Jump to content
GSForum - Segélyvonal

True Blood


Chaser

Recommended Posts

kaszman1

Az évad edigi legjobb része volt. A vége meg brutális lett B) Már alig várom a következõ epizódot!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Chaser

És már csak 3 rész van vissza az évadból :(

Belehúzhatnának, jó lenne adnának egyet tavasszal meg õsszel :D

Végén megöregednek a színészek, eddig 11 vagy még több kötetes a sookie stackhouse novels :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

És már csak 3 rész van vissza az évadból :(

Belehúzhatnának, jó lenne adnának egyet tavasszal meg õsszel :D

Végén megöregednek a színészek, eddig 11 vagy még több kötetes a sookie stackhouse novels :D

Hát ja, kicsit begyorsulhatnának. Persze nem akarnak ellõni minden patront. Szerintem húzzák amíg lehet. Ha van rá akár minimális kereslet, akár egy évtizedig is elhúzhatják :D (lásd Smallville)

Amúgy amikor

Tomy a vénasszony bõrében volt a Merlottes-ban, az hatalmas volt. Azért rosz a kiszolgálás, mert Sam Merlotte egy motherfucker :lol: :lol:

A végén meg

Eric-bõl elõjött a viking harcos, nem kicsit durván elkezdett mészárolni.

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Hát ja, kicsit begyorsulhatnának. Persze nem akarnak ellõni minden patront. Szerintem húzzák amíg lehet. Ha van rá akár minimális kereslet, akár egy évtizedig is elhúzhatják :D (lásd Smallville)

Amúgy amikor

Tomy a vénasszony bõrében volt a Merlottes-ban, az hatalmas volt. Azért rosz a kiszolgálás, mert Sam Merlotte egy motherfucker :lol: :lol:

A végén meg

Eric-bõl elõjött a viking harcos, nem kicsit durván elkezdett mészárolni.

Egy smallville más, egy vámpíros filmben elég gáz lesz ha látszik erõsen a vámpírokat játszó színészeken az öregedés :D

Azon csodálkoztam is hogy mi volt hogy csak úgy odament aztán placcs, Sookie is furának tartotta

:D

Nagyon remélem Jessicából nem csinálnak Ledér nõszemély!ot vagy valami tömeggyilkost

Arra is kíváncsi leszek hogy mi lesz ezentú Alcide meg Debby között

Amúgy meg úgy van hoyg service here fucking sucks because sam merlotte is a fucking asshole

:D

Amúgy úgy tudom hogy a könyvekben Jason panther lesz, és összejön Chrystallal, és késõbb megszakad a kapcsolata Hoytal, de lehet itt úgy szakad meg a kapcsolata vele hogy összehozzák Jessicával

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Még jövõre is jön ki egy 12. kötet, szal belehúzhatnának :D

Valaki amúgy olvasta a könyveket? Én tervezem csak sajnálom rá kicsit a pénzt :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Félreértettél. A Smallville-t azért hoztam fel példának, mert volt vagy 10 évada. Hiába, hogy néhány gyötrelmesen szar lett, a rajongóbázis életben tartotta a sorozatot. A végére úgy tudom egész jól kipofozták. Én kb 6. évadig néztem.

Ha lesz benne pénz ezt a sorozatot is kitolják amíg csak lehet :D

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Naja, de reméljük nem fog leereszteni, bár a 3. évad nem volt nagy cucc, de csak olyna szinten lenne akkor is nézném a sorozatot, viszont a 4-ben nem csalódtam egyáltalán

amúgy wikin olvasva a könyvekben Hoyt Hollyval jön össze, szal még ki tudja, bár ezt a sorozatban nem igazán tudom egyenlõre elképzelni

:D

meg a könyvben úgy van hogyha egy were megharapja többször egy átlagos halandót akkor átváltozik, úgy látszik a sorozatban nem csinálnak Jasonból panthert, a könyvekben is késõbb elválltak chrystallal, úgy látszik ezt itt felgyorsították kicsit

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ez a rész sem lendítette sokkal elõbbre az eseményeket, de legalább mozgalmas volt.

A kísértet szálat meg elég pofonegyszerûen lezárták, nem szarakodtak vele.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Tetszett ez most nagyon. Jessica, OMG. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ja igen, elsõ évados Game of Thrones spoiler az elején, úgyhogy óvatosan.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Üres bejegyzésre irányít a linked. Az oldal keresõje is hasonló helyre vezet...

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Fura, valamiért a dátum utáni perjel mögé berak egy szóközt. Töröld ki és jó lesz.

Link to comment
Share on other sites

thewbie

jó rész volt, a zárókép király volt :B

de Sam öccse miért is verette össze magát?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Eez, jó volt, spinoffot az Eric-Pam-Jessica-Bill kommandónak. :D Sam öcsi meg gondolom a bûntudat miatt hitte jóötletnek bucira veretnie magát. De szerintem az újbóli átváltozás volt ami miatt beoffolt.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Már majdnem vége és szépen fogynak a szereplõk, meg a mellékszálak :D Jó lesz ez B)

Fura, valamiért a dátum utáni perjel mögé berak egy szóközt. Töröld ki és jó lesz.

így sem jött be, na mind1 -_-

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Na már csak 2 rész :D Könyvekben amúgy úgy tudom hogy Eric nem emlékezett egy ideig Sookie-val együtt töltött idejükre :D

Debbie meg kezd Ledér nõszemély! lenni, remélem Alcide rajtakapja õket és szétveri Marcus fejét

Tényleg most Pam-rõl leszállt az átok? :D Vagy injekciózza magát állandóan hogy ne rohadjon tovább? :D

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Na már csak 2 rész :D Könyvekben amúgy úgy tudom hogy Eric nem emlékezett egy ideig Sookie-val együtt töltött idejükre :D

Debbie meg kezd Ledér nõszemély! lenni, remélem Alcide rajtakapja õket és szétveri Marcus fejét

Tényleg most Pam-rõl leszállt az átok? :D Vagy injekciózza magát állandóan hogy ne rohadjon tovább? :D

lövi magát,

bár vártam egy kifakadást tõle, hogy Sookie róla is vegye le az átkot, ha már Ericrõl le tudta venni

Sam öccse meg nem fog hiányozni

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

bár vártam egy kifakadást tõle, hogy Sookie róla is vegye le az átkot, ha már Ericrõl le tudta venni

Sam öccse meg nem fog hiányozni

szerintem senkinek nem fog hiányozni :D

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Hát nem, bár egész megsajnálta :D

Könyvekben úgy tudom a 4. könyvben Sookie lelõtte Debbie-t

Marcust is jól megverhetnék kezd egyre idegesítõbb lenni, bár a köv rész promojában alcide lökdösi debbit, és a földön fekszik véres fejjel marcus

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Hát nem, bár egész megsajnálta :D

Könyvekben úgy tudom a 4. könyvben Sookie lelõtte Debbie-t

Marcust is jól megverhetnék kezd egyre idegesítõbb lenni, bár a köv rész promojában alcide lökdösi debbit, és a földön fekszik véres fejjel marcus

Alcide, meg Sam mekora spanok lettek már hirtelen :lol:

A vámpírkommandó meg szerintem jól beég majd a boszinál, legalábbis még korai lenne kinyírni - akkor mi maradna az uccsó részre :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Fucking Sookie

de ha gonoszak akarunk lenni a mai rész tömör összefoglalása:

Bőrdzsekis vámpírok automata fegyverekkel és egy rakétavetővel próbálnak kinyírni egy boszorkányt. Ez még egy buta szőke féltündér segítségével sem sikerül, de szerencsére segítségükre siet egy homoszexuális mexikói szörny, és végül kitépik a szívét majd fejbelövik. Meanwhile egy vérfarkas és egy alakváltó megver majd megöl egy másik vérfarkast mert megölte az alakváltó bőrváltó testvérét, elrabolta a csaja gyerekét, és a másik vérfarkas csaját kúrja. Ja és a helyi seriff az erdőben KisTehén! egy tündért.

:D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Kicsit ilyen nemáááár megiiint??? vége volt ennek a résznek, de tetszett. A promó alapján az évadzáróban pörögni fognak a dolgok.

Most ez az Andy és a tündérke szál a köv évad elõfuvallata akar lenni? Remélem ezek után nem tündérekkel fognak harcolni :unsure:

A szerelmi háromszög meg már kezd unalmas lenni - jobban szeretem, ha történik is valami, nem csak azon nyávognak egy tucat epizódon keresztül, hogy ki-kibe szerelmes...

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Nem gondoltam volna hogy visszamerik hozni uccsó részre Marniet

Összehozhatnák Jasont meg Jessicát igazán, meg mostmár kezdhetnének valamit azzal is hogy Sookie kivel is akar lenni

Gondolom a tündérke csak utódot szeretett volna hogy ne haljanak ki, bár nem értem miért nem egy saját fajtája belivel tette meg

:D

Az az érzésem hogy olyan véget fognak csinálni a 12. résznek hogy a fene megfog enni mindenkit nyárig :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

A szerelmi háromszög meg már kezd unalmas lenni - jobban szeretem, ha történik is valami, nem csak azon nyávognak egy tucat epizódon keresztül, hogy ki-kibe szerelmes...

És most már jöhet Alcide is a Sookie hárembe. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...