Jump to content
GSForum - Segélyvonal

::> Gamestar Pub-Lik & Iz-lik <::__10. Rész, The Best Topic


gyibi

Recommended Posts

TaviG

Engem is dolgoztatnak és közben szószerint hidegvízre elegetsenagyon keresek, mostanában gyakorlatilag a rezsire meg kajára keresek :(

Épp ezért tervezek melót váltani, mert ez így durva hogy 1+1 melóból épp h megvagyok.

Na akkor legalább már az autó megvan és halad valamerre. (pénznyelõ :( )

Na ez szomorú, mi történt? (Betti asszem)

Nofene, mit akartak?

Na az jó hír, akkor én is gyakrabban nézek majd ide. :)

Melóval úgy vagyok, hogy ha ez a mostani megszûnik, akkor megyek külföldre... Nem Betti, hanem Eszter, és hosszú, nagyon hosszú :(

Az autó egyenlõre pénznyelõ, nagyjából 1.2 milla amit tervezek rákölteni, ennek a harmada megvan, tehát kemény spórolás van folyamatban. Kasztni nem rohad, a motor minimális felújításra szorul, de amit lehet kicserélek, eredeti E30 alkatrészekre, meg persze a tunig része fog a legjobban fájni pénzügyileg.

A bíróság is hosszú, de röviden annyi lenne, hogy garázdaság miatt hívtak be tanúnak, mert két kisebbségi részegen keménykedett, és el kellett mondanom mi történt.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na durva, ma este két szülinapra is hivatalos vagyok, két külön helyen, szal érdekes lesz...

majd válaszolok

117169

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Na durva, ma este két szülinapra is hivatalos vagyok, két külön helyen, szal érdekes lesz...

majd válaszolok

117169

Akkor jó bulizást, én olyan fáradt vagyok a heti munka után, hogy békésen elbilliárdozgatok szerintem egész este egy pár sör társaságában. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Akkor jó bulizást, én olyan fáradt vagyok a heti munka után, hogy békésen elbilliárdozgatok szerintem egész este egy pár sör társaságában. :)

Mi végül jó kis estét hoztunk össze, pár VBK társaságában :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Mi végül jó kis estét hoztunk össze, pár VBK társaságában :D

Nálam meg unalom volt tegnap este. Mndenki ment bulizni, én meg annyira fáradt voltam, hogy hazamentem én aludtam egy nagyot! Délben keltem fel. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nálam meg unalom volt tegnap este. Mndenki ment bulizni, én meg annyira fáradt voltam, hogy hazamentem én aludtam egy nagyot! Délben keltem fel. :D

Egy ilyen nagy alvás rám is rámférne, bár nem tudom minek panaszkodok ma majdnem 1 órakor ébredtem fel :D

(hétköznap ilyen napi 3-4 óra alvásokkal megyek újabban :( )

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Egy ilyen nagy alvás rám is rámférne, bár nem tudom minek panaszkodok ma majdnem 1 órakor ébredtem fel :D

(hétköznap ilyen napi 3-4 óra alvásokkal megyek újabban :( )

Délelõttösben, én is napi 4-5 órákat alszok, hajnal fél 4kor kelnem kell, hogy észhez térjek és kitalájak a buszhoz. Délutánosban kicsit jobb, akkor általában 8 óra is megvan.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Melóval úgy vagyok, hogy ha ez a mostani megszűnik, akkor megyek külföldre...

Igazából nekem ez a menni kell külföldre dolog már 3 éve megérett, de sajnos azt az arra szüséges 250-300ezer ftot az istennek se bírom összerakni rá :( Sőt mintha átok ülne rajtam amint van 10-20-30ezer félrerakva mindig azonnal történik valami amire el kell költeni :(

A legesélyesebb akkor lett volna mikor tavaly hazajöttem a Balatonról, de akkor is írd és mond 4 nap alatt(!) elment a teljes beszerzett és összekuporgatott pénzem, számlákra, meg ilyen-olyan elmaradásokra, és összesen 6ezer ft-ot költhettem el úgy ahogy akartam. 200K+ nál ez eléggé gáz...

Persze zseniálisan árnyalja a történetet, hogy barátnőm még egyetemista és még 3 év van neki az egyetemből. Addig persze sehová nem akar menni, és arról meg pláne nem akar hallani, hogy egyedül lépjek le.

Nem Betti, hanem Eszter, és hosszú, nagyon hosszú :(

Hozzak popcorn-t, vagy hagyjuk inkább?

Az autó egyenlőre pénznyelő, nagyjából 1.2 milla amit tervezek rákölteni, ennek a harmada megvan, tehát kemény spórolás van folyamatban. Kasztni nem rohad, a motor minimális felújításra szorul, de amit lehet kicserélek, eredeti E30 alkatrészekre, meg persze a tunig része fog a legjobban fájni pénzügyileg.

Uh, hát igen az pénznyelő, de akkor szerencséd van viszonylag. Nemrég eélszalasztottam én is egy Lincolnt ami olyan áron ajándék lett volna amennyiért árulták. Mondjuk scifi volt az egész történet, mert a pénz csak nagyon neccesen és bonyolultan meg feltételes módban lett volna meg, és ahogy most állok a kötelezőjét se tudnám kifizetni, nemhogy tankolni, szóval végül nem baj, hogy nem jött össze, sőt úgy döntöttem, hogy a teljes kocsi projectet szüneteltetem határozatlan időre.

Most amúgyis van min bosszankodjak. Féléve válaszút előtt álltam milyen VGA-t is veszek, végül egy kicsit a spórolósabb megoldást választottam (egy használt HD4890-et) és máris megbántam.

idén 5 játékot vártam de nagyon. Ebből egyet elhalasztottak jövőre (GTA5) egy kettő még nem jött ki, kettő meg nem indul :( és a két megjelenőből is az egyik nem fog menni. :(

Ugyanis a Watch Dogsról lemaradtam, mivel nincs DX11 a HD4890-ben és valamiért úgy gondolják a játékfejlesztők, hogy DX10.1-en nem lehet már minimum sem játszani :angry:

Sajnos ugyez a gondoltamenet hajtotta az Assassin's creed unity fejlesztőit is, így DX11 híjján sajnos arról is lemaradtam. Sebaj, gondoltam magamban, majd a holnapután érkező farcry 4 kiengesztel. De nem, mert annak is DX 11 kell minimum is :angry:

Szóval maradt a nov végén érkező The Crew, de annak is HD4870 a minimális kártyaigénye, szóval lesoványított látványra és akadozásra számítok ott is. :(

És hogy boldogabb legyek, már kopogtat a DX12 is, hogy majd megint lehessen VGA-t cserélni. :angry: sőt azzal ugye a Win7-et is el lehet felejteni (a W8 és 8.1 meg számomra nem alternatíva, mert undorító az a rendszer).

Szóval most még gyűjthetek VGA-ra is. :(

A bíróság is hosszú, de röviden annyi lenne, hogy garázdaság miatt hívtak be tanúnak, mert két kisebbségi részegen keménykedett, és el kellett mondanom mi történt.

Jajj velük is csak a baj van...

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Hozzak popcorn-t, vagy hagyjuk inkább?

Nem is tudom. Szívesen elmesélném, de nem akarlak fárasztani ilyenekkel. A lényeg az, hogy nem beszélünk, pedig az elején úgy éreztük, hogy a másiknak mi vagyunk az igazi...

Õ az

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nem is tudom. Szívesen elmesélném, de nem akarlak fárasztani ilyenekkel. A lényeg az, hogy nem beszélünk, pedig az elején úgy éreztük, hogy a másiknak mi vagyunk az igazi...

Õ az

Ezzel most inkább csak felcsigáztál, már egyre jobban érdekel a történet.

Na képet is mellékeltél, helyes :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Ezzel most inkább csak felcsigáztál, már egyre jobban érdekel a történet.

Na képet is mellékeltél, helyes :D

Kib@szott büszke voltam rá, hogy pont Vele bírtam összejönni. Imádta amit szeretek, odavolt a BMW-kért, megbolondult, ha egy autót driftelni látott, libabõrös lett egy tiltáson forgatott V8-tól, mint én. :) Aztán... Aztán nem sikerült közös nevezõre jutnunk, jöttek a viták.

Szétmentünk, majd úgy éreztük, hogy a barátság megmarad, talán még erõsebben mint volt a kapcsolat elõtt. De tévedtünk, semmi nem lett olyan mint elõtte. Veszekedtünk, haraggal váltunk el, vagy legalábbis elég nagy méreggel. Összejött egy olyan gyerekkel aki egy papucs szó szerint, akit tud irányítani.

Uh, hát igen az pénznyelõ, de akkor szerencséd van viszonylag.

Bennt van a milyen autód lesz ha nagy leszel topicban itt, egy pár napja raktam fel.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Kib@szott büszke voltam rá, hogy pont Vele bírtam összejönni. Imádta amit szeretek, odavolt a BMW-kért, megbolondult, ha egy autót driftelni látott, libabõrös lett egy tiltáson forgatott V8-tól, mint én. :) Aztán... Aztán nem sikerült közös nevezõre jutnunk, jöttek a viták

Igen, nekem is sok szomorú storym kezdõdött így ...

Szétmentünk, majd úgy éreztük, hogy a barátság megmarad, talán még erõsebben mint volt a kapcsolat elõtt. De tévedtünk, semmi nem lett olyan mint elõtte. Veszekedtünk, haraggal váltunk el, vagy legalábbis elég nagy méreggel. Összejött egy olyan gyerekkel aki egy papucs szó szerint, akit tud irányítani.

Bennt van a milyen autód lesz ha nagy leszel topicban itt, egy pár napja raktam fel.

Bár elég általánosan írtad le, átérezm a helyzet lényegét.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Igen, nekem is sok szomorú storym kezdõdött így ...

Bár elég általánosan írtad le, átérezm a helyzet lényegét.

Hatalmasat csalódtam benne és magamban is. De legalább tudom és felfogtam, hogy egyszer mindennek vége lesz. Tudom hogy még egy ilyen nõt nem találok mint Õ, de igyekeztem továbblépni és valamilyen szinten sikerült is.

na de beszéljünk másról, ne az.én szerelmi banatomat hallgasd.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hatalmasat csalódtam benne és magamban is. De legalább tudom és felfogtam, hogy egyszer mindennek vége lesz. Tudom hogy még egy ilyen nõt nem találok mint Õ, de igyekeztem továbblépni és valamilyen szinten sikerült is.

na de beszéljünk másról, ne az.én szerelmi banatomat hallgasd.

Pedig inkább figyeltem volna most arra, mint az engem körülvevõ szarságokra!

Bocs, a mai napom megint erõsen rosszra sikeredett :(

Szóval nyitott vagyok valami vidámabb témára :)

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Pedig inkább figyeltem volna most arra, mint az engem körülvevő szarságokra!

Bocs, a mai napom megint erősen rosszra sikeredett :(

Szóval nyitott vagyok valami vidámabb témára :)

Most nálunk is cumi van, a nagyfőnökünk délután 3ra jár dolgozni, este 11ig, és persze ilyenkor vagyunk mi délutánosok. :)

Nem baj, már csak egy nap és hétvége!

Sziasztok!!

Szakdogámhoz szeretném a segítségeteket kérni. Egy tényleg rövid kérdőívet kellene kitöltenetek :)

https://docs.google.com/forms/d/1aHKZ3eaQro...eczslM/viewform

Előre is köszönöm!! :)

Done! :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Most nálunk is cumi van, a nagyfõnökünk délután 3ra jár dolgozni, este 11ig, és persze ilyenkor vagyunk mi délutánosok. :)

Nem baj, már csak egy nap és hétvége!

És milyen kõkemény hétvége volt! :wacko: :)

A jövõhéttõl félek nagyon ... kedd-szerda-csütörtök Pesten leszek, és akihez megyek, az nagy bulis ember, tuti hogy mindeneste inni kell majd... Péntek szülinapom, szombat pótszülinapom. Szal kemény hétnek nézek elébe :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

És milyen kõkemény hétvége volt! :wacko: :)

A jövõhéttõl félek nagyon ... kedd-szerda-csütörtök Pesten leszek, és akihez megyek, az nagy bulis ember, tuti hogy mindeneste inni kell majd... Péntek szülinapom, szombat pótszülinapom. Szal kemény hétnek nézek elébe :D

Elég jól hangzik, csak a májad bírja majd! :)

Link to comment
Share on other sites

borz2

Az egyhónapos irsai szõlõ pálinka amit egy hete szereztem, az a jó anyag. :D

Összefutott a nyál a számban! :D

Elég jól hangzik, csak a májad bírja majd! :)

Akkor kõkemény csapatás. Marok az egészségedre én is valamit! :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Elég jól hangzik, csak a májad bírja majd! :)

Aggódok már elõre mi lesz itt holnaptól :D

Akkor kõkemény csapatás. Marok az egészségedre én is valamit! :D

Csak szépen kenjed!

Ha fent leledzel Pesten esetleg össze is futhatunk!

Link to comment
Share on other sites

borz2

Aggódok már elõre mi lesz itt holnaptól :D

Csak szépen kenjed!

Ha fent leledzel Pesten esetleg össze is futhatunk!

Itt vagyok folyamatos jelleggel hétköznap. Hétvégén hazamenekülök vidékre.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Itt vagyok folyamatos jelleggel hétköznap. Hétvégén hazamenekülök vidékre.

Akkor szerintem szerét ejthetnénk egy találkozónak :)

Link to comment
Share on other sites

borz2

Akkor szerintem szerét ejthetnénk egy találkozónak :)

Privátba asszem már átnyomtam a számom. Esténként általában ráérek. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Privátba asszem már átnyomtam a számom. Esténként általában ráérek. :)

Valamikor régebben igen. Átnyomom én is az enyémet, bár esélyes h mésikról foglak hívni

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na fent leledzek Pesten :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...