Jump to content
GSForum - Segélyvonal

L.A. Noire


jardo

Recommended Posts

Balee

Ah, jöjjön már ki, iszonyúan várom. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Balee

L.A. Noire 3. trailer

Yrr_mb23OEo&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

Balee

Exkluzív PS3 tartalommal jön a játék, a Red Dead Redemptionhöz hasonlóan az L.A. Noire is kap egy csipetnyi exkluzív tartalmat Playstation 3-on. A "PS3 Only" anyag egy megoldandó ügy, azaz küldetés lesz, címe "Consul’s Car Traffic Case”.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Balee

Jm2PqSuVYU4&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Balee

Jövõ héten megjelenés! Érdemes a Platinumshop-ban elõrendelni, jár hozzá 2 elõrendelõi DLC és ajándék poszter. B)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jövõ héten megjelenés! Érdemes a Platinumshop-ban elõrendelni, jár hozzá 2 elõrendelõi DLC és ajándék poszter. B)

Jó hogy szóltál, meg is rendeltem. :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Mintegy 40 mellékküldetést kapunk. Nem rossz, elleszünk vele egy darabig.

jJG4D9m-SwQ&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

Balee

Pár kép a térképről (429. post), bizony nem lesz kicsi a bejárható terület, egyébként a játékban 50-60 körüli autó lesz, felfedezhető látványosságokkal, ahogy alant írtam 40 mellékküldivel, gyűjtögethető extrákkal. Lesz egy olyan achi/trófea is, hogy vezess minden járművet, meg menj 194,7 mérföldet, szóval azért amellett, hogy itt nem az a lényeg, sandbox game lesz ez is.

Megszületett az első 2 review is, az eredmény: 5/5 illetve 10/10.

Elolvasni nem lehet mert az embargó miatt törölték. Az első kommentekben 30-40 óra játékidőről van szó.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Team Bondi megerõsítette ,hogy nem véletlenül a PS3 verzát mutogatták a trailerekben. A PS3 a fõplatform, ezért is az exkluzív tartalom. Majd pár nap múlva kiderül ez mennyiben jó nekünk, szebb lesz-e, vagy legalább ugyanúgy fog-e kinézni. Mert ha szebb lesz a boxos, akkor fail.

http://www.lensoftruth.com/confirmed-ps3-w...-for-l-a-noire/

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Nagyon gondolkodom a beszerzésén, trailerek után még inkább. lehet vizsgák után meglepem magam :D

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Na most egy kicsit lankadt a lelkesedésem. Leginkább a legutóbbi fejezet, és a mellékküldetések miatt, utóbbival az a gondom, hogy rohadt egyszerűek(lehet csak az első pár) és túl rövidek, jelentéktelenek. A legutóbbi részt, meg vagy ötször kezdtem el, és az is siralmasra sikeredett, 15 kérdésből 7-re reagáltam jól, ha valami nem változik ez a kikérdezős szerintem nagyon hamar unalmassá válik, az üldözős részek szintén, hisz oké eleinte látványos meg izgalmas, de már most nem sok mindent ad hozzá. Ha meg minden fejezet így épül fel, akkor főleg. Remélem jön valami csavar, mert eleinte marhára bejött. Egy biztos, az RDR-t nem hinném hogy megközelíti. Szvsz

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Na híttak, holnap megyek érte. :)

Link to comment
Share on other sites

B0b_

Na híttak, holnap megyek érte. :)

Hol rendelted elõ Hor1? Platinumshop?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hol rendelted elõ Hor1? Platinumshop?

Aha, onnan.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na híttak, holnap megyek érte. :)

Én végülis máshol vettem, így a DLC-krõl lemaradtam,várhattam volna még 1 napot. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Én végülis máshol vettem, így a DLC-krõl lemaradtam,várhattam volna még 1 napot. :unsure:

Akkor már játszol? Milyen? :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Akkor már játszol? Milyen? :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Akkor már játszol? Milyen? :)

Röviden: annyira jó, mint amennyire a videók alapján számítani lehetett. Késõbb bõvebben. :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Most olvastam, hogy június vége fele jön az elsõ DLC, 'Nicholson Electroplating' Arson Case címmel, illetve nemsokára megkapjuk a 2 elõrendelõi DLC-t is (The Naked City és A Slip of Tingue) Remélem nem lesznek túl drágák.

Amúgy (ugyan most sokat nem toltam), de baromi jó, bizony itt kell gondolkodni is rendesen, tényleg rengeteg nyomot lehet összegyûjteni egy helyszínen, ezekbõl továbbiakra is lehet következtetni, és aztán persze ami igazán nehéz a kihallgatás, egyrészt átlagon felüli angoltudást igényel (és mivel figyelni kell a kihallgatott hogyan reagál egy-egy kérdésre, nem árt ha hallásból értjük a szöveget, sokszor az arcmozdulatok árulják el a megoldást, hogy tud-e vagy elhallgat-e valamit) , ha minden bizonyítékot összeszed az ember, akkor rengeteg kérdéslehetõség nyílik meg, ha kételkedünk a kapott válaszban, vagy úgy érezzük, hogy hazudik az illetõ, akkor azt utána valamivel alá is kell támasztanunk, és akkor itt jön a rengeteg bizonyíték, ami közül választanunk kell. Szóval végre egy nem casual rétegnek készült játék. Meg hát amilyen szókimondó a játék, és amennyi vér és brutalitás van benne, bizony nem gyerekeknek való.

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Elsõ 8 fejezet van boxon az elsõ dvd-én, most megcsinálom mindet öt csillagosra, már csak egy hiányzik a Black Dhaliás, de legalább tizedjére kezdem újból. Nagyon nehéz a helyes döntés eltalálása, még ha 10 percet is gondolkodok egyen tuti elhibázom. Ha igazat mond még csak csak, mert elõre néz rám, de ez is karakter függõ, van aki akkor is zavarban van, plusz néha olyan hihetetlent mond, hogy egybõl a hazudik vagy a kételkedett nyomom, pedig igazat beszél. Na meg a lie-doubt közt is lehet vacakolni, sokszor kell hagyatkozni az eddigi nyomra, hogy biztos legyél abban hazudik, és nem rejteget valamit, amirõl eddig még nem tudsz. Nehéz...

Link to comment
Share on other sites

Balee

Az 'Ask the community' baromi jó ficsör, nekem mégc sak 2 pontom van, de sokszor életmentő.

Amúgy hidd el a való életben is ilyen a kihallgatás, volt nekem is már szerencsém nem egy színész gyanúsítottal.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hátez valami bitangjó. :) Csak Cole ne lenne ilyen kis seggnyaló, de remélem ez változik. Malacos ügy volt most, mekkora már. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...