Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hitman sorozat


GTA007

Recommended Posts

-TT-

Az első részt illetően mindig ebből a képből indulok ki

http://users.atw.hu/eznemsemmi/images/1182...codename_47.jpg

itt meg idősebbnek néz ki, redősebb, mosrcosabb arc a mostani szép, ráncmenteshez képest

Ja ezek csak a pálya előtt betöltős képek. :) Igazából gondolom neked is feltűnt, teljesen máshogy néz ki játék közben, és a hitman2-ben is inkább ahhoz közelít. Ezeken a képeken brutális álla van, még brutálisabban beesett arccal. :D

Videóhoz meg csak annyit, szegény bérgyilkos se tud csak öldöklésből megélni, na olyankor cseréli ki a piros nyakkendőt, azt megy bérreklámozni. :D

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Szegény 47-est is elérte a válság ... lecserélte szép fekete 4 ajtós autóját egy kisebbre és olcsóbbra ... :(

Remélem ad el valamit a felszerelései közül, mert akkor megveszem a Dual Silverballer-jét :D

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

Szegény 47-est is elérte a válság ... lecserélte szép fekete 4 ajtós autóját egy kisebbre és olcsóbbra ... :(

Remélem ad el valamit a felszerelései közül, mert akkor megveszem a Dual Silverballer-jét :D

http://www.youtube.com/watch?v=ATSPQD7p9EU...feature=related

Itt mégjobbak :)

God damn the Agency's technology is amazing. Now instead of having to incapacitate people and steal their clothing, all 47 has to do is snap his fingers, lol.

Agent47rulz 4 hónappal ezelõtt

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

LOL, ezen jót nevettem :lol:

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Szegény 47-est is elérte a válság ... lecserélte szép fekete 4 ajtós autóját egy kisebbre és olcsóbbra ... :(

Remélem ad el valamit a felszerelései közül, mert akkor megveszem a Dual Silverballer-jét :D

Én a hangtompítós AMT Hardballer-t, az AWC Amphibian S Ruger MKII .22, és a Walther WA2000-et vinném. Leghatatásosabb, legszebb fegyverek a sorozatban. :)

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Mint mindig, 47 itt is bebizonyította, h az álcázás nagy mestere :)

Én a hangtompítós AMT Hardballer-t, az AWC Amphibian S Ruger MKII .22, és a Walther WA2000-et vinném. Leghatatásosabb, legszebb fegyverek a sorozatban. :)

Jó választások, de ezek mellé én még beszerezném a fojtózsinórját is :)

Link to comment
Share on other sites

-TT-

"man, walk into a cop shop with a donut and nobody will even look at you" :D

Előzetes történet, nem hiába volt akkor 47-es kezébe a fegyver mikor Diana-nal volt:

E3 2011: Hitman Absolution - Out of the Dark

Jövőre jön amúgy az 5, aki még nem tudta, még félév legalább (furcsa is lett volna páratlan évbe jön, eddig mind a 4rész páros évbe jött, hát ugy néz ki ezt is tartják :) ).

Link to comment
Share on other sites

-TT-

IO mért a K&L-el foglalkozott a híresebb Hitman helyett.

Hm, ezek szerint csak az évekig tartott h a Hitman5 alá egy teljesen új motort írjanak sokkal fejlettebb AI-al, radikálisabb változáshoz mondjuk tény idõ kell. Na majd kiváncsi leszek a 3x annyi idõ annyival jobbá is teszi az egész játékot.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

hu,most e3-at elnézve rohadtul megjött a kedvem egy kis hitmanezéshez,csak annyi lenne a kérdésem,hogy mivel anno csak a blood money-t toltam ki és az elõzõ résszel is csak keveset játszottam,össz egészében van valami átfogó storyja a 4 résznek?

csak mert most tervezem hogy a nyáron végigtolom az összes részt,csak hogy akkor melyik résszel kezdjem. :D

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

hu,most e3-at elnézve rohadtul megjött a kedvem egy kis hitmanezéshez,csak annyi lenne a kérdésem,hogy mivel anno csak a blood money-t toltam ki és az előző résszel is csak keveset játszottam,össz egészében van valami átfogó storyja a 4 résznek?

csak mert most tervezem hogy a nyáron végigtolom az összes részt,csak hogy akkor melyik résszel kezdjem. :D

A 4-nek nincs. Az 1-nek és a 2-nek viszont van, ezért lenne jó, ha sorba vinnéd végig :)

A 3 pedig egyfajta remake-je az 1-nek, ezért is jó lenne ha az 1-el kezdenéd, aztán szépen sorban :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

és részenként kb mennyi játékidõvel? csak hogy tudjam kb meddig tart míg kitolom mind a 4-et. :)

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

és részenként kb mennyi játékidővel? csak hogy tudjam kb meddig tart míg kitolom mind a 4-et. :)

Ez jó kérdés. Az biztos h 1 nap alatt 1 részt végiglehet tolni :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

és részenként kb mennyi játékidővel? csak hogy tudjam kb meddig tart míg kitolom mind a 4-et. :)

max 4 nap (átlag 8-10 óra ha nem lősz hanem egyéb módszerekkel csinálod meg... lövéssel én ledarálom neked 4 óra alatt is :D)

de ha egymás után játszod akkor a további részekkel egyre gyorsabban fogsz végezni :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

max 4 nap (átlag 8-10 óra ha nem lõsz hanem egyéb módszerekkel csinálod meg... lövéssel én ledarálom neked 4 óra alatt is :D)

de ha egymás után játszod akkor a további részekkel egyre gyorsabban fogsz végezni :)

szóval ha úgy akarom megcsinálni ahogy a fejlesztõk gondolták,akkor 8-10 óra,különben 4? :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

szóval ha úgy akarom megcsinálni ahogy a fejlesztők gondolták,akkor 8-10 óra,különben 4? :D

igen

Ha mindenkit lelősz illetve rohansz akkor gyorsan a végére lehet érni, de nyilván nem ez a cél és a fejlesztők sem így tervezték valószínűleg, de mint opció, benne hagyták.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

hu,most e3-at elnézve rohadtul megjött a kedvem egy kis hitmanezéshez,csak annyi lenne a kérdésem,hogy mivel anno csak a blood money-t toltam ki és az előző résszel is csak keveset játszottam,össz egészében van valami átfogó storyja a 4 résznek?

csak mert most tervezem hogy a nyáron végigtolom az összes részt,csak hogy akkor melyik résszel kezdjem. :D

Minden résznek van átfogó sztorija, ettől is lett ilyen sikeres sorozat nyilván. Ráadásul 1-től a 4-ig mind igen változatos pályákon játszódik gyakorlatilag majdnem minden földrészen, 4napot rászán az ember kényelmesen kitolható mind az eddigi 4rész rohanás nélkül, igazából csak rá kell érezni és mai napig nincs ehhez fogható és hasonló játék sem, annyira eredeti.

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Minden résznek van átfogó sztorija, ettõl is lett ilyen sikeres sorozat nyilván. Ráadásul 1-tõl a 4-ig mind igen változatos pályákon játszódik gyakorlatilag majdnem minden földrészen, 4napot rászán az ember kényelmesen kitolható mind az eddigi 4rész rohanás nélkül, igazából csak rá kell érezni és mai napig nincs ehhez fogható és hasonló játék sem, annyira eredeti.

Szerintem úgy értette, hogy az eddigi 4 résznek átfogó sztorija van-e, aminél ha az elõdöket nem játszottad, akkor a jelenlegiben nem értesz pár dolgot.

Amúgy ilyen nincs. Mindegyiknek külön története van, részeken belül viszont van némi sztori, de nem az ami lényeges bármelyikben is. Az atmoszféra és a játékmenet ami tökéletesre sikerült eddig.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Igazából valóban maga a lopakodós játékmenet ami izgalomba hozza az embert és mai napig egyedi érzés ha leülök valamelyik rész mellé, ugyanolyan jó, mint 10éve is a legelsővel. Én ettől függetlenül zseniálisnak tartom mind a 4sztorit, nem erőltetett, kellően jól kitalált, egyedi a játékmenettel együtt, olykor filmszerű, nem véletlen csiholtak belőle olyan-amilyen hollywoodi filmet, ezt nem épp sok játék váltja ki (bár azt már ott elrontották h eszük ágába se jutott felkérni Bateson-t, hisz gondolom nem elég nagy név a mozilesőknek, zseniális is lehetett volna pedig vele).

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

igen

Ha mindenkit lelõsz illetve rohansz akkor gyorsan a végére lehet érni, de nyilván nem ez a cél és a fejlesztõk sem így tervezték valószínûleg, de mint opció, benne hagyták.

Azert annyira nem egyszeru meszarolni mert akkor "koroznek" es eleg nehez tul elni, hp sem olyan sok, fegyver arzenal se quake-ezesre lett kitalalva.:D Persze en nem vagyok pro hitman gamer, de nekem mindig a settenkedes mukodott kizarolag

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Persze en nem vagyok pro hitman gamer, de nekem mindig a settenkedes mukodott kizarolag

Dettó, sőt én minden eddigi küldetést az eddigi 4 részben csak settenkedve csináltam meg (nem szeretek dicsekedni, de én pro vagyok a Hitman-ben :D ).

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

na,ma akkor el is kezdem,amúgy anno a blood moneyban nekem is csak egy map volt amin végig öltem mindenkit,de ott is egy szobában kellett campelnem,csak úgy ment. :lol:

Link to comment
Share on other sites

-TT-

BM-ban csak az első pálya lett sztem szar eléggé, utána lévő nem "gyakorlós" pályák tök jók abba a részben is.

Dettó, sőt én minden eddigi küldetést az eddigi 4 részben csak settenkedve csináltam meg (nem szeretek dicsekedni, de én pro vagyok a Hitman-ben :D ).

Mai napig az volt az 1. részbe legnehezebb nekem, mikor a 3. pályán vinni kell bombát elvileg, na azt no cost-ra sikerült összehozni hard-on(hátul ugye van 1távcsöves nekünk letéve B) ), hogy mennyit szenvedtem vele minden egyes emberke mozgását megjegyezzem mikor kell lőni. :D

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Én most felfedeztem 1 érdekes dolgot:

A Contracts utolsó pályájánál ha megnézzük az Objectives-t, akkor nemcsak arról a felügyelõrõl (akit azon pályán kell kinyírni) lehet infót megnézni, hanem azokról is, akik 47 célpontjai voltak Párizsban (e célpontok megölése miatt akarják ugye elkapni 47-et a zsaruk).

E volt célpontok között van 1 Richard Delahunt nevû személy is.

A Blood Money operaszínházas pályáján van 1 célpontunk, akit színtén Richard Delahunt-nak hívnak, és az a pálya színtén Párizsban játszódik.

Véletlen? Vagy ez 1 kapcsolat lenne a Contracts és a Blood Money között?

Am. érdekes módon amikor már kinyírtam a 2 célpontot az operaszínházban és mennék ki a szép öltönyömben, a feketeruhás testõrök elkezdenek rám lõni! Pedig egyáltalán nem lettem leleplezve!

A Contracts intrójában pedig 47 lõtt sebbel tér vissza párizsi holteszobájába, és miközben megy be az ajtaja felé ezek a mondatok mennek le a fejébe: "Felismertek, belenéztek a szemembe. Mintha... de ez lehetetlen."

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...