Jump to content
GSForum - Segélyvonal

World Of Warcraft - A Topik 3. Része


Balee

Recommended Posts

moody

Aha lesz, 7.1el jön. :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Nem, 7.1 el a Trials of valor miniraid jön 3 bossal, Guldanos később, január elején kb. Szóval 3 raid lesz ebben a tierben.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
moody

Olvastátok, hogy újra indul a Nostalrius? Most nem tudom, higy sírjak vagy nevessek. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
moody

Szombaton indult a nostalriusnak a 2. pvp szervere. Gyakorlatilag nem lehet bejutni mert mindig 10000-14000 sor van... Hihetetlen, hogy mennyire népszerű a vanilla wow. Az is kemény, hogy a 3 szerveren egy átlagos délutánon 25 ezer online játékos van. Hasonlóval még nem találkoztam. Talán 10 évvel ezelőtt mikor még menő volt az l2... talán... :D

Link to comment
Share on other sites

moody

Szerk.

elindult a 3. pvp szerver is. Nevetséges, hogy ilyen nagy az érdeklődés a vanilla iránt

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Everquest 2-t játszottam nemrég. Az régen ugye havidíjas volt (WoW-nál kábé egy hónappal idősebb :D ),  de már F2P. Abban ezt az egész "régi tartalom" dolgot úgy oldják meg, hogy vannak a sima szerverek, meg vannak olyanok, ahol régi tartalom érhető el, és a közösség szavazza meg, hogy mikor nyíljon meg a következő - ha jól értelmeztem. Ilyen "Race to XY" szerver is van, ahol meg egy kiegészítőig kell a nulláról indulva eljutni... És ez a WoW népességének töredékét tartalmazó, Blizzard pénzének századrészét sem birtokló cégnél. Úgyhogy nem tudom, mit töketlenkedik a Blizzard, mikor nyilvánvalóan lenne rá bőven kereset, és olyan irgalmatlan munkát sem jelentene nekik legalább néhány ilyen megoldású szervert fenntartani...

Link to comment
Share on other sites

moody

Pedig igen, technikai probléma lenne, legalább is erre hivatkoztak. Egyébként a Lineage 2vel is lehet a régi tartalommal játszani. Azért fizetni kell. (Igaz, csekély összeget)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
freezy

Ha valaki ne adj isten előrendelné a Battle for Azeroth Digital Deluxe verizót, az nekem adhatná a Heroes of the Storm mountot, amit adnak a csomaghoz (már ha átruházható és nektek nem kell!). Baromira örülnék neki:D Tudom, hogy kb erre 0 esély van, de egy próbát megért. :) 

Link to comment
Share on other sites

moody
On 2018. 03. 23. at 7:02 PM, freezy said:

Ha valaki ne adj isten előrendelné a Battle for Azeroth Digital Deluxe verizót, az nekem adhatná a Heroes of the Storm mountot, amit adnak a csomaghoz (már ha átruházható és nektek nem kell!). Baromira örülnék neki:D Tudom, hogy kb erre 0 esély van, de egy próbát megért. :) 

Szerintem nem adható át.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
moody

14 év után először ingyenes a játék. Igaz, hogy csak erre a hétvégére... hát ezt is megértem. Már csak a classic wow kell és újra nem lesz életem. Bárcsak logolhatnék már be. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
saghun

Üdv! Aki használ discordot és érdekli a World Of Warcraft Classic, nézzen be hozzánk kibeszélőre a nemrég indult https://discord.gg/ncAy48W címen, mindenkit szívesen látunk.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
lei559

Sziasztok!

Mint azt már sokan tudjátok ez év nyarán visszatér az életünkbe a Wolrd Of Warcraft Classic világa! Ezért lassan mindenkinek fel kell tennie néhány nehéz kérdést magának!

"Jó lenne e , egy felkészült , segítőkész csapattal nekivágni a kalandozásoknak és szert tenni új barátokra?"

"Bátor vagyok és nem riadok vissza a PVP szerverek "rémségeitől" ezért a társaimmal vállvetve fogok harcolni a horda hadigépezete ellen?"

"Szeretném újra átélni a 40fős raidek hangulatát , lehetőleg tapasztalt vezetőkkel ahol a Gnomeokat is megbecsülik?"


Amennyiben mind a három kérdése igennel felelnél , akkor már csak annyi a dolgod , hogy csatlakozol hozzánk az alábbi linken: https://www.facebook.com/groups/1803946783049342/


Várunk minden veteránt és "újoncot" , akik most fognak megismerkedni a játék hőskorával! Készüljünk fel együtt a ránk váró megpróbáltatásokra és kovácsolódjunk közösséggé a megjelenés napjáig! 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Menac

Sziasztok!
A Serenity (Alliance PVE) klán tagfelvételt hirdet a hamarosan megjelenő World of Warcraft Classic-ra, spekulánsok szerint Júliusban érkezik. Célunk hetente legalább 3 napot raidelni, ha aktuális lesz pontosítjuk a tagokkal. Jelenleg minden posztra van még hely a progress és casual raidcsapatban is. Jelentkezz itt: https://www.facebook.com/groups/603372193406635

Link to comment
Share on other sites

moody

már most imádom a classic wowot, imádom hogy nem lesz életem a wowon kívül :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cori
On 5/7/2019 at 4:11 PM, moody said:

már most imádom a classic wowot, imádom hogy nem lesz életem a wowon kívül :P

Remélem nem szeptemberbe akarják kiadni :D

Link to comment
Share on other sites

moody

erős pletykák szerint július :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

OH YEAH BABY

Megjelenés: 2019. Augusztus 27.

https://worldofwarcraft.com/en-us/news/22990080/mark-your-calendars-wow-classic-launch-and-testing-schedule

és még 15 éves évfordulóra egy Collector's Edition is jön és elég fincsa a content. (1 havi előfizu, 25 dolcsi jováírás BNET accon, szobor, mountok BFAhoz stb)

 

Closed Béta pedig holnaptól, elvileg lesznek Stress Testek is.

Link to comment
Share on other sites

moody
33 minutes ago, Cori said:

OH YEAH BABY

Megjelenés: 2019. Augusztus 27.

https://worldofwarcraft.com/en-us/news/22990080/mark-your-calendars-wow-classic-launch-and-testing-schedule

és még 15 éves évfordulóra egy Collector's Edition is jön és elég fincsa a content. (1 havi előfizu, 25 dolcsi jováírás BNET accon, szobor, mountok BFAhoz stb)

 

Closed Béta pedig holnaptól, elvileg lesznek Stress Testek is.

francba... megelőztél :D

Link to comment
Share on other sites

Cori
20 minutes ago, moody said:

francba... megelőztél :D

Stipi stopi :D 

Link to comment
Share on other sites

moody

Abból jó, hogy nyár végén jelenik meg, hogy számítógépezés helyett valami mást fogok csinálni a jó időben. Abból rossz, hogy még több mint 3 hónap, és inkább wowoznék mint hogy csináljak valamit a jó időben. XD

Link to comment
Share on other sites

Cori
1 hour ago, moody said:

Abból jó, hogy nyár végén jelenik meg, hogy számítógépezés helyett valami mást fogok csinálni a jó időben. Abból rossz, hogy még több mint 3 hónap, és inkább wowoznék mint hogy csináljak valamit a jó időben. XD

Egyetértek :D Fuck szabad levegő :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
moody

LvL 60 kerek 10 nap played alatt... végre! :D Nem tudom eldönteni, hogy maradjak a Classicnál vagy pedig go vissza retail. Szeretem mind a kettőt. :) 

Link to comment
Share on other sites

Cori
23 hours ago, moody said:

LvL 60 kerek 10 nap played alatt... végre! :D Nem tudom eldönteni, hogy maradjak a Classicnál vagy pedig go vissza retail. Szeretem mind a kettőt. :) 

Nekem 12 nap alattlett meg a 60 a warrin, nagyon lassú voltam (Nostalriuson 59-en mielőtt törölték a szerver 9 nap volt /played palával és haverommal partyba fejlődtünk végig)

Amúgy maradj és kezdj el raidelni :D Heti 1szer raidelsz, ha normálisabb guildbe vagy, pár óra alatt kész az egész (mi 2óra alatt ütjük Molten Coret aztan fél óra Onyxia)/hét aztán ráérsz bármi mást csinálni stb :D Amikor meg nem raidelek, 1 órát farmolok naponta azzal megvan 30-40-50gold , épp elég :D És van időm minden másra.

Link to comment
Share on other sites

moody
3 hours ago, Cori said:

Nekem 12 nap alattlett meg a 60 a warrin, nagyon lassú voltam (Nostalriuson 59-en mielőtt törölték a szerver 9 nap volt /played palával és haverommal partyba fejlődtünk végig)

Amúgy maradj és kezdj el raidelni :D Heti 1szer raidelsz, ha normálisabb guildbe vagy, pár óra alatt kész az egész (mi 2óra alatt ütjük Molten Coret aztan fél óra Onyxia)/hét aztán ráérsz bármi mást csinálni stb :D Amikor meg nem raidelek, 1 órát farmolok naponta azzal megvan 30-40-50gold , épp elég :D És van időm minden másra.

Ezaz hogy farmolni nem fogok tuti. Egyszer megcsináltam régen, most nem fogok. Abban semmi élvezet nincs. Fejlődni szeretek, lehet húzok egy hordás karaktert.

Link to comment
Share on other sites

Cori
2 hours ago, moody said:

Ezaz hogy farmolni nem fogok tuti. Egyszer megcsináltam régen, most nem fogok. Abban semmi élvezet nincs. Fejlődni szeretek, lehet húzok egy hordás karaktert.

Hazaérsz melóból benyomsz valami chill zenét és ölöd a mobokat 1 órát vagy egyedül vagy haverokkal (felwoodba vagy azshara északi részén a  satyrok dobnak felclothot, darabja 3gold kb). Én is rühellek farmolni(sose csináltam huzamosabb ideig), de meglepően élvezetes volt :D Vagy ha nem akarsz farmolni, questeld ki a maradék 50+os zónákat, az xp átalakul pénzzé. De ha dungeonözöl sokat abból is jön a gold (csak persze nem annyi, mint a farmolásból), főleg amíg pre BIS cuccaidat gyűjtöd, úgyis mész. Én nagyon élveztem, pár hét alatt kiszedtem a geart azóta nem kell, hogy wowba loggoljak, megvagyok Dire Maulig (sőt onnan se fog esni nagyon semmi, úgyhogy mondjuk azt, hogy BWL-ig megvagyok és csak raidelnem kell). Amúgy Dire Mault is farmolhatod, warrior+healer (warrit kezdtél nem?) bányászni a rich thoriumokat (dobhatnak arcane crystalt, golemaggon most 50-60gold 1 olyan) meg eladni a cuccokat amiket szerzel stb. Ez meg félig instázás is :P 

Vagy húzz egy új karit :D Bár én nem vagyok az altozás híve. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...