Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Alien Swarm


Maledict

Recommended Posts

kaszman1

nézegettem a neten és már készülgetnek az elsõ fan-made kampányok, mapok B)

pár apróbb map

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Nah végigvittem Normalon is random arcokkal, de valami hihetetlenül jól toltuk. Mindenki pöpecül csinálta a dolgát, végeztünk is hamar. Kíváncsi vagyok Hardon milyen mert egy jobb csapattal Normal is gyerekjáték. zselé jó kis game. B)

Amúgy a szintlépések közötti XP különbséget tényleg megemelhették volna, mert így szinte minden egyes pálya után szintet lép az ember, és nagyon hamar megvan. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

KisTehén!us nem tudom neten tolni vagy az van h forog a kerék h csatlakozik a szerverhez, és itt megakad nem lép tovább a töltõcsíkhoz, vagy csatlakozik és nem is az a pálya van mint amit kiírt... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Én is mennék valamikor. ( [HUN]Meridius )

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Második mapon insane en rengetegszer döglöttünk haverokkal, el sem tudom képzelni milyen lesz majd a 3. és késõbbi mapok :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

http://forums.steampowered.com/forums/show...d.php?t=1371124

Yeah... nekiugorhatnánk újra a régi party-val. Athesz, Sam, DaVe? Mit szóltok?

Esélyes hogy mégsem tudok lenni este. :( Inkább szólok attól h nembiztos addig még tudtok keresni embert a helyemre.

Amúgy ma mutatta Nec ismerõse h ha reseteli a szintjét v mit csinál akkor újra lvl1es lesz de kap egy csillagot a neve mellé , most komolyan kinek éri ez meg? Nem azért mert ha nekiül egy csapat egy jó 2-3 óra alatt újra fel tudja vinni a karit maxra de egy csillagért ami látszik a menüben? :huh:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Annak tényleg nincs értelme. Talán majd az Alien Swarm 2-ben lesz karakter generálás, skill pont elosztás, több cuccal, több xp minden egyes szinthez, stbstb... és persze pénzért :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Esélyes hogy mégsem tudok lenni este. :( Inkább szólok attól h nembiztos addig még tudtok keresni embert a helyemre.

Amúgy ma mutatta Nec ismerõse h ha reseteli a szintjét v mit csinál akkor újra lvl1es lesz de kap egy csillagot a neve mellé , most komolyan kinek éri ez meg? Nem azért mert ha nekiül egy csapat egy jó 2-3 óra alatt újra fel tudja vinni a karit maxra de egy csillagért ami látszik a menüben? :huh:

MW2-ben is van "prestige" rendszer, ami szintén felesleges, kapsz néhány új challanget (amit a legtöbb játékos leszar), a plus custom slotok feleslegesek, illetve "10 féle csillag" lehet a neved mellett. (P1-10) <_< :lol:

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Második mapon insane en rengetegszer döglöttünk haverokkal, el sem tudom képzelni milyen lesz majd a 3. és késõbbi mapok :D

igen, mi is letoltuk 1. mapot insanen, mondom ez nem is nehéz, hát 2.at sehogy sem tudtuk megcsinálni :( :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

igen, mi is letoltuk 1. mapot insanen, mondom ez nem is nehéz, hát 2.at sehogy sem tudtuk megcsinálni :( :lol:

Most épp a 3. mappal küzdünk, de........ megyünk elõre, semmi nincs, egyszer csak ránk ront vagy ezer kis alien,olyan gyorsan bekerítenek.-áh fuck :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Steam ID listát összehozhatnánk h könnyebben tudjunk egymáshoz csatlakozni, v akár groupot is. Mert pl nálam most csak 1 friend tolja és szivesen segítenék, random emberek közt meg vannak szörnyû bénák. Most a "gyökeres" pályáig vittük de ott mindenki szanaszét széled és angolul nem voltak képesek megérteni a BURN THIS SHIT IDIOT rövidke mondatomat 10 perc után... :(

Új kedvenc kasztom van. Medic: Medigun+Medipakk+Erõs ütés. Kifekszenek egy ütéstõl :D A gyökeres pályán már szólóztam a sok hülye miatt , medigunnal magamat healeltem aztán közel harccal pár ufót kiütöttem és megint heal. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Akkor errõl ennyit.Yay :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Van egy ilyen is: Hungarian Group

Már 74en vagyunk.

KF-nek is van Hun meg GSF groupja.

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Váá nem gondoltam volna, hogy ennyire rákattanok. Elõbb egy nagyon jó partyval majdnem végigtoltuk Hardon csak az utolsó mapon mindenkinek lépnie kellett... :unsure: <_< Pedig nagyon jól nyomtuk. Most az új kedvencem a Hornet Barrage, valami iszonyat jó. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Mi éppen most nyomtuk 5-en (igen ÖTEN!) Insane-en azt a pályát ahol a tojásokat kell égetni (nem tudom a nevét) de hát az valami rémálom. Egyszerûen öten nem tudtuk megcsinálni. Pedig egész szépen összedolgoztunk és még az én zseniális külön ilyen nehézségre kifejlesztett taktikámmal is csõdöt mondtunk. Egy összeszokottabb csapat talán meg tudná csinálni 5 fõvel de lehet hogy 4-el is (bár ezt kétlem) de a legnagyobb esélye 6 embernek van. A szerver eleve 6 férõhelyes volt csak valami bug miatt a 6. slot nem volt jó. Így is 2 medic volt meg 2 heavy a csapatban volt 2 lángszórós a 2 medic-nél medi pack (mert ilyen helyzetben a medigun kakit sem ér) és 1-1 sentry (fagyasztós meg a sima) a két heavy-nél és 5.-nek meg volt egy techünk is. Szerintem sikerülhetett volna így az utolsó körben ha nem pusztul meg idejekorán a doki...

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Amúgy a medicnek legjob, ha medigun+medipack és powerfist :P .

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Másnál is elõfordult olyan h a játék néha megmerevedik pár mp-re(olyan, mintha lefagyna, elkezd kerregni a hangeffekt...aztán megy tovább)? Nem tudok rájönni, mi okozza, és csak enyhíteni tudtam eddig(tegnap, miután leszedtem vagy 5-6x megcsinálta...már az offline csapatválasztó menüben is, és a játék alatt is jópárszor) azzal, h visszavettem mindent közepesre a graf-beállításokban, noha a full grafikát is lazán bírná, így ma már csak 2x jött ez elõ de még mindig idegesítõ...és õszintén szólva ez az 1etlen akadálya annak, h menjek online tolni(akár veletek, akár csak random arcokkal), mert ha épp vmi nagy hirig kellõs közepén megáll nálam és utána csak azt látom h mindenki elpatkolt az eléggé gáz lenne :) Ezt leszámítva amúgy tetszik a játék, komálom az ilyen felülnézetes akció-cuccokat:)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Másnál is elõfordult olyan h a játék néha megmerevedik pár mp-re(olyan, mintha lefagyna, elkezd kerregni a hangeffekt...aztán megy tovább)? Nem tudok rájönni, mi okozza, és csak enyhíteni tudtam eddig(tegnap, miután leszedtem vagy 5-6x megcsinálta...már az offline csapatválasztó menüben is, és a játék alatt is jópárszor) azzal, h visszavettem mindent közepesre a graf-beállításokban, noha a full grafikát is lazán bírná, így ma már csak 2x jött ez elõ de még mindig idegesítõ...és õszintén szólva ez az 1etlen akadálya annak, h menjek online tolni(akár veletek, akár csak random arcokkal), mert ha épp vmi nagy hirig kellõs közepén megáll nálam és utána csak azt látom h mindenki elpatkolt az eléggé gáz lenne :) Ezt leszámítva amúgy tetszik a játék, komálom az ilyen felülnézetes akció-cuccokat:)

gyakori gond nálam is, megakad a kép, a kari break-dancel pár másodpercig aztán elindul <_<

mondjuk eddig csak egyszer haltam meg miatta, de akkor is bosszantó

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...