Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Általános Metál Topic /hírek, új Albumok, Etc./


Warfare

Recommended Posts

Copiedname

Te meg írhatnál egy kis összefoglalót a koncertrõl mint 2 éve, sajnos megint nem tudtam menni :(

Hallgasd meg, pudinga album ;)

Most mondtam, hogy meghallgattam, fgyelj már egy kicsit :D

Link to comment
Share on other sites

mark44

Jaa bocs, kicsit késõ van :lol:

Egy kis beszámoló engem is érdekelne :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Joey

Na jó, de 25 év után irreális azt várni tõlük, hogy újra ugyanolyat csináljanak. Õk is változnak, velük változik a zene is.

Azért szerintem a Brave New World-re 10 év múltán se csak a legszûkebb fanréteg emlékszik :rolleyes:

Nekem nem kell ugyanolyan, csak legyen valahogy igazán karakteres, emlékezetes a cucc. Ez természetesen nem egyszerű, mert a rock/metal státusza azért nem ugyanaz, mint volt 20-30 évvel ezelőtt.

De ez az album szvsz nagyjából sehol sincs a Rage idei lemezéhez (Strings to a Web) viszonyítva.

Persze én nem vagyok szerelmes a heavy metalba, így a rálátásom is más, mint azoknak, akik rendszeresen hallgatják a stílusbeli bandákat.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Nekem nem kell ugyanolyan, csak legyen valahogy igazán karakteres, emlékezetes a cucc. Ez természetesen nem egyszerû, mert a rock/metal státusza azért nem ugyanaz, mint volt 20-30 évvel ezelõtt.

De ez az album szvsz nagyjából sehol sincs a Rage idei lemezéhez (Strings to a Web) viszonyítva.

Persze én nem vagyok szerelmes a heavy metalba, így a rálátásom is más, mint azoknak, akik rendszeresen hallgatják a stílusbeli bandákat.

Nekem pont a Rage lemez nem tetszett. Profi meg minden, de hiányzik belõle valami. Azt meg nem értem, egy ilyen énekesnél miért kell erõltetni ezeket a szuperdallamos, popos refréneket, amikor nem igazán erre lett kitalálva a hangja.

Szvsz karakteres az új Maiden, mondjuk hallgasd meg a Talisman elejét úgy, hogy közben odafigyelsz rá, szerintem hátborzongató, ahogy Dickinson összejátszik az akusztikus gitárral :)

Link to comment
Share on other sites

Joey

Szvsz karakteres az új Maiden, mondjuk hallgasd meg a Talisman elejét úgy, hogy közben odafigyelsz rá, szerintem hátborzongató, ahogy Dickinson összejátszik az akusztikus gitárral :)

Ha lenne rá inspirációm, akkor hagynám, hogy megadja magát az album, de így sem tudom, hogy mit játsszak le a kevés szabadidõmben. Szóval adok majd neki valamikor esélyt, de nem nagyon visz rá a lélek. :unsure:

szerk: Dickinson meg naná, hogy jól összejátszik bármivel, mivel zseni. Viszont egymagában nekem nem "elég". Arról meg nem is szólva, hogy valamiért zavar ebben az albumban a sokszor előtérbe tolt KisTehén!us.

Link to comment
Share on other sites

Lurtz

Bruce Dickinson Szigeten úgy nézett ki mint Fred Durst.

Link to comment
Share on other sites

MailMan
Bruce Dickinson Szigeten úgy nézett ki mint Fred Durst.

A lyukacsos felsõre meg a sapkára gondolsz? :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

az új wintersun mikor jön már? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Hares
Újraalakult az A Perfect Circle,azt hiszem egy újabb piros betûs ünnep a naptáramban, télen 5 városban (USA) fognak fellépni és mindenhol egy-egy teljes albumot fognak játszani, a hír nem szól arról hogy kik lesznek a bandában,persze Maynard biztos.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

IPB Image

-_-

Link to comment
Share on other sites

Hares

Haladnak a Year Zero TV-minisorozat elõkészületével,mégis lesz belõle valami...

Link to comment
Share on other sites

Nflbandi

Nemsokára megyek Ozzyra yeah!

Link to comment
Share on other sites

Joey

RIP Steve Lee! Oltári nagy énekes volt, nyugodjon békében! :(

Link to comment
Share on other sites

Hares

RIP Steve Lee! Oltári nagy énekes volt, nyugodjon békében! :(

Azt a zselé eget....picsáért történnek ilyenek. :'( Állati jó hangja volt,nagyon szerettem. Nyugodjon békében.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Nagyon hullanak idén a zenészek :huh:

Link to comment
Share on other sites

Joey

Azt a zselé eget....picsáért történnek ilyenek. :'( Állati jó hangja volt,nagyon szerettem. Nyugodjon békében.

Élete álma volt, hogy bejárja az USA-t egy Harleyval, ez lett a veszte. Mármint egy közlekedési baleset...

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Nem épp metál, de van

, és ismét eszembe juttatta, milyen gyönyörûen tud játszani.
Link to comment
Share on other sites

a880120

Bazmeg :huh:

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Bazmeg :huh:

Váá... és Jávor lászló közismert szövege mellé bekerült az eredeti, Seress Rezsõ által írt szöveg is. Nagyon begyere. B)

Link to comment
Share on other sites

Hares

Bazmeg :huh:

Még mindig tartom hogy akkor lenne teljes a dal,ha nem lenne benne a durvulás,addig fenomenális, viszont huszadszori hallgatásra már elfogadom,de "csendesgyilkosként" jobban ütött volna.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Ez a Leander zselé jó :blink:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Még mindig tartom hogy akkor lenne teljes a dal,ha nem lenne benne a durvulás,addig fenomenális, viszont huszadszori hallgatásra már elfogadom,de "csendesgyilkosként" jobban ütött volna.

Így a nagyon sokadik hallgatás után én is kezdem ezt érezni, hogy lehetett volna kicsit halkabb. Talán az ordítozás nem kelett volna.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Még mindig tartom hogy akkor lenne teljes a dal,ha nem lenne benne a durvulás,addig fenomenális, viszont huszadszori hallgatásra már elfogadom,de "csendesgyilkosként" jobban ütött volna.

Kicsit több le és felvezetés kellett volna a zúzáshoz, mert így én is felkaptam a fejem az elején, hogy ez most ugyanaz a szám-e még mindig. Különben jó az úgy ott szvsz. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...