Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Alien Swarm


Maledict

Recommended Posts

Balee

Jó lenne majd kipróbálni, de még mindig nem jött le.

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Az egyetlen bajom nem is a játékkal van hanem a Steam-mel. Mekkora hülyeség már hogy nem vehetek fel barátokat mert nincs eredeti Steam-es játékom? :( Bejelölt tegnap külföldi akivel játszottunk és nem tudok visszajelölni neki...

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Az egyetlen bajom nem is a játékkal van hanem a Steam-mel. Mekkora hülyeség már hogy nem vehetek fel barátokat mert nincs eredeti Steam-es játékom? :( Bejelölt tegnap külföldi akivel játszottunk és nem tudok visszajelölni neki...

Miért ne tudnád? Steam ingyenes, a játékoknak meg semmi köze a Mod-hoz, csak a motornak :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Hát végigvittük az utolsó pályát , hát elég semmilyen vége van.Be kell kapcsolni egy bombát szokás szerint és elérni a repülõt és mission complete és kész.

Azért egy introt meg egy endinget csinálhattak volna hozzá. Mert garantálom h az emberek 95%a nem áll le a PDAkat olvasgatni mikor 100 ufó rágja a lábát.

---

Tök szar alig van map ahol enged lángszórót használni.

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Igen de az (nállam) beadja azt a pályát mikor kiszállunk a hajóból odáig h lemegyünk a liftel és kilép.Bár igaz nincs mit sajnálni rajta h nincs single player rész mert a liftben már meghalnak általában a botok. :D

Nekem meg el sem indul. Ahogy betöltötte a fegyverválasztó menüt, lefagy. Valaki tapasztalt már hasonlót?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nekem meg el sem indul. Ahogy betöltötte a fegyverválasztó menüt, lefagy. Valaki tapasztalt már hasonlót?

Install után winfos rebootot próbáltál? Néha csodákat mûvel. Nekem pl. a játék után (miután kiléptem) a mikrofonom bekapcsolva maradt valamiért, és folyamatosan hallottam az alap zúgásom, meg lehetett hallani ahogy recseg ha belefújtam, de a beszédre nem reagált. Mindezt miután kiléptem a játékból, csak úgy snassz. Winfos reboot, helyrejött ^^.

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Miért ne tudnád? Steam ingyenes, a játékoknak meg semmi köze a Mod-hoz, csak a motornak :unsure:

Idézem: "A Steam közösség bizonyos funkciói csak akkor válnak elérhetõvé, ha már vannak játékok a Steam fiókodban." Ergo meg vagyunk lõve... <_< :(

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Idézem: "A Steam közösség bizonyos funkciói csak akkor válnak elérhetõvé, ha már vannak játékok a Steam fiókodban." Ergo meg vagyunk lõve... <_< :(

Hátha ezek közül valami már teljes értékû játéknak számír már neki:

Link

Link2

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Hátha ezek közül valami már teljes értékû játéknak számír már neki:

Link

Link2

Hát a Poratl tuti nem mert az fent van. Az America's Army 3-at is leszedtem már régebben és az sem jó. A Half Life-hoz meg az a baj hogy nem ATI a VGA-m. De azért kösz.

Link to comment
Share on other sites

mark44

Na végigvittük normalon Jelannal, Kellerrel és Krisztiánnal. pudinga volt.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Medic csaj rulz, jól healeli az infectiont :3 . A Tesla Gun meg made of win, meg is van vele a 250 kill :D .

Na végigvittük normalon Jelannal, Kellerrel és Gyeprefos. pudinga volt.

Informatív post is informatív.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Nem volt ez szvsz olyan nehéz.(jó volt a csapat B) ) Legközelebb hardon toljuk :D Tesla gun meg tényleg eddig a leghasználhatóbb talán, hatékony, ki se fogy.

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Nah végigtoltam az egész kampányt random arcokkal. Easyn elég easy volt, kíváncsi vagyok a nehezebb fokozatokra, de amúgy nagyon jó kis game, pörgõs, élvezetes. A Tesla Gun meg tényleg eléggé win. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Na toltuk kasz-szal, NRG-vel, tényleg zselé jó, nagyon kell a csapatmunka, még easy-n is nehéz. :D

Steamen a legtöbben most ezzel a gammel nyomulnak :D

Az szép, CS-ket is beelõzni :lol: Idõ kérdése és lesznek custom mapok (remélem). Rengeteg apró feladattal fûszerezett pályát lehetene beletenni még.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Nem volt ez szvsz olyan nehéz.(jó volt a csapat B) ) Legközelebb hardon toljuk :D Tesla gun meg tényleg eddig a leghasználhatóbb talán, hatékony, ki se fogy.

És én is túlélem :D

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Tegnap olyan 11ig fogalmam sem volt errõl a játékról, nekiálltam leszedni, Müncheni szerverrõl elég hamar lejött, de este nem próbáltam még ki :)

Délután toltam egy keveset normalon, aztán pár órával késõbb nekiestünk haverokkal hardon... utsó map nagyon durva :D na ott már tényleg fontosak a kasztok, meg a kommunikáció is :) Tech-el toltam a legtöbbet, de tetszik a többi kaszt is, medicet még nem próbáltam

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Na toltuk kasz-szal, NRG-vel, tényleg zselé jó, nagyon kell a csapatmunka, még easy-n is nehéz. :D

Steamen a legtöbben most ezzel a gammel nyomulnak :D

jah, elsõre csak néztem hekkelésnél, mire kibogoztam bemurdált a csapat :lol:

am heggesztõ a legjobb :D

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Én is toltam haverokkal, hardon kezdtük el de ez...könnyû :unsure: Remélem nehezedik majd, mert gyakorlatilag csak a szörnyek sebeznek sokat :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Én is toltam haverokkal, hardon kezdtük el de ez...könnyû :unsure: Remélem nehezedik majd, mert gyakorlatilag csak a szörnyek sebeznek sokat :unsure:

I don't understand :blink:

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Install után winfos rebootot próbáltál? Néha csodákat mûvel. Nekem pl. a játék után (miután kiléptem) a mikrofonom bekapcsolva maradt valamiért, és folyamatosan hallottam az alap zúgásom, meg lehetett hallani ahogy recseg ha belefújtam, de a beszédre nem reagált. Mindezt miután kiléptem a játékból, csak úgy snassz. Winfos reboot, helyrejött ^^.

Próbáltam, ugyanaz.

Azért is érdekes ez, mert egyébként online tudok játszani.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

I don't understand :blink:

szerintem arra gondol, hogy a nehézség növelésével "csak" az ellen sebez többet :)

mondjuk annyit nem toltam még, de pl hard-on már a hekkelés is nehezebb?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Amúgy hányas a max szint? A statokból itélve, meg abból ha minden szint után 1 cuccost kapunk akkor 25 körülire tippelnék, de valaki tud egzakt számot mondani? :huh:

Link to comment
Share on other sites

HD2

Amúgy hányas a max szint? A statokból itélve, meg abból ha minden szint után 1 cuccost kapunk akkor 25 körülire tippelnék, de valaki tud egzakt számot mondani? :huh:

27. Mondjuk nem értem miért nincs nagyobb különbség az egyes szintek közötti lépéshez szükséges XP terén. :D 1-2 level: kell vagy 1000 pont 12-13 level: kell vagy 1500 pont. Ez simán lehetne több.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

27. Mondjuk nem értem miért nincs nagyobb különbség az egyes szintek közötti lépéshez szükséges XP terén. :D 1-2 level: kell vagy 1000 pont 12-13 level: kell vagy 1500 pont. Ez simán lehetne több.

Kösz, hát ~1500 xp szintenként elég gyorsan megvan :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...