Jump to content
GSForum - Segélyvonal

101 PC Játék Amivel Mindenképpen Játszanod Kell


Adi86

Recommended Posts

Lord_KROK

Amondó vagyok, ha már C&C sorozat, akk Red Alert 2. Az a mérföldkõ.

Ebben teljesen egyetértek. De pl az új C&C nekem nem jött be, sõt a Ra3 (fõleg a küldetéslemez és a kivett multi) hagy némi kívánnivalót maga után ...

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hát nem játszottam vele, de vhogy nem bánom (ezek után). :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Csak ha teljes listákat küldenek be akkor sem került volna be, de ha Rome total War bekerül akkor minden okés, de mindig benne van a pakliban hogy nagy játékok nem fognak bekerülni.

Sajna nem mindenki tudja hogy a Shogun-ban számított elõször a terepviszony (nem volt mindegy hogy az íjjászok síkságon vagy dombok voltak), katonák fáradtak, Ez volt talán az elsõ 3D RTS is.

És ezt mind 2000-ben találta ki a total war.

azer durva a Shogun helyezése.. pedig marha sok egyediséget tartalmazott :huh:

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Ebben teljesen egyetértek. De pl az új C&C nekem nem jött be, sõt a Ra3 (fõleg a küldetéslemez és a kivett multi) hagy némi kívánnivalót maga után ...

Pl a c&c-nél ha sorozat lett volna, akkor kapásból nem is szavazok igennel. Az elsõ részt imádtam, akkor szerettem meg az rts mûfajt. A tiberium sunnal is jól elvoltam, de az már nem volt olyan jó, mint az elõdje. A red alert 1 nem tetszett, a 2-vel meg nem tudtam játszani, sosem volt meg, akkoriban beszerezni is rohadt nehéz lett volna felénk. Aztán ott van a renegade, ami egy rakás .... volt, pedig az ötlet nem volt rossz. A ra3 nagyon gyenge, a c&c3 jó, de már unom kicsit ezt a fajta játékmenetet. Az új részrõl meg inkább ne is beszéljünk... :(

szerk.: És kifelejtettem a kedvenc részem. A Generals még az eredetinél is sokkal jobb. :)

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Pl a c&c-nél ha sorozat lett volna, akkor kapásból nem is szavazok igennel. Az elsõ részt imádtam, akkor szerettem meg az rts mûfajt. A tiberium sunnal is jól elvoltam, de az már nem volt olyan jó, mint az elõdje. A red alert 1 nem tetszett, a 2-vel meg nem tudtam játszani, sosem volt meg, akkoriban beszerezni is rohadt nehéz lett volna felénk. Aztán ott van a renegade, ami egy rakás .... volt, pedig az ötlet nem volt rossz. A ra3 nagyon gyenge, a c&c3 jó, de már unom kicsit ezt a fajta játékmenetet. Az új részrõl meg inkább ne is beszéljünk... :(

szerk.: És kifelejtettem a kedvenc részem. A Generals még az eredetinél is sokkal jobb. :)

Attól hogy a c&c van belinkelve még késöbb lehet ajánlani egy mádik részt is ;), nekem a Red alert 2 az abszolut kedvent, és itt csak az 1 részre gondoltam nem a teljes sorozatra.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Pl a c&c-nél ha sorozat lett volna, akkor kapásból nem is szavazok igennel. Az elsõ részt imádtam, akkor szerettem meg az rts mûfajt. A tiberium sunnal is jól elvoltam, de az már nem volt olyan jó, mint az elõdje. A red alert 1 nem tetszett, a 2-vel meg nem tudtam játszani, sosem volt meg, akkoriban beszerezni is rohadt nehéz lett volna felénk. Aztán ott van a renegade, ami egy rakás .... volt, pedig az ötlet nem volt rossz. A ra3 nagyon gyenge, a c&c3 jó, de már unom kicsit ezt a fajta játékmenetet. Az új részrõl meg inkább ne is beszéljünk... :(

szerk.: És kifelejtettem a kedvenc részem. A Generals még az eredetinél is sokkal jobb. :)

Azért ez elvileg nem csak "jóság" lista, sõt nem is elsõsorban aszerint kellene értékelni, hogy melyik "jó". Hanem innováció, újítások, a játékipar szempontjából fontos húzások miatt is. A C&C(-sorozat) pedig egyértelmûen a legfontosabb játékok közé tartozik, akár tetszik, akár nem.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Lehet még szavazni? :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Majd 2 hét múlva. :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Lehet még szavazni? :)

3 nap a határidõ :) szal igen

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Majd 2 hét múlva. :)

Megint nem olvastátok el a post-jaimat, mert írtam már hogy csütörtök éjfélig lehet

csak egy napi összesítést csináltam hogy tudjátok hogy állunk, de jövõben nem csinálok mert akkor nem szavaztok ezekszerint <_< .

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Azért ez elvileg nem csak "jóság" lista, sõt nem is elsõsorban aszerint kellene értékelni, hogy melyik "jó". Hanem innováció, újítások, a játékipar szempontjából fontos húzások miatt is. A C&C(-sorozat) pedig egyértelmûen a legfontosabb játékok közé tartozik, akár tetszik, akár nem.

Bár nem játszottam minden résszel, de tudtommal a kihagyottak sem hoztak játékmenetbeli változást a korábbi részeihez képest. Ha a mindenképp kipróbálandót kéne kiválasztanom a sorozatból, akkor az elsõ részét mondanám. Persze lehet, hogy megváltozna a véleményem, ha a ra2-t is ismerném.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Megint nem olvastátok el a post-jaimat, mert írtam már hogy csütörtök éjfélig lehet

csak egy napi összesítést csináltam hogy tudjátok hogy állunk, de jövõben nem csinálok mert akkor nem szavaztok ezekszerint <_< .

Néha szakadj el kicsit a géptõl, mert nem erre gondolt. :D

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Azért ez elvileg nem csak "jóság" lista, sõt nem is elsõsorban aszerint kellene értékelni, hogy melyik "jó". Hanem innováció, újítások, a játékipar szempontjából fontos húzások miatt is. A C&C(-sorozat) pedig egyértelmûen a legfontosabb játékok közé tartozik, akár tetszik, akár nem.

Az alcímben benne van miszerint kéne szavazni,de nem sokan olvasák el. <_<

Néha szakadj el kicsit a géptõl, mert nem erre gondolt. :D

Hoops, akkor bocs Balee, HD 2 viszont vissza olvashatna egy picit mert már volt róla szó.

Meg mondom összíntén 2 nappal kevertem és pont egy ilyne kérédés után volt ezért keverten a Gizikét a gõzekével.

De attól még áll, hogy nem lesz több napi összesítés.

Lehet hogy kicsittöbbet kéne aludnom, a napi 5 óra helyet, de nem tudtam elaludni 2 órán keresztül :(

Bocsi mégegyszer is.

Gurga vállalta hogy segít, összeszámolni meg ellenörízni a dolgokat.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Megint nem olvastátok el a post-jaimat, mert írtam már hogy csütörtök éjfélig lehet

csak egy napi összesítést csináltam hogy tudjátok hogy állunk, de jövõben nem csinálok mert akkor nem szavaztok ezekszerint <_< .

Úgy tûnik nem "vetted" a poént.

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Úgy tûnik nem "vetted" a poént.

Hát nem, 2 napja keveset alszom, plusz csomó dolgom van és az egész nap egy rohanás. Most van egy normális szabad 30 percem, de már elvileg már egy másik gépet kéne beállítanom

de már az össed f..om kivan.

De most már kezd nehézkes lenni a felfogásom, de örülnék ha pm-ben elmagyaráznád. :(

Ma hülye vagyok (igaz mikor nem), de legalább beismerem a hibáimat.

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Hát nem, 2 napja keveset alszom, plusz csomó dolgom van és az egész nap egy rohanás. Most van egy normális szabad 30 percem, de már elvileg már egy másik gépet kéne beállítanom

de már az össed f..om kivan.

De most már kezd nehézkes lenni a felfogásom, de örülnék ha pm-ben elmagyaráznád. :(

Ma hülye vagyok (igaz mikor nem), de legalább beismerem a hibáimat.

2 hét múlva lesz a választások 2. fordulója.

Link to comment
Share on other sites

Adi86

2 hét múlva lesz a választások 2. fordulója.

Az még nem olyan biztos ;)

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Az még nem olyan biztos ;)

De igen. Április 25 - országgyûlési választások 2. fordulója.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Az még nem olyan biztos ;)

azert mondta Balee h 2hét mert akkor lesz választás tehat HD2 majd akkor szavazhat :) - ha leesett már akkor bocsi :)

Link to comment
Share on other sites

Adi86

azert mondta Balee h 2hét mert akkor lesz választás tehat HD2 majd akkor szavazhat :) - ha leesett már akkor bocsi :)

Már szoltak, köszönöm az magyarázatot.

Én abból indultam ki hogy Szentgotthárdon színtebiztos biztos nem lesz második kör, bár ez megint egy hülye kiindulás tõlem.

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Az elsõk a 101-es listán

1. C&C

2. Commandois

3. Warcraft 3

Jöhet a következõ 5 jelölt, aki elsõre posztol, azét bíráljuk, két napig fog tartani a szavazás, azaz szombat éjfélig, és nem lesz nap végi összefoglaló. A másik változás az hogy egy sorozatot elbírálása nem összevonva történik hanem külön-külön.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Akkor a következõ egy kalandjátékos kör:

Fahrenheit - a kalandjátékok megújítója, újszerû irányítás, különleges játékmenet, többféle irányítható karakter stb. stb.

The Longest Journey - minden idõk legjobb kalandjátéka sztem, vmi egészen lenyûgözõ a történet, a kitalált világ

The Secret of Monkey Island - a híres sorozat elsõ és legjobb része

Day of The Tentacle - LucasArts klasszikus, egyik legviccesebb és egyben legnehezebb kalandjáték, de vmi hatalmas

Full Throttle - szintén LucasArts-os kaland, egy szóval: zseniális :D

Számomra az összes örök klasszikus. :rolleyes:

Akkor határidõ: szombat éjfél.

Link to comment
Share on other sites

Bergamo
Fahrenheit: igen
The Longest Journey: nem
The Secret of Monkey Island: igen
Day of The Tentacle: igen
Full Throttle: nem

Link to comment
Share on other sites

Adi86
Fahrenheit: igen (forradalmi irányítás, kiváló zene és karaktermozgás,tessék elolvasni a tesztemet)
The Longest Journey: igen (kiváló történet)
The Secret of Monkey Island: igen (humora nagyon állat)
Day of The Tentacle: nem (inkább a Maniac Mansion, mert abban több foradalom volt)
Full Throttle: Nem

Link to comment
Share on other sites

Cori

huh en ezt kihagyom, nem jatszottam Fahrenheiten kivul semmivel (azt is csak 30 percig kb)... hajráf, gyõzzön a jobbik (marmint nem a pártra gondolok -.-' )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...