Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Alpha Protocol


jardo

Recommended Posts

-OJ-

Jah, akkor te csajoztál nyomozás helyett, azérnem. :D :D

Meglehet :D

Link to comment
Share on other sites

-max-

mennyire pontozzátok a jatekot 10bol?

v a mass effecthez képest milyen? :P

(tesztek alapjan jonak tunik, de nemtom futas kozben milyen)

Nem sok idõm volt eddig játszani vele, még csak Rómában tartok (Szaud-Arábiát már teljesítettem), a kezdés kifejezetten gyenge, de azóta rengeteget javult. Tényleg van befolyása a döntéseidnek, nem valami BioWare-féle ál-döntéshozatalról van szó, a dialógusok valami eszméletlen jók (maga a szöveg, a kameraállások, az arcmimika, minden üt), a pályák pedig nem túl lineárisak, általában több útvonal vezet a célhoz. Sajnos sem a lopakodás, sem az akciórész nem mondható tökéletesnek, de igazság szerint nem is csodálkozom - így is rengeteg munka lehetett megcsinálni a rengeteg döntésfüggõ változást, nem hiszem, hogy a harcrendszer vagy a lopakodás fejlesztésére maradt már idejük mindezek mellett. Ez van.

Szóval érted, a játék nyilván nem tökéletes, de az eddigiek alapján sokkalta jobb mindkét Mass Effect-nél, legalábbis számomra.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Jut eszembe, én Westridgedzsel nem is találkoztam a végén! Õt hol kellett volna kinyírni??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jut eszembe, én Westridgedzsel nem is találkoztam a végén! Õt hol kellett volna kinyírni??? :blink:

A helikopter után nem sokkal egy teremben egy emelvényrõl osztott minigunnal.

Hm, meg most nézem, Madison Parker lánya. Ez is elkerülte a figyelmem. Neki kell még ennek ugrani majd egyszer. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

A helikopter után nem sokkal egy teremben egy emelvényrõl osztott minigunnal.

Hm, meg most nézem, Madison Parker lánya. Ez is elkerülte a figyelmem. Neki kell még ennek ugrani majd egyszer. :rolleyes:

A lezuhant helikopternél? :blink:

Nekem azután senki nem volt, csak egy-két katona - utána meg rögtön Leland ellen mentem :unsure:

Bizony, én közöltem is vele, hogy megmentettem az életét, a bomba rovására. Cserébe gyomron lõtte Marlberget, az meg nyakonszúrta Parkert - ettõl függetlenül Marlberget le kellett vernem :D DE látom van egy olyan befejezés is, ahol velünk van!!!! :blink:

Változatos egy gém B)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

A lezuhant helikopternél? :blink:

Nekem azután senki nem volt, csak egy-két katona - utána meg rögtön Leland ellen mentem :unsure:

Bizony, én közöltem is vele, hogy megmentettem az életét, a bomba rovására. Cserébe gyomron lõtte Marlberget, az meg nyakonszúrta Parkert - ettõl függetlenül Marlberget le kellett vernem :D DE látom van egy olyan befejezés is, ahol velünk van!!!! :blink:

Változatos egy gém B)

Hát engem anno otthagyott amiatt, hogy az õ életét mentettem meg sok ártatlané helyett, nem is találkoztam vele többet. Ahogy Marburgel is csak összefutottam a végén, ahol felajánlotta, hogy csatlakozzak a VCI-hoz, de miután visszautasítottam nem láttam többet. Lelandal én már nem harcoltam, csak dumcsiztam, de gondolom ez annak köszönhető, hogy előtte rábólintottam a Halbechbe való belépésre. Van egy pár variáció ezekszerint. :D

Link to comment
Share on other sites

Iwashi

Nah én is elkezdtem rögtön Recruiton, és szerintem erõsen alul lett pontozva a játék. Az ember élvezi a beszélgetéseket, és szerintem a lopakodás sem olyan rossz. Nah jó vannak benne hibák, (amiket remélem néhány patch-el majd orvosolnak) de egy 80-85%-ot megérdemelt volna. Nem tudom, amelyik kritikus 2/10-et adott rá, az mit várt, alapból? Mass Effect-féle "annyiraepichogyösszef.o.sommagam" sztorit, meg Crysis grafikát? Nálam a szereplõk meg a beszélgetések jönnek be legjobban, fõleg elsõ találkozásunk Stephen Beck-el Taipei-ben... Mekkora arc már a csávó? [sm8]

Link to comment
Share on other sites

-max-

Ja, én is így gondolom. Sokakat már az is zavart, hogy ha nincs elég skillpontod egy bizonyos fegyvertípusban, akkor azokkal nem tudsz pontosan lõni... mer' hát a Mass Effect 2-ben sincs már ilyen. Ilyenekért, na meg persze a gyengének nevezett grafika miatt szidják sokan, jórészt alaptalanul.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

ha nincs elég skillpontod egy bizonyos fegyvertípusban, akkor azokkal nem tudsz pontosan lõni...

De tényleg, ezzel mi a probléma? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Cori

De tényleg, ezzel mi a probléma? :rolleyes:

mert már tulsáságosan el eksön gémesedett a gémer társadalom :(

Link to comment
Share on other sites

-max-

Végigtoltam én is, elég meglepõ, mennyire változatos befejezések vannak (youtube-on végignéztem néhányat)... és meglepõ módon pár dologból kimaradtam, illetve volt egy-két elvarratlan szál. Na de nem probléma, egyszer még úgy is újrajátszom.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Nem olvasom a topicot, túlságosan érdekel ahhoz a játék, hogy véletlenül bármiféle spoilert is megpillantsak, viszont ajánlom figyelmetekbe ezt az érdekes írást: Alpha Protocol az amerikai és az európai kritikusok szemszögébõl.

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy nekem durván tetszeni fog ez a játék, ha egyszer eljutok végre odáig, hogy kipróbáljam. :)

Link to comment
Share on other sites

-max-

Nem olvasom a topicot, túlságosan érdekel ahhoz a játék, hogy véletlenül bármiféle spoilert is megpillantsak, viszont ajánlom figyelmetekbe ezt az érdekes írást: Alpha Protocol az amerikai és az európai kritikusok szemszögébõl.

Ezt én is olvastam, és teljes mértékben igazat adok a cikk írójának. Nem szeretném elõhozni az "ostoba amcsik"-sztereotípiát, de ezúttal annyira adja magát...

Amúgy jó játék, de ne várj túl sokat tõle - maga a játékmenet közel sem tökéletes, a pályadesign pedig helyenként kifejezetten béna. Na de a dialógusok... meg a C&C... :rolleyes: Ha végigtolod, írhatnál valami cikkféleséget róla.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Ezt én is olvastam, és teljes mértékben igazat adok a cikk írójának. Nem szeretném elõhozni az "ostoba amcsik"-sztereotípiát, de ezúttal annyira adja magát...

Amúgy jó játék, de ne várj túl sokat tõle - maga a játékmenet közel sem tökéletes, a pályadesign pedig helyenként kifejezetten béna. Na de a dialógusok... meg a C&C... :rolleyes: Ha végigtolod, írhatnál valami cikkféleséget róla.

Hát, a játékmenet annyira talán nem számít, úgyis elsõsorban a döntések meg a párbeszédek és a karakterfejlesztés érdekel, nem feltétlen gond, ha itt-ott hibádzik maga a játék. Vampire Bloodlines egyik nagy kedvencem, márpedig az aztán igazán távol állt a tökéletességtõl. :)

Viszont egyelõre még ebben a kategóriában a Mass Effect-tel játszom, majd ha azzal végeztem, talán rátérek erre is. Bár még a Dragon Age-hez se nyúltam hozzá.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-max-

Bár még a Dragon Age-hez se nyúltam hozzá...

Örülj neki.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Örülj neki.

Mért mi baj van vele?

Na de, hogy ne ff legyen,. nekem tetszik a játék.

Link to comment
Share on other sites

-max-

Mért mi baj van vele?

Na de, hogy ne ff legyen,. nekem tetszik a játék.

Mindössze annyi, hogy a játékidõ 80%-át a dögunalmas harcok teszik ki. Ez azt jelenti, hogy olyan 40-50 órát elpazarolt volna az életébõl...

Link to comment
Share on other sites

alratar

Mindössze annyi, hogy a játékidõ 80%-át a dögunalmas harcok teszik ki. Ez azt jelenti, hogy olyan 40-50 órát elpazarolt volna az életébõl...

Ami igaz az igaz. Jobban rámehettek volna az ügynök létre.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Ami igaz az igaz. Jobban rámehettek volna az ügynök létre.

Dragon Age-ben ügynök lét? :D

Link to comment
Share on other sites

alratar

Dragon Age-ben ügynök lét? :D

Érdekes lenne, az biztos! :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Érdekes lenne, az biztos! :D

-.-

de, h jon a Dragon Age-s kommentedhez az ugynoklét szó?

Link to comment
Share on other sites

alratar

Kibeszélt itt a DA-rol?

Ez az AP topic, ha minden igaz.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Kibeszélt itt a DA-rol?

Ez az AP topic, ha minden igaz.

Leon, max.

Olvass visszább egy picit.

De amúgy teljesen lényegtelen, kár ezen filozni.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Kibeszélt itt a DA-rol?

Ez az AP topic, ha minden igaz.

ugy, hogy max irta, h egy csomo idot elvesz a jatekbol a hentelde a DA-ban

és te erre irtad, h: "Ami igaz az igaz. Jobban rámehettek volna az ügynök létre."

de hagyjuk, mert tényleg lenyegtelen :)

Link to comment
Share on other sites

alratar

Igaz.

Elnézést nem figyeltem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...