Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Heroes Of Newerth


Ripley

Recommended Posts

Richo25

De amit linkeltél az Gold Coint ad és abból nem futja ki semmire -.-

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

De amit linkeltél az Gold Coint ad és abból nem futja ki semmire -.-

ja,tapasztaltam,de attól nem kezdem elõrõl az accom.

Link to comment
Share on other sites

Salamandre

ja,pont ugyanolyan.

És mi van, ha All Pick-ben játszanak? :huh:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

És mi van, ha All Pick-ben játszanak? :huh:

ami elérhetõ azt pickelheted.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Richo25

67%os leárazás van Storeban (arany coinal) én a Greb linkje által nyert 100 Coinból megvettem Soul Reapert (16-8-10 lose -.-)és Tremblet.

Link to comment
Share on other sites

pimpmystyle

Most találtam meg az egyik S2 dolgozó (MsPudding) új blogját, amiben tesztereket keres! én már jelentkeztem, bár választ még nem kaptam :D szerintem megéri, mert elvileg a még meg nem jelent hõsökkel is fogtok tudni játszani meg ilyenek :D

http://s2pudding.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

pimpmystyle

nah megint én :D látom nincs túl nagy forgalom itt :D pedig ez egy nagyon jóó game!! :D

találtam egy oldalt amivel ingyen gold coinokhoz lehet jutni nagyon gyorsan és könnyen! nem átverés, az elõbb próbáltam ki, és 7000 arannyal lettem gazdagabb! próbáljátok ki, megéri!! :D

x3coins.zxq.net

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

nah megint én :D látom nincs túl nagy forgalom itt :D pedig ez egy nagyon jóó game!! :D

találtam egy oldalt amivel ingyen gold coinokhoz lehet jutni nagyon gyorsan és könnyen! nem átverés, az elõbb próbáltam ki, és 7000 arannyal lettem gazdagabb! próbáljátok ki, megéri!! :D

x3coins.zxq.net

de csak ha vásárolsz is,azthittem teljesen ingyen lesz. -_-

de elolvastam a szöveget. :lol:

a kis bosszús gyerek. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ripley

Ismételten gratulálok S2-nek imbaf*s Monarch-hoz. :)

3 Sec Ranged stun spell ja és 50 millió armor buff. GG

Link to comment
Share on other sites

Salamandre

Ismételten gratulálok S2-nek imbaf*s Monarch-hoz. :)

3 Sec Ranged stun spell ja és 50 millió armor buff. GG

Szerintem aranyos, kijön egy hangyasegg a földbõl és köpköd, meg maga a hõs egy káposztalepke.

Nemrég kipróbáltam Drunken Master-t, és nagyon tetszett. Jó kis tank, meg lehet vele ölni is.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Szerintem aranyos, kijön egy hangyasegg a földbõl és köpköd, meg maga a hõs egy káposztalepke.

Nemrég kipróbáltam Drunken Master-t, és nagyon tetszett. Jó kis tank, meg lehet vele ölni is.

Jó, hogy mondod, mert most megjött a kedvem hozzá.

Ui.: Armor csökkentõvel tényleg nagyon imba tud lenni. Ált. midre megyek vele. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
DarkPhoenix

Megpróbálnám megint a játékot, de olyan alapvetõ problémák vannak, hogy a tutorialnál, mikor kijön a blabla szöveg, írja, hogy kattintsak a 'Start Tutorial' gombra, ami viszont hiányzik. Srsly?!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Bobbie

Hali leírjátok a neveteket akik álltalában online ? :) Mert azt felvenném azt jóbb lenne magyarokkal nyomni... :) B)

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Hali leírjátok a neveteket akik álltalában online ? :) Mert azt felvenném azt jóbb lenne magyarokkal nyomni... :) B)

"FatalUndying" :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Sonata90

Sziasztok!

Talán nem épp a megfelelõ topicba írom, de mégiscsak ezzel az egy játékkal kapcsolatban tapasztalok problémát, ti vagytok az utolsó reménységem :)

Bizonyára nem én vagyok az egyedüli aki arra vetemedett, hogy a játékot windows XP alatt futtassa. Legjobb tudomásom szerint ezen rendszernél (de lehet, hogy egyéb win platformokon is) sûrûn elõforduló problémáról van szó. (Linuxon persze nincs ilyen gond azt tudom, de jelenleg azt sajnos nem tudok használni.)

A napokban raktam friss rendszert, majd felkerült a játék is, ami flottul is ment néhány napig. A probléma pedig a következõ: eleinte kibírt 2-3 meccset is, de pár napja már egyet sem, és ha az hosszabbra nyúlik, akkor már az elsõ alatt elszáll a játék és feldobja az alábbi ablakot:

http://forum.garena.in.th/attachment.php?a...mp;d=1414675810

(Vistás kép, tudom, de a tartalom ugyanaz)

És innentõl bármit csinálok, teljesen kilép a játékból. Jó esetben a meccs után, rosszabb esetben közben. Utóbbinál persze elindítom újra és folytatom, de felettébb bosszantó a dolog, hogy meccsenként kelljen újra és újra elindítani a játékot. Nem egy helyen próbáltam már keresgélni, elsõsorban persze a játék honlapján, de az angol tudásom néhány szóban kimerül, így a chrome fordítója sincs igazán a segítségemre. Pedig ahogy látom megoldható a dolog, de nekem kínai az egész.

Aligha a gép a problémás, mert mint mondtam, egyébként szépen fut a játék, de azért itt vannak az adatai:

Alaplap: AS Rock 775 Dual-VSTA

Processzor: Intel Core2 Duo E2140 1,6GHz

Memória: 2x1GB Kingmax DDR2 533Mhz

Videókártya: Leadtek Winfast PX 9500GT 1GB DDR2 PCIE

Hdd: Maxtor 160GB SATA

Táp: Codegen 400W 300XX

Monitor: AOC F22S+ 21,5"

+ egyéb cullangok

Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel? És ha igen, meg tudta oldani? És hogyan?

Edited by Sonata90
Link to comment
Share on other sites

Plata

Sziasztok!

...

Ha jól emlékszem a minimum gépigénye az kétmagos 2.2ghz proci.

Link to comment
Share on other sites

Sonata90

Ha jól emlékszem a minimum gépigénye az kétmagos 2.2ghz proci.

1 magos 2,8-as is viszi. A jelenleginél sokkal gyengébb gépen is toltam korábban, nem hiszem, hogy ez a baj. Különben is, mint mondtam szépen fut egyébként.

Link to comment
Share on other sites

Plata

1 magos 2,8-as is viszi. A jelenleginél sokkal gyengébb gépen is toltam korábban, nem hiszem, hogy ez a baj. Különben is, mint mondtam szépen fut egyébként.

Akkor miért nem a 2.8-assal játszol vele,szerintem az 1.6 az már túl kevés neki.

Az 1.6 még akkor is kevés lenne ha nyolcmagos lenne szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Sonata90

Akkor miért nem a 2.8-assal játszol vele,szerintem az 1.6 az már túl kevés neki.

Az 1.6 még akkor is kevés lenne ha nyolcmagos lenne szerintem.

Mert nincs 2,8-asom. Az a hivatalos gépigénye. És nem tudom hányszor kell még elmondanom, hogy a mostani procimmal simán fut?! Csak ez a rohadt K2 hiba akadályoz a folyamatos játékban.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Ne légy türelmetlen, pláne ha valaki segíteni akar. -_-

Link to comment
Share on other sites

Plata

Mert nincs 2,8-asom. Az a hivatalos gépigénye. És nem tudom hányszor kell még elmondanom, hogy a mostani procimmal simán fut?! Csak ez a rohadt K2 hiba akadályoz a folyamatos játékban.

De szerintem meg pont ez a probléma.Az 1.6 ghz proci kevés mint sünben a vaj,még ha 52 magos is,akkor is iszonyú kevés a magonkénti 1.6 ghz.

Nem tudom van-e valakinek ilyen gépe,de csak azt tudom ajánlani hogy nézd meg másnál elég-e az 1.6ghz proci.

Link to comment
Share on other sites

Sonata90

De szerintem meg pont ez a probléma.Az 1.6 ghz proci kevés mint sünben a vaj,még ha 52 magos is,akkor is iszonyú kevés a magonkénti 1.6 ghz.

Nem tudom van-e valakinek ilyen gépe,de csak azt tudom ajánlani hogy nézd meg másnál elég-e az 1.6ghz proci.

Ugyanezen processzorral egy éve még 8-10 meccs is lement zsinórban kilépés nélkül. Ha bajos lenne a proci akkor korábban nem csinálta volna ezt. Linux is volt anno ezen a gépen, ott az égvilágon semmi ilyen gond nem volt a játékkal ha 15 órát nyomtam is egyhuzamban. Egynéhány helyen mintha a video driverrel kapcsolatban írkáltak volna valamit, de nem lettem okosabb.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Sonata90

Sehol senki? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Sonata90

Sehol senki? :(

A probléma azóta megszûnt, részben kicserélõdött a gép és Linux Mint hajtja a vasat, hiba nélkül fut a játék.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...