Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hitman sorozat


GTA007

Recommended Posts

mark44

Pont ez az, hogy 100szor újrapróbáltam, ráadásul eredeti :lol: Mondom újra elõveszem, végre végig tolom mert eddig valahogy mindig megakadtam a Murder of the Crows-nál, erre most ez <_<

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Akkor esetleg még valami patch-et kéne megpróbálni (ha van ;) ).

Ha pedig minden kötél szakad, akkor csak azt tudom végső megoldásnak mondani, h töltsél le egy 100%-os mentést és tölts be az azután jövő pályát :)

Link to comment
Share on other sites

mark44

Elvileg alapból rajt van minden patch, mert nem engedte feltenni azt a kettõt amit találtam :D

Link to comment
Share on other sites

Perrier

Pontosan végre kell hajtani a küldetést, pont úgy ahogy azt megkaptad. Nem lehetnek civil áldozatok, nem bukhatsz le, magasabb fokozaton pedig még lebukás közeli állapotba sem kerülhetsz. Kb szerintem ennyi, de ez pont elég ahhoz, hogy alaposan megizzasszon. Én a második részben az elsõ pályát simán meg tudom csinálni Silent Assassin rangra, mert a demóban is az volt benne és annak idején vagy 50x végigvittem a demót amíg vártam a teljesre! :D

Bocs, de nem tudtam elmenni az avatarod mellett. Nagyon szep. Ezt a ket kepet te valogattad ossze vagy valamibol van?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Chuck_Norris

reméljük az e3 on több fog kiderülni, minthogy állatkert is lesz benne! :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

A topik alcíme frissítve. Kíváncsi leszek az új részre, remélem marad olyan összetett és sokféle gyilkolási lehetõséget tartalmazó mint a Blood Money.

Link to comment
Share on other sites

Leo88
A topik alcíme frissítve. Kíváncsi leszek az új részre, remélem marad olyan összetett és sokféle gyilkolási lehetõséget tartalmazó mint a Blood Money.

Ha legalább olyan jó lesz, akkor biztos kiprögetem. A listámon mindig is fent volt (mostanában már csak azokat a játékokat viszem, amiket már elkezdtem régen, de a történetnek még nincs vége (értsd: Assassin's Creed, Mass Effect), de a Hitman ettõl függetlenül is felkerült [tudom, hogy neki is van storyja, de nekem annyira nem tiszta egyébként :D]), de már kezdtem róla lemondani, úgyhogy kellemes meglepetésként ért ez a hír. :)

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

[tudom, hogy neki is van storyja, de nekem annyira nem tiszta egyébként :D]

Erre jó a magyarosítás :D

Am. szerintem faja lesz, viszont remélem, h az Eidos nem úgy készül PC-re dobni a game-et, mint a Just Cause 2-õt, h csak Windows 7/Vista meg Directx10 támogatással :s12:

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Erre jó a magyarosítás :D

Am. szerintem faja lesz, viszont remélem, h az Eidos nem úgy készül PC-re dobni a game-et, mint a Just Cause 2-õt, h csak Windows 7/Vista meg Directx10 támogatással :s12:

nem az volt a gond, semmi problémám nincs az angollal. mondjuk lehet vágtam a sztorit, csak azóta elfelejtettem. :/ mind1 is, a lényeg, hogy most nincs meg, hogy éppen mi a cél. arra emlékszem, hogy talán el akarták kapni :D
Link to comment
Share on other sites

-TT-

Am. szerintem faja lesz, viszont remélem, h az Eidos nem úgy készül PC-re dobni a game-et, mint a Just Cause 2-őt, h csak Windows 7/Vista meg Directx10 támogatással :s12:

2011-ben ezen mi a meglepő? Egy mai fejlett játékhoz nehogymár ős XP-t kelljen továbbra is használni 4-6magos procik, 4gb ram, dx11-es vga-k korában. Inkább remélem h haladnak a korral és a mai pc-s hardverekre optimalizálnak.

Picit durva, erről jut eszembe 11éve vagyok Hitman fan, mai napig emlékszem éjjeleken át szenvedtem magam a még jóval nehezebb codename 47-be 2000 táján pentium2-n .

Ez a teaser meg épp arra volt jó h kb az új címét tudni lehessen. Kiváncsi leszek kidobják-e még idén. :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ez a teaser meg épp arra volt jó h kb az új címét tudni lehessen. Kiváncsi leszek kidobják-e még idén. :D

Ott a dátum a kódban ^_^ Persze az lehet más lesz, esetleg a következõ információ a játékról

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ott a dátum a kódban ^_^ Persze az lehet más lesz, esetleg a következõ információ a játékról

Vagy az E3 dátuma. Egyébként az.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Ha kevesebb mint 2hó múlva már ki is dobnák akkor szépen titkolták évekig a fejlesztését, kb lehet rá fogadni kijön-e addigra vagy ez is csúszik. :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Szerintem csak infó jön :D Mert akkor egyértelmûen hosszabb és tartalmasabb videóval szolgáltak volna. De engem ez nem nagyon zavar, a lényeg, hogy jön a következõ rész. :)

Link to comment
Share on other sites

Charger18

De engem ez nem nagyon zavar, a lényeg, hogy jön a következõ rész. :)

Ennyi :)

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Kb amúgy évek óta tudni h biztos lesz folytatás, IO vagy 5éve ígérgette csak az állandó Kane&lynch-ek meg egyéb projektjeik betettek erősen és minden évben csúszott a másodrangú játékok miatt fejlesztés sajnos. Na de innentől most már tényleg ezerrel várás végre. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

a másodrangú játékok miatt ...

A K&L részek igencsak odab*sztak, a tökéletlenségük ellenére is, de tényleg a HM a legerõsebb franchise-a az IO-nak és jól fognak vele keresni az tuti.

Erre jó a magyarosítás :D

Am. szerintem faja lesz, viszont remélem, h az Eidos nem úgy készül PC-re dobni a game-et, mint a Just Cause 2-õt, h csak Windows 7/Vista meg Directx10 támogatással :s12:

Az EIDOS-nak kábé semmi köze nincs hozzá mivel nem is õk adják ki, lol.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Nézőpont kérdése, nekem egy mára el is felejtett K&L labdába sem rúghat egy annál sokkal összetettebb, profi lopakodós bérgyilkos mellett, aminek több mint 10éves múltja is van bónuszba.

Gépen ölni bárki tud, csak a lényeg az hogy nem mindegy hogy és hányféle módon. B)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

A K&L részek igencsak odab*sztak, a tökéletlenségük ellenére is, de tényleg a HM a legerõsebb franchise-a az IO-nak és jól fognak vele keresni az tuti.

A K&L részek odaKisTehén!tak? Hát nem nagyon. Az 1. rész talán még, az valóban jó, érdekes lett...de a 2.rész? Kérem szépen, mirõl beszélünk?

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Egyetértek. A K&L egy nagy ... volt. Fõleg a Hitman-hez képest.

A második rész befejezését meg már meg sem említem, még a legtöbb Rossz PC Játéknak is jobb befejezésük van :P :D

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

A K&L részek odaKisTehén!tak? Hát nem nagyon. Az 1. rész talán még, az valóban jó, érdekes lett...de a 2.rész? Kérem szépen, mirõl beszélünk?

Mindig van pár ember akik a nagy rakás sz@r játékokat is szeretik. Ki tudja miért. A K&L annyira f()s játék, hogy a 2. rész létezését nem is értem.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Én konkrétan mai napig azt nem értem mért kellett emiatt kb +3-4 évvel eltolni egy jóval lényegesebb hitman5 kiadását( mint tudjuk míg nem volt IO-nak más projectje addig 6éven keresztül csak a Hitman-en dolgoztak, és 2évente jöttek is az újabb szériák),K&L tipikusan az a tömegcikk amit 1x végigtol az ember azt kb másnap el is felejti, szerencsétlen IO biztos picit több pénzt kaphatott érte azon dolgozzon, hisz a sok "igényesebb" embernek nyilván eladhatóbb egy agyonakciózott kb semmilyen sztorival nem rendelkező K&L, tudtommal a dán fejlesztőgárda szívéhez is sokkal közelebb áll a hitman széria, nem is csodálom mért.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Barney-16

2 kép az Absolutionbõl!! Képek Bíztató és nagyon várós!! :D

Link to comment
Share on other sites

Leo88
2 kép az Absolutionbõl!! Képek Bíztató és nagyon várós!! :D
durván fog kinézni. :o
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...