Jump to content
GSForum - Segélyvonal

::> Gamestar Pub-Lik & Iz-lik <::__10. Rész, The Best Topic


gyibi

Recommended Posts

gyibi

nem vagytok? A fene4 Pedig én azt hittem. Á... így már nem is érdekes. :D :D

Errõl eszembe jutott, hogy volt egy osztálytárasm és egyszerûen nem tudtam eldönteni mit akar tõlem, mert állandóan úgy csinálta, hogy nem értettem a szándékát.

Végül is nem derült ki, de nem is bánom már. :)

Következõ évben meg kaptam tõle egy rózsát. :P

Ha ismernél rájönnél h még így se igen fizetek érte ... max mondjuk a buszért ami elvisz vagy a gumiért...

Bele se merek ...

Hát én sem. :unsure:

No éppen ez az. Ráfizetés. Látod te is adsz ki valamit egy csajra... meg kaptam tõled inni is. B)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

nem vagytok? A fene4 Pedig én azt hittem. Á... így már nem is érdekes. :D :D

De hamarabb rájönnek h oda vagy értük mint ahogy ezt te magadnak bevallanád.

No éppen ez az. Ráfizetés. Látod te is adsz ki valamit egy csajra... meg kaptam tõled inni is. B)

Adok ki persze, de nem úgy h fizetek neki a szexért.

Link to comment
Share on other sites

gyibi

De hamarabb rájönnek h oda vagy értük mint ahogy ezt te magadnak bevallanád.

Adok ki persze, de nem úgy h fizetek neki a szexért.

Hát én nem szoktam... <_< Úgy látszik én elvagyok rontva. <_<

Ezt nagyon jól tudom. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hát én nem szoktam... <_< Úgy látszik én elvagyok rontva. <_<

Nem mindegyik lány ilyen de sok igen.

Link to comment
Share on other sites

lokids

Nem mindegyik lány ilyen de sok igen.

Persze ha csöpög a nyálad mikor rájuk nézel bárgyú vigyorral nem nehéz kitalálni. :D

Link to comment
Share on other sites

gyibi

Nem mindegyik lány ilyen de sok igen.

Na így már pontosabb. Ellenben észreveszem ha átakar pl vágni vagy valami ilyesmi. Meg ugye h szimpi vagyok e valakinek vagy nem. Arcról jobban lehet olvasni írásból nemigen tudom nyomon követni a dolgokat. :(

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Persze ha csöpög a nyálad mikor rájuk nézel bárgyú vigyorral nem nehéz kitalálni. :D

Nem fogod elhinni, de még csak nem is erre gondoltam. Alapvetõen azzal ahogy állsz hozzéájuk vagy amiket cisnálsz a jelenlétükben kitalálható.

Sok lánnyal vagyok én is így, h tudom mikor bejövök nekik, és finoman nyomulgatnak (vagy még az se, csak feltesznek valami semleges kérdést) érzem h vonzódnak. (persze van h nem veszem észre, de észre szoktam).

Link to comment
Share on other sites

gyibi

Persze ha csöpög a nyálad mikor rájuk nézel bárgyú vigyorral nem nehéz kitalálni. :D

No most ezt elképzeltem... [sm41]

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

No most ezt elképzeltem... [sm41]

Lokids még nyilván így csajozik [sm53]

(Bár akkor meg a csaj miért nem tudja h lehetne valami? :D )

Link to comment
Share on other sites

gyibi

Nem fogod elhinni, de még csak nem is erre gondoltam. Alapvetõen azzal ahogy állsz hozzéájuk vagy amiket cisnálsz a jelenlétükben kitalálható.

Sok lánnyal vagyok én is így, h tudom mikor bejövök nekik, és finoman nyomulgatnak (vagy még az se, csak feltesznek valami semleges kérdést) érzem h vonzódnak. (persze van h nem veszem észre, de észre szoktam).

Remélem rólam nem gondolod ezt. Mármint, hogy nyomulnék, mert igazság szerint nem teszem. Ha valakitõl akarok valamit akkor megmondom konkrétan. Úgy is mindenfélét észrevesznek az arcomból akkor meg minek titkolózzak?!

Mostanság egy bizonyos szót sem merek már kiejteni vagy leírni. :)

No jó most rövid idõre búcsúzok, mert lassan engednek suliból. Ha a helyit elérem írok fél négykor ha nem akkor majd fél 5-kor láttok. :P

Akkor további szép napot! Pápá!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Remélem rólam nem gondolod ezt. Mármint, hogy nyomulnék, mert igazság szerint nem teszem. Ha valakitõl akarok valamit akkor megmondom konkrétan. Úgy is mindenfélét észrevesznek az arcomból akkor meg minek titkolózzak?!

Mostanság egy bizonyos szót sem merek már kiejteni vagy leírni. :)

No jó most rövid idõre búcsúzok, mert lassan engednek suliból. Ha a helyit elérem írok fél négykor ha nem akkor majd fél 5-kor láttok. :P

Akkor további szép napot! Pápá!

Álltalánosságban írtam nem rólad. De azért jelent valamit h magadra vetted :P

Na én még fél5kor is itt leszek, de ha a fõnök is akkor tuti h színemet se látjátok!

Link to comment
Share on other sites

lokids

Lokids még nyilván így csajozik [sm53]

(Bár akkor meg a csaj miért nem tudja h lehetne valami? :D )

Aha :D Persze. Valószínû hatékony mutatvány lenne, eléállnék folyanám a nyálam fél órán át, majd megkérdezném, hogy járna-e velem. :D

Monjuk fiatalabban fogadásból simán bevállaltam volna egy ilyent. :D

Nem fogod elhinni, de még csak nem is erre gondoltam. Alapvetõen azzal ahogy állsz hozzéájuk vagy amiket cisnálsz a jelenlétükben kitalálható.

Sok lánnyal vagyok én is így, h tudom mikor bejövök nekik, és finoman nyomulgatnak (vagy még az se, csak feltesznek valami semleges kérdést) érzem h vonzódnak. (persze van h nem veszem észre, de észre szoktam).

Persze van amikor cska azok nem veszik észre akiknek kéne,mindenki más tudja, hogy odavannak egymásért. :D Bár ez ritkább talán, már-már sorozatba illõ. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Aha :D Persze. Valószínû hatékony mutatvány lenne, eléállnék folyanám a nyálam fél órán át, majd megkérdezném, hogy járna-e velem. :D

Monjuk fiatalabban fogadásból simán bevállaltam volna egy ilyent. :D

Persze van amikor cska azok nem veszik észre akiknek kéne,mindenki más tudja, hogy odavannak egymásért. :D Bár ez ritkább talán, már-már sorozatba illõ. :D

Réggebben még nagyobb állat voltál :D A régi szép idõk ;)

Figyelj : Ha biztos vagy benne ha csaj nem tudja h oda vagy érte, akkor még akármi is lehet. (adok esetleg 1-2 tippet)

Mióta ismered? Látásból ismered vagy dumáltok is? Hány éves?

102269

Link to comment
Share on other sites

lokids

Réggebben még nagyobb állat voltál :D A régi szép idõk ;)

Figyelj : Ha biztos vagy benne ha csaj nem tudja h oda vagy érte, akkor még akármi is lehet. (adok esetleg 1-2 tippet)

Mióta ismered? Látásból ismered vagy dumáltok is? Hány éves?

102269

na igen itt a probléma. Õ 18 éves. Most fog éretségizni. És mivel nem iskolában dolgozom látni is ritkábban látom a kelleténél.

Ha csak látásból ismerném, nem akarnék tőle semmit. :P

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

na igen itt a probléma. Õ 18 éves. Most fog éretségizni. És mivel nem iskolában dolgozom látni is ritkábban látom a kelleténél.

Ha csak látásból ismerném, nem akarnék tõle semmit. :P

Ez a legnehezebb széria... Mióta ismered mennyire vagytok jóban?

Huh itt meg most esett be egy új tanárnõ ... Hát 10-es skálán 9,5öt megér, erre megjön 3 perc múlva a tanítvány aki 10/10... kicsit bedobtam a stílusomból, máris pirultak és nevettek stb.

Kár h most szaros irodai kimutatásokkal kell kinlódjak... Asszem ellenék velük.

Link to comment
Share on other sites

lokids

Ez a legnehezebb széria... Mióta ismered mennyire vagytok jóban?

Huh itt meg most esett be egy új tanárnõ ... Hát 10-es skálán 9,5öt megér, erre megjön 3 perc múlva a tanítvány aki 10/10... kicsit bedobtam a stílusomból, máris pirultak és nevettek stb.

Kár h most szaros irodai kimutatásokkal kell kinlódjak... Asszem ellenék velük.

Egye fene segítek rajtad és megosszuk a munkát. Te papirozol, én viszem a nõket. :D

Kb 1 éve ismerem, de hogy mennyire vagyunk jóban? Na ez nehéz kérdés, mivel a baráti társaság nem közös. Ezért is vannak gondjaim vele.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Egye fene segítek rajtad és megosszuk a munkát. Te papirozol, én viszem a nõket. :D

Kb 1 éve ismerem, de hogy mennyire vagyunk jóban? Na ez nehéz kérdés, mivel a baráti társaság nem közös. Ezért is vannak gondjaim vele.

Épp fordítva gondoltam :P te úgyse tudnád vinni õket [sm53]

Honnan ismered? (PMben küldhetsz IWIW ID-t)

Link to comment
Share on other sites

lokids

Épp fordítva gondoltam :P te úgyse tudnád vinni õket [sm53]

Honnan ismered? (PMben küldhetsz IWIW ID-t)

Nem vagyok iwiw.en. :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Napot! Visszanéztem.

Link to comment
Share on other sites

gyibi

Haza érkeztem én is.

Krok: Te dolgoznál és én vinném a csajokat. Mit szólsz ehhez? ;)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nem vagyok iwiw.en. :D

Nem is a tied kell, hanem a csajé ...

Krok: Te dolgoznál és én vinném a csajokat. Mit szólsz ehhez? ;)

Biztos h õk fordítva akarnák, dolgozz te menjek velük én :D

Link to comment
Share on other sites

gyibi

Biztos h õk fordítva akarnák, dolgozz te menjek velük én :D

Honnan vagy te ebben olyan biztos? ;)

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

és fizetni én spec semmiképp se fizetnék a szexért.

Osztom a véleményt.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Honnan vagy te ebben olyan biztos? ;)

Mert ha nõt akarnak ott vannak egymásnak. Azonkívül ők szerintem igazi férfit akarnak.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Osztom a véleményt.

Hová lett a tigris? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...