Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Darksiders I-II-III


Karez

Recommended Posts

Athesz

Bosst röhögve megölöm de ilyen szaroknál képes vagyok elakadni... :lol:

Egy pecsétet nem tudok feltörni a szobornak. 5 Counter Attackot kéne csinálni védekezésbõl. Ezt h hozom elõ ?

Nem tudom h ez tanulással érhetõ-e el v alapból megvan, mert lehet ezért nem adja be. Franc se védekezik darálok. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Mielõtt ütne az ellen nyomj egy altot, egy helyben állva. Elõtte kicsit gyengítsd le, akkor egy counterbõl megöli.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Mielõtt ütne az ellen nyomj egy altot, egy helyben állva. Elõtte kicsit gyengítsd le, akkor egy counterbõl megöli.

Jólett Thx. Az volt a baj h rajta feküdtem az Alton.

Link to comment
Share on other sites

balugabi

a Gieverrel való elsõ találkozás utáni vizes résznél mit ke csinálni?

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Nah kiis pörgettem kb 18órámba telt, grafikaja nekem nagyon bejött bár AA/AF hianya zavart :S meg az atvezetõkben elég mosottasak a texturak. A fõboss legyõzése gyerekjatek nekem túl könnyû volt :S Összeségében nagyon jó kis hentelõs gamma lett végre PC-re is.. kb 4artifactet,2life stonet és 3wrath shardot nem szereztem meg szal ez a 30órás jatekidõ max a legnehezebb fokozaton lehetséges..

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ahogy haladsz elõre, idõvel jobb lesz a pályadizájn, kicsit látványosabb helyszínek jönnek. De ez a játék legnagyobb hibája egyébként, túlságosan önismétlõek a helyszínek, és néhány kidolgozottabb "pályát" leszámítva, nem is túl látványosak.

3 Chosen-en túl vagyok, az alap apokaliptikus placc igen bejövõs, Samael-nél a lávával körbe vett torony rohadt jó. A dzsungeles rész Black Hammer-nél elmegy, a sivatagos megint nagyon bejött, ahol amolyan igazi sivatag volt (a barlangok unalmasak voltak), de amikor száguldunk Ruin hátán és mellettünk a 30m-es féreg elhúz... ááh de imádtam, még két lábon járva is, amikor magasabb sziklán voltunk és át kellett ugrani egy másikra, hirtelen a két szikla között feltört a féreg és repült egy nagyot, a frászt hozta rám :D. A pókos sz@r ahogy van, és kb ennyi, az elsõ Chosen vára amolyan átlag gótikus cucc. Most hogy megvan a 4. Chosen szíve, nem hiszem hogy sok lenne vissza a játékból, és még 10 óra alatt vagyok :o.

Amúgy megakadtam, mert nem találok vissza Samael-hez miután a 4. Chosen-t megöltem :ph34r: . Hiába megyek visszafelé, egyszer csak zsákutcába kerülök, nem tudok visszajutni a nagy szakadékos placcra. Itt nincs "árus" se hogy teleportáljak, a térkép pedig a Chosen termét mutatja célnak folyamatosan, ahol nincs semmi (fel-le lehet lebegni egy levitáló kõvel amit meg kell ütni hogy mozogjon, illetve az alján lévõ vörös akármibe lehet kapaszkodni a csáklyával).

Link to comment
Share on other sites

Karez

Most hogy megvan a 4. Chosen szíve, nem hiszem hogy sok lenne vissza a játékból, és még 10 óra alatt vagyok :o.

No ilyenkor kell valahogy a legelsõ helyszínig visszajutni, és az eddig elérhetetlen részekhez eljutni. Keresgélni az apokalipszis kard és páncél darabokat, az élet és RAGE részt maximumra feltölteni, valamint mindegyik fegyvert maximura tölteni.

Nincs is nagyobb királyság teljesen maxon lezúzni a végsõ fõkolompost. B)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

No ilyenkor kell valahogy a legelsõ helyszínig visszajutni, és az eddig elérhetetlen részekhez eljutni. Keresgélni az apokalipszis kard és páncél darabokat, az élet és RAGE részt maximumra feltölteni, valamint mindegyik fegyvert maximura tölteni.

Nincs is nagyobb királyság teljesen maxon lezúzni a végsõ fõkolompost. B)

Így tervezem én is, csak nem találok vissza Samael-hez... ki sem jutok a nagyon a belsõ terekbõl. A külsõ városba ha kijutnék (ahol az elsõ beholder eye kapu volt és az elsõ vékony híd ami leomlott) akkor sima ügy lenne. Amúgy ahol volt a pók kapu (4 közepes dögöt meg kellett ölni hozzá elszórva a pályán), onnan látni a város azon felét ahova el kéne jussak hogy visszamenjek, de nem igazán találok oda... holnap nekiugrok megint. Kíváncsi vagyok nagyon hogy az armor hogyan néz ki.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Én most kergetem a második Bosst fel alá a kastélyban, már a kesztyû megvan de már ráhagytam, elég volt mára ebbõl a told ide, kapcsold be, mássz fel, kapcsold ki dologból... :wacko:

Black Hammer nagyon nagy arc...Pigeons. :lol:

Esetleg ha vkinek még új a másik 3 lovas:

Fury

Strife

Death

---

Kicsit nem hû a sztori az eredeti Jelenések könyvéhez .

Az elsõ pecsét feltörése

1Ekkor láttam, hogy a Bárány feltörte a hét pecsét közül az egyiket, és hallottam, hogy a négy élõlény közül az egyik mennydörgõ hangon szólt: "Jöjj!" 2Erre a szemem elõtt egy fehér ló jelent meg. A lovasnak íja volt. Koszorút nyújtottak át neki, s õ diadalmasan kivonult, hogy gyõzelmet arasson.

A második pecsét feltörése

3Amikor a második pecsétet feltörte, hallottam, hogy a második élõlény szólt: "Jöjj!" 4Erre elõjött egy vörös ló. Aki rajta ült, hatalmat kapott, hogy megbontsa a földön a békét, hadd gyilkolják egymást az emberek. Hosszú kardot adtak neki.

.......

.......

A hatodik pecsét feltörése

12Amikor feltörte a hatodik pecsétet, láttam, hogy nagy földrengés támadt. A Nap olyan fekete lett, mint a szõrzsák, a Hold pedig olyan, mint a vér. 13Az ég csillagai a földre hullottak, mint amikor a fügefa hullatja éretlen fügéit, ha erõs szél rázza. 14Az ég összehúzódott, mint egy felgöngyölt könyvtekercs. Minden hegy és sziget elmozdult a helyérõl. 15A föld királyai, nagyjai és vezérei, a gazdagok és a hatalmasok, mindenki, rabszolga és szabad elrejtõzött a barlangokban és a sziklák közt. 16És így szóltak a hegyekhez és a sziklákhoz: "Szakadjatok ránk, s rejtsetek el bennünket a trónon ülõ és a Bárány haragja elõl! 17Eljött haragjuk nagy napja, ugyan ki állhat meg elõttük?"

-----

-Ezzel ellentétben az intróban jajgat az angyal h az utolsó pecsét még nem tört meg , hát a 7. pecsét bõven a 4 lovas után van már nem a 7. pecsét hozza el õket.

-Ha a 6 pecsét megtört minden lovasnak ott kéne lenni és ráadásképpen War a második nem is az elsõ.

-És a 4 lovas a világvégét hozza el nem pedig a démonokat emg az angyalokat irtja :lol:

Oké itt darálás a lényeg de ez így elég lol...

Link to comment
Share on other sites

Sugarfree

Na KisTehén!us... amikor tegnap kiléptem (teljesen szabályosan), a végén kiírta hogy az EXE hibát észlelt ezért leáll.. most ugyanezt írja ki és nem tudom elindítani :(. Valami tipp?

Nekem is ezt írja ki viszont én még nem is játszottam vele. Te hogy csináltad meg? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Halló Isten? Itt war beszél ,oké h Apokalipszis meg pusztítsuk el a földet meg minden , de mit szólnál ha mégis teremtenél egy kis földet amin lehet állni , a régi szép idõk emlékére , jó?

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

balugabi

én má kéccer írtam de nem kaptam rá választ pedig most eléggé aktív a topic és sokak már túl vannak azon a részen.

Na mégegyszer:

2.chosen (Griever) elsó találkozása után egy csarnokban vagyunk aztán a terem végén jobbra elkell menni az alaguton át egy nagy rongált terembe aminek az alján víz van benne halak és metro kocsik na ott mit kell csinálni hogy tovább jussak?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nekem is ezt írja ki viszont én még nem is játszottam vele. Te hogy csináltad meg? :unsure:

A fõkönyvtárából indítottam az exe-vel, a legutóbb amikor kilépésnél kiírta, akkor a következõ indításnál megpróbáltam a startmenübe a leggyakrabban használt programok listája fölé kirakni az ikonját (innen indítom a játékaim / programjaim). Na itt kiírta, fõkönyvtárból is megpróbáltam, ott már nem.

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

én má kéccer írtam de nem kaptam rá választ pedig most eléggé aktív a topic és sokak már túl vannak azon a részen.

Na mégegyszer:

2.chosen (Griever) elsó találkozása után egy csarnokban vagyunk aztán a terem végén jobbra elkell menni az alaguton át egy nagy rongált terembe aminek az alján víz van benne halak és metro kocsik na ott mit kell csinálni hogy tovább jussak?

Ezt kezd el nézni :

mivel leirni elég hosszu lenne meg lehet nem értenéd(vagy azert mert te vagy a hülye vagy mert én érthetetlenül írok). Ha ebben a vidiben nem lenne megoldas a kérdésedre ott jobb oldalt latsz több videót is nah ott a (48) Darksiders (The Hollows)-ra kattints rá és igy tovabb mig meg nem találod a választ :)

Amúgy megakadtam, mert nem találok vissza Samael-hez miután a 4. Chosen-t megöltem :ph34r: . Hiába megyek visszafelé, egyszer csak zsákutcába kerülök, nem tudok visszajutni a nagy szakadékos placcra. Itt nincs "árus" se hogy teleportáljak, a térkép pedig a Chosen termét mutatja célnak folyamatosan, ahol nincs semmi (fel-le lehet lebegni egy levitáló kõvel amit meg kell ütni hogy mozogjon, illetve az alján lévõ vörös akármibe lehet kapaszkodni a csáklyával).

Mikor megolod a poknõt leszakad a talajzat és razuhan egy KisTehén!om nagy hegyes szikla tömbre nah ott van a kiút ilyen pokhalos biszKisTehén!...

Link to comment
Share on other sites

Sugarfree

A fõkönyvtárából indítottam az exe-vel, a legutóbb amikor kilépésnél kiírta, akkor a következõ indításnál megpróbáltam a startmenübe a leggyakrabban használt programok listája fölé kirakni az ikonját (innen indítom a játékaim / programjaim). Na itt kiírta, fõkönyvtárból is megpróbáltam, ott már nem.

Akkor nálam nem tudom, hogy mi lehet a gond. Most telepítettem fel, a fõkönyvtárból próbálom indítani de "A DarsidersPC hibát észlelt, ezért leáll" hibát dobja ki mindig.

Valakinek van esetleg valami ötlete, hogy mi lehet a baj? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ezt kezd el nézni :

mivel leirni elég hosszu lenne meg lehet nem értenéd(vagy azert mert te vagy a hülye vagy mert én érthetetlenül írok). Ha ebben a vidiben nem lenne megoldas a kérdésedre ott jobb oldalt latsz több videót is nah ott a (48) Darksiders (The Hollows)-ra kattints rá és igy tovabb mig meg nem találod a választ :)

Mikor megolod a poknõt leszakad a talajzat és razuhan egy KisTehén!om nagy hegyes szikla tömbre nah ott van a kiút ilyen pokhalos biszKisTehén!...

Jah hogy ott is van egy ajtó? Ezt meg kell nézzem, körbejártam a termet de csak sziklák voltak mindenhol, pókháló semmi (ugye a behálózott épület alatti barlangba zuhantunk át amikor áttörte a padlót zuhanás közben). Szóval akkor ezek szerint fel sem kéne lebegni a platformmal? Holnap ránézek mindenképp, thx.

szerk: a lenti videónál mennyit szórakoztam mire rájöttem hogy kell megölni a végén, amikor már tényleg megöljük... de milyen kegyetlen halála volt B).

(amikor a sugara elõl fedezéket nyújtó jégtömböket kellett szétverni majd szilánkosra törni a pofáját egy vagonnal újra és újra és újra B))

Amúgy csak szerintem olyan mint egy hydralisk?

Link to comment
Share on other sites

balugabi
Ezt kezd el nézni : link mivel leirni elég hosszu lenne meg lehet nem értenéd(vagy azert mert te vagy a hülye vagy mert én érthetetlenül írok). Ha ebben a vidiben nem lenne megoldas a kérdésedre ott jobb oldalt latsz több videót is nah ott a (48) Darksiders (The Hollows)-ra kattints rá és igy tovabb mig meg nem találod a választ

köszi a helpet má tom hól rontottam el, az egyik víz alatti alagutban kellett volna felmenni

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Akkor nálam nem tudom, hogy mi lehet a gond. Most telepítettem fel, a fõkönyvtárból próbálom indítani de "A DarsidersPC hibát észlelt, ezért leáll" hibát dobja ki mindig.

Valakinek van esetleg valami ötlete, hogy mi lehet a baj? :unsure:

Nálam akkor szokta ezt kiírni ha nem rakom fel az adott játékhoz lévõ direktx-et! Bár nem minden esetben de talán segíthet rajtad is!

Link to comment
Share on other sites

Sugarfree

Nálam akkor szokta ezt kiírni ha nem rakom fel az adott játékhoz lévõ direktx-et! Bár nem minden esetben de talán segíthet rajtad is!

Felraktam azt is de ugyanúgy nem indul. :(

Még pár dolgot kipróbálok aztán feladom.

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Az nekem is favom, sajnos nem lehet álladon nálad :unsure:. Pedig seregeket lehet vele eltüntetni jól irányzott lövésekkel.

Közel vagy a ló megszerzéséhez, az jó jelenet, utána a kukacok leszedése. Ha az elsőt leszedted a másik sem lesz gond, max kicsivel hosszabb a harc.

Na megakadt a tudományom itten:

Terem

Elvben a kockák segítségével kell lifteznem, de már kezdek kifogyni az ötletekbõl és vele párhuzamosan meg kezdek ideges lenni.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Majd a pók után kell megálni gyûjtögetni v az még késõbb lesz?

Úton a pókfészek felé találtam. B)

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Végig vittem. Baromi jó hentelõs game lett :D,a story is érdekes lett a végére.

SPOILER:

Az uccsó introban amikor az angyal csaj mondja, hogy meny és a pokol is üldözni fog, egyedül nem tudom megnyerni a csatát, majd a háttérben a 3 testvéred "nem vagyok egyedül" az jó volt :D.

Gyűjtögetés alatt mit értesz?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Majd a pók után kell megálni gyûjtögetni v az még késõbb lesz?

Úton a pókfészek felé találtam. B)

IPB Image

Na igen, jóféle cucc, használtam egy darabig mert jól néz ki nagyon, de én maradok a Frostmourne effektnél, a leírás szerint az ad egy kis plusz védelmet... amúgy úgy döntöttem hogy nagyon nem akarok bejárni újra mindent mert ahhoz elég unalmas lenne (pláne hogy hajlamos lennék eltévedni konkrétan jelzett cél hiányában), ezért aztán most a végén csinálom a logikai feladványokat.... háááát, mit ne mondjak ez a játék állandóan felmutat valami merõben eltérõt az eddigi elemeitõl, most épp a Portal-t nyúlták (még a színeket is), de baromi jól sikerült ezzel a sugárvezetéssel... a portálos boss meg baromi ötletes volt (más kérdés hogy 1x eltalált úgy igazán, és 3 kockányi HP-m oda lett :D). Most épp ott vagyok hogy épül a lábam alatt az út, de mögöttem fél méterrel már omlik is szét, így kéne körbe járni a szakadék fölött, késleltetéses szívatásokkal és 8-10 lövöldözõ repülõ döggel a fejem felett akiket nem állhatok meg püfölni mert eltûnik a talaj a lábam alól... great.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Végig vittem. Baromi jó hentelõs game lett :D,a story is érdekes lett a végére.

Gyûjtögetés alatt mit értesz?

Armor darabok meg ilyenek...Igazából azt se tom h mit kell gyûjteni x)

Amúgy HPnk mitõl lesz több? :D Én még soha nem álltam meg farmolnipontot nem ütköztem akadályba aztán nem éreztem szükségét.

Amúgy fegyver erõsíteni hol lehet? Mert én amit láttam videót abban más fajta kardja volt Warnak.És nem hinném hogy ilyen Slotos cucc volt mert totál másképp nézett ki.

Boss fight mennyire húzós? Mennyi élettel mentél neki?

---

Bazze ez a portalos csórás most minek kellett <_< úgy rühellem azt a gémet h nem igaz, leszedtem steamrõl mikor ingyenes volt de 10 perc után sós perectam a kukába.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...