Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call Of Duty: Black Ops sorozat


Balee

Recommended Posts

takii

Dacolok a tömeggel, nekem eddig nem tetszik :D egyáltalán semmi nem fogott meg a videóban, és látom átvették (vagy hozzá sem nyúltak) az MW2-ben megismert, eper lekváros, nyögök kettõt és tisztul a kép sebzés jelzõt :lol:

:lol: eperlekvár, ezt senkitõl se hallottam még :D

Bár tényleg jobb lenne ha valahogy jobban megcsinálnák a "sebzés jelzõt".

Link to comment
Share on other sites

GustyX

eddig nem nagyon érdekelt, de most igencsak felfigyeltem rá.

Érthetõ módon. :)

Kevésbé érthetõ módon néhány posttal lentebb már láthattuk :D.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Kevésbé érthetõ módon néhány posttal lentebb már láthattuk :D.

érthetõ módon nem fogok minden zselé linket véginézni ;) ...

Link to comment
Share on other sites

Jelan

érthetõ módon nem fogok minden zselé linket véginézni ;) ...

Miért van az, hogyha valaki belinkel valamit egy olyan topicban, ahol már volt (mindegy mit) és szólnak neki, akkor nem azt mondja, hogy "Ja sorry, tényleg, de nem baj, jó vidi elfér kétszer :P", hanem neki áll följebb.

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

érthetõ módon nem fogok minden zselé linket véginézni ;) ...

egyébként sok link van itt tényleg ....

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Miért van az, hogyha valaki belinkel valamit egy olyan topicban, ahol már volt (mindegy mit) és szólnak neki, akkor nem azt mondja, hogy "Ja sorry, tényleg, de nem baj, jó vidi elfér kétszer :P", hanem neki áll följebb.

És miért van az, hogy egybõl azt kell mondani hogy ááh hát már láttuk minekraktadbe mégeccer?? megy egy csöppet mintha általánosítasz, meg én nem úgy szántam, hogy hőbörögjek, hanem olyan jelleggel írtam, mint az előttem lévő...

Link to comment
Share on other sites

GustyX

És miért van az, hogy egybõl azt kell mondani hogy ááh hát már láttuk minekraktadbe mégeccer?? megy egy csöppet mintha általánosítasz, meg én nem úgy szántam, hogy hõbörögjek, hanem olyan jelleggel írtam, mint az elõttem lévõ...

Mivel általánosságban az szokott lenni a reakció, ugyanúgy, ahogy általában az egy lapon másodjára linkelt video esetében az én reakcióm (én meg csak azért írtam kevésbé komoly formában, mert nem vagyok híve az ilyen reakcióknak, mivel "na és akkor mi van ha kétszer írja be ugyanazt más?" állásponton vagyok, vagyis csak heccbõl írtam, nem gondoltan komolyan :D). Mellesleg az elsõ mondatodat hol írták? :D (ezek mindig érdekelnek, sorry :D).

Ha már valaki linkel valamit, igazán visszább olvashatna néhány postot, hogy ne találja fel ismét a spanyol viaszt. Ez csak megjegyzés :).

Link to comment
Share on other sites

Guest

Én kezdek kedvet kapni a promóanyagoktól a beta-hoz. :)

[beta] [beta] [beta]

Link to comment
Share on other sites

Levike1988

Ha volt már,akkor bocs!

Link to comment
Share on other sites

Cori

szerintem hatalmas jatek lesz

Link to comment
Share on other sites

takii

szerintem hatalmas jatek lesz

a videókból ítélve szerintem is nagy játék lesz.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Jó lesz ez csak nem tudnak megszabadulni a szokásos cod hülyeségektõl! (Konkrétan az MI-re gondolok!)

Link to comment
Share on other sites

aki10

Ötlet:

Multiban 25 Kill Streak után Napalm...

Link to comment
Share on other sites

Zizou2

Ötlet:

Multiban 25 Kill Streak után Napalm...

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Nagy arc az ezredes "annyira valósághû hogy összecsinálja magát tõle az ember" meg "ha elkezdenek ránk lőnni a fejedbeverek"... :lol: Ugyan az a pályarész mint az E3-mon. Könnyebbnek tűnik a heli vezetése mint a Bad Company 2-ben. :)

Link to comment
Share on other sites

Raven

Nagy arc az ezredes "annyira valósághû hogy összecsinálja magát tõle az ember" meg "ha elkezdenek ránk lõnni a fejedbeverek"... :lol:

nem vicces egyáltalán. minek szerkesztettél bele még egy mondatot? próbálod több hallgatás után kigyûjteni a mondatfoszlányokat amiket részben megértettél vagy mi?

Link to comment
Share on other sites

Guest

Pontosan, nem tudok angolul, erre emlékszem a hozzászlólásodból a MW2 topikba amikor beidézted az általam linkelt angol port forwarding leírást és bizonygattad hogy a router IP-jére kell portot nyitni. :lol: Minden topikba utánam fogsz járni kötekedni? Nyomorék. :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Raven

Pontosan, nem tudok angolul, erre emlékszem a hozzászlólásodból a MW2 topikba amikor beidézted az általam linkelt angol port forwarding leírást és bizonygattad hogy a router IP-jére kell portot nyitni. :lol: Minden topikba utánam fogsz járni kötekedni? Nyomorék. :closedeyes:

akkor gyere fel délután mumble-re, had hallgassam meg h milyen király vagy angolból. csak aztán nehogy elakadj a köszönésnél. :D

a követésrõl meg annyit h te közösségi oldalakon mentél utánam és azzal töltötted a szánalmas életed egy részét hogy a családi fotóimat szerkesztetted át és töltötted fel a netre. szerintem te újradefiniálod a nyomorék szót. akinek ilyenre van ideje annak igen jelentéktelen és üres élete lehet, ami a jellemedet ismerve nem meglepõ.

Link to comment
Share on other sites

Guest

A gimit az USA-ban jártam, errõl ennyit. :lol: Mumble vazze, get a life. :rolleyes:

@Bullittt: kösz a videót, és mindenkitől elnézést a szefos kollega off-topic fröcsögése miatt. :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Gyerekek, fejezzétek be a civakodást -_-

(nem kell pattogni, hogy "De hát õ kezdte!")

szerk.: mi ez a mumble? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

szerk.: mi ez a mumble? :D

Kocka gyerkõcök Skype-ja.

Link to comment
Share on other sites

Raven

A gimit az USA-ban jártam, errõl ennyit. :lol: Mumble vazze, get a life. :rolleyes:

akkor még nagyobb szégyen h nem tudsz angolul. gondoltam h nemet fogsz mondani, a keyboard warrior-oknak már a beszéd is megterhelõ.

Kocka gyerkõcök Skype-ja.

hát tudod, mi szoktunk kommunikálni játék közben. talán ezért van h mi nyerünk, ti meg nem.

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

/OFF

Folytassátok már MSN-en vagy ezen a mumble-n. Szerintem senki nem kíváncsi rá, kinek, mi a baja a másikkal. Bár ha jól gondolom hiába pazarlom a sorokat...szép szóból sose ért az ember. <_<

Mellesleg mindketten elég gyerekesen viselkedtek, csak megsúgom halkan.

/On

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...