Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Általános Metál Topic /hírek, új Albumok, Etc./


Warfare

Recommended Posts

Warfare

A fórumot átnézve elférne egy ilyen is, majd meglátjuk milyen gyorsan törlik.

Kint az új Black Label Society album és az elsõ pár szám alapján üt, aki szereti a régi - de tökös (értem ez alatt, hogy nem tükörrepesztõ orgánumban sikongatják végig a számot) - heavy-t, az szerezze be.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Itt lehet szavazni, hogy melyik banda játszhasson a Dark Tranquillity elõtt október 14-én Pesten. Jelenlegi állás szerint az Inception és a Casketgarden vannak versenyben az elsõ helyért.

Amúgy mi ez, föjj, még egy metál topic, mennyi rokker van már itt, szégyen -_-

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

Itt lehet szavazni, hogy melyik banda játszhasson a Dark Tranquillity elõtt október 14-én Pesten. Jelenlegi állás szerint az Inception és a Casketgarden vannak versenyben az elsõ helyért.

Amúgy mi ez, föjj, még egy metál topic, mennyi rokker van már itt, szégyen -_-

CASKETGARDEN!

Link to comment
Share on other sites

Hares

Az

a Results May Vary idõszakot idézi,nekem a Chocholate Starfish a kedvencem,de legalább vissza tudtak kanyarodni és újrakezdeni...bár érdekes benne a GITÁRSZÓLÓ (?!?!?),Wes Borland jelenlétének fontossága megkérdõjelezhetetlen,nélküle még mindig az Unquestionable szarságokat adnák ki.
Link to comment
Share on other sites

-malvin-

Az

a Results May Vary idõszakot idézi,nekem a Chocholate Starfish a kedvencem,de legalább vissza tudtak kanyarodni és újrakezdeni...bár érdekes benne a GITÁRSZÓLÓ (?!?!?),Wes Borland jelenlétének fontossága megkérdõjelezhetetlen,nélküle még mindig az Unquestionable szarságokat adnák ki.

Tényleg nem rossz.

Olyan gitárszólót még én is tudok játszani. :lol: (késõbb majd jobbat is)

Link to comment
Share on other sites

mark44

Új Maiden, egészségetekre.

Fuck yeah, kíváncsi vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Snajper

Az új Blind Guardian is kint van. Amilyen gyenge volt a Voice in the Dark videó, olyan ütõs az album. A Nightwish után szerintem õk hozták ki a legtöbbet a szimfónikus zenekarból.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Kövezzetek meg, de király lett az új Maiden, semmi kevesebb annál, amit vártam :D

Link to comment
Share on other sites

marco045

Kövezzetek meg, de király lett az új Maiden, semmi kevesebb annál, amit vártam :D

Most hallgatom. Nemrossz, fõleg, hogy most hallgatok elõször IM-t. :D

Link to comment
Share on other sites

mark44

Most hallgatom. Nemrossz, fõleg, hogy most hallgatok elõször IM-t. :D

Hallgasd meg a régebbi albumokat is ;)

Link to comment
Share on other sites

marco045

Hallgasd meg a régebbi albumokat is ;)

Melyiket érdemes? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Melyiket érdemes? :unsure:

nekem a kedvencem a Powerslave album.

Aces High

Link to comment
Share on other sites

mark44

Melyiket érdemes? :unsure:

Fear of The Dark, Piece of Mind, The Number of the Beast, Somewhere in Time, Dance of Death, A Matter of life and Death, Brave New World. Bár igazából mind1ik albumuk jó, nekem ezek a kedvenceim.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Melyiket érdemes? :unsure:

Vagy egy Flight 666 vagy Rock in Rio koncertlemez,a legjobb számaikat játsszák, alig eltérve az eredetitõl,utána ha nagyon tetszik neki akkor albumonként nekiesik.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Ez is egy jó ötlet. Flight 666 film is rohadt jó :D

Link to comment
Share on other sites

Balu027

Az új Blind Guardian is kint van. Amilyen gyenge volt a Voice in the Dark videó, olyan ütõs az album. A Nightwish után szerintem õk hozták ki a legtöbbet a szimfónikus zenekarból.

A videó (Voices in the dark) sem lett rossz szerintem (semmi extra, de nem is szörnyû), a szám pedig kifejezetten tetszik. És azért nem mondanám, hogy a Nightwish után õk a második legjobbak ilyen téren, hol van ilyenkor az Epica? B)

Link to comment
Share on other sites

mark44

Az új Maidenrõl a When The Wild Wind Blows a legjobb szám ^^

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Az új Maidenrõl a When The Wild Wind Blows a legjobb szám ^^

Kösz.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Az új Maidenrõl a When The Wild Wind Blows a legjobb szám ^^

Tudom, hogy nem feltétlenül szerencsés, de ez az album - ahogy az eddigi újkori lemezek is - sehol sincsen a Powerslave-hez vagy a Piece of Mindhoz képest.

Erõsen közepes lett a cucc, ha nem lenne Dickinson, akkor már el is felejtettem volna az egészet.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Így van, de azért még bõven jók és hallgathatóak, még ha nem is hozzák a régiek szintjét.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Így van, de azért még bõven jók és hallgathatóak, még ha nem is hozzák a régiek szintjét.

Jó, de érted: baromi gyakran jönnek ki "bõven jó és hallgatható" albumok, de az IM azért jött valahonnan, és nekik nem feltétlenül az a mérce, ami egy új bandának.

Ettõl persze hallgassák sokan, vegyék meg az albumot minél többen, de a fanokon kívül nem hiszem, hogy bárki is emlékezne majd erre a lemezre pár év múltán.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Jó, de érted: baromi gyakran jönnek ki "bõven jó és hallgatható" albumok, de az IM azért jött valahonnan, és nekik nem feltétlenül az a mérce, ami egy új bandának.

Ettõl persze hallgassák sokan, vegyék meg az albumot minél többen, de a fanokon kívül nem hiszem, hogy bárki is emlékezne majd erre a lemezre pár év múltán.

Na jó, de 25 év után irreális azt várni tõlük, hogy újra ugyanolyat csináljanak. Õk is változnak, velük változik a zene is.

Azért szerintem a Brave New World-re 10 év múltán se csak a legszûkebb fanréteg emlékszik :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Na jó, de 25 év után irreális azt várni tõlük, hogy újra ugyanolyat csináljanak. Õk is változnak, velük változik a zene is.

Azért szerintem a Brave New World-re 10 év múltán se csak a legszûkebb fanréteg emlékszik :rolleyes:

Ez érthetõ, jó példa rá a Megadeth, ég és föld a különbség mondjuk a Rust in Peace és az Endgame között, de õk tartják is a szintet. Tudni kell mikor kell megállni, és a Maidennek szerintem lassan itt az ideje, ha nem akarják úgy végezni mint a Metallica.

A Brave New Worldöt pedig nemrég hallgattam meg, nem volt olyan nagy szám.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Hallgasd meg, pudinga album ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...