Jump to content
GSForum - Segélyvonal

World Of Tanks


_Greb_

Recommended Posts

TetPeti

hmm már várom az uj mapokat remélem lesz több városos mert azokbol hiány van :o

Link to comment
Share on other sites

torz_on_borz

van magyar csati is ám , még én csináltam cb indulásnál.

név stílusosan : hun , jelszó ugyanaz.

használjátok egészséggel. :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

van magyar csati is ám , még én csináltam cb indulásnál.

név stílusosan : hun , jelszó ugyanaz.

használjátok egészséggel. :)

én csatlakoztam,sõt másik magyar chathez is,de senki sincs ott. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

kipróbáltam. nagyon bejön. bár pár dolog marha érdekes benne. pl miért nem nõ a pályánkénti kapot coin összege? vicces hogy kapok 3k-t abból 1500 a lõszer meg 1200 a javitás...

tök mindegy hogy ha kilövök valakit ugyan annyit kapok mintha végig bujkálom az egészet

aránytalan maga a fegyverek dmge. egy 3 generációs tankot összerak olyan böhöm állatokkal hog yesélyed nincs ellene.

átváltottam artyra. ott a bisku alatti tank, nem tom a nevét. megcsaptam vele egy kv-3 at full középen kapta el és besebzett 3% ot!!!! 15 löszerrel verd már agyon:D

a másik hogy full idióták az emberek. mindegyik rushol elöre aztán csodálkoznak hogy oldalról kikapkodják az artikat, utánna meg pik pakk ledózerolják a bázist.

jó lenne ha lehetne csapatot választani. beválogatni embereket és úgy inditani a partit. meg nem ártana ha nem random pályára dobálna le.

a 150 goldot honnan szedtem ami reggel nálam volt? mi alapján kapjuk?

összességében nagyon tuti kis game, csak sajnos úgy látom hogy a goldot item mallból lehet majd venni, és van egy olyan érzésem hogy a goldos lövedék 2x akkorát fog ütni mint a sima...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

kipróbáltam. nagyon bejön. bár pár dolog marha érdekes benne. pl miért nem nõ a pályánkénti kapot coin összege? vicces hogy kapok 3k-t abból 1500 a lõszer meg 1200 a javitás...

tök mindegy hogy ha kilövök valakit ugyan annyit kapok mintha végig bujkálom az egészet

aránytalan maga a fegyverek dmge. egy 3 generációs tankot összerak olyan böhöm állatokkal hog yesélyed nincs ellene.

átváltottam artyra. ott a bisku alatti tank, nem tom a nevét. megcsaptam vele egy kv-3 at full középen kapta el és besebzett 3% ot!!!! 15 löszerrel verd már agyon:D

a másik hogy full idióták az emberek. mindegyik rushol elöre aztán csodálkoznak hogy oldalról kikapkodják az artikat, utánna meg pik pakk ledózerolják a bázist.

jó lenne ha lehetne csapatot választani. beválogatni embereket és úgy inditani a partit. meg nem ártana ha nem random pályára dobálna le.

a 150 goldot honnan szedtem ami reggel nálam volt? mi alapján kapjuk?

összességében nagyon tuti kis game, csak sajnos úgy látom hogy a goldot item mallból lehet majd venni, és van egy olyan érzésem hogy a goldos lövedék 2x akkorát fog ütni mint a sima...

elõször is,meg van adva minden tanknak hány mm-es páncélja van, és meg van adva a lövegeknek hány mm-et ütnek át és mennyit sebeznek,ha light tankal mentél akkor persze hogy nem ölsz meg senkit,artynál is a kezdetleges spg-k a komolyabb tankokban nem nagyon fognak kárt tenni. ja és a következõ patchben ami 3 hét múlva jön ki,ott lesz olyan lehetõség hogy kisebb team összejön és egy helyre menjenek. :)

ja és a bétában minden nap kapsz 150 goldot,ezzel átlehet konvertálni egy elite tanknál a felgyülemlett xp-t 50xp/gold áron vagy a goldot átlehet váltani 400credit/gold-ra és lesz pár premium tank ami csak goldal vehető meg (jelenleg azoknak nincs is semmi tech tree-jük),na meg premium accot vehetsz ami 150%-al több xp és creditet jelent bizonyos időre és utolsó sorban a töltény,ami néhány lövegnél sokkalta erősebb mint a többi,néhánynál elhanyagolható.

ennyi mindent lehet kezdeni a goldal.igazából nélküle is megvan az ember csak tovább tart eljutni az erősebb tankokig. :)

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

elõször is,meg van adva minden tanknak hány mm-es páncélja van, és meg van adva a lövegeknek hány mm-et ütnek át és mennyit sebeznek,ha light tankal mentél akkor persze hogy nem ölsz meg senkit,artynál is a kezdetleges spg-k a komolyabb tankokban nem nagyon fognak kárt tenni. ja és a következõ patchben ami 3 hét múlva jön ki,ott lesz olyan lehetõség hogy kisebb team összejön és egy helyre menjenek. :)

ja és a bétában minden nap kapsz 150 goldot,ezzel átlehet konvertálni egy elite tanknál a felgyülemlett xp-t 50xp/gold áron vagy a goldot átlehet váltani 400credit/gold-ra és lesz pár premium tank ami csak goldal vehetõ meg (jelenleg azoknak nincs is semmi tech tree-jük),na meg premium accot vehetsz ami 150%-al több xp és creditet jelent bizonyos idõre és utolsó sorban a töltény,ami néhány lövegnél sokkalta erõsebb mint a többi,néhánynál elhanyagolható.

ennyi mindent lehet kezdeni a goldal.igazából nélküle is megvan az ember csak tovább tart eljutni az erõsebb tankokig. :)

a free xp az mire jó?

Link to comment
Share on other sites

torz_on_borz

free xp-t szabadon használhatod fel ( a simát csak az adott járgánynál ).

érdemes elitre felhúzni egy tankot mert akkor a megszerzett xp-t free-re lehet transferelni.

Link to comment
Share on other sites

-max-

A Tigrisen van valamiféle gyenge pont? Mert kezdi nagyon felkúrni az agyam, hogy minden kis low tank szétszedi, ha közel jutnak hozzá... mindig kinyírják a lövegtornyot/ágyút/lõszertárolót, utána meg nem tudok visszalõni. A legpoénosabb az volt, amikor a kis szar Leopard egy lövéssel kinyírt, méghozzá úgy, hogy frontpáncélra célzott, közvetlen közelrõl. Olyan lövést kaptam tõle, hogy a tank moduljainak nagy része pirosra sebzõdött, természetesen ki is gyulladt, és kb 2 másodperc múlva felrobbantam. Komolyan mondom, nem hittem a szememnek, ment is az alt-f4... a VK-val nem szenvedtem ennyit, egyelõre milliószor jobb, mint a Tigrisem.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

A Tigrisen van valamiféle gyenge pont? Mert kezdi nagyon felkúrni az agyam, hogy minden kis low tank szétszedi, ha közel jutnak hozzá... mindig kinyírják a lövegtornyot/ágyút/lõszertárolót, utána meg nem tudok visszalõni. A legpoénosabb az volt, amikor a kis szar Leopard egy lövéssel kinyírt, méghozzá úgy, hogy frontpáncélra célzott, közvetlen közelrõl. Olyan lövést kaptam tõle, hogy a tank moduljainak nagy része pirosra sebzõdött, természetesen ki is gyulladt, és kb 2 másodperc múlva felrobbantam. Komolyan mondom, nem hittem a szememnek, ment is az alt-f4... a VK-val nem szenvedtem ennyit, egyelõre milliószor jobb, mint a Tigrisem.

:blink: ez érdekes,persze oldalról meg hátulról jóval gyengébb,de én is szoktam nézni,mikor azt jelzi hátul van a motor,de szembe vagyok az ellenfelemmel és a motort lövi ki. :unsure:

meg az is idegesítõ mikor kiszedik a tagokat a tankból és nem haltál meg,de nem is tudsz csinálni semmit. :unsure: perpill most kv-val játszok. :)

én azt utálom mikor szembõl minden lepattan a másikról. :unsure:

16k xp és 70k credit kell ahhoz a löveghez ami mindent átlõ. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-max-

ez érdekes,persze oldalról meg hátulról jóval gyengébb,de én is szoktam nézni,mikor azt jelzi hátul van a motor,de szembe vagyok az ellenfelemmel és a motort lövi ki.

Ez a szembõl történõ motorkilövés elvileg a JagdPanzer IV-nél a leggyakoribb, legalábbis tankdestroyeres ismerõsömet mindig ezzel szivatták meg... :D

"oldalról meg hátulról jóval gyengébb"

Valóban, de a Leopard legjobb lövege úgyis csak 70-et sebez, akárhova célzol. És a Tigrisnek több, mint 1300 HP-ja van...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Ez a szembõl történõ motorkilövés elvileg a JagdPanzer IV-nél a leggyakoribb, legalábbis tankdestroyeres ismerõsömet mindig ezzel szivatták meg... :D

"oldalról meg hátulról jóval gyengébb"

Valóban, de a Leopard legjobb lövege úgyis csak 70-et sebez, akárhova célzol. És a Tigrisnek több, mint 1300 HP-ja van...

:o hát akkor ez érdekes,nem tudom hogy lehetséges. :unsure: bár,az lehetséges,hogy ha meggyújt akkor felrobban a lőszer,akkor rögtön meghalsz.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

de utálom,medium tank szembõl eltalál,kigyulladok és persze hogy az ammo rack felrobban. <_< <_< <_< pedig fél hp-val túléltem volna. <_<

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

hogyan húzod fel elitre? valamint a legénységnek van valami szerepe?

Link to comment
Share on other sites

-max-

hogyan húzod fel elitre? valamint a legénységnek van valami szerepe?

Mindent kifejlesztesz rajta.

Igen, a legénység nagyon fontos, minél magasabb szintû, annál gyorsabban célzol, töltesz, forgatod az ágyút, na meg a manõverezés is javul, stb...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Mindent kifejlesztesz rajta.

Igen, a legénység nagyon fontos, minél magasabb szintû, annál gyorsabban célzol, töltesz, forgatod az ágyút, na meg a manõverezés is javul, stb...

így van,egy alap legénységgel nagy rakat szar a jármû,de egy legalább 50-60assal már rohadt gyorsan táraz,céloz. :)

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

így van,egy alap legénységgel nagy rakat szar a jármû,de egy legalább 50-60assal már rohadt gyorsan táraz,céloz. :)

a legénység akkor magától fejlõdik? nincs semmi amit tenni kell velük?

nekem asszem 42 esek voltak átlag eddig. most hajtok az elsö médium tankra. asszem holnap estére meg is lesz feltéve ha tudok olyan 60k-t összeszedni

Link to comment
Share on other sites

-max-

Magától fejlõdik, de kredittel, valamint golddal felhúzhatod õket egy megadott szintre (50% meg 75% talán, nem emlékszem). Szerintem hülyeség, költsd a pénzt másra.

Amúgy a Tigrist elcseszték, plain and simple. Minden kilövi... ma pl olyan 70% HP-ról nullázott le egy Panzer IV-es. Meg ha eltalál valami picit is komolyabb tank, szinte biztos, hogy modulsebzés is lesz, fõleg a lõszer, a lövegtorony, az ágyú és a motor szokott szétmenni (ilyen szempontból sokkal sérülékenyebb mint a VK3601, ami egyébként nagyon jó kis jármû). Nem is nyereséges, egyszerûen túl drága a javítás (kb 12k, ha 0 hp-n van), meg nem kapsz olyan hihetetlenül sok pénzt vele...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

valahogy meguntam tegnap a kv-zást és visszaálltam spg-re su-5ösöm van,még 35k xp kell a következõhöz. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

áá ez a t-34 nagyon jó :D 1-2kill könként és 10k credit meg 500xp kb menetenként nagyon jó csak bár ne lenne wipe de hát...

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

szal akkor a tigris felejtõs? mire álljak át? csak német jöhet szóba.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

szal akkor a tigris felejtõs? mire álljak át? csak német jöhet szóba.

hát én nem találom annyira gyengének mikor szemben állok vele. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-max-

szal akkor a tigris felejtõs? mire álljak át? csak német jöhet szóba.

Panther. Ha késõbb mégis heavy-be akarnál fejlõdni, ki tudod vele farmolni a Királytigris árát, techelni meg ugye free xp-bõl is lehet...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Panther. Ha késõbb mégis heavy-be akarnál fejlõdni, ki tudod vele farmolni a Királytigris árát, techelni meg ugye free xp-bõl is lehet...

a következõ patchig,akkor állítólag duplázni akarják az xp konvertálás árát. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-max-

a következõ patchig,akkor állítólag duplázni akarják az xp konvertálás árát. :unsure:

Ne már... így nem tudom, hogy lesz meg a Királytigris... :D Még csak az xp fele van meg (82k kell), azt is jórészt free xp-bõl csináltam.

Link to comment
Share on other sites

Zizou2

PZIII egy rakás szar lehetetlen vele úgy játszani vele hogy tigrisekhez meg med tankokhoz rak be :S

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...