Jump to content
GSForum - Segélyvonal

World Of Warcraft - A Topik 3. Része


Balee

Recommended Posts

lonward

Szerintem arra gondolt hogy nagyon nagy dmg-t tudnak kis idõ alatt okozni, de ha valaki hozzájuk ér akkor egybõl szétesnek. Mint egy üvegágyú :P Ami szerintem nem igaz, játszottam egy jó ideig rogueval, pvpzni csak azzal tudok, más classal el sem tudnám képzelni a pvpt :D

"The current traditional PvP encounter with a rogue is to jump out at someone from stealth, then try to burn them down while applying a chain of stuns. One of two things happen (i.e. it's a pretty binary outcome): you kill the target in time, or you run out ouf stuns and the target kills you."

(forrás: http://blue.mmo-champion.com/t/24262386514...s-preview-rogue"

Hát kb nekem is ez a tapasztalatom rugóval , pedig nem PvE gearben szoktam marháskodni PvP-ben

Link to comment
Share on other sites

Plata

"The current traditional PvP encounter with a rogue is to jump out at someone from stealth, then try to burn them down while applying a chain of stuns. One of two things happen (i.e. it's a pretty binary outcome): you kill the target in time, or you run out ouf stuns and the target kills you."

Ez kb mit jelent magyarul?

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Ez kb mit jelent magyarul?

you kill the target in time, or you run out ouf stuns and the target kills you."

hát leginkább a lényeg ittvan,bár nemvagyok vmi tul jo angolos de azthiszem ez azt jelenti,h .

h ha nem ölöd meg idõben az ellenfelet,akkor futhatsz mert õ öl meg téged, az idõben stun alatt,tehátt ha nem tudod stun lock alatt tartani akkor gatya ,azthiszem vmi ilyesmit . :)

Link to comment
Share on other sites

erdly

you kill the target in time, or you run out ouf stuns and the target kills you."

hát leginkább a lényeg ittvan,bár nemvagyok vmi tul jo angolos de azthiszem ez azt jelenti,h .

h ha nem ölöd meg idõben az ellenfelet,akkor futhatsz mert õ öl meg téged, az idõben stun alatt,tehátt ha nem tudod stun lock alatt tartani akkor gatya ,azthiszem vmi ilyesmit . :)

Azt jelenti, hogy megölöd a célpontot idõben, vagy kifogysz a stunokból és a célpont öl meg téged.

A rogue-t én is próbálgatom, a wow kezdete óta az egyik kedvenc kasztom. BC-ben iszonyat erős volt, most már annyira nem. A combat talent nagyon jó, sok sebzés, azonban könynű halál -bár a klling spreenek nem sok értelmét látom. A sub a tipikus túlélős talent, szinte nulla sebzéssel. A shadow dance szerintem sz*r, semmit sem ér, mert energy az nemigen van. Az assasin talán a legjobb. Normál sebzés és meghalni sem olyan könnyű vele.

Link to comment
Share on other sites

blacky

nekem nincs ezzel gondom ...

Warikkal meg retri csicskákkal nem kötözködöm és csak azt támadom aki egyedül van. Kb egy stunlock alatt mindenki elhullik, mind1 milyen gearben van.

rogue powa :D

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Most hogy új topik nyílt + közeleg a Cata is, szvsz aktuális lenne egy új szavazás :) de most lehetne valami újítás, nem csak a mostanit átírni.

nekem nincs ezzel gondom ...

Warikkal meg retri csicskákkal nem kötözködöm és csak azt támadom aki egyedül van. Kb egy stunlock alatt mindenki elhullik, mind1 milyen gearben van.

Na igen, ezen akarnak változtatni Cata-ban :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Most hogy új topik nyílt + közeleg a Cata is, szvsz aktuális lenne egy új szavazás :) de most lehetne valami újítás, nem csak a mostanit átírni.

Na igen, ezen akarnak változtatni Cata-ban :)

szavazás jó 5let... mondjuk, ki mennyire várja, v valami :D aztan megjelenesnel lehetne mást.. mert még nem tudni olyanokat amirol lehetne kérdést feltenni

a rugo meg nagyon idegesito a stunlockkal :D jo is h változtatni akarnak

Link to comment
Share on other sites

blacky

Most hogy új topik nyílt + közeleg a Cata is, szvsz aktuális lenne egy új szavazás :) de most lehetne valami újítás, nem csak a mostanit átírni.

Na igen, ezen akarnak változtatni Cata-ban :)

nem értem mi ezzel a gond.

Csak 1v1ben mûködik és csak akkor ha én támadok elõször.

Nem sírni kell a rugó miatt hanem megtanulni ellene játszani

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

szavazás jó 5let... mondjuk, ki mennyire várja, v valami :D aztan megjelenesnel lehetne mást.. mert még nem tudni olyanokat amirol lehetne kérdést feltenni

Én arra gondoltam ami egyszer hivatalos fórumon is volt; mit vársz leginkább Catában, új fajok, átalakított területek, stb. szerintem ez passzolna ide :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

nem értem mi ezzel a gond.

Csak 1v1ben mûködik és csak akkor ha én támadok elõször.

Nem sírni kell a rugó miatt hanem megtanulni ellene játszani

trinket és human racial és még bubit de mi mást hasznalhatsz stunlock ellen? :D

ráadásul nem mindenki human és paladin

Én arra gondoltam ami egyszer hivatalos fórumon is volt; mit vársz leginkább Catában, új fajok, átalakított területek, stb. szerintem ez passzolna ide :)

jöhet csak le kéne zsírozni a modikkal

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

nem értem mi ezzel a gond.

Csak 1v1ben mûködik és csak akkor ha én támadok elõször.

Nem sírni kell a rugó miatt hanem megtanulni ellene játszani

Kevesebb stun és több túlélõ skill lesz majd a rugónak. Szóval annak hogy stunlock alatt szétgyepálsz szinte bárkit, búcsút inthetsz :)

Link to comment
Share on other sites

blacky

Kevesebb stun és több túlélõ skill lesz majd a rugónak. Szóval annak hogy stunlock alatt szétgyepálsz szinte bárkit, búcsút inthetsz :)

Na persze :D :D :D :D :D :D

yó vicc :D :D :D :D

Emlékszem mikor Wotlk elõtt találgattak az emberek h mi lesz majd az új kiegészítõben , és arra is ,hogy mit írtak az után ,hogy kijött a kieg :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Na persze :D :D :D :D :D :D

yó vicc :D :D :D :D

Emlékszem mikor Wotlk elõtt találgattak az emberek h mi lesz majd az új kiegészítõben , és arra is ,hogy mit írtak az után ,hogy kijött a kieg :D

pedig ez van... kb 2/3 életét leviszed az ellennek aztan azzal az 1/3-al már nem soakt tud kezdeni, ha nincs jo gearje...

Link to comment
Share on other sites

erdly

Kevesebb stun és több túlélõ skill lesz majd a rugónak. Szóval annak hogy stunlock alatt szétgyepálsz szinte bárkit, búcsút inthetsz :)

Végtelenségig nem lehet stunlni, egyrészt sok kasztnak van olyan talantje, ami a stun idõt csökkenti. Másrészt a 2. 3. stun már nem is megy végig a cc mechanizmus miatt...

Pla,a feral druid, warrior simán összecsukja. Meg a healerek is leverik...

Link to comment
Share on other sites

blacky

Végtelenségig nem lehet stunlni, egyrészt sok kasztnak van olyan talantje, ami a stun idõt csökkenti. Másrészt a 2. 3. stun már nem is megy végig a cc mechanizmus miatt...

Pla,a feral druid, warrior simán összecsukja. Meg a healerek is leverik...

agree

Link to comment
Share on other sites

lonward

Végtelenségig nem lehet stunlni, egyrészt sok kasztnak van olyan talantje, ami a stun idõt csökkenti. Másrészt a 2. 3. stun már nem is megy végig a cc mechanizmus miatt...

Pla,a feral druid, warrior simán összecsukja. Meg a healerek is leverik...

Végre egy ember véleménye akin látszik, h játszott már rugóval.

Amúgy lehet, h én vagyok végtelenül csicska, de BG eléggé freekillnek érzem magam, és a legendás stunlockkal is csak pve geares, papírruhásokat tudok leöldösni ^^

Link to comment
Share on other sites

blacky

Amúgy lehet, h én vagyok végtelenül csicska, de BG eléggé freekillnek érzem magam, és a legendás stunlockkal is csak pve geares, papírruhásokat tudok leöldösni ^^

lehet :D

joke

Link to comment
Share on other sites

erdly

Végre egy ember véleménye akin látszik, h játszott már rugóval.

Amúgy lehet, h én vagyok végtelenül csicska, de BG eléggé freekillnek érzem magam, és a legendás stunlockkal is csak pve geares, papírruhásokat tudok leöldösni ^^

Volt alkamam kipróbálni a retri palát, hát mit ne mondjak, katasztrófa...

Nekem alapból nem jönnek be ezek a túl tápolt kasztok, mert hamar megunom. Tök jó, hogy leverek mindenkit, tök jó, hogy nem tudnak megölni, ez úgy kb. 1 óráig szórakoztat is, de utána már unom. Semmi extra figyelmet nem kíván a játékostól. Ugyanazokat a buffokat nyomom magamra, ugyan azt a spellt használom és ennyi. Rogue-nál viszont van stílus. Anno imádtam ezt a kasztot, bár nem volt alkalmam kimaxolni, de rengeteget játszottam vele. Bár PVEben eléggé haszontalan, mert a DPS-t leszámítva nincs nélkülözhetetlen szerepe. Bár amióta party buff helyett raid buff van, azóta már nem kell annyi sámán, paladin.

A másik nagy kedvencem a sámán volt. A rogue-t vele utáltam a legjobban, azonban egy bizonyos szintû gear után nem volt probléma.

Link to comment
Share on other sites

Cori

azért szerintem nincs okotok sirni a rugo miatt :P

Link to comment
Share on other sites

erdly

azért szerintem nincs okotok sirni a rugo miatt :P

Szerintem nem sír senki...

Link to comment
Share on other sites

Cori

Szerintem nem sír senki...

pedig eddig azt olvastam, h a rugot siman meg lehet ölni ("Pla,a feral druid, warrior simán összecsukja. Meg a healerek is leverik...", "BG eléggé freekillnek érzem magam")

igen igazatok van, meg lehet ölni, de ugyanez megvan az összes többi kasztnál is... orbitális balance probelmak nincsenek (vagyis, nem hiszem, h augusztus ota behozták volna)

Link to comment
Share on other sites

erdly

pedig eddig azt olvastam, h a rugot siman meg lehet ölni ("Pla,a feral druid, warrior simán összecsukja. Meg a healerek is leverik...", "BG eléggé freekillnek érzem magam")

igen igazatok van, meg lehet ölni, de ugyanez megvan az összes többi kasztnál is... orbitális balance probelmak nincsenek (vagyis, nem hiszem, h augusztus ota behozták volna)

A sírás szerintem úgy néz ki, ha valaki idejön és elkezdi nyomni, hogy mennyire gyenge a rogue, mennyire szar az egész kaszt, buffolni kellene, illetve a többi kasztot nerfelni stb. A blizzard szidása is lényeges, ha valaki sír.

Én csupán objektív szempontból írtam le a véleményemet. A healerek megölik a roguet, ez tény, nem sírás. Semmi bajom nincs vele, elvégre egy healert ne legyen már könnyû leölni, ha a talentpontjait rááldozza a healre, a damage csökkenés fejében.

Warrior, ret pala is tény, elvégre meleeként plate-be keveset sebez az ember, ez teljesen elfogadható és normális...

BG-n mindenki freekill, kha egyszerre 10en rohannak rá. Kivéve a paladin, akinek ott a bubi -bár 10sec alatt nem mindig lehet megmenekülni. Amúgy szerintem a rogue a második kaszt, ami nagyon jól túl tudja élni a nagyobb összecsapásokat.

Blind, Sprint, cloak, gouge, vanish, Blind, ha ezek közül egyik se megy, akkor preparation és mehet elõröl a dolog... Out of combat stealth verzió is nagyon hasznos...

Link to comment
Share on other sites

Cori

A sírás szerintem úgy néz ki, ha valaki idejön és elkezdi nyomni, hogy mennyire gyenge a rogue, mennyire szar az egész kaszt, buffolni kellene, illetve a többi kasztot nerfelni stb. A blizzard szidása is lényeges, ha valaki sír.

Én csupán objektív szempontból írtam le a véleményemet. A healerek megölik a roguet, ez tény, nem sírás. Semmi bajom nincs vele, elvégre egy healert ne legyen már könnyû leölni, ha a talentpontjait rááldozza a healre, a damage csökkenés fejében.

Warrior, ret pala is tény, elvégre meleeként plate-be keveset sebez az ember, ez teljesen elfogadható és normális...

BG-n mindenki freekill, kha egyszerre 10en rohannak rá. Kivéve a paladin, akinek ott a bubi -bár 10sec alatt nem mindig lehet megmenekülni. Amúgy szerintem a rogue a második kaszt, ami nagyon jól túl tudja élni a nagyobb összecsapásokat.

Blind, Sprint, cloak, gouge, vanish, Blind, ha ezek közül egyik se megy, akkor preparation és mehet elõröl a dolog... Out of combat stealth verzió is nagyon hasznos...

ez mind szép és igaz, de abbol indult ki az egesz, h a rugo milyen gyenge, és arrol nincs szó, h közben milyen erõs is... (szval stunlock kissé idegtépõ, kb megöl az idõ alatt, és ha nincs geared akkor is meg is fogsz halni)

a sírást meg nem komolyan gondoltam :( (de benéztem :P )

Link to comment
Share on other sites

Cori

hogy lehet megváltoztatni az addresst b-net accountban? mert nemtom megvaltoztatni, azert mert a telefonszámnál az orszag +36os számát nem fogadja el-.-

ráadásul b-net storerol se lehet rendelni semmit mert azt irja, h nem tudnak ide szállitani, pedig magyarorszag ott van a szallitolistán...

what's the problem? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Cori

hogy lehet megváltoztatni az addresst b-net accountban? mert nemtom megvaltoztatni, azert mert a telefonszámnál az orszag +36os számát nem fogadja el-.-

ráadásul b-net storerol se lehet rendelni semmit mert azt irja, h nem tudnak ide szállitani, pedig magyarorszag ott van a szallitolistán...

what's the problem? :huh:

:( :( még tipp sincs?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...