Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gitározás 2. Rész


Balee

Recommended Posts

pjjones

Regebben en is azt hasznaltam, jo cucc az csak nem eleg kemeny, ugyhogy atalltam a jazz 3-ra. Egyebkent mi lett ebböl a topicbol? A legnagyobb kommenthunter topic a ki milyen zenet hallgat utan?

ehh, nem tanulnak tõlem...één heti 5 posttal is tudok semmit mondani, és így legalább több szabadidõm marad gitározni B)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Mi a tegnapi próbán dobos nélkül nyomtuk, géprõl mentek a dobalapok. Hát mit ne mondjak, érdekes volt :D Persze összességében sokkal jobb igazi dobossal.

Link to comment
Share on other sites

Gab3szDT

Regebben en is azt hasznaltam, jo cucc az csak nem eleg kemeny, ugyhogy atalltam a jazz 3-ra.

én is a jazz 3ban találtam meg életem pengetõjét :rolleyes: persze az is közrejátszott hogy JP is ilyet használ :lol:

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Mi a tegnapi próbán dobos nélkül nyomtuk, géprõl mentek a dobalapok. Hát mit ne mondjak, érdekes volt :D Persze összességében sokkal jobb igazi dobossal.

Furcsa volt hogy ilyen jol tartotta a dob a ritmust? :D

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

:/ nem tetszik az új topik <_<

Kérem vissza a régit, ez 1-részt még kék...

aztán csomó ismeretlen arc van, meg még ottvan a 2. rész,

ez nem 2. rész hanem a folytatása az elõzõnek :/

:D :D :D

amúgy meg hét elején vettem egy KisTehén!ert amit már el is adtam.

Link to comment
Share on other sites

Snajper

amúgy meg hét elején vettem egy KisTehén!ert amit már el is adtam.

Én meg azon gondolkozom hogy veszek egyet, de azt nem adnám el. Megint kaptunk egy b@sszust kölcsönbe és megint rájöttem hogy mekkora fun egész nap Megadeth-t játszani rajta :lol:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

aztán csomó ismeretlen arc van

Akkor ideszokok és nem leszek ismeretlen arc, így maradhatok? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Akkor ideszokok és nem leszek ismeretlen arc, így maradhatok? :rolleyes:

Inkább GTFO és új kör a harcos topikba, ne hallgass Ravenre, nem tudja, mi a jó neki :D

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Inkább GTFO és új kör a harcos topikba, ne hallgass Ravenre, nem tudja, mi a jó neki :D

De mondom, hogy gitározok :unsure:

Link to comment
Share on other sites

MailMan

De mondom, hogy gitározok :unsure:

Én is, de látni akarom, ahogy mindenkit porrá aláz a jelöltem -_-

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Nesze neked.

Link to comment
Share on other sites

MailMan
Nesze neked.

Köszönöm, jóember (csak a zárás maradjon feszes :D). Jutalmad egy MailMan signature pengetõ lesz, ha valaha készül majd ilyen :lol:

Link to comment
Share on other sites

-malvin-

én is a jazz 3ban találtam meg életem pengetõjét :rolleyes: persze az is közrejátszott hogy JP is ilyet használ :lol:

Az nem jó, mert Jazz, én übermetül 666-ot használok. :P

Najó nem is igaz, a Jazzel semmi bajom nincs (sõt...) és csak egy Ultex 1.12mm-est használok, de az anyaga közel tökéletes. Sokáig tart, nem csúszik, nem hajlik, csak az enyém már kissé elkopott, majd pesten veszek újat húrkészlettel együtt.

Nemsokára pesti gyerek leszek (bár a földút kinézetét még el kellene felejtenem meg a kapa használatát :lol:), lesz fejhallgatóm és végre gyakorolhatok metronómmal amennyit csak akarok és lesznek végre haverjaim is.

Úgy mennyi idõ, amire megtanulok állatul szólózni (vagy legalább Kirk Hammet szintjén)? Addig is tudnátok-e linkelni néhány jó gyakorlatot? (jah, meg elkezdtem szórakozni a pick tappingel is.)

És még valami: Jelöljetek barátnak last.fm-en!

Link to comment
Share on other sites

Snajper

Srácok, errõl mi a véleményetek? Esetleg valaki tud valami értékelhetõ infót adni róla (a fej kicsit egyedi formájú)? Ne kérdezzétek miért, de szimpatizálok vele nagyon :D

Link to comment
Share on other sites

-malvin-

Srácok, errõl mi a véleményetek? Esetleg valaki tud valami értékelhetõ infót adni róla (a fej kicsit egyedi formájú)? Ne kérdezzétek miért, de szimpatizálok vele nagyon :D

Sztem valami módosított és normális körülmények között tartott szocreál hangszer.

A rózsafa nyak meg brutál lehet... Meg az a két humbi.

Link to comment
Share on other sites

Snajper

Sztem valami módosított és normális körülmények között tartott szocreál hangszer.

A rózsafa nyak meg brutál lehet... Meg az a két humbi.

Brutál alatt jót vagy rosszat értsek? :D

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Srácok, errõl mi a véleményetek? Esetleg valaki tud valami értékelhetõ infót adni róla (a fej kicsit egyedi formájú)? Ne kérdezzétek miért, de szimpatizálok vele nagyon :D

Szerintem tök jól néz ki. IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

Srácok, errõl mi a véleményetek? Esetleg valaki tud valami értékelhetõ infót adni róla (a fej kicsit egyedi formájú)? Ne kérdezzétek miért, de szimpatizálok vele nagyon :D

hú ez nekem is tetszik :P meg van kidobni való multieffektem is,

tényleg, ha valakit az érdekel szóljon, meg ha van vmi jó kics torzítópedál amit vcalaki rám akar sózni az is, na meg kéne nagyon egy volume pedál

Link to comment
Share on other sites

-malvin-

Brutál alatt jót vagy rosszat értsek? :D

Jobban megnézve lehet, mahagóni, de a rózsafának eléggé mély hangja van. Fõleg, ha normális, azaz nem indiai, bár az enyémnek semmi baja. Láttam már tönkrement rózsafa fogólapot, de elég ritka, ha ápolod olajjal, semmi baja nem lesz.

Annak a humbinak meg gitárhanszedõ hangja van, nem az a tipikus dzsezzbész vagy precizsön.

(rájöttem, hogy rosszabbul játszok már ülve, mint állva...)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Úgy mennyi idõ, amire megtanulok állatul szólózni (vagy legalább Kirk Hammet szintjén)?

Lol, ez milyen kérdés? :D Ez csak tõled függ. De szerintem ne Kirk Hammet legyen a mérce :D

Link to comment
Share on other sites

-malvin-

Lol, ez milyen kérdés? :D Ez csak tõled függ. De szerintem ne Kirk Hammet legyen a mérce :D

Tudom-tudom, de én már annak is örülnék a gyenge önbizalmam mellet...

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Úgy mennyi idõ, amire megtanulok állatul szólózni (vagy legalább Kirk Hammet szintjén)?

Mennyi idö alatt tudsz összegyüjteni eleg penzt egy wah pedalra. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Gab3szDT

Mennyi idö alatt tudsz összegyüjteni eleg penzt egy wah pedalra. :unsure:

ha van wah akkor úgy szólózol mint Hammet?:D

Link to comment
Share on other sites

MailMan

ha van wah akkor úgy szólózol mint Hammet? :D

Más nem nagyon kell hozzá :lol:

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

ha van wah akkor úgy szólózol mint Hammet?:D

Hat amit utobbi idöben müvelt ahhoz tenyleg nem kellett sok mas, mert kb alig lehetett hallani hogy mit jatszik annyi wah effektet hasznalt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...