Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szeged


Calypsol

Recommended Posts

fernandez

Sziasztok!

Elég kevés az esélye, de azért megkérdezem:

Van, aki innen közületek gazdinfóra jár? Mert egyik helyen Szegedet jelöltem, és érdekelne, hogy mennyire nehéz, lehet-e boldogulni, stb. :D

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

Sziasztok!

Elég kevés az esélye, de azért megkérdezem:

Van, aki innen közületek gazdinfóra jár? Mert egyik helyen Szegedet jelöltem, és érdekelne, hogy mennyire nehéz, lehet-e boldogulni, stb. :D

arazu -t ajánlom innen gazdinfos témában. :)

Link to comment
Share on other sites

arazu

Sziasztok!

Elég kevés az esélye, de azért megkérdezem:

Van, aki innen közületek gazdinfóra jár? Mert egyik helyen Szegedet jelöltem, és érdekelne, hogy mennyire nehéz, lehet-e boldogulni, stb. :D

Hello!

z0LEe rám gondolt. :) Nyugodtan dobj egy PM-et a kérdéseiddel és részletesen válaszolok. Nemsokára indulok el (pont Szegedre btw), úgyhogy nem garantálom hogy rögtön vissza tudok írni, de késõ délután-este biztosan.

Edited by arazu
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
JaniRazor

Rohadtul élveztem a SZIN-t.^^

Volt valamelyikõtök kint?

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

(úú, de rég jártam már a fórumon) jelentem becsülettel, én is szegedi lettem, sikeresen felvettek fizika alapszakra. : D Amúgy nagyon szép a város, csak Ledér! könnyen eltévedek, meg a tömegközlekedés furcsa nekem egyelõre, fehérváron csak buszok járnak. : D

Link to comment
Share on other sites

gbal65

Rohadtul élveztem a SZIN-t.^^

Volt valamelyikõtök kint?

Én igen, jah kib*szottul utálom a rózsaszín karszalagot -_- le is szedem azt hiszem, pedig fent akartam hagyni, mint a fesztiválarcok :D

A program nem tûnt ígéretesnek, de nem kellett végülis ettõl tartani :)

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

(úú, de rég jártam már a fórumon) jelentem becsülettel, én is szegedi lettem, sikeresen felvettek fizika alapszakra. : D Amúgy nagyon szép a város, csak Ledér! könnyen eltévedek, meg a tömegközlekedés furcsa nekem egyelõre, fehérváron csak buszok járnak. : D

Nem lesz nehéz megszokni, mert eléggé szabályos elrendezésû a város.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Én igen, jah kib*szottul utálom a rózsaszín karszalagot -_- le is szedem azt hiszem, pedig fent akartam hagyni, mint a fesztiválarcok :D

A program nem tûnt ígéretesnek, de nem kellett végülis ettõl tartani :)

Egyik haverom már kb fél éve mondta, hogy reméli nem rózsaszín lesz a karszalag, erre tessék :D Viszont az Árkád Szeged - Pink Ladies karkötõ legalább megy hozzá :D

Link to comment
Share on other sites

_George_

Akinek sikerült felvételt nyernie az SZTE-re és kérdésre lenne az megírhatja nekem is. Néhány éve már koptatom itt padot és szívesen segítek bárkinek. Elsõsorban az infósoknak tudok sok információval szolgálni de ha valakinek olyan gondja van, hogy hol a McDonalds vagy, hogy melyik egyetemi épület hol van annak is tudok segíteni.

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

(úú, de rég jártam már a fórumon) jelentem becsülettel, én is szegedi lettem, sikeresen felvettek fizika alapszakra. : D Amúgy nagyon szép a város, csak Ledér! könnyen eltévedek, meg a tömegközlekedés furcsa nekem egyelõre, fehérváron csak buszok járnak. : D

Írj nyugodtan ha bármi kérdésed van, én is SZTE-s vagyok. ;) Mindenki más is írhat, akinek segítség kell Szegeddel kapcsolatban.

Rohadtul élveztem a SZIN-t.^^

Volt valamelyikõtök kint?

Voltam igen, ez volt az ötödik zsinórba.. :D Sajnos a zenei színvonal évrõl évre egyre romlik, de a hangulat mindig baromi jó :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Írj nyugodtan ha bármi kérdésed van, én is SZTE-s vagyok. ;) Mindenki más is írhat, akinek segítség kell Szegeddel kapcsolatban.

Voltam igen, ez volt az ötödik zsinórba.. :D Sajnos a zenei színvonal évről évre egyre romlik, de a hangulat mindig baromi jó :)

Én egyszer sem voltam még SZIN-en,pedig 4 évig ott tanultam...hátha egyszer majd eljutok :D

Sasori: Nagyon könnyű "belejönni" Szegedbe. Amikor elsős voltam egyszer kellett megkérdeznem,hogy hol a kárász utca(mondjuk az én tanszékem eléggé kint volt),de ha azt be tudod lőni akkor mindent tudsz kb. + fontos 1-2 busz aztán annyi..leginkább amik az állomásról indulnak és átmennek az egész városon :)

De kb 2-3 hét és után simán gyalogol az ember,nagyon szép város és tényleg nem igen vannak távolságok. Visszasírom Bp.-ről Szegedet rengetegszer..ha tehetem mindig lemegyek tesómhoz(hála az égnek ő ott maradt mester szakon),az az én nyugalom szigetem :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Írj nyugodtan ha bármi kérdésed van, én is SZTE-s vagyok. ;) Mindenki más is írhat, akinek segítség kell Szegeddel kapcsolatban.

Milyen szakon vagy? :unsure: Me' két éve vagyok már itt, de nem is hallottam felõled, hogy te errefelé vagyol' -_-

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Milyen szakon vagy? :unsure: Me' két éve vagyok már itt, de nem is hallottam felõled, hogy te errefelé vagyol' -_-

Elsõéves kisgólya vagyok, de már évek óta Szegeden élek, szóval Szegeddel kapcsolatban bármiben tudok segíteni :)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Elsõéves kisgólya vagyok, de már évek óta Szegeden élek, szóval Szegeddel kapcsolatban bármiben tudok segíteni :)

Azt tudtam, hogy szegedi vagy, csak azt hittem szándékosan nem ide felvételiztél. De az még mindig nem derült ki, hogy mi a szakod. :D

Lostológia?

Radiohead-enciklopédista?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mitisz

Azt tudtam, hogy szegedi vagy, csak azt hittem szándékosan nem ide felvételiztél. De az még mindig nem derült ki, hogy mi a szakod. :D

Lostológia?

Radiohead-enciklopédista?

Bocsi hogy ilyen késõn jön a válasz.. nem lennének rossz szakok :D De amúgy TTIK, földrajz bsc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SasOri-Sama

Sasori: Nagyon könnyû "belejönni" Szegedbe. Amikor elsõs voltam egyszer kellett megkérdeznem,hogy hol a kárász utca(mondjuk az én tanszékem eléggé kint volt),de ha azt be tudod lõni akkor mindent tudsz kb. + fontos 1-2 busz aztán annyi..leginkább amik az állomásról indulnak és átmennek az egész városon :)

De kb 2-3 hét és után simán gyalogol az ember,nagyon szép város és tényleg nem igen vannak távolságok. Visszasírom Bp.-rõl Szegedet rengetegszer..ha tehetem mindig lemegyek tesómhoz(hála az égnek õ ott maradt mester szakon),az az én nyugalom szigetem :D

Na, most már így pár hét után azt mondom hogy tényleg átlátható ez a város. : D Habár kedden grassal az Aradiról olyan irányba mentünk a Nyugiba, hogy én nem is tudtam hogy ilyen létezik. : D Ja, és ha bármelyikõtök látna az Aradi, meg a TTIK-épületek környékén egy közel két méteres, nagydarab színeshajú rasztát, nagy valószínûséggel cigivel a kezében/pofájában, akkor az minden bizonnyal én leszek. : D köszönjetek rám, ha gondoljátok. : D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Na, most már így pár hét után azt mondom hogy tényleg átlátható ez a város. : D Habár kedden grassal az Aradiról olyan irányba mentünk a Nyugiba, hogy én nem is tudtam hogy ilyen létezik. : D Ja, és ha bármelyikõtök látna az Aradi, meg a TTIK-épületek környékén egy közel két méteres, nagydarab színeshajú rasztát, nagy valószínûséggel cigivel a kezében/pofájában, akkor az minden bizonnyal én leszek. : D köszönjetek rám, ha gondoljátok. : D

ó de mennék én is a nyugiba:(

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

Na, most már így pár hét után azt mondom hogy tényleg átlátható ez a város. : D Habár kedden grassal az Aradiról olyan irányba mentünk a Nyugiba, hogy én nem is tudtam hogy ilyen létezik. : D Ja, és ha bármelyikõtök látna az Aradi, meg a TTIK-épületek környékén egy közel két méteres, nagydarab színeshajú rasztát, nagy valószínûséggel cigivel a kezében/pofájában, akkor az minden bizonnyal én leszek. : D köszönjetek rám, ha gondoljátok. : D

Jellemzõen a könyvtárakat már mindenki hamar megismeri... :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

ó de mennék én is a nyugiba:(

Egy vagyon ott a Sommersby -_-

Na, most már így pár hét után azt mondom hogy tényleg átlátható ez a város. : D Habár kedden grassal az Aradiról olyan irányba mentünk a Nyugiba, hogy én nem is tudtam hogy ilyen létezik. : D Ja, és ha bármelyikőtök látna az Aradi, meg a TTIK-épületek környékén egy közel két méteres, nagydarab színeshajú rasztát, nagy valószínűséggel cigivel a kezében/pofájában, akkor az minden bizonnyal én leszek. : D köszönjetek rám, ha gondoljátok. : D

Aradi -> Dugonics tér felé -> körforgalomnál Petőfi sugárút a Vitéz utca irányába és...ennyi. Annyira nem vészes, ha térképen ránézel, szerintem facepalm-mal nyugtázod, hogy mennyire pofonegyszerű útirány. Bár van egyszerűbb út is, de akkor még igazából nem is tudtuk, hogy merre/hová fogunk menni, azért lett belecsapva ez a kerülő :D

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Jellemzõen a könyvtárakat már mindenki hamar megismeri... :D

Beiratkozáson a felsõbbévesek körbevezetést tartottak, és kb. úgy volt, hogy Bolyai, Dóm Tér (Budó terem), Béke épület, Elmfiz tanszék, Jugyu, aztán TIK és Nyugi. : D Ezek voltak az elsõ dolgok amiket megismertem a városból.

Éés ja, a Somersby egy nagy lehúzás ott, kurva szájukat.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Ibi néninél se vmi olcsó :D

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

Beiratkozáson a felsõbbévesek körbevezetést tartottak, és kb. úgy volt, hogy Bolyai, Dóm Tér (Budó terem), Béke épület, Elmfiz tanszék, Jugyu, aztán TIK és Nyugi. : D Ezek voltak az elsõ dolgok amiket megismertem a városból.

Éés ja, a Somersby egy nagy lehúzás ott, kurva szájukat.

A Nyugi az nagyon jó helyen van, megtehetik. :) Én is ittam már ott somersby-t, nem szeretem az ilyen gyümölcsösöket, de haveromnak pont a Nyugiban jutott eszébe rábeszélni, hogy milyen jó. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Ibi néninél se vmi olcsó :D

Atyaég, tõle mekkora fejmosást kaptam én egyszer. :biglol:

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Az oda járó emberek 98%-a kell tõle fejmosást élete folyamán :D

Link to comment
Share on other sites

_L_

Mi tegnap voltunk Nyugiban :)) Törzshelyünk :DD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...