Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Energiaitalok


kenderendre

Recommended Posts

Raven

milyen a monster?

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

milyen a monster?

Név alapján arra tippelnék, hogy szörnyû.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Jaja, nagyon durván begyûrûzött az országba. Kb már tényleg mindenhol kapni, és 0,5L 310-320 Ft-ért rendesen megéri. Amúgy ez nem az eredeti monster, Svédországban gyártják, de ugyanaz van benne.

Ginszeng, l-karnitin... Ezt a két összetevõt tudom említeni, ami ér is valamit, meg persze a b vitaminokat. A ginszeng ugye tudjuk mi, az l-karnitin pedig fokozza a zsírégetést. Az már más kérdés, hogy kb 10 litert kéne betolnod, hogy értelme is legyen. ^.^

Próbáltam már az általam eddig fellelt mind a 3 változatot. A "natúr" zöld rohadt finom, semmi köze a többi itthon kapható energiaitalhoz. A ripper nagyon édes, de az se rossz cucc. Ami leginkább hasonlít az itthon fellelhetõ hasonló termékekhez, az a low-carb, azaz az alacsony kalóriás változat.

A lényeg az, hogy igyatok Monstert, mert isten. ^^ 320 Ft soknak tûnhet, de 0,5l az fél liter, 250ml-re számítva pedig 155-160 Ft-ról beszélünk, ami annyi, mint átlagban a Hell. Csak ez sokkal jobb. x]

Edit: a M. pörget rendesen, fõképp, ha elsõre tolsz be egyet. A 150mg koffein és a 2000mg taurin egybõl odateszi magát. Persze ennek is csökken a hatása minden újabb dobozzal.

Hol 320 bszod. :o Kartonnal venném is annyiba,én meg kiadtam 500/db érte 1hete...

Amúgy 2órája ittam a rippert,még most is érzem a lábamban h pörögnék,nagyon komoly a cucc,és 1-2hét és jön hozzám az eredeti amcsi monster is remélem. B)

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

milyen a monster?

Én még csak a zöld félét kóstoltam, ízben hasonló mint a legtöbb energiaital, csak miután megittad akkor érezni némi kesernyés ízt, nekem anyira nem jött be! (szombaton versenyen jelen volt egy srác akit szponzorál a Monster, így ingyen osztogaták, beis toltam vagy 2litert B) )

Link to comment
Share on other sites

a880120

TT inkább te mond meg, hol szerzed olyan olcsón? Mert én is 320-t tudnék hozzájutni. Béár nekem inkább már nem kell. Sok... tartogatni meg nem lehet csak úgy.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Ezek szerint én vettem drágán pár napja,idõm meg nincs minden vegyesboltba benézni pesten éppen hol vesztegetik 320ba,de lehet azt kéne.Egy srác igérgette nekem tud amcsiból hozatni Assault,Khaos,M-80..stb szörnyeket...meglátom mi lesz belõle.

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Van valami olyan energiaital, ami nem undorítóan édes? Eddig amit meg bírtam inni, az a bomba volt, de azt is csak egyszer, részegen. Hugom állandóan ilyen löttyöket iszik, néha érzem a szagát, már attól is hányingerem van.

Viszont ha több, mint egy éjszakát kell rajzolnom, akkor jó lenne valami, amit meg bírok inni és segít is. Sajnos éjszaka a kávé kilõve, az albiban csak lábossal tudnék csinálni, az meg felejtõs. :)

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Bomba,de abból is alap a 600ml-es verzió,ráadásul az éri meg leginkább abból,tesco stb helyekrõl 400Ft körül.Esetleg a zöld monstert még kipróbálnám helyedbe.

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Van valami olyan energiaital, ami nem undorítóan édes? Eddig amit meg bírtam inni, az a bomba volt, de azt is csak egyszer, részegen. Hugom állandóan ilyen löttyöket iszik, néha érzem a szagát, már attól is hányingerem van.

Viszont ha több, mint egy éjszakát kell rajzolnom, akkor jó lenne valami, amit meg bírok inni és segít is. Sajnos éjszaka a kávé kilõve, az albiban csak lábossal tudnék csinálni, az meg felejtõs. :)

Tavasziszünetbe éjszakás Lan party-n megittam 2db 1.5l-es Kobrát, olyan jót aludtam tõle reggel, még nemtalálkoztam olyan energia italal amitõl tovább fent birtam maradni, én inkább a kávéra voksolok ilyen téren! (de biztos ezis egyénfüggõ)

Link to comment
Share on other sites

gyibi

Nekem legjobban az Adrenalin jön be. Szerintem a többinek vizes íze van.

Rám sem nagyon hat, csak akkor, ha egymásután megiszok 4-et úgy hat és nem tudok aludni. Egyébként semmit nem érzek a hatásból. Bár már rég ittam...

Egyik exemnek szívritmus zavara lett a sok energiaitaltól.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Tavasziszünetbe éjszakás Lan party-n megittam 2db 1.5l-es Kobrát, olyan jót aludtam tõle reggel, még nemtalálkoztam olyan energia italal amitõl tovább fent birtam maradni, én inkább a kávéra voksolok ilyen téren! (de biztos ezis egyénfüggõ)

Még szép h egy erõs feketétõl jobban fenn vagy,sõt még a fekete teától is ha olyan típus.Energiaitalt inkább a magas taurin tartalom miatt fogyasztják sportolók is,illetve az íz miatt ugye,meg rövidebb távon is pörget a normális nem kobra szint.Egyszerûen más kategória mint a kávé,nagyon kár is hasonlítgatni ilyen szinten.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Tavasziszünetbe éjszakás Lan party-n megittam 2db 1.5l-es Kobrát, olyan jót aludtam tõle reggel, még nemtalálkoztam olyan energia italal amitõl tovább fent birtam maradni, én inkább a kávéra voksolok ilyen téren! (de biztos ezis egyénfüggõ)

Akkor nekem sem hatott eleget, ugyanolyan fáradt voltam, mintha nem ittam volna, ezért a második éjszaka maradtam a sörnél.

Link to comment
Share on other sites

Jooni

Tavasziszünetbe éjszakás Lan party-n megittam 2db 1.5l-es Kobrát, olyan jót aludtam tõle reggel, még nemtalálkoztam olyan energia italal amitõl tovább fent birtam maradni, én inkább a kávéra voksolok ilyen téren! (de biztos ezis egyénfüggõ)

Érdekes ezt haverom is mesélte hogy meccs elõtt betolt egy üveggel és nem hogy élénkebb lett de el is aludt a buszon :D

Ma láttam tescoban ezt a Red Bull Shott-ot, 500 Ft :blink:

Van valami olyan energiaital, ami nem undorítóan édes? Eddig amit meg bírtam inni, az a bomba volt, de azt is csak egyszer, részegen. Hugom állandóan ilyen löttyöket iszik, néha érzem a szagát, már attól is hányingerem van.

Viszont ha több, mint egy éjszakát kell rajzolnom, akkor jó lenne valami, amit meg bírok inni és segít is. Sajnos éjszaka a kávé kilõve, az albiban csak lábossal tudnék csinálni, az meg felejtõs. :)

WATT cukormenteset ittam, de az kukába való!

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Ittam ma Kobrát. Veszettül rossz. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Ittam ma Kobrát. Veszettül rossz. :ph34r:

"Olcsó húsnak híg a leve"

Link to comment
Share on other sites

Flash_Gabber

hm, én régebben gyûjtöttem az energia italos dobozokat. Még megvannak majd egyszer folytatni akarom :rolleyes: van vagy 100 körül :huh: :lol:

Link to comment
Share on other sites

erdly

Én soha, semmilyen körülmény között nem éreztem még az energiaital hatását, szóval nem szoktam inni.

Link to comment
Share on other sites

marco045

Nem tudom, mi bajotok a kobrával. Szerintem simán jó. B)

Egyébként még énsem éreztem soha semmi hatást, max annyit, hogy elálmosodtam.

Viszont ez a Monster tényleg jó. :huh: Ma ittam, és 220-ért simán megéri fél liter. :huh: B)

Link to comment
Share on other sites

gbal65

Hát féléve megvan midnen nap.. Gratulálok ezuttal magamnak, hamarosan hazavágom a szivem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

buub

Viszont ez a Monster tényleg jó. :huh: Ma ittam, és 220-ért simán megéri fél liter. :huh: B)

ma vettem 99-é 1,5 ásványvizet és képzeljétek nem szomjaztam utána, na ez az ami gepárdre megéri.

Link to comment
Share on other sites

marco045

ma vettem 99-é 1,5 ásványvizet és képzeljétek nem szomjaztam utána, na ez az ami gepárdre megéri.

lol nyissunk akkor egy ásványvizes topikot is. :lol:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

ma vettem 99-é 1,5 ásványvizet és képzeljétek nem szomjaztam utána, na ez az ami gepárdre megéri.

Spar Budget ásványvíz meg csak 50 forint, és 2 liter. De én egyszer 35 forintért vettem leárazva B) Amúgy az a víz marha jó, tavaly osztálykiránduláson - a minél alacsonyabb költségvetés érekében - ilyet meg a legolcsóbb energiaitalt vettek mindenkinek, és a kettõ együtt rohadtul jó, az felpörgetett.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

1000L csapvíz 350 HUF. Nyertem B)

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

De a sparos cucc vastalanítva van. A rányomott szöveg alapján legalábbis, haverom szokta mondani rá mindig, hogy szerinte ez akkor is vasas. Meg voltam már olyan helyen, ahol kihagynám a csapvíz fogyasztását.

Link to comment
Share on other sites

Bice

Én most is Kobrát iszom. Ilyen alap energiaital, nincs vele semmi baj (szerintem). De pl. edzés elõtt mindig Red Bull-t iszom, ha épp vásárolok. Mondjuk a Monstert is meg fogom kóstolni, ha találok, illetve Rockstat akarok még venni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...