Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Darksiders I-II-III


Karez

Recommended Posts

Gravedigger666

A plusz HP sosem árt, "healt sharsd"t-ók gyûjtésével lesz nagyobb a hp-d. Négy darabot kell beszerezni egy újabb adag növeléshez.

Fegyverõsetini a különbözõ "runák"kal lehet, amik ugyan úgy elvannak szórva, a pályákon.

Amirõl te beszélsz az a végén van, amihez spoilereznem kéne, de nem lövöm le a poént.

A végsõ boss fight nem volt nehéz, sõt könnyû volt.

Link to comment
Share on other sites

Sugarfree

Játékon kívül hol tudok állítani a grafikai beállításon?

Link to comment
Share on other sites

Sugarfree

Az lehet, hogy a VGA driver miatt dobja ki mindig azt a hibaüzenetet indításnál, hogy "A DarksidersPC hibát észlelt, ezért leáll....." ?

Bár más játéknál nemvolt még ilyen gondom és nem tudom, hogy a vga driver okozhatja-e ezt.

Bocs a dupla post-ért.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Játékon kívül hol tudok állítani a grafikai beállításon?

Sehol, felbontás van és passz.

Link to comment
Share on other sites

kicsicaca

Sziasztok!

Ehhez a gammához csak XBOX 360 gamepad jó?Mert nekem van egy nagyon hasonló ,de sehogyan nem tudom beállítani a kamerát.Vagy teljesen fölfelé néz ,vagy lefele.

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Húzd ki a gamepadot.

Billentyûzettel és egérrel is remekül lehet játszani vele.

Link to comment
Share on other sites

kicsicaca

Húzd ki a gamepadot.

Billentyûzettel és egérrel is remekül lehet játszani vele.

Az igaz,köszi! :)

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Nem csak xbox gamepad jó, ha felraksz egy xbox controller emu-t(a játék főkönytárába) akkor mûködik.

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Elakadtam már az elején itt, a kapu nem nyílik ki, már vásároltam is a "kék démontol", de nemenged tovább, valami "find the Damon Samael", de õtsem találom, pedig mindenhol voltammár!

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Elakadtam már az elején itt, a kapu nem nyílik ki, már vásároltam is a "kék démontol", de nemenged tovább, valami "find the Damon Samael", de õtsem találom, pedig mindenhol voltammár!

Gyûjtsd be neki az 500 lelket , akkor majd ad egy ilyen kürtre hasonlító cuccot inventoriból oszd ki az egyik szám v betû alá és használd ott a kapu elõtt a képen. Sammael a ház túloldalán lesz.

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Köszi! :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Srácok, én beleuntam :unsure:. Az angyalhoz kéne a 3 energiaforrást elvezetni (szóval a játéknak már nagyon a vége felé), 1 meg is van, de ott valahogy megálltam, és semmi késztetést nem érzek hogy elindítsam a játékot :o. A fõmenü zene meg szól YT-ról.

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Újra kezdtem, végén járok amikor a kard darabjait kell megkeresni. Elkezdtem céltalanul mászkálni, a Cathedralnál bal oldalt a kamposon túl találkoztam egy cilinderes élõhalottal, harc közben eltûnt a kalapjában. Ez ki? vagy mi? Merre találom meg?

Link to comment
Share on other sites

Iwashi

Srácok, én beleuntam :unsure:. Az angyalhoz kéne a 3 energiaforrást elvezetni (szóval a játéknak már nagyon a vége felé), 1 meg is van, de ott valahogy megálltam, és semmi késztetést nem érzek hogy elindítsam a játékot :o. A fõmenü zene meg szól YT-ról.

Pedig az az egyik legjobb rész. Egy kicsit jobban megmozgatja az agyat, mint a többi fejtörõ:D (portal FTW)

Egyébként szerintem direkt rájátszottak a "más játékokból összegyúrjuk" témára. Túl sok az egyezés:D

Játékmenet:GoW+LoZ

Grafika: elég erõsen hajaz a wow-ra

Kard: Rebellion+Frostmourne

Lövöldözõs részek: Gears of War, de igazából bármelyik tps-t mondhatnám

Shuriken: darkSector+Ninja Blade

Kasza: Dante's Inferno

Pisztoly: (már nagyon erõltetettnek gondoltam)Ebony/Ivory

Teleportnyitócucc: Portal

Grappling Hook: Nero Keze

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Így jobban üt. De pont azért mert egy egy ötletet csak egy játékrészben használtak fel pl. "frizbi", azért nem mondhatjuk hogy erre építették az egészet.

Én is találtam párat..

Lelkek gyûjtése: Soul Reaver kombinálva PoP:FS és a Ninja Blade gömbgyûjtögetésével.

Pisztoly: Inkább DMC4, én azzal játszottam.

Városos rész: Egyértelmûen Prototype

Autók felkapása, elhajítása: szintén prototype

Szárny, "vitorlázás": Soul reaver

idõlassítás: soul reaver(bár ott még síkváltás volt) és POP

fõhõs: több helyen írták Arthast, lehet benne valami

A feladványok, tárgyak tologatása és a platform jelleg egészében a soul reaverre emlékeztet. (GOW-val nem játszottam sajnos..)

A Vulgrimos trade-elés is ismerõs valahonnan.

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

ÁÁÁÁ minden bajomvanmár, SPOILER:

Mikor egy magaslati helyen egy repülõ Démonnal harcolok, robbanó cuccosokkal már földrekerült, akkor kap még párat, felémront megnyomom a kivégzést, erre csak arconvágja hátrarepül de utánna ugyanúgy támad, ezt eljátszottuk már vagy 10x de semmi, hogy kell kivégezni?

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Spoiler:

Amikor visszalököd és hátraesik... Ilyenkor megszédül akkor kell odaszaladni és ütni.

Én is azt hittem a kivégzés számától függ, de inkább a bevitt sebzéstõl..Mikor utánad megy szaladj körbe és használd közben a frizbit.

Link to comment
Share on other sites

szaraz1993

Huh, szerintem ez az egyik legjobb hack'n slash, ami valaha megjelent pc-n, eddig a dmc 3 volt nálam a tuti befutó..... már 6 órát lenyomtam vele, most megyek a ''kukacos'' részhez.... még sok van hátra?

Remélem tényleg olyan hosszú, ahogy sokan mondják....

Link to comment
Share on other sites

kicsicaca

ÁÁÁÁ minden bajomvanmár, SPOILER:

Mikor egy magaslati helyen egy repülõ Démonnal harcolok, robbanó cuccosokkal már földrekerült, akkor kap még párat, felémront megnyomom a kivégzést, erre csak arconvágja hátrarepül de utánna ugyanúgy támad, ezt eljátszottuk már vagy 10x de semmi, hogy kell kivégezni?

Csak így tovább,amikor a földön van ajánlatos karddal nekimenni és kaszával(ha van olyanod),aztán kerülgetni a csapásait és a tûzgolyóit.Elég sokat kell neki adni,de sikerülni fog.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Gyerekek, ez a játék nagyon jóóóó. Annyira jó a PCs port, h nem is érzem a kontroller hiányát (eleinte a dobocsillag nehezkes volt, de már belejöttem). most tartok 8-9 oranal és a az uccso guardian (silithia) területén. és még mindig van legalabb 6-7-8 orám. imádom B)

azt hiszem egy Hellbook Edition boldog tulajdonosa leszek hamarosan :D

Link to comment
Share on other sites

GordonGU
Itt hogy lehet feljutni mászok fel kb 30m-t pont a "mászóka" elõtt körbevan zárva ezzel e jeges cuccosal, amikor kapaszkodik kiütni nemtudja, hameg elrugaszkodok nemkapja el a szembeni peremet, hiába növesztek szárnyat!, amugy innen meszevan még a vége?
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ugrás közben elvileg tudsz ütni, kétlem hogy az lenne a megoldás mivel én már jártam itt szerintem (és ha ott vagy ahol én gondolom akkor a vége még NAGYON arrébb van), és nem emlékszem hogy ugrásból valaha kellett volna jeget törnöm.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Itt hogy lehet feljutni mászok fel kb 30m-t pont a "mászóka" elõtt körbevan zárva ezzel e jeges cuccosal, amikor kapaszkodik kiütni nemtudja, hameg elrugaszkodok nemkapja el a szembeni peremet, hiába növesztek szárnyat!, amugy innen meszevan még a vége?

én most voltam itt.. de én hátulrol, vagyis fentrol vertem szét es ugrottam le, mert abyssal armort gyujteni mentem :P probalj meg kijutni ott ahol bejöttél... ezt csak felul tudod szétverni

Link to comment
Share on other sites

tupeLo

Annyira j� a PCs port, h nem is �rzem a kontroller hi�ny�t (eleinte a dobocsillag nehezkes volt, de m�r belej�ttem).

az kontrollerrel is irányíthatatlan :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...