Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call Of Duty: Black Ops sorozat


Balee

Recommended Posts

Balee
IPB Image


A napokban jelentette be az Activision a sorozat 7. részét, Black Ops alcímmel, amely a sorozat történetében elõször (többek között) Vietnamban fog játszódni. Ma megjelent az elsõ teaser/trailer.

Filmszerûségbõl ismét nem lesz hiány, elsõre ez szûrhetõ le a Black Ops debütáló kedvcsinálójából. Az Activison biztosra akar menni, rácáfolva a nemrégiben felröppent botrányokra, Vietnám még soha nem fortyogott ennyire, lángtengerbe borulnak Ho Si Minh dzsungelei. Az már biztos, hogy helikopteres aprításban is lehet részünk, a tavalyi év végén netre került, az egyetlen igazi kihívónak várható Medal of Honor videója -többek között- ebben is jeleskedett. A körítés is több dologra felhívja a figyelmet: netán egy kórházban emlékszünk vissza a vietkongokkal vívott, tabukat döntögetõ ütközetekre? A moralitás ledöntése, kíméletlen túlélés, egy fanatikus ideológiákkal röghöz kötött, gerilla modorral támadó ellenséggel szemben.

Túl sok konkrétumot még nem lehet tudni a játékról, de a trailert elemezve a következõ dolgok kiderülnek:

Trailer elemzés

Megjelenés: 2010. november 9.
Link to comment
Share on other sites

mark44

Reménykedek benne, hogy az MW2nél lejjebb nem csúszik a sorozat, bár ha a Treyarch csinálja akkor tuti h még jobban lecsúszik :lol:

Link to comment
Share on other sites

Snexi

szokásos fos

Link to comment
Share on other sites

Balee

Sajnos én is ettõl félek, a WaW nagyon gyenge volt, a hangulat egyenlõ volt a nullával. Annál rosszabb már nem lehet, inkább reménykedem, hogy legalább az MW 2 szintjét eléri. (bár az is csak egy fokkal volt jobb a WaW-nál :D)

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

úgy látszik velem nagy baj van, ugyanis nekem tetszett a WaW, igaz nem annyira, mint az elsõ Cod vagy a Modern Warfare 1 (de a CoD 2-nél nekem minden képen jobban tetszett). A WaW-nál nekem csak a hangokkal voltak bajok, nem voltak olyan jók.

Remélem, hogy a Black opskicsivel jobb lesz.

Link to comment
Share on other sites

aki10

Lenne 1 ötletem ami jó lenne, ha bennelenne majd a játékban (hátha nekik is eszükbe jut)Napalmos Kill Streak!

Amúgy meg amint leírtam a Modern Warfare topicban is, a trailer alapján folytatja a World at War brutalítását!(bár testrész leszakadás nincs a robbanásnál, de ez szerintem csak elõvigyázatosság)

Link to comment
Share on other sites

takii

Nem tudom, engem nem lelkesít fel a CoD7.

WaW se tetszett, a legjobb CoD-ok szerintem CoD1, CoD2, 4, és mw2. Ezek közül is a 4 és az mw2(csak steam ne lenne és nem lenne probléma, habár lekopogom, mostanában nem sok baj volt vele).

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Nem tudom, engem nem lelkesít fel a CoD7.

WaW se tetszett, a legjobb CoD-ok szerintem CoD1, CoD2, 4, és mw2. Ezek közül is a 4 és az mw2(csak steam ne lenne és nem lenne probléma, habár lekopogom, mostanában nem sok baj volt vele).

Steam-el sose colt baj, inkább az IWnet.

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Steam-el sose colt baj, inkább az IWnet.

Dehogynem volt baj a steammel.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

mw2 multiját kinyírta az iwnet

egyszerûen elvette tõle mindig a kedvem ha egy kicsit multizhatnékom volt

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ahogy látom a következõ CoD megint modern környezetben fog játszódni... van az az érzésem, hogy meg is lesz az eredménye, ami a színvonalon fog látszódni. A tipikus "kiadunk valamit ami most divatban van" játék este.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Ahogy látom a következõ CoD megint modern környezetben fog játszódni... van az az érzésem, hogy meg is lesz az eredménye, ami a színvonalon fog látszódni. A tipikus "kiadunk valamit ami most divatban van" játék este.

Modern Warfare > World War 2

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Modern Warfare > World War 2

Ki mondta hogy nem? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Egyszer azért végigviszem, bár jó lenne ha nem 6 órás single lenne benne.

Link to comment
Share on other sites

Cori

trailer alapjan jóféle... WaW tetszett, szerintem jó game lesz belole... a Treyarch majd most az IW bebukása utan megmutatja mire képes :D

Ahogy látom a következõ CoD megint modern környezetben fog játszódni... van az az érzésem, hogy meg is lesz az eredménye, ami a színvonalon fog látszódni. A tipikus "kiadunk valamit ami most divatban van" játék este.

azert nem a mai világban jatszodik...

Link to comment
Share on other sites

takii

mw2 multiját kinyírta az iwnet

egyszerûen elvette tõle mindig a kedvem ha egy kicsit multizhatnékom volt

ismerõs a helyzet :D

de ez CoD7 lesz, ne legyünk ennyire pesszimisták :D

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Egyszer azért végigviszem, bár jó lenne ha nem 6 órás single lenne benne.

Lehet, hogy olyan szuper játék lesz, hogy még az 5-6 óra is sok lesz belõle. :D

Link to comment
Share on other sites

Levike1988

Nem,hogy elõrendelni nem fogom,szerintem kipróbálni sem!Nem kell részleteznem,hogy a MW2 "best buy" miatt ez a véleményem! :lol:

Link to comment
Share on other sites

mark44

A sok CoD fanboy úgyis megveszi, akármennyire szar lesz :D

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

A sok CoD fanboy úgyis megveszi, akármennyire szar lesz :D

az még egyáltalán nem biztos, hogy szar lesz

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

az még egyáltalán nem biztos, hogy szar lesz

A treyarch jót még nem tett le az asztalra.

Link to comment
Share on other sites

OG

Trailert elnézve+ az elemzést, nem sok jóra számítok. Vietcong óta, egyetlen jó vietnamos játékot nem láttam. (Battlefield Vietnam kivétel, mert azt nem játszottam.) Most komolyan, minek kell bele ilyen misztikumos, "hiperszupertitkosakármi"??? Nem lehetne összedobni, egy jó vietnamos pfs-t, laza történettel (pl Platoon, Full metal Jacket, Apocalypse Now!)???? Meg jó lövöldözés kéne pl. helikopteres minigunnal irtani a vietcongot meg hasonlók. Ennyi az egész. Szerintem.

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Trailert elnézve+ az elemzést, nem sok jóra számítok. Vietcong óta, egyetlen jó vietnamos játékot nem láttam. (Battlefield Vietnam kivétel, mert azt nem játszottam.) Most komolyan, minek kell bele ilyen misztikumos, "hiperszupertitkosakármi"??? Nem lehetne összedobni, egy jó vietnamos pfs-t, laza történettel (pl Platoon, Full metal Jacket, Apocalypse Now!)???? Meg jó lövöldözés kéne pl. helikopteres minigunnal irtani a vietcongot meg hasonlók. Ennyi az egész. Szerintem.

Nem csak vietnámi hadszíntér lesz a játékban (sõt több korszak is lesz)

Link to comment
Share on other sites

Snexi

fogadok hogy atomot megint nem hagyják ki belõle (trailerben is benne van ahogy a rakéta száll föl)

4be még volt,mert tényleg újdonság erejével hatott,meg nagyon korrekt volt az egész de mostmár unalmas

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nem csak vietnámi hadszíntér lesz a játékban (sõt több korszak is lesz)

Úgy tudom lesz még Kuba és Északi sarok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...