Jump to content
GSForum - Segélyvonal

World Of Tanks


_Greb_

Recommended Posts

torz_on_borz

dehogy lehetetlen. nagyon jó kis tank az . ugyanúgy mint a többit maxra kell fejleszteni aztán lehet a pályákon száguldozni vele.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

mikor ér véget a CB? lehet tudni? és gondolom lesz wipe mert az a megszokott :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

mikor ér véget a CB? lehet tudni? és gondolom lesz wipe mert az a megszokott :)

azt nem,csak annyit hogy 9-étõl 2hétre lesz patch,vagyis egy hét múlva.

Link to comment
Share on other sites

Darthgrizzly

Sziasztok tudtok kicsit segiteni nekem hogy mi lehet a baja mert ell inditom a lanchert és amikor ki irja hogy kapcsolodás a szerverre persze angolul utána ki jönn az hogy elenörizem az internet kapcsolatomat mert nem tud kapcsolodni a szerverre és nem tudom mi lehet a baja mert ugye firewall ki lett kapcsolva de még mindig irja szal sejtelmem nincs hogy mi lehet a baja.

Segitséget elöre is köszy

Edited by Darthgrizzly
Link to comment
Share on other sites

KALL3R

Sziasztok!

Ha van valakinek bétakulcsa , küldjön egyet a mwhighlander@freemail.hu címre, elõre is nagyon köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Én is játszom, eme játékot, de eddig nem nyerte meg túlságosan a tetszésemet. Még normális tankjaim sincsenek de már dögunalom. Ezekkel Pz. I-II-es sz*rokkal szenvedés játszani. De ami igazán bosszant az az hogy annyit kell kockulni hogy normális tankod legyen, amit az én gyomrom már nem venne be...

Link to comment
Share on other sites

torz_on_borz

pedig pzIV-ig nem nehéz eljutni ( vagy a megfelelõ ruszki tankig ). ajánlom figyelmedbe a premium opciót azzal +50% xp / creditet kapsz.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Én is játszom, eme játékot, de eddig nem nyerte meg túlságosan a tetszésemet. Még normális tankjaim sincsenek de már dögunalom. Ezekkel Pz. I-II-es sz*rokkal szenvedés játszani. De ami igazán bosszant az az hogy annyit kell kockulni hogy normális tankod legyen, amit az én gyomrom már nem venne be...

Nem muszáj egy mmo-val se sokat játszani, játssz annyit amennyi jólesik, legfeljebb lassabban lesz meg a magasabb szint ;) .

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

pedig pzIV-ig nem nehéz eljutni ( vagy a megfelelõ ruszki tankig ). ajánlom figyelmedbe a premium opciót azzal +50% xp / creditet kapsz.

itt nem a sok játékkal van a baj. hanem hogy panzer 3asokat berak tigrisek közé. értelmetlen mert te semmit nem tudsz sebezni, ök meg 1 lövésböl szedik még a panzer 4 et is. az meg nem poén hogy halomra gyaláznak több héten keresztül mire neked is meglesz a tigris...

Link to comment
Share on other sites

torz_on_borz

pz III-al nem a nagy tankokat kell lövöldözni . elõre kell nyomulni , hogy minél több ellenséges tankot spotolj ( ezért is kapsz xp-t ) + az artykat kell kicsinálni. j ókis tank az csak fel kell fejleszteni ( motor -> lánctalp -> rádió -> maradék ).

köv. patchben ezt javítják és jobb lesz a tier elosztás random battleban.

ja és mától szept. 1-ig nem lesznek serverek.

Link to comment
Share on other sites

-max-

itt nem a sok játékkal van a baj. hanem hogy panzer 3asokat berak tigrisek közé. értelmetlen mert te semmit nem tudsz sebezni, ök meg 1 lövésböl szedik még a panzer 4 et is. az meg nem poén hogy halomra gyaláznak több héten keresztül mire neked is meglesz a tigris...

Ha felfejlõdik, kifejezetten jó kis tank lesz, elég nagy káoszt lehet okozni vele, csak spottolgass a tüzérségnek. Meg kell tanulni manõverezni vele, ami nem könnyû, meg hát elõbb-utóbb úgyis kilõnek, de ez ne zavarjon, nincsen 10-15 ezres javítási költsége, mint a nagyobb tankoknak...

Link to comment
Share on other sites

wolfrang

Sziasztok, megvan a beta kulcs és annyi a baj hogy valamiért nem tudok belépni, Beregisztrálnák egy új usert és semmi, próbálok belépni és semmi, EZT ÍRJA MINDIG KI. Verification temporary not available

Link to comment
Share on other sites

torz_on_borz

olvass mielõtt kérdezel :P

Link to comment
Share on other sites

wolfrang

Bocs de ha nekem szóltál akkor mond má meg hogy mit és hol olvassak mert nem találtam semmit.

Ja hogy szet 1ig nem lesznek szerok , értem

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

Bocs de ha nekem szóltál akkor mond má meg hogy mit és hol olvassak mert nem találtam semmit.

Bár én nem játszom a játékkal, azért én megtaláltam neked. :) Az elõzõ hozzászólásod elõtt 2 hozzászólással írta torz_on_borz a lényeget. Utolsó mondat. ;)

Link to comment
Share on other sites

-max-

Rájöttem, hogy a heavy-ág nem nekem való, ez a megfontoltan haladós-kempelõs-fedezõs dolog nagyon nem az én stílusom, hiányzik a manõverezhetõség. Most, hogy kijött a patch, orosz ágon techeltem, T44-esem van... ebben remélem nem fogok csalódni.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

berakták az amerikai tankokat? mert csak akkor szedem le a patchet.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

berakták az amerikai tankokat? mert csak akkor szedem le a patchet.

nem

2 új map meg egy überimba tank destroyer

a balansz az mégjoban el lett néni. bison vs maus....

Link to comment
Share on other sites

wolfrang

sacok valamiért nincsenek texturák a játékomba. Az vajon miért van?Vagyis van texturám 1, az is valami villodzó valmaien szinü textura. Csak nálam volt ez a gond vagy még valakinél is. VGA driver t most frissitettem fel, biost is meg mindent a mi a gépbe volt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
_Greb_

nem tudja valaki megmondani a köv patch mikor jön?

abban jönnek az amcsi tankok és visszamennék játszani,de míg nincs 0.6.0 addig nem fogok szerintem. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

torz_on_borz

október 18-19én várható , már ha tartják magukat ehhez mert korábban azt mondták hogy ma lesz patch...

kutyaütő banda ez is :(

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

október 18-19én várható , már ha tartják magukat ehhez mert korábban azt mondták hogy ma lesz patch...

kutyaüt� banda ez is :(

szóval elméletben köv hét közben jönnie kell az amcsi tankoknak?

Link to comment
Share on other sites

OG

Curse.com userként kaptam valami premiumot...M3 Stuart tankot, csak kicsit béna, hogy szovjet oldalon lehet használni. Elég gyors tank, de egy normal PZ III-nak 2 lövés vagyok szembõl...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

még mindig sehol az amcsi tank fa. :blink:

most olvasom november elején jön. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
_Greb_

kint az új patch,amiben vannak amcsi tankok is,de 659 megát foglal,szerintem nem fogom most azonnal leszedni. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...