Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Alien Swarm


Maledict

Recommended Posts

_Greb_

Gondolom az Alien Swarm SDK-val. :unsure:

ja,van ehhez is sdk mint tf2-höz.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Tekintve hogy Valve és Source Engine, nem tudom ebben mi a meglepõ... :unsure: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Tekintve hogy Valve és Source Engine, nem tudom ebben mi a meglepõ... :unsure: :lol:

Sok dolog.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Tekintve hogy Valve és Source Engine, nem tudom ebben mi a meglepõ... :unsure: :lol:

Az h én a progi nevét kérdeztem. ;)

Link to comment
Share on other sites

bandiii

Az h én a progi nevét kérdeztem. ;)

Hammer editor a pályakészítõ neve, már a hl1 hez is ezzel lehetett mappokat gyártani (nyilván egy régebbi verziójával). Nem túl bonyolult, egy pár tutorial elolvasása után könnyen bele lehet jönni.

Ha AS-hoz akarsz pályát csinálni arra ügyelj hogy az egészet egy nagy dobozba kell elhelyezni, amit entity-vé alakítasz -> func_brush -> name: structure_seal és nolight texturát raksz rá, különben el se fog indulni.

Link to comment
Share on other sites

_WenGEr_

Valaki nemjönne tolni?

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Nagyon klapa lett, kár hogy olyat csinál nálam hogy töltés közbe fekete képernyõ majd asztal, eseménynaplót néztem, semmi ezzel kapcsolatos és ablakot se tol a képembe hogy xy program miért állt le :S . Nem értem mi baja, gép elvileg nem melegszik túl mert akkor BIOS visítana(meg már teszteltem, 60-65 foknál megáll a proci a videokari az meg kb 80-90 foknál).

Link to comment
Share on other sites

moody

nekem a játék elég gyakran megfagy, más is tapasztalta ezt? valami ötlet?

Link to comment
Share on other sites

hedzsooo

Én is tolom még Insane-t próbálgatom de nem igazán találok normális csapatot. Speed Runokat is le akarom nyomni majd valamikor. Amúgy nekem már a 3. Promotion van az a Gallium Cross vagy mi a franc... unatkoztam... :unsure: :lol: Nem amúgy azért, hogy ha már tolom az XP ne vesszen el... Csak azt nem vágom, hogy ez késõbb sem lesz jó semmire, csak ott díszeleg, hogy mekkora jani vagyok? :huh:

En elkezdtem Insane-on, mert HARD-on konnyu mar, ha van persze 1 jo csapat ! :)

Insane-hoz viszont mindig kellenenek a legjobb emberek hozza, csak hat vkinek mindig mas dolga van. :P

En este vok klegtobbet, Hetfotol-Csutortok estig. Hetvegen is vok, csak kevesebbet.

Akinek van kedve Insane-on jatszani es HARD-on mar legalabb 1Xszer-2Xszer vegig tolta, vegyen fel nyugodtan ! ;)

STEAM-nevem: he_dzsooo

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

En elkezdtem Insane-on, mert HARD-on konnyu mar, ha van persze 1 jo csapat ! :)

Insane-hoz viszont mindig kellenenek a legjobb emberek hozza, csak hat vkinek mindig mas dolga van. :P

En este vok klegtobbet, Hetfotol-Csutortok estig. Hetvegen is vok, csak kevesebbet.

Akinek van kedve Insane-on jatszani es HARD-on mar legalabb 1Xszer-2Xszer vegig tolta, vegyen fel nyugodtan ! ;)

STEAM-nevem: he_dzsooo

én már letoltam egyszer insane-t,de manapság mindig mással és mással játszok. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

én már letoltam egyszer insane-t,de manapság mindig mással és mással játszok. :unsure:

Én is össze-vissza, meglátom vhol van egy hely rögtön join-olok is a szerverre :D .

Link to comment
Share on other sites

tyie

hey!

haver mondta regeljek be steamen, meg is történt, egybõl toltuk alien swarmot, hajnali 2ig kb :D nagyon lámák voltunk de azért jókat röhögtünk... esetleg tudnátok vmi tippet igy lv3 környékén? :lol: normálon 2en szinte lehetetlen volt végigmennünk :o easyvel próbálkozunk azóta :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

hey!

haver mondta regeljek be steamen, meg is történt, egybõl toltuk alien swarmot, hajnali 2ig kb :D nagyon lámák voltunk de azért jókat röhögtünk... esetleg tudnátok vmi tippet igy lv3 környékén? :lol: normálon 2en szinte lehetetlen volt végigmennünk :o easyvel próbálkozunk azóta :ph34r:

Keressetek még 2 playert és nyomjátok insane -en! Na az fun. :D Ha nagyon nem megy a csapatmunka, akkor hard inkább. Annál lejjebb nem érdemes, mert kevés map van és gyorsan a végére értek.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Keressetek még 2 playert és nyomjátok insane -en! Na az fun. :D Ha nagyon nem megy a csapatmunka, akkor hard inkább. Annál lejjebb nem érdemes, mert kevés map van és gyorsan a végére értek.

Insane-t én is szeretem, minigun rulez ^_^ ,csak lőszer ládát vinni kell mert gyorsan fogy a lőszer :D . Elöl szoktam menni a bogarak meg hullanak mint a legyek, egyedül a páncélos éli túl ezt de ahhoz is van fegyver :) .

Link to comment
Share on other sites

tyie

na játszottam ma 3-4 órát, elértem lv24-et (asszem) . hát jó volt :D random szervereken játszottam, hardon vittünk végig egy csomót, meg 1-2 insanet. végre már vágom a küldetéseket B) CODos haverokkal is toltuk picit. szerencsére nem noobok mint pár hébehóba felcsípett ember úgyhogy rendesen tudtunk haladni :P am. flamethrower + kis shoti + sentry gun + rakéta rulez :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

csontee
Since release, we've received a ton of feedback and feature requests from the Alien Swarm community. The most requested additions are more variety and greater difficulty.

With that in mind, we've added "Onslaught" mode, which introduces an AI Director that dynamically generates swarms of aliens based on several factors, such as the squad's stress level. Onslaught works with any difficulty setting and ensures no mission plays the same way twice.

Speaking of difficulty, we've also added a "Brutal" difficulty level for those of you who told us "Insane" wasn't insane enough. How brutal is Brutal? Nobody on the Alien Swarm team has managed to complete a mission on it.

If for some crazy reason Brutal is still too easy for you, there's now a "Hardcore Friendly Fire" toggle. When enabled, friendly fire deals full damage immediately, flamethrowers set teammates on fire much faster, and turrets will hurt you if get caught in their crossfire. Coordinating movement and firing lines becomes an even more integral part of the game. HCFF truly tests your team’s ability to work together as an elite squad.

Finally, to reward the most dedicated players, we've added 3 new IAF Promotion Ranks: Platinum Star, Osmium Star, and the coveted Iridium Medallion.

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Haha a Brutal fokozatra kíváncsi vagyok, majd csekkolom késõbb! :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

jeee,még több promote fokozat. :D

amint tudom feltolom magam a legnagyobb promote fokozatra. :P

lol,múltkor raktam fel win7-et és most meg szarakodik,alig joinol valahova,magától kilépett az elõbb.

amúgy néztem 4.ik promotnál már emeltek az xp követelményen,második szint 2000xp. :unsure:

adhatnának valami official survivor mapot ahol lehet farmolgatni. :D

Link to comment
Share on other sites

csontee

a harmadik meg 2200 xp asszem

farmolgatós map: brutal szinten bármelyik map lángszóróval :D így adja a legtöbb xp-t és legkönnyebb ölni

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

de nem promote után,amúgy ez az onslaught is durvábbá teszi,normal fokozat elsõ ajtó után shield bug. :lol:

na meg paraziták. :)

Link to comment
Share on other sites

csontee

de mi értelme promote-olni? semmi bónusz nem jár érte, vagy minimális, ráadásul elveszted a fegyvereid

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

de mi értelme promote-olni? semmi bónusz nem jár érte, vagy minimális, ráadásul elveszted a fegyvereid

hát az a szép plecsni amit kirak. :D

Link to comment
Share on other sites

tyie

mikor lesznek új pályák/kampányok? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

csontee

már vannak.

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Official nincs új legjobb tudomásom szerint. Fan made van egy csomó.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...