Jump to content
GSForum - Segélyvonal

All Points Bulletin


jardo

Recommended Posts

jardo

Igaz ugyan, hogy a játék MMO lesz, viszont nem RPG, úgyhogy szerintem jobb helye lenne itt.

Ha valaki esetleg nem tudná, mirõl is van szó: egy MMO, melyben két frakció közül választhatunk, lehetünk bandázó bûnözõk, vagy pedig a rend éber õrei (utólag sajnos nincs mód váltani). A feladat értelemszerûen az egyik oldalon a minél nagyobb rombolás és káosz okozása, a törvénytelen meggazdagodás, stb., míg a másik odalon a bandák és bûnözõk megfékezése, a rend fenntartása.

Karakterünk megalkotásánál hatalmas szabadságot kapunk, mi választhatjuk meg pl. nemünket, alkatunkat, frizuránkat, tetoválásainkat, ruházatunkat és még egy sor más tulajdosnágot is.

A játéktér (ha jól emlékszem) 4 kerületre lesz osztva, ezekbõl 3 lesz olyan, amiben lehet akciózni, és lõni arra, akire csak kedvünk tartja, míg a 4. kerület a béke szigete lesz, itt tudunk majd fejlõdni, vásárolgatni, illetve kommunikálni más játékosokkal.

A zárt béta már folyik, és elvileg júliustól elindul a játék a nagyközönség számára is. Az elsõ visszajelzések a béta alapján pozitívak, így minden okunk megvan, hogy reménykedjünk és várjuk a játékot.

Hivatalos oldal

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nagyon érdekelt volna a játék, meg is akartam venni, de így hogy a játék órákért fizetni kell, háát nem tudom..., hülye egy rendszer. <_<

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nagyon érdekelt volna a játék, meg is akartam venni, de így hogy a játék órákért fizetni kell, háát nem tudom..., hülye egy rendszer. <_<

Sztem viszont jobb, mint az a rendszer, ahol van mondjuk 30 napod, és ha csak 4-5 órát játszol ez alatt a 30 nap alatt, akkor is vége a hozzáférésnek 30 nap után. Így pont annyit fizetsz, amennyit játszol. :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Sztem viszont jobb, mint az a rendszer, ahol van mondjuk 30 napod, és ha csak 4-5 órát játszol ez alatt a 30 nap alatt, akkor is vége a hozzáférésnek 30 nap után. Így pont annyit fizetsz, amennyit játszol. :)

Annál persze, hogy jobb, de én azt hittem, hogy nem is lesz semmilyen havidíj. :D

Link to comment
Share on other sites

jardo

Annál persze, hogy jobb, de én azt hittem, hogy nem is lesz semmilyen havidíj. :D

Ja, hát úgy más... :D

Viszont ha már fizetõs, akkor jobb, hogy ilyen. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
_Raidon_

Megvan a játék gépigénye:

Minimum:

OS: Windows XP

Processor: Intel Core 2 DUO @ 2.13 GHz / AMD Athlon 64 X2 4200+

Memory: 2 Gb

Hard Drive: 15 Gb free

Video Memory: 256 Mb

Video Card: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1800

Sound Card: DirectX Compatible

Network: Broadband connection required to install and play

DirectX: 9.0c

Ajánlott:

OS: Windows Vista/7

Processor: Intel Core 2 Quad @ 2.4 GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.6 GHz

Memory: 4 Gb

Hard Drive: 15 Gb free

Video Memory: 512 Mb

Video Card: nVidia GeForce 9800 / ATI Radeon HD 4800

Sound Card: DirectX Compatible

Network: Broadband connection required to install and play

DirectX: 10

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Damnedking

Nah kaptam beta keyt, 1napba telt mig letöltötte ez a fos nem baj mert a jatek egy kalap xar,ennel a gta4 multija sokkal jobb,szebb és ugyanugy 20-40fpsel fut mind2 maxon

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Ha ezt igy akarjak kiadni hát hajra nem lesz sok vevõ rá elég szánalmas...

Link to comment
Share on other sites

mark44

Hû micsoda velõs értékelés, mennyi pro és kontra. KisTehén!ki menj el játékújságírónak :o -_-

Link to comment
Share on other sites

mr_zone

Nagyon érdekelt volna a játék, meg is akartam venni, de így hogy a játék órákért fizetni kell, háát nem tudom..., hülye egy rendszer. <_<

Lesz 30/90/180 napos elõfizetési lehetõség is az aktív játékidõ vásárlás mellett. Ha jól tudom, a 30 napos 10 Dollár lesz. Az már más kérdés, hogy hányan fognak fizetni, mert annak ellenére, hogy nagyon jó játék, nincs igazi fejlődési és quest rendszer. A különleges testreszabhatóság pedig nem elég indok arra, hogy havidíjat fizessek.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

KisTehén!us, én meg kezdtem olyan reményben élni, hogy majd csak egyszer kell megvenni.. :(

Ááá pedig most kaptam BETA kulcsot és nagyon tetszik a játék.

Igen, jobban mint a GTA4.. ennek is van olyan jó grafikája mint annak és ez érdekesen simán elmegy maxon, az meg még lowon is ugyanaz mintha highon. Na de off téma.

Küldetés rendszer egyaránt, nincs hiány belõlük. Group rendszer is, verdák, fegyverek.. fõleg a karakterek végtelenszámra való testreszabása. :D

De szóval na, kár, h fizetõs lesz.. :(

Link to comment
Share on other sites

Csirek

Bashur rakott fel majdnem egy órányi gameplay-t, ahogy játszik egy haverjával. Brutális. :D

youtube link

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ripley

Mi a helyzet ezzel a gémmel?

Lehet már írtam, de az 5 órás CBban nagyon tetszett a game. De ha csak órákat lehet megvenni, akkor sajnos felejtõs.. :/

Változott kb. 2 hónap alatt valamit a játék?

Link to comment
Share on other sites

mark44

Bukás lett az egész játék. Asszem a szerókat is lekapcsolják hamarosan :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

A karakter kreáláson kívül fos. :D

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Ha mondjuk F2Pjé tennék, az nem lenne rossz. :D :D

De tényleg lekapcsolják?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Ha mondjuk F2Pjé tennék, az nem lenne rossz. :D :D

De tényleg lekapcsolják?! :blink:

Úgy is egy unalmas szar lenne, szal tökmindegy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Sensei007

Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy szerintetek ez a jobb játék vagy a Gta4?

Multiplayer játékmod játékélmény stb

Meg azt hogy 2 giga rammal érdemes-e nekiállni

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Tökmindegy, tudomásom szerint a játék már nem megy, a szervereket is leállították.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Tökmindegy, tudomásom szerint a játék már nem megy, a szervereket is leállították.

Újraindítják 2011 elsõ negyedévében, ingyenes lesz micro-payment társaságában, addig kicsit átdolgozzák.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Ripley

Sikerült bejutnom a CB-be és nem csalódtam, mivel ugyanazt kaptam, mint még 1 éve a szintén CB-ben! :)

Nagyon jó a játék, mint azt már az APB-s hírben is leírták, hamarosan pedig jön az OB.

Egy picit még optimalizálatlan, de sztem jó lesz ez! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tyie

Hali!

Kipróbáltam haverral játékot. Egy gyenge GTA másolat MMO formában, de nem rossz. Van feelingje!:)

...kár hogy minden pozitívumot eltöröl a szerver lag, és a 200as pingek :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...