Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szeged


Calypsol

Recommended Posts

JaniRazor

A gólyabérlet 23-ig jó, a rendes is megvan már, a diákom meg októberig jó én úgy tudom. Most nem tudom, hogy van az ideiglenes, de nem bánnám, ha jövõhéten megjönne a normál és akkor nem kellene igényelnem, meg semmi.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Az ideiglenes diák pár éve úgy nézett ki, hogy egy arckép nélküli, névvel el nem látott kis kék, egyetemi diákigazolványra hasonló kártyát kap az ember, mellette meg egy fényképes, lepecsételt papírt, amin ott az egy hónapos érvényesség és a kék kártya száma - amivel együtt érvényes. Ezen nincs érvényesítő matrica sem, ha jól tudom. És mivel ezt nem kell rendelni, így ezt helyben, rögtön ki tudják állítani csak egy fotó kell rólad elvileg...ez még mindig így van? - válasz JaniRazornak is egyúttal.

Pontosan így van :]

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Megy valaki Junkies koncerte?

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

Megy valaki Junkies koncerte?

Hogy a viharba ne! :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Szívesen mennék,ha ott lennék :)

Bár én csak ezt a számukat ismerem,de ez tök jó:

VIZL0vrE46w

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Én meg pont most megyek haza... :(

Érezd jól magad helyettem is... Régen hatalmas nagy Junkies fan voltam, emlékszem, hogy örültem, mikor a Mikulás aláírást hozott tõlük... :)

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Ellopták a kecskémet tegnap éjjel... :(

:( Van valami eredmény?

Mikor lesz találkozó? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

:( Van valami eredmény?

Mikor lesz találkozó? :lol:

Nincs semmi. :(

Nekem ez a hétvége nem jó.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
MikaRoss

És most?

(Ez értendõ arra, hogy most már van-e valami hír róla, illetve, hogy mostanában lehetne-e találkozó féleség.)

Link to comment
Share on other sites

_L_

És most?

(Ez értendõ arra, hogy most már van-e valami hír róla, illetve, hogy mostanában lehetne-e találkozó féleség.)

Éntõlem lehetne egészen nyugodtan találkozó :) Legalábbis hétvégén, akkor érek rá :)

Link to comment
Share on other sites

Calypsol

És most?

(Ez értendõ arra, hogy most már van-e valami hír róla, illetve, hogy mostanában lehetne-e találkozó féleség.)

Semmi hír. Ruzsán is voltunk a vásárban, ott sem láttuk a kecskéket. :(

Találkozó lehet, de olyan 2-3 hét múlva, addig eléggé be vagyok táblázva.

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Ez a hétvége nekem is jó (következõ nem).

Kinek jó még?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mikulas_Haver

Tudtok ajánlani olyan kávézót v. pubot, ahol lehet csapatmegbeszélést tartani? Az kéne, hogy hangulatos legyen, de ne legyen túl zajos. Délután mennénk, nem este.

Amíg volt az Assam Teaház, addig odamentem volna, de mivel az sajnos megszûnt... Jó a mellette lévõ kávézó?

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Tudtok ajánlani olyan kávézót v. pubot, ahol lehet csapatmegbeszélést tartani? Az kéne, hogy hangulatos legyen, de ne legyen túl zajos. Délután mennénk, nem este.

Amíg volt az Assam Teaház, addig odamentem volna, de mivel az sajnos megszûnt... Jó a mellette lévõ kávézó?

A Grandot tudom ajánlani, viszont asszem az csak 5-kor nyit. Meg ott néha sokan is vannak. Viszont hangulatos. :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Megyek ma Szegedre este..de kedden este már megyek is tovább Pestre -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Tomina

Szegeden tudtok jó kondihelyet?

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

Ez engem is érdekelne, megyünk majd együtt? xD

Link to comment
Share on other sites

Tomina

-_-

Link to comment
Share on other sites

merry_fellow

Asszem most nyílik egy egyetemi konditerem a régi-új jate helyén (a kálvária sgtn), lehet már nyitva is van. Nem tudom milyen gépek vannak benne, de egyetemistáknak gondolom nem lesz túl drága.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Cori

hali,

szegedi vagyok így itt tanulnék legszivesebben, de állítólag a béka segge alatt van az SZTE mérnöki karának színvonvala. ti hallottatok errõl valamit/mik a vélemenyetek ezzel kapcsolatban?

válaszotokat elõre is köszönöm. (elég kihalt a topic, de hátha látogatja valamelyikõtök :P )

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

hali,

szegedi vagyok így itt tanulnék legszivesebben, de állítólag a béka segge alatt van az SZTE mérnöki karának színvonvala. ti hallottatok errõl valamit/mik a vélemenyetek ezzel kapcsolatban?

válaszotokat elõre is köszönöm. (elég kihalt a topic, de hátha látogatja valamelyikõtök :P )

Nem tudom, milyen a mérnöki kar, de a TTIK-n a mérnök infó elég jó...

Link to comment
Share on other sites

Eddie

Hali

Teszek egy próbát:

Van itt olyan ember aki esetleg basszusgitáron játszik?

E mellett zeneelméleti ismerettséggel rendelkezik, valamint tudna egy picit technikásabb zenét játszani.

Zene amikre gondolok: Protest the Hero, Born of Osiris, Texas in July, Animals as Leaders stb.. Valamint egy laza kis jam sessiontõl se riad vissza néha.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Cori

Nem tudom, milyen a mérnöki kar, de a TTIK-n a mérnök infó elég jó...

kicsit nagyon megkésve :D

azt tudom, csak a mérnöki kart nem végom :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
_L_

Tegnapi Batmaneket és Robinokat látta valaki propellernél? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...