghalsz), mint Lolban, deny-olni is kell, a wardolás még fontosabb a runák miatt. Én a LoL-lal is játszottam, nem jelentek ki hülyeségeket alaptalanul, azt hiszem 25-ös szintü az accountom, játszottam vele eleget.

Szerintem nincs olyan, hogy useless hero, igen vannak carryk, meg support karik, valószínûleg 1v1-ben a carry nyer, ergo az a supporthoz képest op. LoL-ban is van ilyen, Pl egy Katarina 1v1-ben nem fog kikapni egy Sorakától.

lolban ugyanúgy lehet a deny csak itt abból áll hogy szószerint tartod távol az ellenfeled nem úgy hogy saját mobodat ölöd ezerrel és azért még jutalmat is kapsz. Lolban legalább átgondolták a dolgot honban meg 1:1 átvették (copy paste). Akkor mégis melyik denyhoz kell több skill ott ahol emiatt kiteszed magad a ganknak is vagy ahol afk farmolsz mint egy marha? Ez az egész deny egy dota csökevény csak riot kiszedte teljesen jogosan.

Link to comment
Share on other sites

VladoXX

Hát OP hõssel nem igen találkoztam. Useless? Taktikától függõen van useless csak. Ez nem egy egyedül játszandó játék. Akkor élvezed ha 2-3 haverral nyomod. De a legjobb 5v5-zni. Teszem föl Balphagore ritkán játszott kari, és kevés nyerési %. De egy pusher teamben meccseket hoz le. 1500 MMR-en persze OPnak tünhet Invi meg ilyenek. De 1700 körül könnyen countereznek karit. Wardolás/counterwardolás megy. És a deny mindennél fontosabb.

HoN al ott a baj hogy autoattackon alapul a játék, képességek nem sebeznek nagyobbat ugyanannyi marad ami alapból nagyon nagy, stun idõk nagyon nagyok.Int es late game be csak akkor ér vmit ha Damage os itemet vesz pedig nem is arra találták ki, meg az hogy swiftblade bever 1v5 be bárkit az is 1 vicc, meg hogy lv1 en vmeik heronak háromnegyed hpt vesz le az ellenféltõl 1 képességgel.Itemek is eléggé unfairek. 9 sec stealth fél perc cd vel meg állandó ghostos cipõféleség meg 250 dmg os itemek meg 1 csomó op item amitõl az egész játékot unbalanceddé teszi, ebbe sehol se találom a balancot.Mondjuk a tower viselkedése itt jól van megcsinálva lol al ellentétben.

Link to comment
Share on other sites

Santata

HoN al ott a baj hogy autoattackon alapul a játék, képességek nem sebeznek nagyobbat ugyanannyi marad ami alapból nagyon nagy, stun idõk nagyon nagyok.Int es late game be csak akkor ér vmit ha Damage os itemet vesz pedig nem is arra találták ki, meg az hogy swiftblade bever 1v5 be bárkit az is 1 vicc, meg hogy lv1 en vmeik heronak háromnegyed hpt vesz le az ellenféltõl 1 képességgel.Itemek is eléggé unfairek. 9 sec stealth fél perc cd vel meg állandó ghostos cipõféleség meg 250 dmg os itemek meg 1 csomó op item amitõl az egész játékot unbalanceddé teszi, ebbe sehol se találom a balancot.Mondjuk a tower viselkedése itt jól van megcsinálva lol al ellentétben.

Hát nem tom, az hogy az Intesek nem érnek semmit, cáfolnám. Puppet nagyon, de Torturer meg Wretched is nagyon durva a végén is. Itemek unfairek? Mihez képest? A stealth kivédhetõ egyetlen 180-s dusttal. Autoattackon alapulás viszont igaz. A harassra épül az eleje. Nem feltétlenül rossz, vagy jó ez. Így maradt dota miatt.

Link to comment
Share on other sites

Salamandre

lolban ugyanúgy lehet a deny csak itt abból áll hogy szószerint tartod távol az ellenfeled nem úgy hogy saját mobodat ölöd ezerrel és azért még jutalmat is kapsz. Lolban legalább átgondolták a dolgot honban meg 1:1 átvették (copy paste). Akkor mégis melyik denyhoz kell több skill ott ahol emiatt kiteszed magad a ganknak is vagy ahol afk farmolsz mint egy marha? Ez az egész deny egy dota csökevény csak riot kiszedte teljesen jogosan.

copy paste? Tudtommal a HoN-t a Dota készítõi csinálták, csak úgy mint a LoL-t, kíváncsi lennék, ha lol lenne fizetõs mennyien játszanának vele. Deny-ból nem kapsz jutalmat, azért denyolsz, hogy az ellen ne kapjon... Pont ezért kell több skill a deny-hoz, mert mint írtad, emiatt is kiteszed magadat a veszélynek... Amúgy te játszottál már a HoN-nal?

1 HoN al ott a baj hogy autoattackon alapul a játék

2 képességek nem sebeznek nagyobbat ugyanannyi marad ami alapból

1 Ez nem igaz, a creepelés sokkal fontosabb, mert ha meghalsz itt pénzt is veszítesz, ellentétben lolban, ott meghalhatsz 30x úgyis megveszed az összes itemet.

2 De, többet sebeznek 4.-es szinten mint 1.-esen. Ezzel is különbséget téve carry és support hõsök között. Nem is kell az intes és agis hõsök között balance, hisz a csapatjáték itt a lényeg, valószínûleg nehezen nyerhet 5 intes hõs 5 tank-carry ellen.

Swiftblade-ben meg egyet kell, hogy értsek, 1 klikk hõs... õt télleg nerfelni kéne.

Link to comment
Share on other sites

Santata

Pénteken jön az új support hero.

Link to comment
Share on other sites

csontee

swiftblade rohadtul nem op, ráadásul nem is csapatjátékos, nem igazán lehet köréépíteni a csapatot

tény, hogy nem egy skillshot hero, de nem is igazi carry, épp azért, mert early game-ben ig viszonylag erős, lásd spin - viszont, ugyanannyi farmmal, mid-late-gameben már bármelyik carry legyőzi, még vindi is, a true dmg-es orbjával

az ultijáról meg annyit, hogy minél többen vagytok egy helyen, annál kevesebbet sebez, szóval inkább közeledjetek egymáshoz, ne távolodjatok

esetleg veszel voidot, vagy nullstone-t

Link to comment
Share on other sites

Santata

Kinn a patch! Elég jelentõs változtatások, melyek mélyen belenyúlnak olyan karikba is, akikhez nem igen mernek, még Dotaba se nagyon. A Behetmoth és a Slither nerf sztem sok.

Link to comment
Share on other sites

csontee

nem az, hosszabb elgondolás után, elég jó peccs

slitherrel fws így már elég jó választás

behemoth meg nem annyira lett nerfelve, csak a halottak utáni dmg-et vették el, a stunt pl szintek közt változtatták, 1. 2 szinten pl nagyobb, mint eddig

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Santata

Új kari spotlightja fent van.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Santata

Parasite-tal immáron 82 hõs található a játékban. Egetrengetõ változás nem volt, gondolom Dreamhack miatt.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Nagyon nagy roleback volt. Kicsit pihiztetem a gamet...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
laarson

F2p lett hon is.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

F2p lett hon is.

ja,ki is próbáltam és kellemeset csalódtam,mert annyira nem rossz mint gondoltam,de picit más mint a lol. :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

ja,ki is próbáltam és kellemeset csalódtam,mert annyira nem rossz mint gondoltam,de picit más mint a lol. :D

Kicsit részletesebben? :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Kicsit részletesebben? :)

hát,először is a creepek sokkal hamarabb elindulnak,az itemeknél még jó hogy itt is ajánl valamit,mert általában azokat megveszem,nem variálok. :D

a 3v3 itt valamivel jobban tetszik mint lolban,de már találtam 2 op karit is,az egyik chronos ilyen fal mögül ráugrik a másikra,5ütésenként 1sec stun és +dmg meg kis buborékban mindenkit lefagyaszt. :D

másik meg valami kaszás,annak 2 seces stunja van,meg ulti stealth amiböl ha kijön akkorát sebez. :lol:

szegény gyereket torony alatt 1 shotoltam. :lol:

ez a gold vesztés halál esetén csak akkor iritáló,ha az ellenfél beownolgat -_-

az egy dolog ami zavar,hogy hazáig gyalogolni kell ha akarsz valamit,gyógyulni,bár bolt van az erdőben is.

3v3ban az a jó,hogy középen a map közepén nem mobok adják a buffot,hanem van 1 valami amit fel kell szedni,van hogy rohadt nagy regent ad és akkor nem kell haza menni,van hogy stealtet. :D

legpoénabb mikor dmg-et,oda mész ellenfélhez,ráugrasz bum-bum meghalt. :)

végülis elég fun és valóban sokkal pörgősebb mint a lol,talán még a matchek is gyorsabbak,nem igen van az hogy torony alatt álltok és a másik nem mer betámadni és csak pöckölget titeket. -_-

valamelyik champ rádugrik,megöl és már odébb is áll. :) kb.

szerintem így lol mellett ha azt unom ezt is tologatom picit,annyit megér. :)

Link to comment
Share on other sites

Zangetas

4 játék eddig.... , nekem ez magas :D de már van 1 win ... igaz én csak jungleztam végig

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

4 játék eddig.... , nekem ez magas :D de már van 1 win ... igaz én csak jungleztam végig

na igen,kissé bonyolultabb mint a lol,de hozzá lehet szokni,gondolom aki dotázott annak könnyebb. :)

Link to comment
Share on other sites

Richo25

de már van 1 win

Mi a titkotok? Én folyton leavereket kapok és lose :(

Winért mennyi ezüstpénzt kapsz? lose ugye 4 én a Pestilencere gyüjtök az 400ba kerül így elég húzós lesz.

Greb vegyél fel friendnek, azt hiszem richo25 a nevem.

Link to comment
Share on other sites

Zangetas

Winért mennyi ezüstpénzt kapsz? lose ugye 4 én a Pestilencere gyüjtök az 400ba kerül így elég húzós lesz.

24 asszem (20-30 az tuti)

engem is fellehet venni :D név Kulabacsi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zangetas

24 asszem (20-30 az tuti)

engem is fellehet venni :D név Kulabacsi :lol:

inkább legyen 8

Link to comment
Share on other sites

Athesz

inkább legyen 8

Az mind? :blink:

Nézegetem a herokat WarBeast vagy a Thunderbringer milyen szerintetek kezdõnek?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Az mind? :blink:

Nézegetem a herokat WarBeast vagy a Thunderbringer milyen szerintetek kezdõnek?

nemtom én fayde-t meg chronos-t próbálgattam most fayde-el 3v3ban toltam 12/1-et. :D op deepshit. :D

Link to comment
Share on other sites

Zangetas

Az mind? :blink:

Nézegetem a herokat WarBeast vagy a Thunderbringer milyen szerintetek kezdõnek?

nekem eddig puppetmaster meg enginier volt használható

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

nekem eddig puppetmaster meg enginier volt használható

engi nem nagyon jött be,bár trükkös,de amiket írtam sokkal jobbak. :D

am Greb néven játszok. :)

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Az mind? :blink:

Nézegetem a herokat WarBeast vagy a Thunderbringer milyen szerintetek kezdõnek?

Thunderbringer = Karthus, de int herok lategamebe semmit nem érnek mer agilitysek 3 hitelik õket :(

Warbeast meg régen kedvencem volt, nem valami erõs de jól néz ki + a kutyáival folyamatosan lehet backdoorozni:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...