Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call Of Duty: Black Ops sorozat


Balee

Recommended Posts

arazu

Igazából a CoD4 után csak szarok jöttek ki ezen az ágon.

Biztos végigtolom azért a két órás single playert... :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

én a cod4 utáni single-ket egyáltalán nem tudtam élvezni,a mw2 multija meg jó lett volna ha nincs az iwnet,ahem marad a dedikált szerver

de már nem nagyon érdekel,manapság jó ha fél órát játszom,akkor is csak bad company 2 multi

már be sem próbálkozom az új játékokkal

Link to comment
Share on other sites

OG

Nem csak vietnámi hadszíntér lesz a játékban (sõt több korszak is lesz)

Hát nagyon kiváncsi leszek rá. A több korszak, úgyl esz mint a CoD 5-ben?

de már nem nagyon érdekel,manapság jó ha fél órát játszom,akkor is csak bad company 2 multi

már be sem próbálkozom az új játékokkal

Figy én most végigviszem a fontosabb játékokat 2005-tõl napjainkig. Komolyan a Demon Stone jobban lekötött mint a valami mostani csúcsjáték. :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

cod5ben hol volt neked több korszak azt mondd meg? :D

csak több front volt (keleti meg csendes-óceáni)

Link to comment
Share on other sites

OG

cod5ben hol volt neked több korszak azt mondd meg? :D

csak több front volt (keleti meg csendes-óceáni)

Azért idõben is mentünk elõre, talán nem jó példa volt, de érted a lényeget nem? :P

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

De a több korszak ne 2-3 évente legyen már :D Mert a II. világháború az egy korszak, ezen nem tudom mit kell vitatkozni.

Érted te is? :D

Link to comment
Share on other sites

2sd

Trailert elnézve+ az elemzést, nem sok jóra számítok. Vietcong óta, egyetlen jó vietnamos játékot nem láttam. (Battlefield Vietnam kivétel, mert azt nem játszottam.) Most komolyan, minek kell bele ilyen misztikumos, "hiperszupertitkosakármi"??? Nem lehetne összedobni, egy jó vietnamos pfs-t, laza történettel (pl Platoon, Full metal Jacket, Apocalypse Now!)???? Meg jó lövöldözés kéne pl. helikopteres minigunnal irtani a vietcongot meg hasonlók. Ennyi az egész. Szerintem.

Nekem is ez volt az elsõ gondolatom, nem fér a fejembe, hogy miért nem lehet egy hagyományos sztorit összehozni, nem kell se misztikum, se semmi, szóljon a somebody to love, dübörögjön az m60, legyen rengeteg üvöltözés, iszonyat mennyiségû vér, látványos animációk, k.rva sok növény és borítékolható 30 game of the year plecsni.

necreon

nekem anno az elsõ spider man játék tetszett, és ha jól emlékszem azt is õk csinálták. Egy jó designer kell nekik, mert amúgy rendben volt a waw is(az orosz kampány szvsz nagyon sok játéknak odavert, a többi része viszont elmondhatatlanul unalmas volt.)

Link to comment
Share on other sites

Balee

A legutóbbi Spider-Man-t, a Web of Shadows-t fejlesztette a Treyarch.

Link to comment
Share on other sites

Zizou2

ez a topic most azért nyílt hogy mindenki fikázza a játékot?? mert annak nincs sok értelme :)

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Nem mindenki, nekem pl tetszett az 5-is, ezis jólesz, attól hogy nem hozza az IW részek szinvonalát, ettõl függetlenül biztos vagyok benne, hogy egy jó Vietnámos lövöldét kapunk!

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

én is "csak" azt várom el, mint a WaW-tól, hogy jót szórakozzak alatta. ( FOR MOTHER RUSSIA!)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Igazából majd akkor érdemes fikázni, ha kijött és szar lett. :D

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Na akkor hozzászólok én is hogy ne (szinte) csak negatív vélemény legyen! Nekem is tetszett az 5. rész, sõt én nagyon örültem neki, hogy visszatértek a 2. vh-s szférába mert nekem az akkori fegyverek, egyenruhák, csaták olyan hangulatot adnak amit nem tud pótolni egy modern háborús játék se legyen az akármilyen jó!

A 7. rész pedig szerintem biztos hogy jobb lesz az 5.-nél mert gondolom tanultak a fejlesztõk az ott vétett hibákból! Bár én egyedül az MI-t tudnám felróni hibaként az 5. résznél mert az gyakorlatilag nem volt mint ahogy összes codben sem! Ezen a "a scipt felülemelkedik az MI" hozzáálláson változtathatnának már!

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A legutóbbi Spider-Man-t, a Web of Shadows-t fejlesztette a Treyarch.

Sz*r is lett. Alig ment 30 fps-el, helyenként nagyon durván beakadt, volt hogy szétvágta a winfos színbeállítását, fagyott, a grafikán semmit nem lehetett állítani. Egy alapvetõen jó játékot technikai szempontból a földdel tettek egyenlõvé. A CoD van akkora név, hogy ezt ne engedhessék meg maguknak, de ezért kíváncsi vagyok, hogy egy aránylag reálisabb témával mit tudnak kezdeni. A WaW alapján, nem túl sokat.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Sz*r is lett. Alig ment 30 fps-el, helyenként nagyon durván beakadt, volt hogy szétvágta a winfos színbeállítását, fagyott, a grafikán semmit nem lehetett állítani. Egy alapvetõen jó játékot technikai szempontból a földdel tettek egyenlõvé. A CoD van akkora név, hogy ezt ne engedhessék meg maguknak, de ezért kíváncsi vagyok, hogy egy aránylag reálisabb témával mit tudnak kezdeni. A WaW alapján, nem túl sokat.

konzolra ugy tudom jófajta jatek lett :unsure:

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

konzolra ugy tudom jófajta jatek lett :unsure:

persze, ott nem kellett annyit optimalizálni, de technikailag pc-n tényleg a béka segge alatt volt.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Na akkor hozzászólok én is hogy ne (szinte) csak negatív vélemény legyen! Nekem is tetszett az 5. rész, sõt én nagyon örültem neki, hogy visszatértek a 2. vh-s szférába mert nekem az akkori fegyverek, egyenruhák, csaták olyan hangulatot adnak amit nem tud pótolni egy modern háborús játék se legyen az akármilyen jó!

A 7. rész pedig szerintem biztos hogy jobb lesz az 5.-nél mert gondolom tanultak a fejlesztõk az ott vétett hibákból! Bár én egyedül az MI-t tudnám felróni hibaként az 5. résznél mert az gyakorlatilag nem volt mint ahogy összes codben sem! Ezen a "a scipt felülemelkedik az MI" hozzáálláson változtathatnának már!

A 3-ban csak a felvillanó gombok nyomkodása volt jó.

Link to comment
Share on other sites

2sd

A legutóbbi Spider-Man-t, a Web of Shadows-t fejlesztette a Treyarch.

Az elsõ film alapján készülõ játékot is õk csinálták - sajnos flashre épül az acti honlapja, de csináltam róla képet, kattintani se kell. :D

IPB Image

Én se voltam biztos benne, azért kerestem rá, csak úgy rémlett.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Az elsõ film alapján készülõ játékot is õk csinálták - sajnos flashre épül az acti honlapja, de csináltam róla képet, kattintani se kell. :D

IPB Image

Én se voltam biztos benne, azért kerestem rá, csak úgy rémlett.

az elsõ spiderman jo volt :unsure:

de ez nem CoD topic? :D

Link to comment
Share on other sites

takii

Na akkor hozzászólok én is hogy ne (szinte) csak negatív vélemény legyen! Nekem is tetszett az 5. rész, sõt én nagyon örültem neki, hogy visszatértek a 2. vh-s szférába mert nekem az akkori fegyverek, egyenruhák, csaták olyan hangulatot adnak amit nem tud pótolni egy modern háborús játék se legyen az akármilyen jó!

A 7. rész pedig szerintem biztos hogy jobb lesz az 5.-nél mert gondolom tanultak a fejlesztõk az ott vétett hibákból! Bár én egyedül az MI-t tudnám felróni hibaként az 5. résznél mert az gyakorlatilag nem volt mint ahogy összes codben sem! Ezen a "a scipt felülemelkedik az MI" hozzáálláson változtathatnának már!

2. vh-val nekem sincs bajom csaták meg minden...szerintem az lehetett a helyzet a waw-al, hogy sokan megunták a 2.vh-t.

A CoD4 után nehéz volt jobbat csinálni anno, lehet ez volt az ok, mindenki nagyobb dolgot várt tõle.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Új infók:

"Ha igazak a pletykák, akkor nyílpuskával is operálunk majd a Call of Duty: Black Ops-ban

Ha még emlékeztek, a Call of Duty: Black Ops nemrég kijött trailerében volt néhány rövidke képsor, mikor egy repülõ belsejét szemlélhettük. Nos, az USA Today elõzetes írása szerint a SR-71 Blackbird típusú gépbõl a földön harcoló társainkat kell majd irányítani oly módon, hogy a harctéren oda klikkelünk, ahová szeretnénk hogy menjenek.

A másik érdekesség a nyílpuska. Az Urál havas vidékin, a WMD nevû küldetés során elõkerülõ mûszer érdekessége, hogy kétfajta lõszer használható hozzá. Egyfelõl alapból van ugye a sima nyíl, de ha valamivel nagyobb pusztításra vágyunk, robbanónyilakat is használhatunk. Ez a fegyver nagyjából a mesterlövész kategóriának felel meg; célzáskor a lélegzetünk visszatartásával tudunk majd pontosabban lõni. A Treyarch játékokra jelemmezõ kooperatív mód természetesen helyet kapott a játékban, 2-4 fõ részére. Igaz, a teljes történet igazából csak 2 fõ részére lett szabva."

Info: GS

Azért ez a robbanó lövedékes nyílpuska eléggé lol. :D

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Smells like Turok.

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Azért ez a robbanó lövedékes nyílpuska eléggé lol. :D

Errõl mindig Schwarzenegger jut eszembe :) (fõleg Predatorból)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Smells like Turok.

or Half Life

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Így ebbõl a trailerbõl kiindulva (számomra) ígéretesnek tûnik.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...