Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Thief


BlackWood

Recommended Posts

Mudvaynian
Kövezzetek meg, de szerintem a Metal Gear sem hasonlítható össze a Thieffel... Nem akarom 'elvenni a témátokat' de azért más kategória... Mind2ben lopakodni kell, de ennyiben ki is merül a hasonlóság, Sneakkel nem fogod lerabolni a pályákat, ott más a cél! Teljesen más érzés előre mefgfontolt nyereségvágyból kirabolnia 1 kocsmát, mint 1 hajón legyakni a bámészkodó őröket... Épp ezért sztem sokkal jobban hasonlít a SC-re! (SZERINTEM;))

szerintem si jobban hasonlít rá

de én csak a játékélményt hasonlítottam össze.

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Amugy tenyleg nem igen lehet osszehasonlitani oket!!Szerintem a MGSban nem fog az ember hazakat kirabolni!

Link to comment
Share on other sites

Mudvaynian
Amugy tenyleg nem igen lehet osszehasonlitani oket!!Szerintem a MGSban nem fog az ember hazakat kirabolni!

hát egyáltalán nem... de nem is mondta senki....

és amúgy inkább akciójáték, lopakodhatsz is, de ott inkább odafutsz eltöröd nyakát, elrejted, és kész smile.gif

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

és amúgy inkább akciójáték, lopakodhatsz is, de ott inkább odafutsz eltöröd nyakát, elrejted, és kész smile.gif

Itt meg odalopakodsz,hatKisTehén!urod,elrejted es kesz!! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

A thief 3 negativumai:

1.varos-kicsi es nem lehet mindenhova betorni

2.emberek osszeesese

3.torrel valo harc

4.limitacio

Szerintem minden mas tokeletes(legalabb is nekem laugh.gif )!!!!!

irjatok meg negativumokat!!

Link to comment
Share on other sites

Tuzi
A thief 3 negativumai:

1.varos-kicsi es nem lehet mindenhova betorni

2.emberek osszeesese

3.torrel valo harc

4.limitacio

Szerintem minden mas tokeletes(legalabb is nekem laugh.gif )!!!!!

irjatok meg negativumokat!!

Szerintem ezek a legnagyobb bajok ohmy.gif

Link to comment
Share on other sites

Nymyr
A thief 3 negativumai:

1.varos-kicsi es nem lehet mindenhova betorni

2.emberek osszeesese

3.torrel valo harc

4.limitacio

Szerintem minden mas tokeletes(legalabb is nekem laugh.gif )!!!!!

irjatok meg negativumokat!!

1. Mert melyik másik játékban lehet? Ja, kicsi, de ilyen eredetien kidolgozott várost sehol máshol sem találsz

2. Nagyon lényeges probléma...ne a ragdoll-effect adjon már el egy járékot...

3. Garrett nem szuperhős...és ha már tőrrel kell harcolnod, az rég rossz, ha egy tovajt a középkorban észrevettek, mert nem sikerült az áldozatot 1 mozdulattal kivégezni, akkor ugyan ő is szórakozhatott a tőrrel....

4. jajjnemá...

Én ugyan nem írok negatívumokat...ez a kedvenc játékom, inkább csendben elrebegek egy 'Mi Warren Spectorunkat' és örülök neki h ilyen jó a gém...

Link to comment
Share on other sites

BlackWood
1. Mert melyik másik játékban lehet? Ja, kicsi, de ilyen eredetien kidolgozott várost sehol máshol sem találsz

2. Nagyon lényeges probléma...ne a ragdoll-effect adjon már el egy járékot...

3. Garrett nem szuperhős...és ha már tőrrel kell harcolnod, az rég rossz, ha egy tovajt a középkorban észrevettek, mert nem sikerült az áldozatot 1 mozdulattal kivégezni, akkor ugyan ő is szórakozhatott a tőrrel....

4. jajjnemá...

Én ugyan nem írok negatívumokat...ez a kedvenc játékom, inkább csendben elrebegek egy 'Mi Warren Spectorunkat' és örülök neki h ilyen jó a gém...

Eloszor is,ha valaki Thief fanatikus,akkor az en vagyok!!!

1)ha felmesz az eidos oldalara,es kivalasztod a Thief 3mat,akkor ott irja a featurjeit.Ezek kozott szerepel,hogy mindenhova be lehet torni!ha nem irnak,nem lenne gond.

2)Engem nem zavar,de nem lett jol megcsinalva.

3)A 3asban sem volt,es megis milyen jo volt a harc.

4)demar...hulyeseg,hogy limitalva vannak a fegyverek szamai.

Az en kedvenc jatekom is,sot szamomra meg az ev jateka is!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nymyr

na azéwink.gif

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Most egy kis kampanyolas!!!! tongue.gif

Az ev jatekenal szavazzatok a Thief3ra!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nymyr

már rég megtörtént;)

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Mar van 2 szavazata! cool.gif

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Nalam osszesen 5 szavazatot kapott:

Legeredetibb pozitiv hos:Garrett

Legeredetibb negativ hos:Gamall

Legjobb sztori

FPS-e

es vegul

AZ EV JATEKA!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tompika_nyomul
Mar van 2 szavazata! cool.gif

Pontosabban 3 wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nymyr

Kár, hogy úgyis a HL2 lesz az év játéka, mert úgyis az van, amit a TÖMEG akar... És a legtöbb puskaporagyú FPS-sörnak az jött be a legjobban...persze az sem rossz játék, de én sokszor U-NAT-KOZ-TAM közben! A Thief3-at 1251 perc alatt jáccottam végig, de 1 percet sem unatkoztam!!!!HA!

Link to comment
Share on other sites

lacos

szerintem is a hl 2 az év játéka de azt hozzá kell tenni hogy én a szavazáson ha lesz

a t3 ra szavazok mert legalább növelem a szavazatát ezáltal

a hl2 ugyis az év játéka lesz ha teccik ha nem nem kell oda az én szavazatom

de a t3 a második az évben szerintem ennél idén TÉNYLEG CSAK az volt jobb/hl2/

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Meg egy ismerosom is a Thief3ra szavazott!!Mar 5 szavazata van!!!! cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Nymyr
szerintem is a hl 2 az év játéka de azt hozzá kell tenni hogy én a szavazáson ha lesz

a t3 ra szavazok mert legalább növelem a szavazatát ezáltal

a hl2 ugyis az év játéka lesz ha teccik ha nem nem kell oda az én szavazatom

de a t3 a második az évben szerintem ennél idén TÉNYLEG CSAK az volt jobb/hl2/

Szerintem pedig a HL2 'csak' az év LEGNÉPSZERŰBB játéka, mivel a legtöbb ember, aki PC-vel jácc, az FPS-ekkel nyomul, és nem akar sokat gondolkodni, csak lőni, és mindezt minél szebb, mibél élethűbb környezetben... És valóban...a HL2 technikailag maga a csúcs, ha jobb géped van, leesik tőle az állad, már az első pillanatban...később meg majd a fizika miatt fogod folyamatosan a földön keresgélni ezen részedet... És még a sztori is egészen jó... DE! De a Thief3 azoknak az embereknek, akik kevésbé pörgős akcióra vágynak maga a mennyország!! Sokkal kevésbé lineáris, és sokkal jobban el lehet mélyedni a világában, mint a HL-nak! Mikor fogsz te papífecniket és könyveket olvasni a HL-ban?smile.gif Lehet hogy az átdolgozott Unreal-engine nem a csúcs, de Garrett és a környezet akkor is elsőrangúan lett kivitelezve az árnyékok pedig a Source-engineben sem jók ennyire... Tehát a kissé (nem megsértődni...) 'sekélyesebb' kikapcsolódást kereső embereknek a HL a tökély...de akkor sem a legjobb játék...vagy az...ez annyira szubjektív...hm...nincs is értelme ennek a pár sornak...befogom;) De ha már leírtam...

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Ez pontosan igy van!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Akarhogy is lesz,a Thief3 megerdemli,hogy legalabb az 1. 3ban benne legyen!!!

Akkor is az ev jateka! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Szeretnetek folytatast a Thief3hoz?

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Szeretnetek folytatast a Thief3hoz?

Én egy pályaeditort szeretnék hozzá, amivel a sok unatkozó fanatikus királyabbnál királyabb pályákat csinálna, és emiatt lenne értelme újra felraknom a gépre a Thief3-at (a Thief és a Thief2 mellé...).

Link to comment
Share on other sites

Guest
Szeretnetek folytatast a Thief3hoz?

Nem! Szerintem nagyon szép volt a vége, jól lezárták a történetet, vagy inkább újrakezdték.(Én is rá szavaztam.)

Link to comment
Share on other sites

lacos
Szerintem pedig a HL2 'csak' az év LEGNÉPSZERŰBB játéka, mivel a legtöbb ember, aki PC-vel jácc, az FPS-ekkel nyomul, és nem akar sokat gondolkodni, csak lőni, és mindezt minél szebb, mibél élethűbb környezetben... És valóban...a HL2 technikailag maga a csúcs, ha jobb géped van, leesik tőle az állad, már az első pillanatban...később meg majd a fizika miatt fogod folyamatosan a földön keresgélni ezen részedet... És még a sztori is egészen jó... DE! De a Thief3 azoknak az embereknek, akik kevésbé pörgős akcióra vágynak maga a mennyország!! Sokkal kevésbé lineáris, és sokkal jobban el lehet mélyedni a világában, mint a HL-nak! Mikor fogsz te papífecniket és könyveket olvasni a HL-ban?smile.gif Lehet hogy az átdolgozott Unreal-engine nem a csúcs, de Garrett és a környezet akkor is elsőrangúan lett kivitelezve az árnyékok pedig a Source-engineben sem jók ennyire... Tehát a kissé (nem megsértődni...) 'sekélyesebb' kikapcsolódást kereső embereknek a HL a tökély...de akkor sem a legjobb játék...vagy az...ez annyira szubjektív...hm...nincs is értelme ennek a pár sornak...befogom;) De ha már leírtam...

én mindkettőt végigvittem de a hl 2 jobb

amig meg nem jelent azt hittem év játéka lesz

de a hl2 jobb

mindkettő világában elmélyedtem,volt magyaritásom hozzá ....stb

de a hl2 jobb

és ahogy irtam a t3 az évben simán ,kisujjból a 2.

ui: de a hl2 jobb

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Nem jobb a HL2!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...